0

0

@Kamil689 nie do końca. Są dowody, że niektórzy wiedzieli, a mimo to nie przekazali tego odpowiednim służbom. To tez jest karalne w przypadku takiego przestępstwa. Co do upubliczniania i zarabiania z tych materiałów mam inne zdanie. Po pierwsze twórcy wykonali tutaj tak naprawdę prace dziennikarza śledczego i maja prawo na tym zarobić. Uważam również, że dobrze ze zostało to upublicznione bo podniosło dyskusje społeczna i dało ostrzeżenie dla społeczeństwa, a szczególnie dla rodziców żeby uważali na to co robią ich pociechy w sieci. Może to tez pomoc znaleźć kolejne ofiary i zdemaskowanie kolejnych przestępców, a oczywistym jest ze matierialy zostaną przekazane i będą współpracować z prokuratura.

Jeszcze zapomniałem dodać, ale zrobienie z tej sprawy publicznej tez mobilizuje władze do szybszych i bardziej konkretnych działań.

0

@tbas dobrze, że Lewy zawsze idealnie przyjmuje

0

Ruch świetny, ale to trzeba przyjąć

0

@PawkoFCB i właśnie te kilka ss więcej plus komentarze dają jeszcze pełniejszy obraz plus całkowicie podważają linie obrony influ. Może ludzie oczekiwali trochę czego innego, ale pamietajmy ze to jeszcze nie koniec.

9

Dobra jest przerwa to teraz o czymś innym. Moim zdaniem film Konopa jest bardzo dobry. Nie ma niewiadomo ile nowych smaczków choć te tez są i może powstanie kolejny materiał jak zgłosi się więcej ofiar, ale na pewno rozwinął i uporządkował te wątki, które już były. Właściwie tez całkowicie zezlomowal linie obrony wszystkich influ z materiału Wardegi.

0

@KrwawiaceoczyVEB Co ci to zmieni jeśli nie ma serwisu dla napastnika. Chyba, że chcesz na wrzutki grać, ale to jest pomysł raczej skazany na porażkę.

0

@Yoohoo skąd wy się bierzecie xD

0

@macio_944 Weź pod uwagę, że mamy zupełnie inny profil PO oraz gramy tak naprawdę bez DM’a. Busi był jaki był, ale na poziomie ligowym dalej klasa.

Ps. Z ta znacznie lepsza ofensywa tez bym nie szalał

1

@Keson jak nikt się nie pokazuje to wychodzi. Jedna akcja mu się udało tak napędzić. Inna sprawa to, że tez bym wolał żeby się bardziej pozycji trzymał
Edit. Już dwie akcje :DD

1

@damiano996 Felix to akurat się zwinął na długo przed kontaktem z Xavim. Teraz to co najwyżej może pokazać, że jeszcze coś potrafi dać.

3

Słyszałem, że dziś ok 21 w pobliżu Granady będzie żerował rekin. Już ma kilka ofiar na swoim koncie. Uważajcie na siebie.

1

Skład bez większych niespodzianek. Liczę, że kilku zawodników, którzy maja coś do udowodnienia dobrze się zaprezentuje i po 3pkt.

0

@PatrykBarca co do samego wejścia do pierwszej drużyny mogę się zgodzić, ale jeśli chodzi o potencjał rozwojowy to mimo wszystko Lamine Yamal>Fati. W topowej formie Fati miał świetne wykończenie i doskonale odnajdywał wolne przestrzenie(to ma dalej), ale dryblerem wybitnym nigdy nie był. Co najwyżej przyzwoitym. Lamine Yamal w tym sezonie już nawiązuje jeśli chodzi o wygrane pojedynki i udane dryblingi do najlepszego pod tym względem sezonu Fatiego 2020-21(przykładowo debiutancki miał pod tym względem dużo gorszy) tylko przy wyższej skuteczności. Jeśli wszystko pójdzie dobrze i zdrowie dopisze to wraz ze wzrostem doświadczenia połączonym ze wzrostem siły i szybkości będzie tylko lepiej. Lamine Yamal również ma świetnie ułożona nogę co pokazuje swoimi uderzeniami oraz dograniami tyle, że jako szeroko ustawiony skrzydłowy rzadko ma okazje wejść w pole karne i oddać strzał. Jego rola to głównie na ten moment rozrywanie obrony pojedynkami i dogrywanie. Inna sprawa, że Fati miał/ma faktycznie lepsza czutke w dochodzeniu do sytuacji. W każdym razie Lamine Yamal jest na tak wczesnym etapie rozwoju, że ciężko powiedzieć w jaka stronę się rozwinie. Wystarczy zobaczyć na rozwój Messiego od właśnie takiego dynamicznego skrzydłowego po 10 i mózg drużyny. Narazie niech się cieszy minutami i zdobywa doświadczenie.

1

@Alan_fcbfan 2-1 dla nas.
Kiedyś trzeba się przełamać.

0

Sama wiara i polityka w gorących. O taka La Ramble nic nie robiłem :DD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@LS myśle, że zbliżony lub delikatnie wyższy niż w ostatnich sondażach czyli ~10%. Choć ostatnio Korwin się znowu uaktywnia wiec jeszcze może polecieć w dół :DD

0

Casemiro grał tak fatalnie, że został zmieniony
czy jakiś uraz?

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

1

@Rewolucja123 Czyli woleliśmy jednak bezpieczne w pomocy z Romeu. Mam nadzieje, że zaprezentuje się lepiej niż w ostatnich spotkaniach.

1

Teraz zobaczyłem, że jeszcze United dostało od Turków w pape u siebie. Oni to są dopiero udani xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dobrze, że dziś nie obstawiałem patrząc po wynikach spotkań xD

0

@Majczel97 tak, ale przy zakupie pakietu canal+ możesz dobrać dodatek z polsatem sport premium oraz eleven

0

@barcelonaLM sory, nieprecyzyjnie się określiłem. Nie jakie stacje maja prawa do rozgrywek tylko jaki nadawca ma je zebrane wszystkie w swoim pakiecie oprócz Canal+

0

Czy poza canal+ online ktoś jeszcze ma prawa do wszystkich rozgrywek w, których gra Barca? Właśnie mi się skończył pakiet i widzę się trochę oferta zmieniła. Teraz już nie ma 6 miesięcznego tylko płatność co miesiąc lub roczny+za pakiet z eleven i Polsat sport premium trzeba dopłacić extra.

0

@luka1995 nie wiem czy to przytyk bo nie można być bardziej gotowym niż na 100%, ale w jego przypadku lepiej się pare razy upewnić przed wydaniem pozwolenia na grę od sztabu medycznego :DD

4

Znając historie jego powrotów po urazach maksymalna ostrożność wskazana i niech wróci jak będzie na 200% gotowy. Narazie to świetna szansa dla Fermina żeby wywalczyć sobie jakaś konkretna role w zespole i nie podzielić losu Torre. Trzymam mocno kciuki bo chłopak imponuje.

1

Świetna wiadomość. Byle zdrowie dopisało, a o resztę jestem dosyć spokojny :DD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?