1

Patrick Vieira.

6

Obstawiam, że Masche dostanie wolne tym razem, liczę na występ Verminatora dla odmiany :)

1

Pichi Alonso? :v

2

Ja bym wolał go zobaczyć w United, bo aż przykro patrzeć, jak ten klub robi z siebie pośmiewisko. A ewentualna zamiana van Gaala na Mourinho raczej nie wróży, że tym pośmiewiskiem przestaną być :( Pellegrini to nie jest może wybitny trener, ale bardzo dobry fachowiec, więc szkoda by mi go jednak było. O Chelsea mam nadzieję nawet nie ma co myśleć, a w Arsenalu Wenger powinien zostać dożywotnio.

4

Znać znam, ale za nimi nie nadążam, garncarko :v

4

Skąd ja wiedziałem, że tutaj się pojawi Neysi i to napisze? :D

4

Tylko jednego: Czeryszewa :)

28

Obyśmy mieli tylko takie problemy - czy najlepszą drużyną w historii była Barca Pepa czy Barca Lucho :)

32

"Luis Enrique nie wykorzystał limitu zmian w połowie meczów - zbyt dobra pierwsza jedenastka problemem Barcy"

Tak lepiej :)

1

Nicolas Cage został tak wypromowany jako aktor chyba tylko przez pokrewieństwo z Coppollą, bo jego gra jest tragiczna :P



Też nie widziałem pytania wcześniej, ciężko się na jednego zdecydować. Co do aktorów, to Christian Bale, Edward Norton, Kevin Spacey no i ostatnio ten Fassbender. No i jeszcze Ron Perlman, który pomimo bycia bardzo charakterystycznym aktorem, naprawdę potrafi świetnie grać.



Z aktorkami jest ciężęj, bo trudniej mi tak naprawdę ocenić grę kobiet. Helena Bonham Carter, Eva Green i Carey Mulligan chyba najbardziej do mnie przemawiają. Aaaaa no i jeszcze Robin Wright. Jakbym miał wybrać jedną, to właśnie ją. W młodości była naprawdę przepiękna, a teraz zachowała klasę i elegancję, do tego w House of Cards pokazała, że naprawdę potrafi grać na najwyższym poziomie.

4

Za Ancelottiego zdominowali Hiszpanię? Zajmując trzecie miejsce w lidze? :P

Endless, stawiasz piwo ;)

17

A kto narzeka na pomoc? Busquets to najlepszy środkowy pomocnik świata, Iniesta po słabszym okresie znowu bryluje już od dłuższego czasu, Roberto wystrzelił i sypie asystami, Rakitić robi cichą robotę i pomimo, że jest przez wszystkich fachowców uznawany za jednego z najlepszych na świecie, to tutaj jest mieszany z błotem :P

1

Wątpię, żeby taką kasę otrzymali za tych graczy. Tak naprawdę wartościowi są Ronaldo, za którego PSG by dało ze 100 baniek, Ramos, Kroos i Isco... Benzema dostał łatkę przestępcy i ma w tym momencie marketingową wartość ujemną, chyba, że wliczamy w to rynek trudnej młodzieży :P Navas jest bramkarzem i może wyczyniać cuda, ale powyżej 15 baniek pewnie za niego nie wezmą, do oddania Arbeloi trzeba pewnie będzie dopłacić.

Co do zawodników, jakich mogą kupić - Verratti raczej nie do wyciągnięcia, Griezmann gra w Atletico, więc musiałby jeszcze zaliczyć jakiś przystanek po drodze. Może Hazard? Ale to też byłby wydatek rzędu 100 baniek. W sumie chciałbym, żeby Pogbę kupili i ucięli ploty o jego transferze do nas.

1

Dziwny zbieg okoliczności... Ale dzisiaj mi ten film polecał Don, polecał mi go dzisiaj Filmweb (rzadko kiedy mi wyskakuje z tym, że znalazło coś w moim guście i akurat dzisiaj znalazło to) i obejrzałem te "Duże Złe Wilki", których fabuła wyglądała bardzo podobnie do tego, co opisałeś :P

3

Z pewnością się opłacił. Zidane'a nigdy nie lubiłem, nawet zanim przeszedł do Realu, a po transferze oczywiście moja niechęć do niego jeszcze wzrosła - ale muszę przyznać, że to jeden z najlepszych piłkarzy w historii, prawdziwy lider na boisku i do tego świetny technicznie. Myślę, że podobny poziom do Iniesty.

1

Pewnie nie, Srpskiego Filmu nie oglądałem, ale Srpski to chyba bardziej jakieś kino gore, w horrorach różne dziwne rzeczy już widziałem... Natomiast w "Wilkach" jest dużo scen tortur, ale pokazywanych w konwencji bardziej "poważnej" i nieodrealnionej. Może trochę w stylu "Wschodnich Obietnic" Cronenberga.

