2

@IronSanHybrid z nosa taki trochę Majkel Jackson.

1

@DonAndresFCB no pszeciesz kto jak nie Nejmar pociongnie ten zespul. Pszeciez w PSŻ Nejmar gra piersze skrzypce i ciongie gre. Gdyby nie Nejmar to pszeciez nie wygraliby Ligi Miszczów, ba - nie graliby nawet w pufinale.

25

Jeszcze Nejmar, Verati, Belerin, Pokba i DRIM TIM. Sezon 2007/2008 LOADING... Dokąd zmierzasz Barcelono... Co oni robią z tym klubem :(

EDIT: Zapomniałem o Alvesie.

8

Co oni robią z moim klubem... :( Neymar? NIE

0

@masq jeszcze kilka sezonów temu pół la rambli go chciało...

0

Bellerin, Verratti, Koke, Pogba, Neymar - o kim jeszcze zapomniałem w kontekście "must have" do zdobycia wszystkiego, co możliwe? #viscałebkistyle #nazwiskagrajo

0

@Mns21 byliśmy 3

2

@Cobra303 i idziemy po raz kolejny w tym samym kierunku

2

@jeyx77x problem w tym, że idziemy w tamtym kierunku. Nie ma pomysłu na drużynę, ale są nazwiska to może coś ugramy.

1

@ProMILs wysuwasz logiczne wnioski. +1

6

Jeszcze tylko Neymar i trofea z sezonu 2007/2008 ponownie zawitają na Camp Nou. Jaką my wtedy mieliśmy pakę - Zambrotta, Marquez, Milito, Puyol, Abidal, Thuram, Yaya Toure, Xavi, Iniesta, Deco, Henry, Eto'o, Ronaldinho, Messi. Aaaah, budziliśmy strach.

#druzynabudujenazwiskanienazwiskadruzyne

1

@xJLx Barcelonie kibicuje od 2000 roku, od czasów Rivaldo. Pomysły rzucałem już niejednokrotnie - byłem kreatywny. Nie będę ich powtarzał w każdym poście.

0

@dlugi20 kolejny problem leży w tym, że pojawiają się głosy o Neymarze. I ja naprawdę zaczynam wierzyć, że chcą go ściągnąć.

16

Jestem tak poirytowany, że poszedłbym biegać, gdybym biegał.

Nasza polityka transferowa to jest kabaret.

Griezmann? I gdzie on będzie grał? Przecież Francuz najlepiej prezentuje się na pozycji Messiego. Miejsce Suareza? I co, Suarez na ławkę? Już to widzę. No to leci Dembuś, zawodnik o ponadprzeciętnym potencjale, który w każdej innej drużynie grałby pierwsze skrzypce.

Za chwilę usłyszę "będą rotacje". Rotacje u Valverde? Hahaha. Na marginesie - kupiliśmy 3 (słownie: TRZECIEGO) zawodnika pod kątem lewego skrzydła za łącznie już 350-400 mln.
Co niektórzy piszą o 4-2-3-1 - jeszcze większa beka.
I w sumie walić to, że środek pola (u tego trenera) nadal będzie oparty na topornym Rakiticiu, czy Vidalu, którzy nie potrafią kontrolować tempa, czy gwarantować spokoju w środka pola.
Kolejny sezon przed nami, kolejny oparty na Messim i w nadchodzącym "może Griezmann" coś wykombinuje. Drużynowo i taktycznie po raz kolejny leżymy.

Alba robi za skrzydłowego, Messi za pomocnika, Roberto w miejscu prawego pomocnika, Rakitić za prawego obrońcę i niby pomocnika, Suarez, który musi się cofać do środka żeby walczyć o piłkę - bo nie ma zakładających pressing pomocników i Pique, który leci na pozycję napastnika, bo nie ma tam Suareza. #Barcelona2020

Jeszcze takiego burdelu w naszych szeregach nie widziałem. A tu jeszcze niektórzy sobie Neymara wymarzyli (hahahaha) - zadufanego w sobie typa, który współpracuje z kim mu się podoba (Alba nie, Semedo nie, ale Messi jest fajny to spoko) i robi kwas w zespole niczym Mourinho (tyle, że Mou robił to dla dobra drużyny, nie dla siebie). Mes que un club pełną gębą.
I argumenty typu "prorok", "poczekaj do końca sezonu" albo "jeszcze sezon się nie zaczął" zostawcie dla siebie. To samo mówiliście, kiedy na początku poprzedniego sezonu mówiłem, że jesteśmy słabą (drużynowo) ekipą.

