0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@cwynu ja mam trochę inne zdanie na ten temat. Kibice uczepili się tego mitycznego DNA i zawsze to robią jak mamy gorszy okres, a to nic innego niż jakiś drogowskaz tego jakiej gry się oczkekuje od Barcy. Efektownej i efektywnej. Wysoki pressing, gra pozycyjna, wymiany pozycji, atak wieloma graczami, mnogość schematów w ataku. To nie jest tak, że to przestało działać tylko my tak od bardzo dawna nie gramy. Wystarczy zobaczyć nawet na ta przytaczana drużynę Girony. Da się? Da się. Guardiola czyli synonim naszego „DNA” tez nie został nagle reaktywnym trenerem, który podporządkuje się pod to co proponuje rywal. Jego styl ewoluował przez lata, ale podstaw swojej filozofii futbolu nigdy nie porzucił.

4

@Sulimo u Michela wiele rzeczy imponuje. Oprócz tego, że sama gra jest efektywna i efektowna to robi wrażenie jego elastyczność taktyczna i kreatywność oraz jak szybko potrafi wprowadzać swoje pomysły w życie przy bardzo ograniczonych środkach. Jeden z najciekawszych trenerów młodego pokolenia i niezależnie gdzie trafi po Gironie jego dalsza kariera będzie uważnie śledzona.

@Gaz Nie no w gorszej nie byli. Za równo po 15 jak i 20 kolejce Barca była liderem tabeli oraz z pierwszego miejsca wyszła z grupy LM. Do tego pełne MSN to było dopiero jakoś od chyba ?Listopada?. Natomiast wystąpiły problemy w relacjach z trenerem i ta już anegdotyczna historia z posadzeniem Messiego na ławce.

0

@Emhyr 5 meczy bez zwycięstwa z Rayo. Jak go brzmi w ogóle. Jakby to był jeden remis przez sędziego jeszcze…

0

Drugi raz udało nam się urwać punkty Rayo w ostatnich 5 spotkaniach. Całkiem nieźle jak na przystępowanie do rywalizacji z pozycji underdoga. Kiedyś wreszcie będziemy mieli na tyle mocna kadrę, ze wygramy.

0

@Rust_Cohle wygląda świetnie, ale to nadal bardzo młody zawodnik z miejscem na rozwój. Za te dwa lata będzie tak dobry jak Vini w ostatnich dwóch sezonach tylko mniej irytujący :D

10

@escarabajo daje mu dwa sezony z Pepem i będzie absolutna topka skrzydłowych

0

@Kuba_1 miejscem do życia i wypłata sobie odbije

4

Nie jestem zwolennikiem zwalniania Xaviego w tym momencie bo ciekawych alternatyw w trakcie sezonu nie ma zbyt wiele i teoretycznie może jeszcze sytuacje odwrócić, ale zarząd pospieszył się z tym przedłużeniem.

0

To może być 5 spotkanie z rzędu bez zwycięstwa nad Rayo(na ten moment 3 porażki i 1 remis). Biorąc pod uwagę różnice klas kadr obu zespołów wstyd. I to nawet nie problemem na wyjeździe malo przyjaznego stadionu. Robią nas u siebie jak i na wyjeździe.

0

@Firestone wystarczy sobie przypomnieć jak Mats miał kontuzje i Neto zaczynał sezon :D

@Sysia11 zalezy jak chce grać zespół. W takich zespołach jak Barca czy City musi.

0

@Rust_Cohle Rodri, a mój drugi wybór to Doku, ale niech jeszcze trochę popracuje z Pepem i się rozwinie :D

2

@Barcelonista94 może operując w tych samych obszarach co Felix czyli bliżej napastnika będzie to wyglądało trochę lepiej. Dla mnie pozycja Ferrana to dalej trochę niewiadoma. W tym sezonie wyglada lepiej niż w zeszłym, ale ciężko powiedzieć czy powinien być prawym skrzydłowym(na pewno nie w naszym systemie gdzie prawy skrzydłowy jest szeroko ustawiony przy lini bocznej i musi wygrywać pojedynki żeby robić przewagi), cofniętym napastnikiem czy 9. Jedyne czego jest pewien to, że najlepiej wygląda kiedy gra bliżej pola karnego.

0

@Cochise ani trochę by mnie to nie zdziwiło :D

0

@Mario96w chyba szykuje się jakaś wycieczka do Tajlandii na odstresowanie

18

To już wyższy poziom trollingu wpłacać po 2k żeby być na pierwszym miejscu w zbiórce na Kanale Sportowym pod nazwa KopytoBorka/Azjatki Borka żeby tylko dopiec Matiemu xD
twitter.com/OOCKS_Polska/status/1728128937585410153

0

@Emhyr kontrakt z płatnościami rozbitymi na 30 lat, 10 dźwignia finansowa i jazda

0

@Hadim skoro sportowo nie było różnicy, a Real zaoferował lepsze warunki finansowe to w czym problem? Z reszta nie przypominam sobie żeby na temat tej miłości wypowiadali się sami zainteresowani. Jest tez duża różnica pomiędzy miłością do klubu, a zwyczajna sympatia. Ciężko odczuwać miłość do klubu, z którym nie jesteś w żaden sposób związany. Gdyby zależało im tylko na aspekcie sportowym trafiliby do nas? Po czym wnioskujesz? Moim zdaniem kibice za bardzo romantyzują futbol, a to przede wszystkim biznes, w którym piłkarze są pracownikami, a skoro to biznes to sentymenty odchodzą na bok. Pewnie, czasem się trafiają zawodnicy, którzy rezygnują z większych pieniędzy dla spełnienie dziecięcych marzeń, ale nie możemy tego brać jak standard bo wtedy czeka nas głownie zawód.

