0

@MesQueUnClub96 zagrał tam jakieś 40% swoich spotkań w City. Tez teraz sobie dopowiadasz. Zwracał uwagę, ze ma tam potencjał i może grac na tej pozycji, a nie ze jest gotowa 9. W wieku Ferrana w City to nawet Lewy gotowa 9 nie był, ani Suarez.

https://www.eurosport.com/football/premier-league/2020-2021/pep-guardiola-suggests-ferran-torres-could-fill-striker-role-for-league-champions-manchester-city_sto8319933/story.shtml

0

@MesQueUnClub96 Mógłbym pisać eleborat i przekonywać czemu akurat 9 to jego pozycja i ma tam znacznie większy potencjał niż na skrzydle ze ze względu na swój profil piłkarski, mógłbym napisać ze Guardiola na to zwracała uwagę i podać inne przykłady świetnych napastników o podobnym profilu, którzy zaczynali na skrzydle, ale wiem ze do Ciebie za wiele nie dotrze i każdy piłkarz, który może zabrać choćby 10% minut Lewemu jest wrogiem wiec na tym skończę. Dodam jeszcze żebyśmy się tylko nie obudzili z ręka w nocniku jak Lewy odejdzie bo Roque tez nie jest takim typowym profilem 9 i nie jestem przekonany ze Xavi na niego postawi i go rozwinie.

Ps. Nie jestem przeciwnikiem Lewego, ale oprócz teraźniejszości ważna jest przyszłość, a Lewy nie ma już 25 lat

0

@Rust_Cohle ¯\_(ツ)_/¯

0

@Rust_Cohle to mógłby być tez rok Ferrana, ale trener woli udusić go na skrzydle

0

@MarcepanowyKsiaze na ten moment na pewno, ale Barcelona zapłaciła duże pieniądze za to jakim piłkarzem może być, a nie aktualnie jest i nie wyobrażam sobie żeby w ogóle nie grał albo grał głównie nie na swojej nominalnej pozycji. Jak nie u nas to na wypożyczeniu. Swoją droga jeśli Lewy ma grać +95% minut kiedy tylko jest dostępny w każdym sezonie to ani Roque ani Ferran się nie rozwinie na 9 i po odejściu Lewego będziemy mieli problem z ta pozycja.

0

@maroon Trochę ciężko mi to zrozumieć z kilku względów. Pierwszy i najbardziej oczywisty to zarządzanie zmęczeniem zawodnika żeby potem nie obudzić się z ręka w nocniku jak będzie dentka na wiosnę lub co gorsza zlapie jakis uraz. Tym bardziej, że nie mówimy o 25 tylko 35-latku, który gra wszystko. Druga sprawa to testowanie innych rozwiązań+rozwój na tej pozycji innych zawodników. Jak wypadnie Lewy to nie będziemy mieli dobrze przetestowanej i ogranej alternatywy, która mógłby być Ferran i dalej uważam, że ma dużo większy potencjał na 9 niż na skrzydle. Tez jak będzie trener podchodził do Roque kiedy przyjdzie? Tez nie będzie miał żadnych minut? Będzie wystawiany na skrzydle? przecież to również nie jest taka typowa 9 jak Lewy, a bardziej rozbiegana, której bliżej do Ferrana.

0

Od rozpoczęcia sezonu Lewy uzbierał już ponad 800min, a jeszcze się nawet wrzesień nie skończył. Więcej o te kilka minut czasu doliczonego z Osasuna ma tylko Marc. Przydałby się w końcu jakis większy odpoczynek np całe spotkanie skoro nie dostaje go chociaż w końcówkach czego za bardzo nie rozumiem. Pytanie czy lepiej dać mu odpocząć z Mallorca na wyjeździe czy Sevilla u siebie. W teorii wydaje mi się, że lepiej z Sevilla u siebie bezpośrednio przed liga mistrzów+ to spotkanie zapowiada się mimo wszystko na trochę łatwiejsze niż zamurowana Mallorca na wyjeździe.

