Ledsbourne
Dołączył/a: grudzień 2010
At the Heart of Winter
59 obserwujących
32 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Haha, dokładnie, Mathieu to dzisiaj chyba zamiast marlborasów zapalił sobie jakiegoś skręta, taki wyluzowany był :P
1
Skoro transfer kosztował 4 miliony, to ile mogli dostać "pod stołem", żeby to było opłacalne dla tych pośredników? :D Po 100 tysięcy? To zdecydowanie musiało im się bardzo opłacać, przecież muszą ciułać tyle przez lata pracy!
1
A tam, potrzebował dziś aż 9. minut na asystę do Rafy! :P
3
Lucho sobie robił jaja mówiąc o wystawieniu Pedro na PO, a dziennikarze i jak widać niektórzy kibice to wzięli na serio... Przecież Pedro nie ogarnąłby trzymania linii, nawet Mascherano ma z tym problemy jak gra na obronie, pomimo, że jest jednym z najbardziej ogarniętych taktycznie i inteligentnych graczy.
9
Jeżeli Douglas zagrał słabo, to jak zagrał dzisiaj Adriano? Douglas pokazywał się świetnie w ofensywie, powinien mieć asystę do Munira, bo mu wyłożył patelnię na początku drugiej połowy - w obronie trochę gorzej, ale trudno po nim wymagać, żeby miał świetne zgranie z zespołem i był w pełni zaadaptowany do europejskiej piłki.
1
No i jak już wrzucił, to Munir zepsuł setkę :)
4
Właśnie, na duży plus zaangażowanie Douglasa, nie był wystraszony jak z Malagą, tylko ciągnęło go do przodu, mógł mieć asystę do Munira i bez dwóch zdań lepiej niż Adriano, który w całym tym sezonie... po prostu jest na boisku. Nie ma co spodziewać się po Douglasie niewiadomo czego, jeszcze nie ta pozycja, nie ten moment adaptacji i zgrania z zespołem, ale mnie pozytywnie zaskoczył. Oczywiście znając życie, to wszyscy będą go oceniali tylko przez pryzmat błędu w końcówce.
2
Douglas statycznie? Może w końcówce trochę przysiadł, jak cały zespół - ale w przekroju całego spotkania, to latał od bramki do bramki i chciał być pod grą aż miło!
2
To racja, bo Rafa biega po całym boisku jak powalony (duży plus za to!), a Rakitić czasem niedokładnie, ale też bramka + asysta. A Douglas robi to, co powinien boczny obrońca Barcy i w końcu nie jest taki pospinany jak z Malagą!
2
Iniesta też na duży plus, może nie ma magii, ale jednak gol i asysta, do tego każda akcja przez niego przechodzi, a trzeba dodać, że powraca po kontuzji. Ale zgodzę się, ta czwórka najlepsze wrażenie do tej pory :)
2
Bardzo zaangażowany, co chwilę rękę podnosi, żeby mu podali i chce być pod grą, dobrze się ustawia z przodu. Przy drugiej bramce poleciał z kontrą i zgarnął dwóch obrońców robiąc miejsce Inieście na strzał z drugiej linii. W defensywie jeden faul i raz nieco objechany, ale chyba najwięcej odbiorów ma z obrońców.
1
Czyżby efekt coraz większego wpływu arabskich szejków na piłkę nożną w Hiszpanii - jak w prawie szariatu, należy ukarać ofiarę? ;)
1
Pal licho Montoyę, ale czemu nie gra Sergi Roberto? :(
1
Przecież właśnie fałszywa dziewiątka to jest najlepsza pozycja dla Rafinhi, tylko nie gra tam, bo jest Messi!
1
Stwierdziłeś tak po wypowiedzi agenta Montoyi? :D
1
A mi się wydaje, że z każdym kolejnym Mundialem tych gwiazd jest coraz więcej. Tak jak pisał Challenger w artykule, dzięki tej "globalizacji" w piłce nożnej jest coraz więcej magików. Teraz nawet reprezentacja takiej Belgii jest naszpikowana gwiazdami! :)
1
W ogóle to całe doliczanie czasu to mam wrażenie, że sędziowie na oko robią. Przecież czasem samo wykonanie rożnego zajmuje z 40 sekund odkąd piłka wyleci za boisko, czyli jakby mieli skrupulatnie doliczać czas, to połowy by trwały po 10 minut dłużej, a nie 3-4 :P
2
Destro, mecz będzie na sport.tvp.pl w Necie bez ścinania i w eleganckiej jakości (jeśli ogarniesz ich wyjątkowo nieprzyjaznego playera) ;)
11
Jakby to spotkało CR, to by nawet przedłużyli głosowanie na ZP i zaczęli puszczać wzruszające filmiki o jego cierpieniu :P
2
Chyba nie przeczytałeś całego postu Dona (albo pewnie po prostu nie zrozumiałeś), bo dosyć jasno odniósł się do tematu wątku czyli wyjaśnił, dlaczego Leo ma tyle strat. Ale rozumiem, że było to poprzedzone więcej niż dwoma linijkami tekstu i wyłączyła Ci się już atencja, zdolność kojarzenia faktów i czytania ze zrozumieniem, stąd nie zajarzyłeś, co jego post miał wspólnego z tematem... :)
1
Te koszulki w dwóch kolorach z pionowym podziałem były świetne i szkoda, że Nike nie wraca do tego projektu, tylko wymyśla jakieś badziewie. W sumie tego gradientu z sezonu Tito też nie można za bardzo było nazwać pasami, ale był bez dwóch zdań lepszy od tego nowego...
