Ledsbourne
Dołączył/a: grudzień 2010
At the Heart of Winter
59 obserwujących
32 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ej, ale popatrz - dwóch poprzednich trenerów też nie stawiało na Montoyę i co? Nie zagrzali długo miejsca na ławce! ;)
1
Bez przesady, 8 meczów w lidze bez straty gola to nie przypadek. Nieważne, czy się gra ze średniakami, czy z mocnymi zespołami, o coś takiego naprawdę trudno.
1
No, to ten drugi warunek już odpada przez kontuzję, czyli max 5 milionów zmiennych zapłacimy za dwie LM - moim zdaniem, jak wygramy dwie Ligi Mistrzów, to możemy nawet 50 zabulić, co jak co - nie obrażę się!
1
Tak samo myślałem przed sezonem. Teraz uważam, że byłem w błędzie :)
13
W końcu jest coś o Montoyi! Dobrze wiedzieć, że nie jest to konflikt czy sprawy pozasportowe, po prostu wychodzi to, że Martin nie prezentuje odpowiedniego poziomu na Barcę - co potwierdza już trzeci, czy nawet czwarty trener. Tata Martino podobno bardzo dużo rozmawiał z Montoyą i tłumaczył mu aspekty taktyczne, których tamten nie ogarniał, ale widać, że zbyt dużo z tego nie wyszło. Może Lucho go lepiej zmobilizuje, a Montoya się przestanie wygłupiać z transferem.
1
Jak obliczyłeś te 49 milionów? Póki co Mathieu 20 + Verma 10 = 30 ;) Ale z resztą się w sumie zgodzę, nie trzeba wydawać niewiadomo ile na stoperów, zwłaszcza, jeśli nie pasują do profilu gracza Barcy i nie umieją bronić wysoko.
4
W tym sezonie jakoś tego problemu na pozycji ŚO nie widać, straciliśmy najmniej bramek w lidze (o połowę mniej od kolejnych na liście zespołów), a i tak kto by nie grał, to jest płacz, że nie gra ten trzeci stoper (zwykle Bartra). Aż strach pomyśleć, co będzie po powrocie Vermaelena! :)
1
Ale znawcy dalej będą uważali, że płaczek Thiago Silva jest lepszym kapitanem niż Neygod :D
1
Przecież po to odchodził z Barcy, żeby spróbować się w nowej lidze i nowej kulturze :)
2
W ogóle po wejściu Busquetsa, to Masche został spuszczony ze smyczy i zaczął udzielać się z przodu, brał chyba większy udział przez ten krótki okres w akcjach ofensywnych Barcy, niż wcześniej w całej karierze u nas :P Może faktycznie w szatni mu dokuczają, że jeszcze gola nie strzelił :)
2
Jak dla mnie to jednak Pique gra lepiej w tym sezonie - pomimo całej krytyki, jaka na niego spada, albo przynajmniej spadała. Ale Mathieu do pary z nim jako pierwszy wybór, jak najbardziej. I zgodzę się, że to idealny stoper dla Barcy - świetne warunki fizyczne i do tego szybki jak diabli :)
2
Miałem coś bardziej konstruktywnego odpisać na ten pierwszy komentarz, ale jak zobaczyłem, że widziałbyś Mourinho w Barcy, to uznałem, że nie ma sensu się produkować... :P
4
Gdyby nie to wydarzenie 40 lat temu, nie byłoby Twojego nicku! :o
3
Franco tak się przejął tym, że na stadionie Barcy wykonano zakazane katalońskie tańce i śpiewy, że w niecały rok później odszedł z tego świata, ku pokrzepieniu katalońskich serc!
2
Suarez potrzebował 3-4 minuty od wejścia na boisko w pierwszym oficjalnym spotkaniu, żeby asystować. I to przeciwko Realowi :P Oczywiście, że jeszcze musi się trochę "dotrzeć", ale bez przesady.
Neymar tamten sezon miał słabszy, ale głównie przez kontuzje i nie do końca optymalne ustawianie go na boisku, natomiast teraz gra kosmos, więc wiele osób uważa, że grał słabo w poprzednim.
3
A może tak umówimy się, że statystyki ani tytuły nie mają nic do rzeczy, bo wybierają zwykli LUDZIE, którzy nigdy nie będą w pełni obiektywni i mają różne kryteria oceny. Na tym polega głosowanie. Ktokolwiek by nie wygrał, znajdą się ludzie mający inne zdanie, którzy uznają decyzję za skandal i debilizm, zawsze tak będzie. Ale klub piszący takie komunikaty, do tego jeszcze przed ogłoszeniem decyzji, ba, przed ogłoszeniem finałowej trójki, to nie jest przykład profesjonalizmu i krystaliczności, powiedzmy to sobie wprost.
2
Zgodzę się z wami, mamy dość stoperów, żeby sobie pozwolić na kontuzję Vermy teraz. I tak jest tutaj hejt, że Bartra za mało minut dostaje (chociaż gra mniej więcej tyle, co Pique i Mathieu), do tego mamy Mascherano, któy od bidy może zagrać na stoperze.
