0

@Geble mam podobne info - informacje od pracownika urzędu miasta (ma bezpośredni kontakt z prezydentem). Pracują nad wprowadzeniem stref. Dokładnie tak - czapki z głów. Dodatkowo powinni oddzielić migrujących (granice) od przebywających w kraju na okres kwarantanny.

1

@bixmix no ale co obejrzał to jego... :D

0

@PawkoFCB a niech sobie chodzą do kościoła... Wyjdzie to nam na dobre. Najgłupsi sami siebie wyeliminują.

0

@krzychu1526 jaki mają przynieść efekt jeżeli pierwsze objawy pojawiają się nawet do kilku dni po zarażeniu?

0

Koronatemat

Szybka rozkmina - jeżeli oddziały zakaźne odsyłają potencjalnych chorych do zwykłych szpitali (patrz: Krotoszyn, Puszczykowo) to w jaki sposób zamknięcie szkół/kontrola na granicy (to już w ogóle bezsensowny i głupi pomysł) ma zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa? :D

1

@masakrator05 możesz sobie kupić broń na kulki gumowe, czy gazowy... Obstawiam, że w zdecydowanej większości przypadków będzie to wystarczające dla celów samoobrony.

Normalny obywatel? Obejrzyj sobie "Stopcham" i zobacz ilu "normalnych obywateli" stwarza zagrożeń zwykłą maszyną (auto). Zdecydowane nie dla broni. Nie w naszym kraju.

19

@masakrator05 nie. Za dużo patusów w tym kraju...

0

@emeu jasne, że nie. Zobacz, co mówią najwięksi w biznesie. Sukces tworzą ludzie.
Czy to w biznesie, czy w piłce nożnej...

10

@Janiama maksa? Za Valverde to my akcji nie potrafiliśmy stworzyć. Tutaj mieliśmy 2 setki (Griezmann i Messi) i akcję po której powinien być podyktowany karny.
"Znam się trochę na tym"... Jeżeli stwierdzasz, że Valverde wyciągnął maksa to Twoja wiedzy jest na poziomie wiedzy Hajto, czy innych "znawców".

0

@BarcaInfo już to widze, jak Messi po 30stce zaczyna naukę angielskiego i namawia rodzinę na przeprowadzkę z Barcelony do Manchesteru... :D

0

@lucca87 zerknij sobie na "przedliftowego" Kugę - jak najbardziej rodzinny, wysoko oceniony w NCAPie i też w okolicy 100 tys.
z uwagi na nową wersję - te z 2019 roku dostaniesz w dobrej cenie :)

co do sedanów - tylko liftbacki - sam mam typowego sedana i wiele razy "bagażnik" zawiódł... :D

1

@lucca87 w 2021 roku jest premiera nowego Tucsona, więc koniec 2020 będzie dobrą okazją na zakup "starego" po stosunkowo niższych cenach.


Kia to grupa Hyundaia, więc pod kątem jakości i wykonania - nie będzie różnicy. Mnie osobiście w Kii odrzuca design (chociaż Optima na 2021 rok wygląda już lepiej).

Osobiście jeżdżę Elantrą (do zmiany felgi - wybiorę od nowej Elantry http://hyundaiklub.pl/forum/download.php?id=6078 albo https://instagram.fpoz2-1.fna.fbcdn.net/v/t51.2885-15/e35/p1080x1080/80454394_2551470341751509_3907642604409712176_n.jpg?_nc_ht=instagram.fpoz2-1.fna.fbcdn.net&_nc_cat=105&_nc_ohc=YG4660SEJxcAX-zcC7q&oh=cde0a166de0337bb9d2d5e6c6349a152&oe=5EBE9C85 albo OZ VELOCE GT GLOSS BLACK LP) - ale rocznie robię około 7-10 tys. km, więc auto typowo do jazdy z punktu A do B (jedyny wymóg to klimatyzacja).

Podobnie, jak Ty - niebawem stanę przed dylematem zakupu auta dla swojej kobiety. Tyle, że u mnie w grę wchodzi jedynie hatchback (i30/focus) albo SUV (Tucson/Sportage/Kuga).

1

@lucca87 mam podobnie - wolę nowe i pewne... Nie myślałeś o Hyundaiu i30 w kombi (bez problemu dostaniesz za 85 tys.), Kii Cee'd (100 tys.) albo Procee'd?

@JimMorrisonFCB kupiłem auto ze stocku (w połowie 2018 roku, auto z końcówki 2017) - zrobiłem ponad 32 tys. km - akumulator działa, na oponach jeszcze pojeżdzę.

