10

Ja rozumiem, że spotkań jest wiele i ciężko wszystkie obejrzeć, ale jak masz program to chociaż warto by zrobić research. Dla tych co nie słyszą z powiedział, że Cancelo tragicznie zagrał z Porto i Kowal musiał naprostować. Dziennikarz sportowy to niezmiennie piękny zawód xD
twitter.com/qwosiuu/status/1730332038924759057

3

@bartulek98 ciężko żeby jeden środkowy pomocnik zdziałał cuda w słabo funkcjonującym zespole, a szczególnie słabo wyglądającej lini pomocy ostatnio. Jest jednak w dużym stopniu uzależniony od ustawienia i ruchu swoich partnerów z drużyny. Skrzydłowy czy wachadłowy jak Cancelo to przynajmniej jeszcze może poszarpać trochę w pojedynkach na skrzydle.

1

Szkoda Sevilli. Liczyłem na komplet z La Liga w fazie pucharowej LM.

3

Jak na orliku graja już xD

1

@blakkudium jeśli chodzi o grę na lini to Onana w tym sezonie daje Kepa vibe z jego początków w Chelsea

0

@zodiak_10 podpatrzyli plan na mecz u Kopenhagi

1

Dramat dla Barcy i dramat dla Ansu. Szkoda chłopaka, ale niestety najlepszych cechuje nie tyko talent i etyka pracy, ale i zdrowie do sportu zawodowego.

2

@AFA90 masz na myśli autora utworu „You Spin Me Round(Like a Record)” ?

1

@MichalZZZ nie wiem, który najciekawszy, ale wiem, który będzie prawdopodobnie najzabawniejszy

3

@Rewolucja123 w sumie zależy jakie kryteria przyjmiesz oceny. Jeśli oceniamy kto był lepszym napastnikiem i zawodnikiem to statystki i wyróżnienia indywidualne jednoznacznie wskazują na Lewego. Natomiast jeśli oceniasz zasługi dla Barcy to mimo wszystko skłaniałbym się ku Villi nawet jeśli na ten moment ma odrobine gorszy przelicznik g/a na spotkanie choć tutaj sezon dalej trwa, a przy aktualnej grze zespołu i formie Lewego raczej będzie mu się ta statystyka pogarszać.

0

Dziś One Man Army w postaci Cancelo

10

Cancelo to ma tylko dwie wersje:
-beztroski, lekkomyślny i irytujący stratami i błędnymi decyzjami
-klasa światowa, polot, fantazja
Nie ma nic pomiędzy

0

@Gaz Nie uważasz, że to trochę dziwne ze to akurat u nas zawodnicy zaliczają taki zjazd:
-Ferran przychodził jako najlepszy strzelec i jeden z najlepszych hiszpańskich zawodników w tamtym czasie
-Lewy przychodził jako top 3 napastników na świecie
-Gundo kluczowy zawodnik i kapitan najlepszej drużyny na świecie
-Garcia był reprezentantem Hiszpanii
-Raphinha wyróżniający się boczny pomocnik w PL, o którego zabiegały czołowe angielskie zespoły
-Kessie był bardzo ważnym zawodnikiem mistrza Włoch
I dziwnym trafem jak potrenuja chwile u nas to oduczają się grać w piłkę.
Ps. Raphinha w kadrze gra dużo lepiej tylko trzeba ja częściej oglądać niż jeden wybiórczy raz.

0

@Gaz oho. Wielokrotni reprezentanci swoich krajów nie potrafią w piłkę grać. Ja nie wiem jak ta Girona w piłkę gra z takimi „wirtuozami”. Chyba są jak ten trzmiel co nie powinien latać, ale o tym nie wie.

0

Najsłabsza grupa tegorocznej LM tak tylko przypominam

0

@Tasde bramki bramkami. Wtedy dużo lepiej wyglądał czysto piłkarsko.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Może wyjdę na malkontenta, ale cholera to jest znowu tylko błysk indywidualny naszego zawodnika(nawet nie do końca naszego). To mnie boli jak cholera, ten brak wypracowanych wielu różnorodnych schematów w ataku tylko bazowanie głównie na indywidualnej jakości naszych zawodników i tym co sami wymyśla, a jak gramy z zamkniętym rywalem jak Rayo czy Getafe lub nasi gracze maja gorszy dzień to jesteśmy bezradni i walimy głowa w mur.