2

Właśnie obejrzałem izraelski film "Duże Złe Wilki" z 2013 i to jeden z najbardziej chorych, drastycznych i powalonych filmów, jakie widziałem... Ale naprawdę trzymał w napięciu i miał w sobie coś nowego i świeżego. Polecam wszystkim, którzy mają ochotę na dobry thriller i posiadają mocne nerwy (a do tego najlepiej skończone 21 lat), mocny i ciężki stuff.

6

W sumie co za różnica, kto będzie trenerem Realu - Benitez to Benitez, a jak przyjdzie ktoś nowy, to zespół nagle nie zacznie grać dobrze jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, będzie miał inne (czytaj: jakiekolwiek) pomysły na grę. Co innego Chelsea, gdzie była kwestia tego, że jak nie zaczną wygrywać z outsiderami, to skończą w dole tabeli, a co innego Real, który sprawia lanie Rayo, Malmo i Espanyolowi, a nie potrafi wygrać z żadnym klasowym zespołem.

2

Myślę, że Zidane i tak zostanie jeszcze na kolejny sezon, bo jak teraz nic nie wygrają, to i tak zwalą winę na Beniteza. Czyli generalnie zgadzam się, że mają 2 sezony w plecy, może nawet 3 :v

6

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2012/12/13/article-2247456-167E1050000005DC-166_634x825.jpg

Tutaj inne zdjęcie Xaviego z córeczką, zamieszczone przez Sergio Ramosa :D

6

https://pbs.twimg.com/media/CX0305GWsAED7kR.jpg - tu jest z linią, ale Kroosa nie widać, wychodzi mi minimalny, ale spalony.

http://www.tinypic.pl/1w14imtqpiru - tu moment podania, inna kamera, nie trzeba nawet linii rysować.

Przywalałeś się o minimalnego spalonego Suareza z Valencią, gdzie akcja była rozgrywana w pełnym biegu. Tutaj jest ze stojącej piłki, więc o niebo łatwiej to wychwycić sędziemu.

0

Nie widziałem wczoraj całego meczu, więc nie jestem pewien o jakim karnym dla Realu mówisz - ale chyba nie o tej sytuacji, gdzie C3PO zamiast minąć bramkarza i mieć piłkę przed pustą bramką, wolał dać nura i liczyć na karnego. Ani nie o symulce Marcelo, za którą powinien zarobić żółtą kartkę.

A czerwo dla Kovacicia, no bez przesady, nawet Realowi za takie rzeczy trzeba dać kartkę. Modrić np. nie dostał w końcówce kartki za faul taktyczny.

No i Real został tak pokrzywdzony, że im sędzia uznał gola ze spalonego. I to spalonego ze stojącej piłki, więc tutaj nie można uznać, że ciężko było wychwycić, jak przy golu Suareza z Valencią, tylko spalony do zagwizdania nawet przez jednookiego: https://pbs.twimg.com/media/CX00f2pWkAQXXua.jpg:large

Czyli sędzia znowu wyciąga pomocną dłoń do Realu :)

3

Chyba ze śmiechu :P

1

Chyba rywala w walce o piłkę, czyli Bale'a, który mu wskoczył i przeszkodził w strzale :P

8

Real zremisował, a ja i tak mam niedosyt po tej ostatniej akcji Negredo i fakcie, że grali przeciwko 10... Rozpieszcza nas ten Benitez coś za bardzo.

0

Ktoś mógłby wrzucić na swój dysk Google i udostępnić Tobie.

2

Dysk Google, nie takie rzeczy się przesyłało :P

4

Już kiedyś były chyba newsy o tym, że jakiś meksykański klub chce pozyskać VV i jego agent to szybko zdementował. Valdes może spokojnie odbudować formę w jakimś europejskim klubie, myślę, że to nie kwestia braku zainteresowania, tylko wygórowanych wymagań finansowych w tym momencie, ale liczę, że jeszcze w styczniu trafi gdzieś, gdzie będzie mógł liczyć na regularną grę.

1

Były nigeryjski piłkarz, który nawet przez jakiś czas był w Barcelonie - niestety jego karierę u nas szybko przerwała kontuzja i z 4 sezonów spędzonych u nas, przez 3 się leczył. Też kompletnie nie łapię sensu tej przyśpiewki i nie wiem, w którym momencie jest ona obraźliwa dla Lucho, ale cóż, Madryt :'D

2

Przecież wszystkie filmy Tarantino polegają na odgrzewaniu kotletów, albo inaczej - braniu czyichś dobrych pomysłów i robieniu z nich zajebistych filmów, więc to chyba taki nie do końca zarzut. Chociaż "Nienawistnej" jeszcze nie oglądałem, więc zobaczę, czy nie będę musiał się z Tobą zgodzić :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?