Ledsbourne
Dołączył/a: grudzień 2010
At the Heart of Winter
59 obserwujących
32 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Dla Labogi w co drugim komentarzu dzisiaj ten pan ze zdjęcia był Sergio Garcią, a Sergio Gonzalez nam strzelił gola :D
3
Tylko na drugą połowę cała drużyna wyszła odmieniona. Nie wiemy co się tam wydarzyło, ale to już nie pierwszy raz w tym sezonie, więc jaki sens ma ciągłe deprecjonowanie zasług trenera?
2
Dokładnie. Chociaż powinni w spornych sytuacjach działać "z duchem gry", kiedyś to nawet w przepisach było, żeby rozstrzygać na korzyść drużyny atakującej (jakoś ostatnio to chyba usunęli). Dobrze, że póki co te decyzje nie wypaczyły żadnego wyniku, póki co obrywa się głównie Suarezowi, który mógłby mieć już ze 3 gole w lidze gdyby nie to.
4
Sędzia tradycyjnie na czerwono, chociaż jeszcze bardziej liniowi. Nawet, jak nie było faulu na Busquetsie, to 2 spalone z kapelusza przy setkach Barcy to już ostatnio standardzik, to samo było z Valencią. Czy ci goście muszą jakąś normę wyrobić na naszych meczach, czy jak?!
2
Zobaczymy, czy zagra z PSG. Ale ja myślę, że tego typu błędy to ryzyko wkalkulowane przez trenera, Busquets i tak sporo daje zazwyczaj, dzisiaj to nie był jego najlepszy mecz, ale mimo to czyścił w innych sytuacjach aż miło.
4
Hahaha, wygrywamy 5:1, ale i tak znajdą się malkontenci, którzy będą krytykowali trenera :) Czyli co, jak Messi gra najlepiej nieważne czy to w pomocy, czy w ataku, to ma go posadzić na ławie, bo jak nie, to kiepski trener i Messi go musi ratować? Przecież od tego jest Leo na boisku, jest najlepszym piłkarzem świata i to normalne, że strzela hattricki. Ale tak czy siak, dwie bramki strzeliliśmy praktycznie bez udziału Messiego...
1
W tej akcji faktycznie się nie popisał, ale to wypadek przy pracy, bo na przekroju całego meczu zagrał naprawdę bardzo dobrze, a bramka była wisienką na torcie!
3
Norma na mecz Barcy wyrobiona ;) Z Valencią było to samo. Jakby nie sędziowie, to by Suarez ze 3 bramy już miał :D
2
I Leszek "Pique jest w słabej formie i nie zmieni tego, że ostatnio gra dobrze" Orłowski :P
2
Sergi Roberto też póki co w tym sezonie udowadnia, że gra dobrze. Rozegranie lepsze od Rakiticia i Rafinhi, w defensywie robi za dwóch, zaangażowanie pełną gębą, do tego ogarnia dobrze, co ma robić na tym boisku jak już wejdzie. Z Huescą nie zagrał, ale z Realem przez te niecałe pół godziny, jakie dostał, był naszym najlepszym pomocnikiem :P Nie wiem, czego Ty od niego wymagasz, po 5 kluczowych podań na mecz?
1
A do tego przed ławkowaniem, to Pique wcale tak słabo nie grał, tylko jest jednym z tych piłkarzy, którzy tutaj mają na wejście -2 do oceny :P Ale od meczu z Sevillą wydaje się, że wrócił stary, dobry Piquenbauer, jak utrzyma ten poziom do końca sezonu, to znowu się będzie mówiło o nim w kontekście najlepszych ŚO na świecie, bo co jak co, ale potencjał do tego ma!
17
Zapomniałem dodać, że ta piąta byłaby największa, najbardziej błyszcząca i przyznawana na osobnej gali! :P
1
Ale obaj boczni obrońcy muszą umieć się podłączyć i robić to często, bo gramy bez skrzydłowych. Prawa strona jest zwykle asekurowana przez pomocnika (Rakiticia) i wtedy to wygląda dobrze (jak jest Xavi/Iniesta to już gorzej, patrz GD). Montoya wydaje się albo zbyt defensywny, albo za bardzo pospinany, żeby grać.
