Ledsbourne
Dołączył/a: grudzień 2010
At the Heart of Winter
59 obserwujących
32 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sam fakt, że link wrzucił tutaj kolega Daniel już wiele mówi na temat tego, czemu to "teorie spiskowe".
Przez trzymanie się z daleka rozumiem nie analizowanie na dziesiątą stronę każdego newsu wychodzącego z jednej czy z drugiej strony. Tutaj napisałem, bo akurat mi się temat rzucił w oczy i tyle.
2
Ich też nie popierałem, ale z drugiej strony nie narzekałem specjalnie. Przynajmniej widmo państwa wyznaniowego nie było tak realne jak teraz :P
3
Te "niezależne" kanały internetowe to jeszcze większe guano, bo bazujące na zmyślonych teoriach spiskowych i przygotowywane przez kompletnie nieprofesjonalnych oszołomów, którym brakuje tylko kapeluszy z folii aluminiowej do zagłuszania kontroli fal mózgowych.
Całe jaranie się polityką w Polsce ogólnie mija się z celem. Ja tam wolę się trzymać od tego z daleka, straciłem kompletnie wiarę w wyborców po tym, jak wybrali partię gościa o dyktatorskich ambicjach. Póki ktoś nie próbuje się pakować z butami w moją wolność i nie zaczyna wojny, ja tam się nie udzielam - liczę, że PiS nie porządzi na tyle długo, że zdąży cokolwiek konkretnie popsuć.
4
Czyli Blatter to już raczej dożywotnio zawieszony...
2
Kapitan Ameryka. Manierę Tony'ego Starka teraz widzę w każdym filmie z Robertem Downeyem Jr., może jak dostanie lanie, to zacznie grać w bardziej elastyczny sposób :v
6
Z Betisem można wystawić za niego Roberto, w sumie trochę odpoczynku mu się przyda, bo gra praktycznie w każdym meczu w tym sezonie.
5
Nie przesadzaj, Roberto wszedł dzisiaj na wygrany mecz i swoje zadanie spełnił, nie musi co mecz mieć kosmicznej asysty, żeby go docenić, ciężko było błysnąć w takim spotkaniu. Zresztą to trochę szukanie dziury w całym, bo dzisiaj cały zespół zagrał na naprawdę bardzo wysokim poziomie i ciężko kogoś wyróżnić in minus :)
11
Atletico podobno już przygotowuje ofertę za tego Alario. Gość miał ze 3-4 faule na żółtą kartkę, a dalej jest bez, Simeone zrobi z niego gwiazdę :D
W ogóle sędzia kompletnie nie ogarnia, powinien trochę tych kartek pokazać koło 30. minuty kiedy zaczęły się co chwila faule i przepychanki. Tak samo dla tego obrońcy chyba z 15 z twarzą pitbulla, nie kojarzę nazwiska.
1
Kataloński nacjonalizm to prawicowe poglądy? :D Dlatego tak świetnie im się żyło z generałem Franco, no tak! :D
4
Kompletnie się z tym nie zgadzam. Myślę, że zarówno Pique, jak i Puyol nawet po zakończeniu kariery pozostaną osobami publicznymi kojarzonymi z Barceloną, więc i jako gracze i jako emeryci w takim samym stopniu ich wypowiedzi będa kojarzone z klubem, tak samo jak z Cruyffem czy Stoiczkowem. Ludzie pisali, że Pique nie ma tej klasy co Puyol, więc teraz powinni napisać, że Puyol też właśnie tę klasę stracił, bo wypowiada się w podobnym tonie (oczywiście dużo łagodniej). Jak się mówi A, to należy powiedzieć B.
1
No pasowałoby, żeby jednak mieli jakąś technikę, a nie robili z siebie pajaców w takich sytuacjach. Szczególnie w Barcy, gdzie mamy piłkę po 70% czasu gry. Pique brakuje tylko koncentracji przy słabszych rywalach i to musi poprawić, ale w starciach z mocniejszymi to Piquenbauer pełną gębą.
2
Hahaha, Bonucciego? :D
Wolę Pique, który jest świetny w obronie, w grze powietrznej, do tego potrafi doskonale wyprowadzić piłkę, a nawet rozegrać czy wykończyć.
1
Ale przecież to nie Arbeloa nazwał kogoś pachołkiem, tylko Pique, który oprócz chwilowej dekoncentracji w sezonie Taty Martino należy do ścisłej czołówki światowej obrońców...
9
Ale co ma do tego to, czy gra czy nie? Wypowiedział się nie w sposób dosadny, ale dosyć jasno dał do zrozumienia, po czyjej stronie w tym "konflikcie" stoi i co myśli o zachowaniu krzykaczy z Madrytu. Więc skoro redaktor Majerr powiedział A, to teraz powinien powiedzieć B i skrytykować również Puyola za tę wypowiedź.
73
"Puyol nigdy by nie wbił najmniejszej szpili Realowi, na pewno teraz by uspokoił tego Pique!" mówili... :D
3
Przechodzisz na widok dyskusji i wpisujesz po prostu komentarz bez odpowiadania komukolwiek, wtedy odpowiesz na pierwszy komentarz - a jak pierwszy jest Twój, to odpowiesz na swój własny komentarz :P
1
Ja z tego względu poszedłem na premierę, bilety miałem już od miesiąca - chociaż w kinie dalej było trochę wolnych miejsc. Tak czy siak, warto jak najszybciej zobaczyć, żeby się nie bać potencjalnych spojlerów, na które ciężko nie natrafić w dobie Internetu. A film dobry, na szczęście w klimacie Starej Trylogii - teraz z niecierpliwością czekam na kolejną część :>
3
Można lubić albo nie (szczególnie trylogię prequeli z najgorszą kreacją aktorską w historii w wykonaniu Haydena Christensena), ale mnie ciągle zastanawia, gdzie uchowali się ludzie, którzy nigdy nie oglądali przynajmniej Starej Trylogii :o Nie jest to może kino wybitne, ale po prostu wstyd nie oglądać, tak samo jak powiedzmy Ojca Chrzestnego czy Pulp Fiction...
