0

Gabriel Jesus to najlepsza technicznie 9 na świecie. Lepszego napastnika z piłka przy nodze nie ma.

0

Szkoda Galaty. Zasłużyli dziś na trochę więcej, a jakiekolwiek punkty dla nich zwiększyłby znacznie szanse na wyrzucenie United za burtę.

1

@Derean bardzo „śliskie” dla tych co dziś typują

0

@XxArab_ek gdzie dowody Panie kolego

0

@Salchent Z tego co podają media to dalej szanse ma Lewy, Rapha i De Jong.

0

Jeśli jego powrót miałby wyglądać tak jak na wiosnę gdzie przez pośpiech mu się uraz odnowił to lepiej niech nie gra w tym klasyku i wróci jak będzie naprawdę gotowy.

2

@Emhyr teraz to nawet jakby nie zrobił kariery jako piłkarz to zawsze może zostać influencerem xD

3

@Rewolucja123 mentalność wielkiego Realu. Nie rozmawiają o sędziach dopóki im wszystko pasuje.

0

Ktoś z kontuzjowanych ma jeszcze szanse wrócić na el Clasico?

0

Ferran to już rękawami oddycha

1

Ten co ma wejście haha

0

@macio_944 w tym sezonie dochodzimy do dużo lepszych sytuacji, ale w tamtym sezonie(szczególnie w drugiej części) z kreacja tez był problem. Nawet to sumaryczne xG w lidze mimo świetnego początku sezonu wynosiło niecałe 70 czyli nadal poniżej 2 bramek na mecz. Ogólnie pomysł jest, dobrzy wykonawcy są(ogólnie w kadrze), ale brakuje skuteczności i schematów w ataku co szczególnie widać z zamkniętymi rywalami gdzie jest mało miejsca i czasu na grę. Wszystko opieramy na pomyśle naszych zawodników w ataku co nie zawsze się sprawdza. Czasem przydałaby im się pomoc.

0

I jak? Sprzedajemy póki ktoś się nabierze? :D

0

@FutbolFan a czy z Lewym tez zawsze świetnie wyglądała w tym sezonie? Brak Lewego jest strata, ale nie przesadzajmy ze od niego zależy całokształt naszej gry w ataku bo tez miał wiele słabych spotkan w tym sezonie

0

@Dankho94isback szkoda tylko, że to nie dobrowolny odpoczynek xD

0

Ciekawe jak takie intensywne spotkanie wpłynie na nasza dyspozycje w środę z Szachtarem

1

@MesQueUnClub96 to wyjaśnia czemu zazwyczaj nie wiesz co się dzieje w spotkaniach Barcy. Ciężko ogarnąć kilka transmisji na raz.

0

@tristan87 po karnych

1

Jak wiadomo piłkarze to nie małe dzieci żeby wybierali klub tylko na bazie sympatii z dzieciństwa, a bardziej na podstawie korzyści finansowych i sportowych, ale patrzcie co znalazłem na tweeterze i z tego co sprawdzałem to legitna wypowiedź.

https://zapodaj.net/plik-nFsvt4Iz0W

43

Będą dymy, ale czy skłamał? :DD

Edit. Żeby nie było nasz prezes tez lubi dolać oliwy do ognia i niepodoba mi się choćby jego medialna strategia obrony w sprawie Negreiry.
twitter.com/_BarcaInfo/status/1716069598666031263

0

@kuz generalnie był fatalny. Mylił się w obie strony.

0

Kiedy ostatni raz komitet odwoławczy przyjął argumenty Barcy i zmniejszył karę jakiemuś naszemu zawodnikowi/trenerowi po odwołaniu z naszej strony? Proszę o poważne odpowiedzi.

2

@Bocheno1 bzdura. Tutaj masz definicje.

Sportem są wszelkie formy aktywności fizycznej, które przez uczestnictwo doraźne lub zorganizowane wpływają na wypracowanie lub poprawienie kondycji fizycznej i psychicznej, rozwój stosunków społecznych lub osiągnięcie wyników sportowych na wszelkich poziomach.

Rywalizacja – z definicji – to dążenie do wygranej, ubieganie się o pierwszeństwo przed kimś, dążenie do czegoś (np. nagroda, szacunek). Rywalizacja wiąże się z pragnieniem bycia lepszym od kogoś. Walka lub wyścig to w efekcie bycie zwycięzcą lub bycie pokonanym.

Współzawodnictwo sportowe- rywalizacja sportowa o charakterze indywidualnym lub zespołowym, ukierunkowana na uzyskanie, przez osoby uczestniczące, optymalnych rezultatów dla danego sportu.


0

@Rewolucja123 ok, sprawdzam co tam jeszcze wyszło bo nastroje pośród rządowych jakby sędzia tylko Real krzywdził w tym spotkaniu, w wychodzi na to, że on zwyczajnie był fatalny jak to zwykle w Hiszpanii bywa

0

Oprócz braku kartki(najpewniej czerwonej) dla Jude i braku karnego dla Realu za wejście w Viniego jakie jeszcze były kontrowersje sędziowskie w tym spotkaniu?

0

@Sysia11 super piłkarz, ale ewidentnie ma jakieś problemy z kontrola emocji jak mu nie idzie. Może to kwestia wieku. Nie wiem.

9

Z cyklu „transfery, które nigdy nie były nawet blisko realizacji”

2

Życie, życie jest nowelą xD

0

@AbelKabel jasne, że tak i wiele to nie będzie znaczyło jeśli potem na Euro szybko odpadną. Co nie zmienia faktu, że wynik abstrakcyjny i nawet nie wiem czy nie idą na jakis rekord w eliminacjach. Średnia 4 bramki na mecz po 8 spotkaniach brzmi bardzo przyjemnie i kibice reprezentacji Portugalii na pewno bawią się zacnie na meczach.

4

Portugalia 32 bramki zdobyte w niecałych 8 meczach eliminacji. Jest wysoko xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?