0

@ProMILs fakt, nie opinia. 100% racja

0

La Ramblo, szybki temat - potrzebuje firmy, która ogarnie mi www + platformę e-learningową (materiały tworzę sam). Jeżeli możecie kogoś polecić to proszę PW.
Co do samej "platformy" to znajdzie się tam moje wideo + materiały "do pobrania" + test dla kursantów.

0

Arda vs Coutinho - czy ma ktoś z Was statystyki tych panów w FCB?

1

@Nano22 jak możesz mówić o "poprawieniu" gry w obronie po sezonie w którym Betis, Villarreal czy Liverpool ładuje nam 4 bramki. Co do pressingu to stosuje się go na połowie przeciwnika - my nie stosujemy pressingu. W obronie jesteśmy bierni - czekamy na ruch przeciwnika. I w taki sam sposób gra Messi.

1

@Cochise zwolennicy #Valverdeout bazują na faktach, nie opinii (tak półżartem). Oczywiście, masz rację. Emocje biorą górę nad chęcią prowadzenia dialogu (bo już do dyskusji raczej nie znajdziemy oponentów).

0

@Azi 100% racji.

0

@Cochise jeżeli pojawi się wysyp #ziemiajestpłaska (na styl #valverdestay) będziesz prosił o argumenty, czy po prostu uznasz go za idiotę?

1

@Cochise pisanie Valverdeout to po prostu krzyk bezsilności. Tutaj padało już MNÓSTWO argumentów, które przemawiają za jego wyrzuceniem. Za każdym razem mamy pisać o czymś, co jest już wiadome dla wszystkich? To raczej zwolennicy pozostania Valverde na stanowisku powinni zacząć podawać jakiekolwiek tego powody.

1

@Nano22 o jakich dziurach mówisz. Messi to nie pomocnik, czy obrońca - on nie jest od "bronienia". Nikt nie musi grać na jego pozycji, nawet jeżeli ją opuści.

0

@Rewolucja123 mieliśmy Alvesa, który pełnił dwie funkcje - obrońcy + skrzydłowego. Z trójką Abi, Pique i Puyol mogliśmy sobie na to pozwolić. Obecnie podobną funkcję pełni Alba, z tym, że "w obronie" zostaje wtedy Roberto, czyli pomocnik będący u nas obrońcą.

7

Nie wiem, jak Was, ale mnie "delikatnie" przeraża dalsza perspektywa valverdowskiej Barcelony. Pomocnik gra jak obrońca, skrzydłowy asekuruje bocznego obrońce, osoba odpowiedzialna za bramki ma być pomocnikiem, obrońca jest napastnikiem... W minionym sezonie Rakitić łatał po Roberto, Coutinho asekurował Albę, Messi cofał się do rozgrywania bo nie było pomocników, Pique z braku napastników leciał na atak. Niestety mniej więcej tak to wyglądało. Tęsknie za czasami, kiedy obrona była od bronienia (Abidal + Pique + Puyol), pomoc od kreowania (Busi, Xavi, Iniesta), a skrzydłowi i napastnik od strzelania bramek (Henry, Eto'o, Messi). Jeszcze, jak czytam, że bramkostrzelny napastnik nie może grać u nas, bo przecież napastnik musi rozgrywać... Chyba zabłądziliśmy.

0

@fenix1983 jestem za. Ewentualnie Pablo Fornalsa zamiast Bruno Fernandesa. To mogłoby zadziałać. Co do Piątka (mieliśmy Eto'o, który miał podobną przypadłość) - piłka go szuka w polu karnym. NAPASTNIK ma strzelać. Nie rozgrywać. Do gry kombinacyjnej jest pomoc + Messi. No chyba, że kontynuujemy to co mamy - skrzydłowy jest obrońcą, Messi jest pomocnikiem, pomocnik obrońcą, a Pique napastnikiem.

0

@Azi może w Empiku będzie. Sprawdzisz Empik? Na łączach.