1
"powiedział Kun, odbierając nagrodę dla najlepszego piłkarza ubiegłego sezonu w Premier League." - zaraz zaraz, a to nie Suarez został wybrany najlepszym piłkarzem BPL poprzedniego sezonu, czy mu zabrali nagrodę za ugryzienie? :P
1
Liczę na środek pola Iniesta - Samper - Roberto, w sumie Samper jest chyba pewniakiem do gry przy braku powołania dla Busiego i Masche. A Rafinha na fałszywej 9.
4
Neymar z '92 wciąga nosem ten cały "młody zaciąg" Realu ;)
2
Generalnie zgodzę się z większością tego artykułu, ale muszę przyczepić się do kilku kwestii:
"Obecność Messiego w trójce ZP odzwierciedla interesy reklamujących się po stadionach firm." - nie jestem pewien jak rozumieć to - czy chodzi po prostu o to, że Messi to marketingowa kura znosząca złote jaja, co oczywiście jest prawdą, czy autor tutaj kwestionuje zasadność wyboru Messiego do najlepszej trójki ZP ze względów czysto sportowych? Bo jeśli to drugie, to muszę zacząć machać białą chusteczką i krzyczeć, że herezja :)
"Grono kilku osób w garniturach i z tępym uśmieszkiem Gianniego Infantino zyskało w futbolu niczym nieograniczoną władzę." - tutaj nie rozumiem przywołania akurat osoby Infantino, który nawet nie jest z FIFA, tylko UEFA. Nie wiem, czy wydarzył się jakiś skandal związany z jego osobą, podgrzewanie kuleczek na losowaniu LM? Ale po prostu akurat Infantino wybitnie nie kojarzy mi się z tym betonem, leśnymi dziadkami, nowotworem toczącym najwyższymi strukturami organizacyjnymi światowej piłki - zwykłe przywołanie tutaj samego Blatter wydawałoby mi się lepsze. Wiem, że drobiazg, ale jakoś kłuje w oczy!
"W zespole, do którego tak wielu piłkarzy chce trafić za wizerunek, obowiązują jedne z najwyższych pensji w świecie sportu. To przykre dla wielu culés ustępstwa klubu wobec współczesności futbolu." - akurat jak dla mnie, to jest powód do dumy, że nasz klub płaci najwyższe - lub jedne z najwyższych - pensje swoim graczom spośród wszystkich drużyn piłki nożnej. Wolę, żeby w ten sposób wydawali kasę, niż np. na niepotrzebne transfery (wiem wiem, na transfery też wydają!), to świadczy o tym, że mamy najlepszych graczy i ich szanujemy. Tak samo podoba mi się, że Barca nie potrąca frycowego od wykorzystywania wizerunku graczy.
1
"Czy Victor Valdes zagra w Manchester United?" "Leo Messi!"...?
Jak dla mnie, to się za bardzo kupy nie trzyma, więc chyba nie do końca masz rację, kolego! ;)
1
Fajny, szczery wywiad z Zubim. Szkoda, że jest tutaj tak bardzo niedoceniany - rozumiem, że za niektóre decyzje należy mu się krytyka, ale w gruncie rzeczy wcale nie jest taki zły, jak go malują i jeśli po kadencji obecnego zarządu nie miałby przyjść do nas ktoś pokroju Monchiego, to wolałbym, żeby został Zubi, zamiast wynajdywania jakichś randomowych gości (vide ten dyrektor z Violi, co się o nim ostatnio mówiło - serio?!).
3
Jasne, że szkoda człowieka, ale ciężko mi odczuwać sympatię do gościa, który mając dwójkę dzieci i 43 lata na karku "bawi się" w coś takiego. W sumie póki kibice nie atakują postronnych obywateli, tylko sami siebie naparzają, to może warto byłoby im zorganizować jeszcze do tego jakąś miejscówkę (żeby nie rozwalali miasta), hell, może zorganizować igrzyska na stadionie i jeszcze czerpać hajs z biletów, bo ci mniej odważni zapewne przyjdą sobie pooglądać. Kibice będą mogli sobie zorganizować bitwę na całego, może nawet do pomocy zaangażować kilku lekarzy, chociaż zapewne taka wersja całej "zabawy" miałaby mniejszą oglądalność...
Oczywiście, trochę ironizuję - ale póki kibice sami się umawiają na "ustawki", to jest to praktycznie zwykła selekcja naturalna i eliminacja "złej krwi" tudzież wadliwego DNA z puli genetycznej.
2
Jednego Messiego mniej w klubie. Jak tak dalej pójdzie, zostanie nam tylko ten jeden Lio :(
1
Mullera chyba nie da się lubić, ten gość ma w sobie coś takiego - aroganckie wypowiedzi i to rozdzawianie się na boisku niezależnie od tego, czy cieszy się po zdobyciu bramki, czy ma pretensje do sędziego :P Piłkarz niezły, umie się ustawić, chociaż trochę przereklamowany, bo na pewno nie ta klasa, żeby wymieniać go w gronie kandydatów do ZP, z czym się spotkałem.