1

@Dzemix111 moim zdaniem nie masz najmniejszych powodów do obaw, z przynajmniej dwóch powodów:
1. w jaki sposób udowodni, że to nie on rozbił, a później sam naprawił auto...?
2. auto nabył w określonym stanie technicznym (co potwierdził w umowie) - od kiedy "historia" (jeżeli oczywiście nie ma wpływu na dalszą eksplotacje) nabywanego przedmiotu miałaby być powodem zwrotu towaru?

jeżeli za 2 lata pójdę do MediaExpert bo komputer, który kupiłem został robiony przez wyzyskiwanych Chińczyków, a nikt mnie o tym nie poinformował (Made in China to nie stwierdzenie "robione przez Chińczyków") - to mogę żądać zwrotu $ (bo przecież nie będę wspierał takiego wyzysku)?

0

@FC1899Barca narysowana bardzo ładnie... Ale za 110 tys... To przesada.

2

@masakrator05 "inni" ludzie są Ci potrzebni do szczęścia? Po co?
Dla mnie najważniejsza jest rodzina (najbliższa - brat, mama) + dziewczyna. Nigdy nie stroniłem od ludzi, ale koniec końców - każdy z nas prędzej czy później idzie w swoją stronę i zakłada rodzinę.
Ciesz się tym, co masz, a jeżeli przy okazji masz zdrowie... to masz (i możesz) wszystko. :)


0

@Barcelismo zrób mu tattoo penisa. Będzie beka na zjazdach rodzinnych. :D

1

@Kompletny fakt, Janiama to raczej Guti/Hajto fcbarca.com

3

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

@Katalonbar XD z Neymarem w składzie przegraliśmy 4-0 w Paryżu, 3-0 w Turynie. Skrzydłowy nic nie pomoże, bo nie tworzymy drużyny, a zlepek gwiazd.

4

Z uwagi na to, że jestem wielkim fanem talentu Dembele i (od pierwszego sezonu) zagorzałym przeciwnikiem Valverde - moja mała "zagwozdka".

Czy myślicie, że "nie przywiązuje uwagi do przygotowania fizycznego" mogło mieć wpływ na kontuzje Dembele?

Czy to głównie "styl życia" Dembele jest przyczyną jest kontuzji? Jeżeli tak - czy za czasów gry w Borussi prowadził inny styl?

1

@SzahMatt nie o to pytałem. :)

3

Panie/Panowie,

czy macie w swoim gronie znajomych osobę, która miała sposobność rozmowy albo wie w jaki sposób skontaktować się z "dużymi" (TOP Forbes'a) inwestorami prywatnymi. Mam rewolucyjny pomysł w branży IT nad którym obecnie pracuje ze znanym wykładowcą, doktorem Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Na ten moment stoimy w miejscu - nie mamy "gdzie uderzyć", by temat rozwinąć dalej. Potrzebujemy przede wszystkim wsparcia merytorycznego osoby doświadczonej w dużym biznesie (zrzeszone "anioły biznesu" nie wchodzą w grę).

1

Od dzisiaj definitywny KONIEC z WOŁOWINĄ!!!



#łączynaspiłka

0

@ForcaMilosz mam coś takiego jak honor. Jeżeli wiem, że nie jestem w stanie czegoś zrobić, mimo roku prób, to o tym mówię i z szacunku dla innych, odchodzę.

0

@mateuszdabski masz rację, usunąłem część o "wierze". :)

0

1) Fuera Valverde! Jak najdalej stąd. Nie mam dla niego za grosz szacunku Valverde z prostego powodu - on nie szanuje mnie - kibica Barcelony.
Z szacunku dla kibiców, osób, które kochają ten klub, powinien (jak Tata Martino) podać się do dymisji po pierwszym sezonie w klubie.
Nie z powodu porażki w Rzymie, a z powodu braku umiejętności zarządzania zespołem, braku "cojones", realnego przywództwa. Było to widać w grze zespołu, obecnie widać to również poza boiskiem (samowolka Pique).

2) Od Setiena oczekuje zaufania w wychowanków i współpracy z Pimientą. Riqui i Ansu to minimum.
Mam obawy, czy uwielbienie Busquetsa i Messiego nie przełoży się na decyzje kadrowe nowego trenera.

3

Sekundę po oficjalce...



Tak się dzisiaj bawimy!!!

2

Wspaniały dzień, nie zapomnę go nigdy.

10

Francisco García Pimienta!!! [dawacGotutaj]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?