0

@matirix20 jeszcze będzie miał swoje minuty. Nie ma co szaleć i tak pewnie wejdzie w drugiej połowie

0

Robert Lewandowski lat 35: Rozgrywanie +4k minut na sezon w tym wieku wcale nie jest męczące

1

@escarabajo tak łatwo nie będzie. W końcu do tego potrzeba ponad 1,2 gola na mecz zakładając, że grasz wszystko. Moim zdaniem prędzej by to zrobił Haaland gdyby trafił do Bayernu bo Kane to inny typ napadziora.

0

La lidze się coś odkleiło z ta ilością bramek w pierwszych kolejkach. Nie o taka ligę hiszpańska nic nie robiłem.

0

@Sulimo wiesz…wyniki robią ponad stan, ale pewnych ograniczeń kadrowych nie przeskoczysz. Jakość zawodników zawsze będzie najważniejsza.

0

Jaki dziś skład Panowie typujecie? Przydałoby się trochę porotować w trakcie tego maratonu spotkań. Szczególnie dobrze byłoby odciążyć trochę Lewego, Kounde i De Jonga, którzy rozegrali zdecydowanie najwiecej minut obok Marca. Dziś wyszedłbym na środku obrony para Christensen-Araujo/Inigo w zależności od gotowość do gry Araujo, w środku Romeu-Gavi-Gundo, a z przodu Felix-Ferran-Raphinha. Boków obrony bym narazie nie zmieniał co by sobie meczu przesadnie nie skomplikować.

2

Jak wielu wolałem się wstrzymać przynajmniej do pierwszych spotkań w fazie pucharowej LM(zakładam, że tym razem się tam znajdziemy) żeby moc w przeciągu tych kilku miesięcy ocenić postęp drużyny, ale skoro zostaje to trzeba życzyć trenerowi powodzenia i liczyć na trochę szybszy rozwój trenerski. Kadrę ma moim zdaniem lepsza niż w zeszłym sezonie i dostał zawodników o profilach jakich potrzebował w każdej formacji(oczywiście przydałoby się jeszcze kilka wzmocnień np pivot klasy światowej, lepszy backup dla Balde, kolejny fałszywy lewoskrzydłowy i szeroko grający prawoskrzydłowy np za Raphinie, ale to nie City i mamy swoje ograniczenia) wiec teraz oczekuje kroku do przodu trenera i wykazanie się. Musimy się rozwijać za równo drużynowo jak i indywidualnie także zakasaj rękawy Panie Trenerze i pokaż, że słusznie zostałeś obdarzony zaufaniem. Visca Barca

0

Ehh…biednemu zawsze wiatr w oczy

0

@Emhyr oj pojawiało się, ale fakt na moje u De Zerbiego może grać spokojnie na 2/3 pozycjach. Biorąc pod uwagę natłok spotkań zbierze na pewno dużo minut i mam nadzieje, że dobrze je wykorzysta

2

La Rambla: Fati i Mitoma nie mogą grać razem wiec Fati będzie miał problem z gra
De Zerbi: Potrzymaj mi wino

0

Ma to sens. Już pominę, że to inne pozycje i profile.
https://zapodaj.net/plik-aM6ngbQXDd
https://zapodaj.net/plik-vNPFFFpLzb

Link niżej to statystki Pedriego

0

@Muevertigo Oczywsicie, że tak. Akurat to mnie trochę rozbawiło.

2

Na stronie fanowskiej United widzę tez ciekawe uniwersum maja
https://zapodaj.net/plik-upEOL8Oo9i

1

@Kuba_1 pewnie mógłby gdyby Guardiola go dalej chciał

0

Piękny jest Musiala

0

@tomek8756 wizjoner xD

2

Czy Monachijski walec rozjedzie Czerwone Diabły? Nie wiem choć się domyślam.

0

@macio_944 dziś akurat więcej pecha niż tego farta było bo inaczej już dawno by prowadzili

0

@takisobiektos trochę jak Paulinho xD

3

Klasyka gatunku choć uczciwie trzeba przyznać, że im się należało

0

@Sulimo Potrzebny nam, ale specyficzny profil LS(fałszywy skrzydłowy), który dobrze rozumie grę pozycyjna. Felix sie tu wpasował narazie świetnie, ale uważam, że jeśli rozwój Fatiego pod okiem De Zerbiego pójdzie dobrze to będzie mógł pełnić podobna role bo ma zbliżony profil.

0

@45 Niby tak, ale tego lata nie miał zbyt wielkiego wyboru. My lub Arabia. Byliśmy jego ostatnia szansa na grę w Europie na najwyższym poziomie czyli top 5 lig+CL. Jeśli rozegra świetny sezon do czego jeszcze daleka droga to mogą się pojawić lukreatywne oferty z PL czy PSG. Wtedy nie jestem przekonany, że będzie chciał na nas czekać, a presja Atleti tez może swoje zrobić. W każdym razie póki co skupiłbym się na jak najlepszym wykorzystaniu go na boisku, a takie zmartwienia zostawiłbym na później. Równie dobrze za rok Fati może zrobić taki postęp, że bez problemu zastąpi Felixa, a jest w ich profilu piłkarskim sporo podobieństw. Wyjdzie w praniu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@gumaz na kolejny kupon

0

Nie mogę z ta moja bukmacherka. Teraz dopiero zauważyłem, że mi Lazio skasowało kupon na wygrana 600pln(to było ostatnie spotkanie na kuponie) xD

2

Rozbraja mnie Xavi z tym zarządzaniem czasem Lewego. Jak przyjdzie Roque to dalej Lewy będzie grał 99% możliwych minut czy zajedziemy Roberta i wrzucimy młodego głęboka wodę. Kiedy Lewy ma odpocząć? Nie ma na co narzekać to ponarzekam sobie na to xD

0

Dobra, czas na odpoczynek dla titularów

0

@Swistus172 @cules100pro Panowie romantycy futbolu widzę wierzą w cuda

1

Do Felixa bym się nie przyzwyczajał bo jak zagra cały sezon tak takim poziomie to Atletico ubije super biznes z jakimś angielskim zespołem lub PSG. Na nasze szczęście jeśli De Zerbi odbuduje i rozwinie Fatiego to będzie mógł pełnić podobną role w systemie Xaviego i na to bym bardziej liczył niż „przyjaźń” z Atleti. Przypuszczam, że jeśli uda nam się wykupić jednego z Portugalczyków to będzie to Cancelo.

0

@HanysUF Gundo nie ma 14 tylko Felix

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?