3

Ale z drugiej strony nie każdy "mózg zespołu" grający w pomocy zostaje dobrym trenerem, vide Matthaus czy Dunga. Neville uczył się od Sir Alexa, więc ciekawi mnie, co pokaże. Bardziej się obawiam tego, że to jednak Anglik, a nie tego, że to obrońca...

Tak czy siak, do jutra raczej się nie ogarnie :>

23

Jak to możliwe, matematyka tak nie działa! :D

1

Mówisz o Realu czy o Cadizie? :P

3

Przyznaj się, Jordi Cię kręci, bo wygląda jak duży chomik :v

2

Czemu mnie to nie dziwi... :D

3

I tak byśmy zakończyli ligę przed Realem... :D

5

Strategia uniknięcia kary przez Real i ich tłumaczenie, że nie zostali o tym poinformowani przypomina mi tę akcję Nyoma rodem z FIFA 94:

:D

14

"szacunek dla (...) przeciwników" - Pique powinien dostać! :D

1

Wczoraj miał :P

1

"Sekretarz Barçy nie tylko ceni sobie jego grę i wymienia go w swoich raportach, ale całkiem niedawno odbył z nim krótką rozmowę. "Gratulacje, oby tak dalej" - powiedział mu po spotkaniu na El Madrigal." - bardzo cenię ludzi, którzy potrafią się zwięźle wypowiadać :D

6

138 podań?! O.o Zauważyłem wczoraj, że Masche był bardzo pod grą i zanotował kilka fajnych przerzutów, ale nie spodziewałem się tak kosmicznej liczby... Do tego patrząc na grafikę, widać, że Masche był wczoraj naszym mózgiem. Wiadomo, że do perfekcji Busquetsa w budowaniu akcji mu daleko no i graliśmy z 3-ligowcem, ale dobrze widzieć, że gość znany głównie ze swojej gry w defensywie potrafi tak rozgrywać :)

4

Poza tym ciężko powiedzieć, czy byli gorsi na boisku - w pierwszej połowie gola zdobył nieuprawniony do gry zawodnik, co mogło na samym początku zabić w nich ducha, była to jedyna bramka do połowy - a w drugiej połowie mogli wyjść rozluźnieni wiedząc, że mają prawdopodobnie zapewniony awans bez gry :P

6

Chodzi o to, że miał 7 asyst przy 7 golach Lukaku, inaczej się przecież nie da - jedna asysta = jeden gol :) Rozumiem oczywiście, że chodziło Ci o to, że Lukaku ma w sumie 13 goli, z czego 7 po asystach Deulo, po prostu tak to zabrzmiało.

Oczopląsu można dostać od tych Visek w tym temacie -.-

3

"Dokładnie to Deulofeu miał w tym sezonie 7 asyst przy 13 bramkach Lukaku." - to się nazywa wydajność, czyli po każdej asyście od Deulofeu Lukaku strzela prawie 2 bramki! :o

14

Czy ja wiem, czy to najlepszy pomysł - w pewnym klubie ze stolicy Hiszpanii niespecjalnie zdaje egzamin :D

2

To tylko 6 sekund! :>

2

;)

93

Dudek może się od nich uczyć promadryckiego obiektywizmu :) Goście pojechali z wypowiedziami i bardzo dobrze, że prawnicy Barcy to zgłosili, bo takie gadanie to debilizm w czystej postaci.

4

"Znów będziecie mieli tryplet" chciałeś powiedzieć, Real jeszcze trypletu nie miał, więc Ty jeszcze doświadczenia trypletowego zdaje się nie posiadasz ;)

3

Ramos dalej szuka piłki po asyście Neya do Iniesty z klasyka :P

2

Najsympatyczniejsza studentka :D

4

Swoją drogą, zdaje się, że w LM nie wolno klubom posługiwać się nazwą sponsora przy stadionie (vide Signal Iduna Park), więc nazwa sponsora będzie tylko na krajowym podwórku, a w Europie pozostanie Camp Nou. 20 milionów/sezon to niezła cena za taki deal ;)

2

Olu, a skąd Ty nagle z romantyzmem wyjeżdżasz, przecież podobno nie wierzysz w miłość, czyli zakładam, że w romantyzm też nie! :P Ha, mam Cię!

1

Pierwsze 3 miejsca na bramkę roku to powinny być gole Messiego z Bilbao i Bayernem oraz przewrota Pedro z Sociedad :P

5

A ja tam jestem zadowolony, 20 milionów za sezon piechotą nie chodzi. O ile tylko po pozyskaniu sponsora nie będziemy grali na "Camp Always", "Durex Park" czy "Bwin Stadium", to spoko. Wolę to niż sprzedaż największych gwiazd.

3

Bo Sergio nie jest najlepszym DEFENSYWNYM pomocnikiem świata, tylko w ogóle najlepszym pomocnikiem ;)

W sumie po skandalicznym nie wybraniu go na listę do ZP, ze wszystkich stron jest w końcu toczona kampania w celu docenienia go, przez ostatni miesiąc-dwa przeczytałem o nim więcej pochlebnych opinii niż kiedykolwiek wcześniej, więc może w przyszłym roku w końcu więcej osób go zauważy.

5

Myślę, że Neymar generuje takie przychody dla klubu, że gdyby istniało regularne ryzyko jego odejścia do Realu dla pensji 20-25 baniek na rękę, to Barca by to wyrównała, podnosząc przy okazji pensję Messiego. To byłaby dosyć chora sytuacja, ale i tak bardziej opłacalna niż oddania jednej z dwóch największych gwiazd do głównych rywali.

Perez na klauzulę Neymara musiałby wydać pewnie około 400 milionów łącznie z podatkiem, bo wiadomo, że nie doszłoby do negocjacji, więc to też raczej wyklucza ten transfer.

1

Hehe, podobno jesteś jedyną osobą, do której Sid Vicious powiedział "sorry, stary, ale ja już mam dość, nie piję dalej" :D

1

Chyba mi znowu czytasz w myślach, Donie, bo od paru dni w kółko słucham kawałka "True Faith" New Orderu, prosto ze ścieżki dźwiękowej tego paskudnego American Psycho :)

4

Dobrze, że Valencia w tym sezonie ma wahania formy, chociaż na nas na pewno się zepną, to i tak myślę, że sobie z nimi poradzimy. Pewnie czeka nas trudniejszy mecz niż wczoraj czy na Bernabeu, ale w obecnej formie naszej drużyny powinniśmy sobie poradzić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?