29

Witam, czy w Pepco dostanę śniadaniówkę FC Barcelony? Co z tego, że mam 28 lat. Moja sprawa.

0

@SHIBA chyba jednak wolę Bałtyk. Jest taki Polski.

a tak poważnie, udanego wypoczynku

9

@Coutinho007 poważnie, zastanawiasz się?

70

02.06.2019 godz. 18:10 a Valverde nadal trenerem. Bartomeu to niezły figlarz.

0

@BigShaq co z tego, za słaby na Barcelonę. Dla większości "wszyscy są za słabi na Barcę" a przychodzi do spotkań i Valencia nas bije...
xD

0

@format1977 630 tys. 23:16, sprawdzimy jak pójdzie w góre.

1

Rakitić i Coutinho - out. Griezmann - nie. I przede wszystkim ogarnąć trenera z jasną wizją gry. Kupujemy Griezmanna, bo jak nie Messi to może on coś zrobi. Zero w tym drużyny.  

7

W 2002 roku chciałem w Barcelonie Casillasa, Rio Ferdinanda, Beckhama, Szewczenko itd. itp. Myślałem, że topowe nazwiska wygrają wszystko. Tyle, że miałem wtedy 11 lat... Co więcej, sezon 2007/2008 w Barcelonie pokazał dobitnie, że nazwiska nie grają. A co ja tutaj teraz widzę... Griezmany, Neymare... Brakuje jeszcze Pogbów i Eriksenów do środka pola. Wtedy na pewno rozjedziemy każdego. Jak PSG w LM. 

1

@Commando Inaki Williams - zagra na środku napadu i skrzydłach. Idealny do rotacji z Dembele i Suarezem. 

0

@WildKidzML przeżyłem tu już pomysły Koków, Pogbów, Verrattich, przeżyję Griezmannów. Oczywiście nie jestem za Stuanim i Rodrigo - najpierw zwolnić Valverde.

1

@WildKidzML Griezmann to gwiazda. Potrzebujemy zawodników, którzy stworzą drużynę - nie gwiazd. Chcesz gwiazd to spójrz na nazwiska w Barcelonie z sezonu 2007/08 - sprawdź potem wyniki. Chcesz gwiazd to spójrz na naszą Barcelonę. Chcesz drużynę to spójrz na Ajax, czy Liverpool. 

3

Jutro mam urodziny. Życzę sobie przede wszystkim zdrówka dla najbliższych i siebie. Prezent od Bartomeu już dostałem. Jutro będzie oficjalka. [potwierdzoneinfo] #valverdeout

0

@Tasde taaa. Rzeczywiście, bo taki Liverpool, Ajax, czy Tottenham to drużyny showmanów. Showmani są w PSG - i widać dokąd to prowadzi.Liczy się drużyna i praca. Problem w tym, że my na ten moment nie mamy drużyny. Nie mamy trenera, który potrafi ją zbudować. Żadnych Griezmannów, Pogbów, czy Neymarów. Nazwiska nie budują drużyny. To drużyna buduje nazwiska (patrz: Coutinho). 

0

@Janiama osoby z wykształceniem podstawowym/średnim głosują na PiS. Pozostali wiedzą, skąd PiS "ma dla nich" pieniądze.

0

@lukaszbarca15 różnica polega na tym, że Klopp czy Pochettino wyciąga 200% ze swojego składu - oni zbudowali drużynę. My bazujemy na Ter Stegenie,  Messim + punktach uratowanych przez Dembele.

0

@prokofiew kupiłbym do tego Pablo Fornalsa na środek pomocy. Def - De Jong i Busquets. Środek Arthur z Pablo, na zmianę Puig, Alena i Vidal. 

4

@masq pozdrawiam kolegę kompana walki. "Poczekajmy do końca sezonu" mówili. To teraz "wychodzimy z jaskini". Pisałem po wygranej 5-1 z Realem, że wynik nie odzwierciedla naszej gry. Gdzie Ci zwolennicy Valverde, "który wygrywa wszystko"? Przyszły najważniejsze mecze sezonu i co? 

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?