36
Najlepiej 5, jedna specjalnie dla skrzydłowego ;)
1
Pisałem poważnie. Jakie masz argumenty, że Sergi Roberto jest słaby? W tamtym sezonie zagrał parę minut i faktycznie był słaby, ok, ale swoją grą w tym sezonie mnie jak najbardziej przekonuje do siebie. Rozgrywa lepiej od Rakiticia, w defensywie daje więcej od Xaviego i Iniesty, jak już gra, to pokazuje mega zaangażowanie i lata od jednego do drugiego pola karnego. Xavi też zaczął błyszczeć dosyć późno tak naprawdę.
Montoya nie jest słaby, ale po prostu jest zbyt defensywny na bocznego obrońcę Barcy.
5
Sergi Roberto wciąga nosem Montoyę. Jak nic dziwnego się nie zdarzy z tym zawodnikiem, to za 3 lata będzie crackiem naszego środka pola.
6
Z "wielkiej", nie z "dużej" litery! :P
4
Z tego, co pamiętam, to mecz z L'Hospitalet w pierwszej rundzie CdR z sezonu zdaje się 11-12, czyli 3 lata będą. Cuenca zasymulował i Pedro strzelił karnego. Mecz skończył się 9:0 :D
4
"Owszem, jestem inteligentniejszy od wszystkich tutaj hejterów bo człowiek nieinteligentny nie hejtuje." - tak się chwalisz swoją inteligencją, ale nie ogarnąłeś chyba podwójnych zaprzeczeń jeszcze... :D
3
Skoro sam napisałeś, że symulują, to wypadałoby podać jakieś argumenty na to, bo póki co to są puste słowa. Dlatego czekam na filmiki, które pokażą, że symulują tak samo jak Ronaldo. Nazywasz mnie hejterem siedząc na stronie rywala i prowokując? Ja tam z pokazywaniem swojego ilorazu inteligencji nie mam problemów, jestem z niego całkiem dumny - ale nie wiem, co to ma tutaj do rzeczy :)
3
Idą po kolejne mistrzostwo jak nic. Pamiętasz, co było w sezonie 2011-12, jak zdobywali poprzednie? Całe kompilacje, analizy i wyliczenia sytuacji, gdzie sędziowie wypaczali wyniki meczów na korzyść Realu (choćby dwa zagrania ręką w polu karnym przez Ramosa i Xabiego w spotkaniu chyba z Sevillą, wygranym jedną bramką) i przeciwko Barcelonie (tutaj sobie przypominam choćby to derby z Espanyolem, jak gracz papużek przy stanie 1:1 w 80. którejś minucie zablokował strzał Pedro ręką na linii bramkowej).
5
No to pokaż mi symulacje Neymara i Busquetsa z tego sezonu. Liczę przynajmniej na jakąś kompilację na jutubie. Swoją drogą, jeśli Twoim zdaniem nurkowanie nie ma wpływu na ocenę klasy piłkarza, to tak samo nie powinno mieć gryzienie - więc czemu brakuje Suareza w liście do ZP? :P
1
A ja jednak obstawiam Mathieu, a Masche ewentualnie w drugiej linii. Zobaczymy też, czy zagra Rakitić z Xavim, czy może np. Rafinha.
3
Barca w tym sezonie miała całego jednego karnego (!) we wszystkich spotkaniach. Real w jednym meczu z Elche miał więcej niesłusznie podyktowanych karnych za symulki. Naprawdę uważasz, że Barca symuluje tak samo jak Real? :D
5
Powtórki wideo mają być testowane na młodzieżowym Mundialu w 2015 roku, więc może jednak dożyjemy. Nawet taki beton, jak Blatter, w końcu popęka ;)
1
A co, jak Bartra na prawej obronie by brylował w ataku? :D Mascherano raz zagrał jako "prawośrodkowy" w trójce w tym sezonie, nie przez cały mecz, ale podłączał się do ofensywy więcej niż Montoya :P
5
No bez kitu, Ronaldo klepnięty w ramie i poleciał, hahaha, mecz bez karnego dla Realu to żaden mecz :D
2
Szkoda, że to tylko zdanie jakiegoś nic nie znaczącego skauta, który od lat obserwuje zawodników w lidze brazylijskiej. Na pewno nasi kibice wiedzą lepiej, że Douglas się nie sprawdzi, przecież tak piszą na twitterach, a Douglas nie grał nawet genialnie przez te całe 163 minuty, które dostał!
3
W City coś się szpital robi powoli. Za dużo z Arsenalu kupowali i się zarazili "wirusem podatności na kontuzje" :P
2
W końcu Celta już zabrała punkty i nam, i Atletico w tym sezonie ;)