0

To się nie dzieje naprawdę…niech ktoś mnie uszczypnie. Najsłabsza grupa LM…

0

@mekston moim faworytem jeśli chodzi o jakość zagrania jest chyba mimo wszystko bramka Rooneya, ale wiadomo każdy ma inny gust. Natomiast jeśli chodzi o wagę to wiadomo, że tylko Bale może wygrać. W każdym razie wszystkie bramki cudowne. :D

7

Swoją droga mam wrażenie, że ta przewrotka Bale mocno niedocenienia i trochę zapomniana wobec przewrotki Cristiano. Bramka CR’a oczywiście ikoniczna, ale Bale jeszcze to przebił. Trudniejsza do wykonania była moim zdaniem, do tego w finale ligi mistrzów na 2:1. Lepiej się już chyba nie da. Wpływ na popularność obydwu bramek miała na pewno popularność(fanbaza) zawodnika i może fakt, że Bale już w tamtym momencie był trochę niechciany i lekko wypychany z Realu.
twitter.com/matswiecicki/status/1729517039411187986

2

@tbas ale to dalej z wiele nie znaczy. To tylko jedno spotkanie gdzie awans już i tak mamy zapewniony, a czy są talenty czy nie to się okaże za kilka lat ilu tych chłopaków zrobi karierę w dorosłej piłce, a nie po jednym spotkaniu młodzieżowej lm. Nie znam młodzieżowej drużyny Porto, ale w tym wieku nawet etap dojrzewania poszczególnych zawodników i ich warunki fizyczne na ten moment mogą zrobić duże różnice.

7

@tbas kogo obchodzą wyniki sportowe w futbolu młodzieżowym? Jakoś jak wygrywaliśmy młodzieżowa ligę mistrzów po raz ostatni to wielu zawodników z tamtej drużyny nie zrobiło kariery. Najlepiej z tamtej drużyny wypadają Pena, Mingueza, Collado i Sergi Gomez, a poprzedni nasi zwycięzcy to generacja Munirów.

0

@peetwithbarca hola hola, a czy to nie rola trenera żeby stworzyć taki system i schematy żeby wyciągać z zawodników to co najlepsze? Do tego praca indywidualna z graczami. Trochę dziwne, że prawie każdy kto tu przychodzi obniża poziom swojej gry. Jakby problem dotyczył pojedynczych zawodników to można by sie zastanowić co z nimi nie tak, ale nie jeśli mówimy o znacznej części kadry, a wbrew pozorom posiadamy wielu klasowych zawodników na papierze.

0

@Kamiloza91 pełno lata tendencyjnych wpisów „podciągających jednego trenera i deprymujących drugiego”, ale twój tez jest jednym z nich. Już nie chce mi się wchodzić we wszystkie aspekty, ale wiele rzeczy jest tutaj mocno naciąganych. Przykładowo jak to, że to była indywidualna decyzja samego Koemana żeby odstrzelić Suareza podczas gdy to była intencja zarządu ze względu na jego zarobki na co Koeman się zgodził pod warunkiem, że dostanie napastnika do czego nie doszło. Ten „piękny i świeżutki” Fati tez był może przez jakieś 2 miesiące sezonu po czym wypadł na rok po kontakcie z rywalem. Taki Pedri czy Araujo tez za Koemana rozgrywali dopiero swoje debiutanckie i sportowo ich wartość była dużo niższa. Ogólnie sportowo kibice do Koemana kibice maja pretensje, ale jeśli chodzi o wymianę pokoleniowa i wprowadzenie młodych zawodników wykonał ogrom pracy.

0

@DonMatteo901 Nie no bywa pragmatyczny, ale zawodnicy u niego robią postęp, a nawet gablotę z trofeami powiększył.

4

Amen. Nie jestem fanem Xaviego, ale pośpiech nie jest dobrym doradca i tylko kataklizm powinien zmusić do natychmiastowych działań choć nawet wtedy wziąłbym Marqueza jako tymczasowego trenera pierwszej drużyny i przygotował sobie swojego trenerskiego wybrańca już na nowy sezon. Teraz brak w 100% przekonujących opcji na rynku, a szanujący się trenerzy z obowiązującymi kontraktami nie porzuca swoich projektów w trakcie sezonu.
twitter.com/Palkovsky91/status/1729105076135014691

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@cwynu ja mam trochę inne zdanie na ten temat. Kibice uczepili się tego mitycznego DNA i zawsze to robią jak mamy gorszy okres, a to nic innego niż jakiś drogowskaz tego jakiej gry się oczkekuje od Barcy. Efektownej i efektywnej. Wysoki pressing, gra pozycyjna, wymiany pozycji, atak wieloma graczami, mnogość schematów w ataku. To nie jest tak, że to przestało działać tylko my tak od bardzo dawna nie gramy. Wystarczy zobaczyć nawet na ta przytaczana drużynę Girony. Da się? Da się. Guardiola czyli synonim naszego „DNA” tez nie został nagle reaktywnym trenerem, który podporządkuje się pod to co proponuje rywal. Jego styl ewoluował przez lata, ale podstaw swojej filozofii futbolu nigdy nie porzucił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?