1

@Ptasior ten transfer to nieporozumienie. W Benfice miał jeden dobry sezon(w Portugalii to i Grimaldo był topka, a Felix nawet wtedy w LM nie grał), a w Atletico nigdy nie potrafił utrzymać formy dłużej niż 2/3 miesiące. Żaden poważny trener, ani klub go nie chce. Nawet Lampard mu wytknął w Chelsea lenistwo, a ludzie sobie ubzdurali, że to jakis kozak. Większość nawet nie wie jak gra bo jak czytam, że jest dryblerem to mi się chce śmiać. Jego szczęście, że Laporta ma jakieś dziwne układy z Mendesem bo inaczej już mógłby się pakować do Arabii.

3

@tristan87 jasny gwint xD Only in Spain

3

Jeśli już Xavi nie potrafi go odbudować(ogólnie nie potrafi odbudowywać zawodników, którzy są w dołku) to wypożyczenie w odpowiednie miejsce może być dobra opcja, ale zdecydowanie bym chłopaka nie sprzedawał. Nadal uważam, że jest i będzie duzo lepszym zawodnikiem niż rozpuszczone dziecko Mendesa Felix.

1

@DaPidejpi co ty mówisz jak to młody talent jest i Golden Boy, a w ogóle kiedyś zagrał jeden niezły sezon w Benfice. Ogólnie ten Simeone to toksyk jest i ja Ci mówię, że blokuje jego talent, ale u nas to będzie baller ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Peciak przepisy się zgadzają i według nich Abde nie ma statusu wychowanka i już go nie będzie miał

3

@QuaReL Lewy w topowej formie tez był kozakiem choć zawsze w Barcelonie lepiej od typowych 9 radzili sobie tacy rozbiegani napastnicy atakujący przestrzeń za plecami obrońców jak właśnie Suarez czy Eto

32

@DLFCB w latach 2013-2018 najlepsza 9 świata. Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym.

0

@th@les to w sumie ciekawy temat choć jak dla mnie „to zależy”. Z drugiej strony jeśli chcesz zbudować zawodnika musisz obdarzyć go zaufaniem, a wtedy jedno nieudane spotkanie wobec pracy, która już wykonał i wykonuje nie powinno go cofnąć do punktu wyjścia. Również jeśli Lewy w „takiej” formie nie dość, że wychodzi zawsze w podstawie to jest praktycznie „niezmienialny” również jest słabym sygnałem wysłanym to reszty zawodników nie sądzisz? Rozumiem jego status, ale tez są pewne granice i jeśli nawet Xavi nie chce posadzić go nawet na jedno spotkanie to przynajmniej powinien go zmienić w trakcie spotkania jeśli widzi, że kolejny raz jest jednym z najgorszych na murawie. No i trzecia sprawa czyli pozycja na boisku. Xavi powinien przestać rzucać Ferrana po każdej pozycji w ataku bo to również mu nie pomoże, a prędzej go złamie w którymś momencie. Moim zdaniem jak zwrócił uwagę autor najlepiej by było żeby grał bliżej środka i tam był rozwijany(najlepiej na 9 choć u Xaviego wydaje się to mało prawdopodobne) i tak jak jego rozwój widział Guardiola lub ewentualnie na PS czyli pozycji na, której wybił się w dorosłej piłce i kadrze. Na pewno odpuściłbym sobie już rzucanie go na lewa stronę, a broń Boże jeszcze z założeniami, że ma trzymac się lini.

3

Momentami liga brazylijska jest naprawdę mimiczna. Chaos to słowo dobrze ją opisujące.

0

@Rewolucja123 ciekawy kanał i przemyślenia. Trzeba będzie przejrzeć więcej materiałów.

3

@JarekS będzie ze spoilerem, ale z kolektywu i pomysłu trenera zadowolony nie będziesz…na duży plus indywidualności, które uratowały nam mecz

0

Niby 4 bramki strzeliliśmy, ale ciężko nie oprzeć się wrażeniu ze nasza gra stoi indywidualnościami i to jakość indywidualna poszczególnych zawodników nas ratuje

1

Ferran ładnie się tez prezentuje na prawej, widać ze jest w formie, ale jeszcze bardziej mi się podoba bliżej środka. Chłopak potrafi dochodzić do sytuacji strzeleckich i liczę ze w następnym spotkaniu wyjdzie już na 9.

2

Lewy jest niezmienialny? Ma jakis zapis w kontrakcie, że dostaje bonus za bycie zmienionym?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Yamal pokazywał Roberto gdzie ma biec czy mi się przewidziało xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MesQueUnClub96 nie stać nas na takiego trenera

5

Niesamowite jak dwie bramki z czego jedna z dupy potrafią niektórym przykryć realny obraz gry gdzie Villareal jest strona dominująca i mógł już spokojnie prowadzić

0

Ale pograli. Brawo.

0

Gavi nabiegał tam gdzie powinien być Lewy

0

Villareal może jest dziurawy w obronie, ale w ofensywie graja tak jak oczekuje od Barcelony mającej dużo lepszych piłkarzy

0

@arasz1819 a co Araszu jest przewidziane dla Ferrana?

0

@macio_944 Koeman miał lepszy skład i możliwości w FFP? Chyba żartujesz. Większe doświadczenie też nie powinno wpływać na ocenę bo Barcelona to nie poligon doświadczalny, a Xavi nie pracuje w niej 2 miesiące tylko prawie dwa lata. Taryfa ulgowa się skończyła. O pracy Xaviego dużo mówi jak wielu młodych zawodników zatrzymało lub cofnęło się w rozwoju.

Ps. Zastanów się czy tak samo bys podchodził do jego pracy gdyby nie nazywał się Xavi Hernandez tylko przykładowo Ernesto Valverde

2

Ależ będzie szerokość na bokach, której Xavi tak oczekuje

0

Co ten Hakimi ma dziś z tym celownikiem. Fatalne wykończenie drugi raz w teoretycznie prostej sytuacji.

0

@barcelonaLM mówisz o naszej 9, która w wieku 35 lat postanowiła zmienić swój profil piłkarski?

9

Pov: Xavineta po sprowadzeniu jeszcze Cancelo, Kimmicha oraz Bernardo Silvy. Wtedy to już na pewno.
twitter.com/premierleague/status/1694992456364728738

0

Ehh…ale brawa dla Rafy oraz jego Celty po świetnie wyszli przygotowani na ten mecz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?