ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Przypominajka
twitter.com/rkowalczyk7/status/1736344479177597035
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
@kuz przeczytaj cała nitkę. O to właśnie chodzi, że Xavi nie buduje piłkarzy poza tymi wywiadami i konferencjami. Słowa nie maja przełożenia na czyny. Nie maja ciągłości, są rzucani po różnych pozycjach itd
3
A tutaj polecam CAŁA nitkę dla lepszego zrozumienia problemu. Podpisuje się rękami i nogami.
twitter.com/meizdi/status/1736160929090359795
17
Amen
twitter.com/michalgajdek/status/1736158321793515926
0
@lntrowertyk To samo z wszystkimi błędami indywidualnymi. Ustawienie, wykończenie itd. Problem jest w głowie bo umiejętności maja na wysokim poziomie.
4
Ale ostatnia w tabeli Almeria z potężnymi 4pkt zapłaci rachunek
0
@kuz Marquez jako trener tymczasowy i szukać kandydata do końca sezonu. This is the way.
0
@dafik85 ja już nie jestem pewien czy potrafi chociaż minimum xD
0
@szymek029 Moim zdaniem piłkarz marnowany na którego trener nie ma kompletnie pomysłu, a może być spokojnie takim jakościowym zawodnikiem numer 12-13 w kadrze. Szczególnie jako napastnik gdzie oferuje inny profil niż Lewy.
0
@tristan87 @QUNJ nie napisałem, że notorycznie tracimy punkty, ale faktem jest ze zawsze te spotkania są zawsze ciężkie. Choćby ostatnia wygrana na ich stadionie wyrwana w samej końcówce.
Co do samych wyników to ostatnie 5 wyjazdowych spotkań z Valencia:
-wygrana 1:0
-wygrana 4:1
-wygrana 3:2
-przegrana 0:2
-remis 1:1
Real i Atleti tez maja tam zawsze ciężkie przeprawy.
2
@tbas wyjazdy na Mestalla są zawsze ciężkie, a szczególnie dla gigantów z Hiszpanii. Inna sprawa, że dla nas aktualnie prawie każde spotkanie jest ciężkie xD
W każdym razie z Valencia i to jeszcze wyraźnie osłabiona wymówek nie ma.
0
@krol211 np Michel, Farioli(wzoruje się na De Zerbim i pracował z nim w Sassuolo) czy Arne Slot jeśli mówimy rozwoju ich zespołów i bardzo widowiskowym stylu. Ten ostatni chyba nawet coś wspomniał, że chciałby Barcelone trenować jeśli mnie pamięć nie myli.
6
@Gaz może mam spaczone podejście, ale te dwa miesiące dały mi więcej radochy niż ostatnie mistrzostwo. Choć z perspektywy czasu chyba nawet sam Xavi sam nie wie jak mu się udało wtedy tak zespół poustawiać bo już nigdy tego nie powtórzył(pojedyncze spotkania się nie liczą).
0
@zuang1995 co do kontraktu się nie odniosę bo nic mi o tym nie wiadomo i taki zapis wydaje mi się być absurdalny bo przeczy zdrowej konkurencji w zespole. Natomiast Torres jest u nas tylko zawodnikiem do rotacji i do tego słabo wykorzystanym bo trener rzuca go po wszystkich pozycjach w ataku nie dając szans na ustabilizowanie formy.
0
@Dawid a kto ma strzelać jak nie środkowy napastnik? W stosunku do sytuacji, które ma i tak wypada niestety blado, a do tego niestety czysto piłkarsko wyglada to gorzej niż wskazuje dorobek strzelecki
0
@bulo Tak lepiej żeby nikt u nas nie myślał bo dalej się będziemy w kółko kręcić. Sama zmiana dla zmiany jest bez sensu. Musi być konkretny plan działania.
0
@JarekS szczerze mówiąc to Xavi zaczyna się już trochę wypowiadać jak trener, który ma niedługo zostać zwolniony. Martwi mnie trochę ta sytuacja bo generalnie liczyłem, że przetrzymamy do końca sezonu i chociaż spróbujemy przygotować jakaś sensowna opcje, a jeśli go zwolnią w trakcie sezonu to aż się boje co Laporta i spółka na wariata jeszcze z ffp nad głowa wymyśla. No kolejne eksperymenty sobie za bardzo pozwolić nie możemy. Chyba, że Rafa jako tymczasowy do końca sezonu i dogadać sobie już tego nowego trenera na nowy sezon.
0
@Karol_VeB tak to sobie możesz argumentować jak jeden/dwóch zawodników ma problemy z forma, a nie cały zespół. Przy tylu błędach u różnych zawodników moim zdaniem zawodnicy nie są problemem. Uważam, że są sfrustrowani i nie wierzą już w prace trenera co przekłada się na problemy z koncentracja.
0
@FCBMati10 No padlina pod koniec była, ale inna sprawa jaka była kadra w tamtym momencie. Nawet skrzydłowego zdrowego nie mieliśmy i graliśmy na dwóch napastników z Luukiem De Jongiem i Depayem oraz Gavim i Nico w pomocy, którzy grali swoje pierwsze mecze w dorosłej piłce(Pedri miał kontuzje).
1
@Spawar i powtórka z rozrywki…proste pytanie. Czy trener ma wpływ na formę i koncentracje swoich zawodników? Może ja mam jakieś nierealny obraz pracy trenera skoro sądzę, że ma i jeśli tak wielu zawodników wyglada fatalnie pod względem indywidualnym i popełniają proste błędy to coś jest nie tak u góry, a nie tylko w zawodnikach. Szczególnie jeśli jest tak wiele przypadków co podkreślam.
5
@Karol_VeB przypomnę się jeszcze raz. Czy trener i sztab nie maja wpływu na formę i koncentracje zawodników? Jak to jest, że nagle wszyscy zawodnicy wala byka za bykiem. Jak to jest, że Romeu w pare miesięcy z jednego z wyróżniających się pivotów w lidze stał się karykatura piłkarza, a nawet tacy zawodnicy jak Araujo czy Christensen popełniają błędy w obronie.
0
@hayek zgadza się chodzi mi tylko żeby nie było bluzgania i epitetów pod adresem Xaviego jak co u niektórych. Krytyka tym bardziej uzasadniona jest jak najbardziej w porządku.
@Sisitoro odnoszę się tylko do tego żeby uważać na słowa bo niektórych ponosi. Nie mam problemu z konstruktywna krytyka.
2
Panowie rozumiem, że straciliście całkiem wiarę w naszego trenera(ja również), ale zanim go obrazicie pamiętajcie kim on jest dla Barcelony i ile mimo wszystko dla niej zrobił. Szacunek ma dozgonny nawet jeśli zostanie niedługo zwolniony ;)
0
@norbi77 tutaj trzeba chyba już zrzutkę założyć bo Laporta nie wyrobi z umawianiem sparingów xD
0
@Qba2312 masz na stronie wywiad
0
@macio_944 a kto odpowiada za formę i koncentracje zawodników?
0
@LM10GOAT mamy wrażenie i wypowiedzi przedmeczowe oraz te Deco tylko to podkreślają
0
@kuz To było autentycznie piękne xD
Jeszcze ten Inter miał szanse na awans wtedy, a Ernesto ich na śpiocha załatwił :DD
1
Ktoś tu wspomniał wcześniej o kontuzji Pedriego i barcelońskim bingo xD