1
Komentarz usunięty
65
Real już szykuje ofertę za tego Own Goala :D
1
Czy Real to lepsza marka niż Bayern? Może w erze galaktycznych, ale obecnie ciężko tak powiedzieć, oba kluby są porównywalne, do tego w Bayernie zdecydowanie nie ma takiej presji jak w Realu, gdzie wygrywają 1 trofeum na 2 lata :P
Z tą grą w klasyku też chyba przesadziłeś, nie każdego musi to jarać. W Bayernie ma szanse na podobną kasę a do tego jest największą gwiazdą, w Realu miałby jednak Jamesa i Bale'a (i być może Cristiano).
3
Mourinho zrezygnował z tej odprawy, zresztą jakby ją przyjął po takim pożegnaniu z klubem, to już chyba żaden większy klub by go nie ściągnął. Ma dostać tylko pensję do końca sezonu.
2
Myślę podobnie w kwestii tego, kogo Pep powinien dalej poprowadzić - też uważam, że pokazałby większe jaja przejmując rozbity United zamiast City na srebrnej tacy :)
Odnośnie samego artykułu, myślę, że ten akapit z początku "Na zdrowy rozsądek, ktoś może się zastanowić, czemu na stronie dotyczącej FC Barcelony zajmować się trenerem Bayernu. Wystarczy krótka chwila rozmowy z kibicami Barçy. Gdy tylko klub z Camp Nou dozna istotnej porażki lub przechodzi trudny okres – nazwisko Guardioli pojawia się jedne z pierwszych." jest niepotrzebny - nie musisz się tłumaczyć z tego, dlaczego na stronie Barcy piszesz o Guardioli, skoro bardzo często pojawiają się tu artykuły na temat nawet bardziej "randomowych" byłych graczy, natomiast tutaj stawiasz dosyć śmiałą tezę, która niekoniecznie jest uzasadniona w rzeczywistości.
No i Bayern przegrał dwa ostatnie półfinały stosunkiem 3:10, nie 3:12, o ile dobrze liczę :)
Pozostaje mieć nadzieję, że na przekór Twoim opiniom Pep nie wygra tego pucharu LM na koniec i nie pójdzie do City - pamiętam jak napisałeś felieton nt. Cesca w Chelsea w zeszłym sezonie i jego 14 asystach, po czym zaraz nadeszła wiosna i Fabregas zupełnie przestał grać, a "jałowy" środek pola w Barcy wygrał nam tryplet :D
5
Właśnie obejrzałem najnowszą część Gwiezdnych Wojen i nie zawiodłem się :) Zrobiona w stylu Starej Trylogii, dużo akcji, bardziej rozbudowane postacie niż w prequelach i brak tych durnych ckliwych wstawek, do tego bardzo fajnie nakręcone. Polecam wszystkim fanom, teraz czekam na to, co będzie dalej!
W edycji wrzucam perfidnego spojlera, więc nie klikajcie jak nie chcecie go zobaczyć! >:D
1
Zapewne to będzie ta ich legendarna gra z meczów z Realem, czyli rozkładanie nóg i przyjmowanie kolejnych goli... Chociaż tym razem już nie z własnej woli :P
3
Bardzo ciekawe losowanie, na 8 par mamy aż 3 derby i to do tego trzech z czterech największych miast Hiszpanii :)
Papużki czeka bardzo ciężki początek roku, powinni kupić zapas wazeliny (do smarowania warg, żeby im na tym mrozie nie spierzchły, oczywiście!) :D
34
Trochę śmiesznie, że w Realu rozważa się w grudniu zwolnienie trenera zatrudnionego w lecie i zatrudnienie zamiast tego gościa, który potrafił jeden z najmocniejszych klubów w Anglii zostawić prawie w strefie spadkowej :D
35
"Warto zaznaczyć, że z tego samego powodu obaj nie trenują z resztą kolegów z zespołu." - serio to jest powód, czy to Mundo Deportivo sobie wymyśliło? Bo ostatnio zdaje się nie trenowali ze względu na udział w kampanii "Beat Extreme Poverty" z Bartomeu, Cardonerem i Billem Gatesem... Przecież w klubie normalnie trenują, więc to byłoby bez sensu.
6
Nie do końca zgadzam się z jego usprawiedliwieniem porażki Pepa w półfinale LM z nami, zbyt na siłę stara się go bronić w tym miejscu. Tak czy inaczej, czytając ten wywiad, przyszło mi na myśl, że Guardiola to taki Tarantino futbolu - pasjonat, który mając olbrzymią wiedzę wyciąga i miesza ze sobą dobre rozwiązania od innych, by ostatecznie stworzyć coś lepszego od pierwowzoru :)
2
Też jakiś czas temu znalazłem od groma tego, całą szufladę miałem i plakaty chyba tylko Barcelony, niestety strasznie pomięte i sfatygowane, więc drugiego życia nie otrzymały :( Nawet takie tuzy się na nich pojawiały jak Francesco Coco (nie mylić z Cocu!) czy Christanval.