2

Swoją droga Perez tez jest udany, że pozwala żeby telewizja klubowa sobie regularnie wypuszczała takie tendencyjne i zmanipulowane materiały. Żadnemu klubowi to nie przystoi, a już szczególnie takiemu który chce uchodzić za największy i jak to często powtarzają kiedy sędziowie akurat im sprzyjają „Real Madryt o sędziach nie rozmawia”. Natomiast kiedy sędziowie traktują ich jak wszystkich to co innego, wtedy jest problem.

1

Jak zwykle potrafią przegrywać z klasa :DD

4

@blakkudium gość w defensywie wyglada bardzo solidnie gorzej w ataku jak całe Las Palmas. W Barcelonie kariery raczej nie zrobi, ale może przynajmniej zarobimy na tym dziwnym ruchu.

2

Atletico ma dziś tak op główki, że czuje się jakbym spotkanie w fifie 14 oglądał

0

Komunikacja w obronie TOP

0

Nasza niedoszła 9

1

@Michael24 dokładnie

0

Szczerze to nie zazdroszczę Poche. Avengersi zrobili sobie wielki eksperyment rodem z Football Menagera i zbudowali druga najmłodsza kadrę w top 5 lig europejskich(pierwsza jest Tuluza). Być może nawet najmłodsza w Premier League w ostatniej dekadzie i oczekuje się ze dowiezie wyniki w najsilniejszej lidze świata. Moim zdaniem w najbliższym czasie to będzie awykonalne w przez jakiegokolwiek trenera i musza sobie dać co najmniej 2 lata na rozwój bez wielkiej presji wyników.
Swoją droga to tez idealny przykład dla niedzielnych kibiców czemu granie samymi talentami mija się z celem i ultra młode drużyny nic nie osiągają w sporcie.

0

@Esteban_ tyle, że tam każdy trener jest weryfikowany prędzej czy później

0

United to wyniszczy chyba każdego trenera. Ten Hag z wyznawcy futbolu totalnego i pełnej dominacji nagle chce oddawać inicjatywę rywalom i zbudować typowa maszynę do kontrataków. Trochę się gość zagubił i teraz głównie walczy o przetrwanie.

0

@Lucerfi W życiu. Tez próbował ratować się atakujacymi. Naturalny ruch kiedy wszystko zawodzi.

0

@Lucerfi Odważne? Przegrywaliśmy 2:0 z Celta u siebie, tam nie było nic do stracenia

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Compadre lepiej. Strzelił na 3:0 w sezonie 2020/21. To był dopiero pokaz siły ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Cancelo dziś z piekła do nieba. Przez +80min jeden z najgorszych na boisku, elektryczny, nonszalancki i niedokładny tylko po to żeby zostać bohaterem meczu razem z drugim ancymonem Lewym.

1

Cały mecz piach żeby na końcu na mentalu wsadzić trójkę. Aż mi się trochę żal Beniteza zrobiło.

3

Co by nie mówić idealnie się Benitez na nas przygotował. Chapeu bas.

0

Jak zabić chęć do gry u swojego piłkarza poradnik dla początkujących

0

Cancelo dziś elektryk

0

To sobie pogadaliśmy, że Ferran nie powinien grać tak szeroko z prawej strony tylko po to żeby teraz również musiał grać szeroko tylko z lewej. Ja wysiadam xD

12

Nie rozumiem zdziwienia, że Ferran gra słabo skoro gość, którego największym atutem jest doskonały timing i ruch na wolne pole gra przyklejony do prawej strony gdzie żeby zrobić różnice musi wykazać się jedna ze swoich słabszych stron czyli dryblingiem. Felixowi jakby trener kazał grać szeroko na lewej to tez by gowno zrobił. Moim zdaniem Ferran żeby zrobić karierę na tym najwyższym poziomie musi zostać 9 jak widział go Guardiola.

0

@Kakixbarca abstrahując, że dziś żaden atakujący się nie popisał i są odcięci to moim zdaniem Ferran powinien być ukierunkowany na rozwój na 9 tak jak robił to Guardiola. Tam się najlepiej wpisuje ze swoimi atutami bo skrzydłowym klasy światowej nie zostanie.

0

Napastnik Barcelony wykonał dwa razy mniej podań niż napastnik Celty. Jest wysoko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?