0

@JarekS Ostatnim brazylijskim napastnikiem, który wszedł z buta do Europejskiej piłki był Gabriel Jesus, ale technicznie to był/jest magik poziom wyżej jeszcze moim zdaniem od Endricka i chyba z 3 od Roque. Szkoda tylko, że zdrowie do sportu zawodowego nie współgra u niego z talentem.

2

Rozbrajają mnie Ci romantycy futbolu, którzy już ubolewają, że pieniądze i źli doradcy go odciągną od Barcy. Sympatie klubowe są pewnie gdzieś ja szarym końcu priorytetów zawodników przy zmianie klubu po aspektach finansowych, projekcie sportowym i miejscu do życia.

4

@Hadim ale czego my oczekujemy? To ich zawód i logiczne, że najważniejsze przy zmianie klubu są perspektywy sportowe i finansowe, a nie sympatie z dzieciństwa. Do tego nawet nie mamy za bardzo możliwości go sprowadzić poza wymuszeniem oczekiwania na koniec kontraktu czego z pewnością nie chce ani piłkarz, a tym bardziej jego macierzysty klub. Piszesz jakby to było coś złego, a poważna kariera to nie piaskownica gdzie masz ulubiona zabawkę i uj, innymi się bawić nie będziesz.

0

@PatrykBarca @arasz1819 no ja mam trochę inne zdanie na ten temat. Nadal to jeden z najlepszych jak nie najlepszy trener młodego pokolenia. Przygoda z Bayernem nie była do końca udana, ale myśle, że wyciągnie wnioski. Z drugiej strony jak kolega wyżej zauważył zwolnili go w bardzo dziwnym momencie. Rozgrywali najgorszy sezon w Bundeslidze od lat i odpali z pucharu Niemiec, ale z drugiej strony rozgrywali do momentu zwolnienia praktycznie perfekcyjna kampanie w LM, a przy tym potrafił rozwijać zawodników. Zwróćcie tez uwagę jak miał ciężkie zadanie. Odszedł w lecie przed sezonem podstawowy napastnik i na tamten moment gwarancja +40 bramek w sezonie, musieli sie uczyć od zera nowego systemu(trochę jak Real teraz) bez środkowego napastnika. Chciał wprowadzić futbol totalny z duża wymiennoscia pozycji gdzie każdy zawodnik ma stwarzać zagrożenie. Do tego potrzebna czasu na rozwój zawodników i to udawało mu sie w poprzednich klubach, ale tutaj zabrakło czasu głównie myśle przez tarcia z zarządem, z którym w Bayernie często trenerzy maja nie po drodze. Inna sprawa jak sobie poradzi w reprezentacji gdzie trzeba przeprowadzać dalej wymianę pokoleniowa, a do tego jest do typowy trener „taktyk” i potrzebuje dużo codziennej pracy żeby rozwijać zawodników.

1

@PatrykBarca Nagelsmann dopiero zaczął prace z kadra w trakcie kryzysu xD

9

@ranger3120 do dziś w pamięci jak w pojedynkę zezłomował obronę PSG w wyjazdowym meczu w 1/4 LM oraz hattrick z Realem :D

10

Do tego bez karnych, które wykonywał w Liverpoolu Gerrard. Madness. Byli napastnicy, którzy może dłużej utrzymywali się na topie, ale jak mam wybrać do mojej drużyny marzeń jednego napastnika(9, a nie fałszywego napastnika) w swoim prime to moim wyborem zawsze i wszędzie będzie Suarez. Miał wszystko siła, szybkość, strzał z każdej pozycji, stałe fragmenty, kreacja w ataku, zdolność w pojedynkę radzenia sobie z obrona przeciwnika. Napastnik kompletny.
twitter.com/schkuba/status/1726694125297442899

0

@Emhyr pod tym względem dobrze, żeby brali przykład z Pereza i jego polityki transferowej. Brak żadnych nerwowych ruchów i marnowania pieniędzy. Chłodna kalkulacja i planowanie do przodu.

0

twitter.com/D_Franosz/status/1726560372511973663
W innych topowych ligach tez sporo:
-Timber
-Fofana
-Perisic
-De Sciglio
-łączeni z nami swego czasu Caio Henrique i Tiago Djalo
I wielu mniej znanych w mainstreamie zawodników.

0

@Roobo charakter mu nie pomoże jak sp***rzymy okres rehabilitacji, a błędów tutaj można popełnić mnóstwo. Każdy organizm jest tez inny. Zobacz z drugiej strony na przykład Modera. Prawie 600dni poza gra i dopiero się wdraża w rezerwach i charakter nie miał tu nic do rzeczy.

0

@Emhyr Operacja będzie przeprowadzona przez jakiegoś specjalistę z zewnątrz, ale za okres rehabilitacji odpowiada już nasz sztab z tego co się orientuje i to martwi bo tutaj można wiele zepsuć, a nawet odnowić uraz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?