0

@Rewolucja123 to wygląda bardziej na ćwiczenie przygotowujące pod dwubój olimpijski, a konkretnie pod podrzut i z racji na jego specyfikę raczej bym go nie rozpatrywał jako ćwiczenie na konkretne grupy mięśniowe bo tutaj pracuje tak naprawdę większość ciała, a najbardziej dwugłowy, pośladki i plecy.

2

@Faro jasny gwint czyli jednak trochę za łatwe. Co go zdradziło?

1

Co to za zawodnik:
-fawelarz
-nie zdobył bramki od 9 miesięcy
-oskarżony o przemoc domowa
-autor utworu „You spin me round(like a record)

2

@mekston myśle, że warto jeszcze raz wspomnieć, że wygraliśmy grupę LM żeby do wszystkich dotarło

2

@mekston kupiliśmy tego lepszego Brazylijczyka :D

1

@Derean ale co nam z tych słupków/poprzeczek? To po prostu strzały niecelne. Felix jest mniej efektywny od Raphinhi i Torresa i to, że od święta zagra efektownie(tzw sztuka dla sztuki) lub zagra naprawdę dobrze raz na +5 spotkań tego nie zmieni.

0

@Barcasub Na tak do nich nich mam większe zaufanie bo w przeciwieństwie do Felixa potrafili pokazać, że potrafią być przydatni dla swoich zespołów w dłuższej perspektywie, a nie tylko przez max 2-3 miesiące i powrót do bazy, ale…co wszystkich mam równie wysokie wymagania. Do tego nad nim się tutaj skupiam bardziej bo zastawiamy się nad jego zakupem. Lewandowski i Raphinha to już nasi zawodnicy i tutaj możemy tylko próbować sprawić żeby grali lepiej, albo zastanawiać się jak możemy się ich pozbyć w następnych okienkach transferowych i tak cała ofensywa jak i ogólnie drużyna w innych aspektach leży i kwiczy tyle, że akurat w przypadku Felixa Xavi jak na siebie zrobił wyjątkowo dużo żeby mógł się pokazać z lepszej strony (rola zgodna z profilem piłkarskim, rezygnacja z 4 pomocników dla niego co miało tez wpływ na pogorszenie struktury pressingu, dużo zaufania), a tymczasem otrzymujemy prawie to samo co Atletico i Chelsea. To jest po prostu taki zawodnik czyli nieregularny u, którego efektowność przewyższa efektywność i nikt mnie nie przekona, że jest inaczej bo na to nie ma żadnych argumentów logicznych.

0

@Barcasub gdzie napisałem, że wymagam więcej? W stosunku do wszystkich podstawowych zawodników Barcy mam najwyższe wymagania, a takim aktualnie jest i chce być Felix. Co z tego, że jest wypożyczony jeśli otwarcie się mówi o chęci zakupu i nie małych kwotach, których wart nie jest.

Ps. Ten Raphinha mimo 500min mniej również jest bardziej efektywny od Felixa(więcej punktów w kanadyjce, więcej kluczowych podań na mecz, więcej wykreowanych sytuacji na mecz, więcej progresywnych podań na mecz itd, Felix jedynie wypada odrobine lepiej w dryblingach i wygranych pojedynkach, ale obydwu wiele brakuje do topowych skrzydłowych w tym zakresie i zależy na jakie rozgrywki spojrzysz)

0

@Barcasub Felix w Benfice to był w formie niecały sezon. Bardziej pół sezonu bo się rozszalał po nowym roku, ale to nadal tylko Liga Portugalska oraz Europy(właściwie to głównie w lidze portugalskiej) i na tym się kończą jego w pełni udane sezony. Pobyty w Atleti i Chelsea już nieudane i w obydwu klubach trenerzy zwracali uwagę na jego wątpliwa etykę pracy. Moim zdaniem dużo więcej warte jest bycie liderem zespołu z dołu tabeli w PL przez dwa pełne sezony jak w przypadku Raphinhi. Dla mnie Felix to po prostu taki zawodnik nieregularny i nikt tego już raczej nie zmieni, a wydawanie na niego większych kwot mija się z celem.

0

@Barcasub do każdego z nich mam swoje wątpliwości, ale oni przynajmniej potrafili udowodnić w swoich karierach, że potrafią być przydatni dla swoich drużyn w dłuższym okresie w przeciwieństwie do Felixa, który nigdy nie utrzymał formy dłużej niż 2/3 miesiące. Z reszta bez sensu wplątujesz mi tu innych zawodników z naszej ofensywy kiedy ja oceniam Felixa. Chcesz go bronic to podaj argumenty na jego obronę, a nie „bo inni tez są słabi”.

1

@Barcasub @tristan87 i co to ma wspólnego z Felixem do, którego pije? Ten cudowny zawodnik jest statystycznie mniej efektywny na 90min od krytykowanego Ferrana, a poza Benfica nigdzie sukcesu nie odniósł. Taki to crack.