1

@Pyrzo_Barca a czy to ważne? Po co jakaś taktyka, drużyna? Jakoś to będzie...
#valverdeout #wszyscyout

0

@Felippe96 osobiście nie widzę dla niego miejsca na boisku.

3

3

@Copernicus skróć zaprezentowane zdanie do "nigdy tego nie powiedziano" - efekt jest taki sam. Bez tworzenia sztucznych tworów i głupot językowych.

6

#cebulahack
W Biedronce możecie kupić 4pak Pepsi Max za 8 zł (butelka 0,75l, jak dobrze kojarzę). Każda butelka ma nakrętkę z kodem zniżkowym w wysokości 5 zł na zakupy w portalu pizzaportal. Kupując zatem 4pak i wykorzystując kody - jesteście 12 zł do przodu + macie 4pak pepsi.

14

@JimMorrisonFCB fizycznie? Co nam wyszło z "fizyczności" Rakiticia, czy Busquetsa w minionym sezonie? NIE PAMIĘTAM meczu, w którym ta "FIZYCZNA" pomoc zdominowałaby środek pola.

0

@VamosGirl a ja jestem zdania, że naszym celem powinien być Oyarzabal, lewy obrońca (zmiennik Alby), PRAWY (wymiana Semedo) i napastnik.

Za 1 Neymara możemy mieć ich w/w komplet. Oyar około 50-60 mln, Filipe Luis za free, a 100 mln (+ kasa z Semedo) na napastnika i PO

0

@VamosRakieta na lewe skrzydło :)

0

A gdyby tak teraz Barcelona nakręciła filmik, że to nie Griezmann, a Oyarzabal będzie naszym wzmocnieniem... Coś pięknego.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@PanRol ooo tak.

3

De Ligt byłby bardzo dobrym wzmocnieniem, ALE mając na uwadze informacje o oczekiwanych przez niego zarobkach - może jednak warto przeczekać i przeryć ligę francuską. Francja to wręcz reproduktor bardzo dobrych obrońców. Dawniej Thuram, Desailly, Abidal, teraz Varane, Umtiti, Lenglet, Koulibaly (do niedawna jeszcze U-20 Francji). Kto wie, być może nawet nasz Todibo (jeżeli oczywiście otrzyma odpowiednią liczbę minut) okaże się równie wielkim zawodnikiem.

Dobrym pomysłem byłoby wypożyczenie Todibo (nawet na pół sezonu) - z wymogiem otrzymania przez niego określonej ilości minut. Na marginesie - w jego wieku Pique grzał ławę w United, a mając 21 lat (w sezonie przejęcia sterów przez Guardiolę) stał się "Piquenbauerem".

Moim zdaniem, w naszej obecnej sytuacji, lepiej sprowadzić dobrze rokującego PO (do rywalizacji z Wague). Semedo niestety nie spełnił pokładanych w nim oczekiwań.

Oczywiście, pierwszym krokiem #valverdeout.

32

Wbrew śmiesznym opiniom, że "cruyffowska" myśl szkoleniowa nie jest przystosowana do "wymogów dzisiejszego futbolu" wystarczy spojrzeć na to, gdzie dotarł Ajax w minionym sezonie... bez Nejmarów, Pogbów, Koków, Verrattich, Mbapów, Grizmanów i innych "wielkich". Drużyna. To jest klucz do sukcesów. Nie nazwiska.
Styl valverdowskiej Barcelony mógłby "osiągnąć" każdy - obrona i "zobaczymy co Messi zrobi". Nie tędy droga.

2

@marcinnikt Stary, ten użytkownik jeszcze pół roku temu pisał, że drużyna Valverde ma charakter.
#hahaha

0

@SHIBA od X lat jara mnie historia Ameryki. To jest coś pięknego. American dream. Jasne, historia USA nie zawsze chlubna, ale końcówka XIX wieku (czasy rewolucji przemysłowej), lata 60-80, a nawet 90... chciałbym być tego świadkiem.
Oczywiście, podobny, choć jakże odmienny (również w kontekście możliwości ludzi tamtych czasów) klimat miała Polska PRL i nasze lata 90te.
Czy ktoś z Was ma materiały/filmy/kanały YT dot. powyższych?

1

@BarcaInfo oby nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?