ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gabriel Jesus to najlepsza technicznie 9 na świecie. Lepszego napastnika z piłka przy nodze nie ma.
0
Szkoda Galaty. Zasłużyli dziś na trochę więcej, a jakiekolwiek punkty dla nich zwiększyłby znacznie szanse na wyrzucenie United za burtę.
1
@Derean bardzo „śliskie” dla tych co dziś typują
0
@XxArab_ek gdzie dowody Panie kolego
0
@Salchent Z tego co podają media to dalej szanse ma Lewy, Rapha i De Jong.
0
Jeśli jego powrót miałby wyglądać tak jak na wiosnę gdzie przez pośpiech mu się uraz odnowił to lepiej niech nie gra w tym klasyku i wróci jak będzie naprawdę gotowy.
2
@Emhyr teraz to nawet jakby nie zrobił kariery jako piłkarz to zawsze może zostać influencerem xD
3
@Rewolucja123 mentalność wielkiego Realu. Nie rozmawiają o sędziach dopóki im wszystko pasuje.
0
Ktoś z kontuzjowanych ma jeszcze szanse wrócić na el Clasico?
0
Ferran to już rękawami oddycha
1
Ten co ma wejście haha
0
@macio_944 w tym sezonie dochodzimy do dużo lepszych sytuacji, ale w tamtym sezonie(szczególnie w drugiej części) z kreacja tez był problem. Nawet to sumaryczne xG w lidze mimo świetnego początku sezonu wynosiło niecałe 70 czyli nadal poniżej 2 bramek na mecz. Ogólnie pomysł jest, dobrzy wykonawcy są(ogólnie w kadrze), ale brakuje skuteczności i schematów w ataku co szczególnie widać z zamkniętymi rywalami gdzie jest mało miejsca i czasu na grę. Wszystko opieramy na pomyśle naszych zawodników w ataku co nie zawsze się sprawdza. Czasem przydałaby im się pomoc.
0
I jak? Sprzedajemy póki ktoś się nabierze? :D
0
@FutbolFan a czy z Lewym tez zawsze świetnie wyglądała w tym sezonie? Brak Lewego jest strata, ale nie przesadzajmy ze od niego zależy całokształt naszej gry w ataku bo tez miał wiele słabych spotkan w tym sezonie
0
@Dankho94isback szkoda tylko, że to nie dobrowolny odpoczynek xD
0
Ciekawe jak takie intensywne spotkanie wpłynie na nasza dyspozycje w środę z Szachtarem
1
@MesQueUnClub96 to wyjaśnia czemu zazwyczaj nie wiesz co się dzieje w spotkaniach Barcy. Ciężko ogarnąć kilka transmisji na raz.
0
@tristan87 po karnych
1
Jak wiadomo piłkarze to nie małe dzieci żeby wybierali klub tylko na bazie sympatii z dzieciństwa, a bardziej na podstawie korzyści finansowych i sportowych, ale patrzcie co znalazłem na tweeterze i z tego co sprawdzałem to legitna wypowiedź.
https://zapodaj.net/plik-nFsvt4Iz0W
43
Będą dymy, ale czy skłamał? :DD
Edit. Żeby nie było nasz prezes tez lubi dolać oliwy do ognia i niepodoba mi się choćby jego medialna strategia obrony w sprawie Negreiry.
twitter.com/_BarcaInfo/status/1716069598666031263
0
@kuz generalnie był fatalny. Mylił się w obie strony.
0
Kiedy ostatni raz komitet odwoławczy przyjął argumenty Barcy i zmniejszył karę jakiemuś naszemu zawodnikowi/trenerowi po odwołaniu z naszej strony? Proszę o poważne odpowiedzi.
2
@Bocheno1 bzdura. Tutaj masz definicje.
Sportem są wszelkie formy aktywności fizycznej, które przez uczestnictwo doraźne lub zorganizowane wpływają na wypracowanie lub poprawienie kondycji fizycznej i psychicznej, rozwój stosunków społecznych lub osiągnięcie wyników sportowych na wszelkich poziomach.
Rywalizacja – z definicji – to dążenie do wygranej, ubieganie się o pierwszeństwo przed kimś, dążenie do czegoś (np. nagroda, szacunek). Rywalizacja wiąże się z pragnieniem bycia lepszym od kogoś. Walka lub wyścig to w efekcie bycie zwycięzcą lub bycie pokonanym.
Współzawodnictwo sportowe- rywalizacja sportowa o charakterze indywidualnym lub zespołowym, ukierunkowana na uzyskanie, przez osoby uczestniczące, optymalnych rezultatów dla danego sportu.
0
@Rewolucja123 ok, sprawdzam co tam jeszcze wyszło bo nastroje pośród rządowych jakby sędzia tylko Real krzywdził w tym spotkaniu, w wychodzi na to, że on zwyczajnie był fatalny jak to zwykle w Hiszpanii bywa
0
Oprócz braku kartki(najpewniej czerwonej) dla Jude i braku karnego dla Realu za wejście w Viniego jakie jeszcze były kontrowersje sędziowskie w tym spotkaniu?
0
@Sysia11 super piłkarz, ale ewidentnie ma jakieś problemy z kontrola emocji jak mu nie idzie. Może to kwestia wieku. Nie wiem.
9
Z cyklu „transfery, które nigdy nie były nawet blisko realizacji”
2
Życie, życie jest nowelą xD
0
@AbelKabel jasne, że tak i wiele to nie będzie znaczyło jeśli potem na Euro szybko odpadną. Co nie zmienia faktu, że wynik abstrakcyjny i nawet nie wiem czy nie idą na jakis rekord w eliminacjach. Średnia 4 bramki na mecz po 8 spotkaniach brzmi bardzo przyjemnie i kibice reprezentacji Portugalii na pewno bawią się zacnie na meczach.
4
Portugalia 32 bramki zdobyte w niecałych 8 meczach eliminacji. Jest wysoko xD