2

@sintesox No tak, ale Felix tak wyglądał w każdym klubie i sezonie odkad odszedł z Benfici po jednym sezonie w dorosłej piłce. To po prostu taki zawodnik.

4

Chyba tylko Antwerpie można straszyć tym overrated grajkiem.
twitter.com/jakubpierzchal/status/1738510384083120397

1

@Dankho94isback ciężko mówić o zastopowaniu rozwoju jeśli chłopak otrzymał narazie raptem 40min, a jeśli chodzi o prace indywidualna szczególnie z młodymi zawodnikami mówi się od dawna, że nasz trener za bardzo tego nie robi i skupia się tylko na wyniku sportowym. W skrócie i bez przyjścia Vitora można mieć wiele obaw. Inna sprawa jakie będzie podejście do Roque ze względu na pieniądze jakie klub na niego wydał bo oczekiwania są jak narazie nieadekwatne do tego co prezentuje.

3

Pod postem Romano ludzie jak zwykle spłakani, że najlepszy trener prowadzi najlepsze i najbogatsze zespoły.

Averaging a trophy every 23 fu**ing games xD

6

@DonCarletto no jest, ale to nie sekstet bo wtedy odnosi się do 7 pucharów

8

@DonCarletto Tarcze Wspólnoty przegrali z Arsenalem jeśli mówimy o klasycznym sekstecie. Pucharu ligi nie ma we wszystkich krajach.

1

@michasfcb89 takich piłkarzy czyli jakich? Jakie miał osiągnięcia Felix przed przyjściem do Barcy? On po prostu gra na swoim poziomie.

0

@Rewolucja123 traci w defensywie i nawet jej się nie „zwraca” ofensywie nie mówiąc już o tym żeby miała zyskiwać

4

Griezmann był krytykowany za to, że głównie daje aututy w fazie obronnej mimo, że dawał 5x więcej konkretów w ataku niż Felix natomiast Felix jest chwalony za starania i krytykowany jest trener za jego dyspozycje. Coś tu nie gra. Xaviego trenerki fanem nie jestem, ale niektórzy piszą co najmniej jakby to Xavi zepsuł Felixa, a nie było tak, że do tej pory miał tylko jeden niezły sezon w Portugalii.

3

@VegetaPolska ale to nie tylko Anglicy. Zobacz reakcje Niemców i Francuzów, którzy od początku byli przeciwni już dwa lata temu, a bez tych 3 lig jaki to ma sens? Bez nich Superliga tez nie będzie generowała wystarczająco dużej oglądalności, a co za rym idzie kluby Superligi tez wcale super niw zarobią+narazie to kluby z Superligi nie maja z kim grać, a nie na odwrót.

3

@DonCarletto kluby niemieckie i francuskie tez od samego początku są przeciwne to nie tak, że tylko z Anglikami ma problem SL

1

@adi7adi8 przecież angielskie kluby założyciele były wtedy wygwizdywane jeszcze przed meczami na własnych stadionach, a takich Glazerow chcieli z United na taczkach wywieźć

https://www.espn.co.uk/football/story/_/id/37616441/how-fan-reaction-revolt-helped-end-english-clubs-breakaway

5

@MESSIah16 myśle, że temat superligi szybko wygaśnie ze względu na kibiców(zobacz sobie reakcje angielskich kibiców), którzy w większości odrzucają te rozgrywki choć może dojdzie chociaż do jakis pozytywnych zmian w obecnych w obecnych formatach europejskich rozgrywek i jakimś bardziej korzystnym podziale pieniędzy.

Z reszta jaki by to miało sens właśnie bez klubów angielskich, niemieckich(np Bayern od początku leje na te rozgrywki ciepłym moczem) i PSG?

12

@Kamiloza91 ja, naturlich

1

@blakkudium pewnie, że tak. Oni mogą sobie ryzykować, my powinnismy każde euro dwa razy oglądać.

1

@blakkudium i tak i nie. Jak na ich standardy mogło być gorzej, ale z drugiej strony to +€20m za gościa co ma ledwo ponad 1000min w pierwszej lidze brazylijskiej i niewiele więcej ogólnie w dorosłej piłce.

8

@abram3k teraz Araujo, 2-3 spotkania temu Kounde, zaraz Christensen i tak to się u nas kręci

1

@blakkudium droga chodzą te koty w worku z Brazylii trzeba przyznać. Dużo lepiej wygląda ten potencjalny stosunek ceny do ryzyka na innych południowo-amerykańskich rynkach.

0

Jesteśmy optymistycznie nastawieni, projekt jest w budowie i chciałbym jeszcze przypomnieć, że wygraliśmy grupę w lidze mistrzów i czemu nikt nam jeszcze nie pogratulował? Wspomniałem, że wygraliśmy grupę w lidze mistrzów?
twitter.com/BarcaUniversal/status/1737562563846562059

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?