0

Miał ktoś problem z osadzaniem tweetów? Od niedawna przy każdym tweecie, który próbuje osadzić wyskakuje mi takie powiadomienie. Oczywiście tweety nie są ani prywatne ani usunięte jak wg komunikatu i dotyczy to wszystkich tweetów. Zna ktoś ten problem? Jakieś rozwiązania?

https://zapodaj.net/plik-tHyJ5NPPXd


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Jakich zawodników waszym zdaniem Xavi wprowadził na poziom/dwa wyżej odkąd prowadzi Barcelonę? Kto zrobił wyraźny krok do przodu w swojej grze i mówię tylko o aspektach piłkarskich, a nie fizycznych jak np Balde. Jakich zawodników rozwinął indywidualnie odkąd przyszedł?
@Rewolucja123 @JarekS @ViscaBarca123 @pax

0

@Pedri16Future ok, spoko. Ja bym mimo wszystko wrzucił jeszcze Real i PSG. Generalnie kadrowo widzę nas jakoś na miejscach 6-8 w Europie. Inna sprawa to jak ta kadra jest wykorzystywana bo gramy poniżej potencjału.

0

Jakie waszym zdaniem zespoły mają mocniejsza kadrę w Europie od nas? Oceniamy całościowo kadrę, a nie tylko najmocniejsza jedenastkę ;)

0

@Sewren122 i po tym co dziś prezentował cały zespół stwierdzasz, że na pewno nie będzie?

3

Kolejne spotkanie i kolejny raz zamiast dobrze bawić się na meczu ulubionej drużyny człowiek tylko się frustrował…w 4 spotkaniach zagraliśmy max dwie dobre połowy

1

Chciałbym zobaczyć zmianę Lewy-Raphinha i przesunąć Ferrana na środek, żeby zobaczyć go na 9 oraz jak będzie funkcjonował Raphinha z bardziej ofensywnym profilem PO

7

Ach te piękne standardy sędziowania w La Liga. Jak zwykle konsekwencja w decyzjach sędziego.

1

@Patrykl145 jak zwykle ratują nas indywidualności, a potem przychodzą europejskie puchary i się kończy zabawa

0

@ElTomas nawet nie wiesz w jakiej formie są aktualnie Felix i Cancelo, a przypominam, że ostatnio nie grali za wiele, a Felix nawet długo był odsunięty od pierwszego zespołu Atletico wiec może mieć pewne zaległości treningowe

0

Balde dalej w poszukiwaniu formy

0

@krol211 na to wychodzi xD

4

Felix teraz musi za******lać na treningach jak nigdy bez żadnych fochów i udowodnić, że zasługuje na grę w klubie tego kalibru bo inaczej za rok już nikt się na niego nie nabierze. Będzie miał do wyboru pewnie już tylko jakieś egzotyczne kierunki. Laporta zrobił mu Dzień Dziecka, na który nie zasługiwał, a teraz czas spłacić ten kredyt zaufania. Podchodzę do chłopa z maksymalnie wielkim dystansem jako przeciwnik tego ruchu, ale oczywiście skoro już tu trafił życzę mu żeby pokazał klasę i zamknął mi mordę. VeB

1

Według transfermarkt średnia wieku drużyny Chelsea na sezon 2023/24 wynosi 23,0 lata. Druga najmłodsza kadra w PL to Burnley ze średnia 24,3. Czyste szaleństwo i eksperyment. Nie przypominam sobie tak młodego zespołu w top 5 lig od dawna. Sportowo nie ma prawa od razu wypalić, ale przyszłościowo może odda jeśli Jankesi wykażą się cierpliwością. Jak narazie sporo talentu, a mało realnej jakości sportowej.

0

@Roobo Chelsea generalnie ulokowała kapitał w samych przyszłościowych zawodnikach, a co za tym idzie mogą odpalić lub nie(duża cześć pewnie nie). Ogólnie ich projekt to jakis ewenement i nie przypominam sobie, a przynajmniej w XXI wieku tak młodego zespołu w żadnej z top 5 lig. Nie ma prawa to od razu wypalić sportowo, ale może dać wyniki w przyszłości jak Jankesi wykażą się cierpiwością.

10

@Janas11224 jak my gramy na 2 napastników. Nie ma strachu najwyżej przejdziemy na jednego i dołożymy kolejnego pomocnika ;D

4

@Firestone ale potencjał ma wysoki w fifie oraz wysoko oceniony drybling

0

@JarekS Musimy zrobić loda Mendesowi za wszelka cenę. Taki cel nam przyświeca w tym ostatnim dniu okienka.

0

Szczerze przy takiej ofercie za Lewego jeśli sam byłby skłonny ja przyjąć chyba bym się zgodził. Mówimy o €40m za 35 letniego zawodnika, który swój peak ma już za sobą. Problemem będzie brak 9, ale prawda jest taka, że za równo Ferran jak i Roque gdyby teraz przyszedł(tak, wiem ze teraz nie przyjdzie) są zupełnie innymi typami napastników. Bardziej rozbieganymi, atakujacymi przestrzeń za plecami obrońców jak Suarez czy Eto wiec i tak będziemy musieli się do gry z takim typem napastnika przyzwyczaić. Już nie mówię nawet ile ffp by taki ruch uwolnił.

Ofc to tylko rozważania na temat oferty, której pewnie nie ma.

0

@Sawik_10 jeszcze jak xD już Laporta miał na pewno awaryjna dźwignie na taki wypadek haha

0

Ale mocarna grupa

0

Jeśli De Zerbi chciał Fatiego to jestem spokojny. Konkurencja będzie w każdym klubie do którego mógłby trafić wiec nie ma co płakać, a Brighton będzie grało na kilku frontach. Natomiast jeśli jakis trener ma pomoc Fatiemu to prędzej będzie to De Zerbi, który świetnie pracuje z młodymi niż Xavi, który ma problem z rozwijaniem zawodników indywidualnie i jeszcze większy problem z odbudowywaniem zawodników w dołku. Najważniejsze żeby tylko nie było zadnej klauzuli wykupu. Proste wypożyczenie.

1

@Rewolucja123 to chyba jego pies(zgaduje). Miał ten tatuaż jeszcze jak grał w Valencii

4

Rekin poczuł krew Lewego i zaczyna polowanie na jego miejsce w składzie
twitter.com/BarcaUniversal/status/1696914022774317388

9

@Encore ale wstyd taka 10

3

Tiburon przygotowuje się do kolejnego polowania

2

@FcPortoFan1999 może dostać co najwyżej Złota Maline za ten swój medialny dramat i wyznania miłosne do Barcelony xD

0

@Rewolucja123 tak mi wyszło z mojego wzoru xD pewne miejsce maja zawodnicy co zagrali świetny i bardzo dobry sezon, Ci co zagrali „tylko” dobry maja szanse się poprawic, a Ci co zagrali przeciętny i słaby wylatują. Proste :D

2

Gdyby klub miał wykonywać ruchy kadrowe wg zdania kibiców to Barcelona co sezon musiałaby wymieniać lekką ręka 1/3 kadry

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?