A obrona jednak prezentuje się nieźle, to racja. Prawie wszystkie bramki w lidze i LM straciliśmy w tym naszym "kryzysowym" momencie, ale zapomina się, że mamy rekord 8 kolejek bez straty. Nieważne, że graliśmy z "ogórkami", bo nawet Deportivo zdołało 2 razy ukłuć Real.
3
Oby ten komunikat wynikał z bólu pod plecami Florka i spółki, że jednak Kriszczianu nie jest tak murowanym faworytem, jak to propagują madryckie gazetki a za nimi szmatławe portale o wiarygodności przeciętnego polityka :) Swoją drogą, śmiesznie - prezydent UEFA musi być bezstronny i nie może mówić o swoich osobistych preferencjach, ale już klub, w którego interesie jest zdobycie nagrody przez swojego gracza, może "strofować" tego prezydenta i sobie radośnie agitować, co oni myślą o tej nagrodzie i dlaczego CR powinien ją zdobyć. To w tylu "maaaaamo, bo pani w szkole pochwaliła Jasia, że ładnie narysował dinozaura, a mnie nie" :D
3
Hahaha, logika z Madrytu: Ronaldo grał słabo w finale LM, ale przynajmniej tam doszedł, nie to co Messi! Messi grał w finale MŚ? Co z tego, nie wygrał, a Ronaldo tam nie grał, więc nie ma co porównywać! :D
2
Pamiętaj, że to głosują w dużej mierze randomowi i egzotyczni zawodnicy, którzy pewnie o Koke nie słyszeli. Reus może się pojawi w napastnikach, zobaczymy... A brak Rakiticia faktycznie dziwi, może uznali, że dwóch Chorwatów to o jednego za dużo? :P
2
Wiesz, że Agger ani nie jest łysy, ani nie gra w Liverpoolu? :D
6
Jasne, jak na mój gust póki co nie ma problemu z obsadą w obronie. Pique + Mathieu/Bartra, do tego w razie czego ten Masche i można spokojnie grać.
5
Może pomyśleli, że "wolny" zawodnik oznacza kogoś "powolnego, mało szybkiego" i stąd ten pomysł na Hummelsa? :D
1
Z tym Messim to nie do końca prawda, bo już jak debiutował na MŚ 2006, to dało się słyszeć komentarze, że to nowy Maradona. Tak samo Neymar - nawet sam Pele go do siebie przyrównuje :P W ogóle, Neymar to zupełnie inny przypadek, przecież on odkąd miał jakieś 17 lat był w Brazylii mega gwiazdą, szczerze mówiąc sam myślałem, że to będzie gość, któremu sodówa walnie do głowy, ale cóż, jedynie można się przyczepić do jego słit foci i flamboyantowych ubranek. Mnie przekonał, że ma jednak poukładane w głowie, jak przeczytałem parę jego wypowiedzi po naszym meczu z Santosem w KMŚ. Na nasze szczęście zarówno on, jak i Messi, są wyluzowani i mają naprawdę mocną psychikę, a jak dla mnie właśnie to jest kluczowe.
Bojan od początku miał z tym problemy - zobaczcie, pisze się tutaj o jego atakach paniki w wieku 17 lat. Z innych graczy, którzy mają z tym problemy - popatrzcie na "naszego" Cesca, gracz świetny, może jeden z najlepszych pomocników, ale po jednym nieudanym meczu, po cieniu krytyki gra piach przez kilka kolejnych. No i jego odejście od nas - mi się wydaje, że nie do końca wytrzymał tej presji i nie zaakceptował swojego miejsca w szeregu, gdzie był po prostu jednym z wielu.
1
Wiesz, że jesteś legendą, kiedy robią filmiki z twoimi dziesięcioma NAJLEPSZYMI... rekordami :D
3
Za zasługi dla klubu to Zubi powinien dostać prywatny odrzutowiec albo statek kosmiczny. Może nie był wybitnym bramkarzem, ale z pewnością jest legendą naszego klubu i bramkarzem, z którym Barca zdobyła swój pierwszy Puchar Europy.
1
Vermaelen jeszcze nie zadebiutował u nas, a dostał już dwa samochody :D
1
A Real miał na koszulce bwin, czyli zakład bukmacherski - to jest dopiero absmak i nietakt!
2
Ja też Messiego mimo wszystko nie skreślam. W sumie we wrześniu byłem pewien, że zgarnie tę nagrodę, Real grał piach, a Messi czarował w lidze po bardzo udanych MŚ. Ale widać, że karne z Elche i Łudogorcem robią robotę i dzisiaj czytamy o "skandalach jak CR nie wygra".
3
Ale tutaj i tak wszyscy nagle stali się wielkimi fanami Montoyi i uważają, że dałby sobie radę lepiej niż Alves i Adriano razem wzięci, a Lucho zły, bo nie daje mu grać, co tam, że jak na boisko wchodzi S. Roberto czy Munir, to wszyscy się plują, że ma być najsilniejszy skład i co ten Lucho znowu odwala :D
Może wypowiedź Lucho miała jakoś zmotywować Montoyę do cięższej pracy i wysiłku, przecież nie powiedział mu "sorry, jesteś słaby, ale cię nie sprzedamy, bo się możesz przydać jak żywcem nie będzie kogo wystawić", pewnie chodziło o zmotywowanie... Tylko Martin nie ogarnął albo jego agent nie wie, kiedy trzymać buzię na kłódkę.