ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Amen
twitter.com/MacMiko69/status/1694008170849386521
0
@Roobo jedyny powód, dla którego mógłby zostać to jego profil, który się znacząco różni od reszty skrzydłowych natomiast jakości trochę brakuje
0
Ciekawe ile razy jeszcze Romano wrzuci info, że sprowadzenie Cancelo to „kwestia czasu” bo mam wrażenie, że widzę taki post już n-ty raz zamiast informacji o jakimś konkretnym przełomie
6
@kuz Abde odchodzi za €20m, ale Felix nie przychodzi. Wole taka wersje.
11
Za €20m to bym jeszcze dorzucił kupon z 10% zniżka na Lengleta :DD A juz na poważnie Abde niewątpliwie ma swoje atuty, ale jest to zawodnik zbyt ograniczony na Barcelonę, zbyt jednowymiarowy. Ma praktycznie jedna cechę na bardzo wysokim poziomie czyli drybling, a reszta już na przeciętnym albo nawet słabym poziomie. Szczególnie irytują podejmowane przez niego decyzje na boisku. W każdym razie jeśli zostałby sprzedany za €20m i tak będzie to wielki sukces i kolejny Masterclass Ramona Planesa, który wyciągnął tego chłopaka za grosze z 4 ligi hiszpańskiej, a teraz możemy na nim solidnie zarobić.
0
@Emhyr potencjał ogromny, ale zawodnik jeszcze do oszlifowania. W każdym razie kto jak nie Pep ma pomoc mu się rozwinąć.
@skubi99 jednego z najlepszych dryblerów choć jeśli weźmiemy pod uwagę te dwie kolejki w Ligue 1 to pewnie statystycznie byłby najlepszy w tym sezonie narazie :D
7
@JarekS żeby tylko wczorajsze. Z Getafe tez odpalił maszynę losująca bo inaczej nie da się wyjaśnić jakim cudem na jednej stronie grali przeszkadzający sobie wzajemnie Abde oraz Balde, a na drugiej po czerwonej dla Raphy przez większość czasu biegał sam Araujo. Natomiast najbardziej jestem wku***ony jak aktualnie Xavi traktuje Torresa. Chłopak jest ewidentnie naładowany, rozegrał świetny presezon czy fatalnej formie naszej podstawowej 9 po czym Xavi olewa go ciepłym moczem i w nagrodę wystawia dopiero w drugim meczu ligowym na 10 minut i to jeszcze na lewej stronie. Już nie mówię, że ma z automatu posadzić Lewego, ale wszyscy widza jak teraz gra i naprawdę mógłby Xavi dać w obydwu spotkaniach po te 20/30min na 9 Ferranowi, a w ten sposób pokazuje ze są równi i równiejsi oraz ze ma wy****ne na przemianę mentalna i prace chłopaka.
10
@djkarl może mnie coś ominęło, ale w przypadku Fatiego chyba się jeszcze nie skończyło ;D
1
@JarekS mam złe przeczucia, że Xavi zagra w ruletkę ryzykując jego zdrowiem w imię korzyści sportowej widząc jak łatwo przychodzi chłopakowi adaptacja do dorosłej piłki i że już może w niektórych spotkaniach robić różnice
0
@PatrykBarca tylko po co nam ich zgniłe jajo? na jego pozycji może zagrać co najmniej 3/4 zawodników z aktualnej kadry, jest leniwy i rozszczeniowy(jako będzie u nas rezerwowym, a na 99% będzie to się zacznie cyrk dopiero), od przejścia do Atletico nie zagrał nawet pol sezonu na poziomie predysponującym do bycia podstawowym zawodnikiem Barcelony, a jako wisienka na torcie jeszcze dużo zarabia. Xavi tez go nie chce ani żaden inny poważny trener w Europie, a jego jedyna nadzieja na transfer jest „przyjaźn” naszego prezesa z jego agentem. Ja bym go omijał szerokim łukiem i niech Atletico się samo z nim męczy.
0
@Rewolucja123 teraz ciężko byłoby to zrealizować bo nie mamy nawet dwóch szeroko grających skrzydłowych, a klasowego skrzydłowego o tym profilu nie mamy na ten moment ani jednego(Abde nie ten poziom, a Lamine Yamal mimo ze pokazuje ogromny potencjał jest jeszcze melodia przyszłości i nie można na nim oprzeć koncepcji)
2
Let him cook(but not as left winger)!
twitter.com/BarcaUniversal/status/1693346120175395081
4
Brawo Ferran!!! Ława za tydzień
2
Xavi najpierw w nagrodę za świetny presezon kisi Ferrana na ławie tylko po to żeby mu dać 10 minut na nienaturalnej pozycji. Jest nagroda za ciężka prace, nie ma co.
1
@D10SLEO ciężka praca popłaca, a nie czekaj…
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Hinczyq szeroko grający przy lini Abde tak, ale z Fatim się nie zgodzę. Wystarczy spojrzeć na ich współpracę w presezonie oraz przykładowo na ich heatmapy z poprzedniego sezonu.
18
Niektórzy już się martwili, że Gavi będzie grał za mało po przyjściu Gundo, a prawda jest taka, że Xavi zdarzy jeszcze zajechać ich wszystkich w lini pomocy
29
Ręce opadają. Boimy się wyjść 3 napastnikami nawet na Cadiz.
0
@ElTomas mógłby być jeden i drugi(Yamal PS, Ferran N) tylko Xavi musiałby mieć odwagę posadzić Lewego bez formy
0
@MaroBrd Piszesz jakbyś nie znał Barcelony, a dokładnie to rok temu zrobilibyśmy to samo. Nakupiliśmy mnóstwo nowych zawodników, a Araujo, który przedłużył umowę jeszcze na wiosnę 2022 rozegrał cały następny sezon zarejestrowany na starym kontrakcie. Natomiast Gavi, który przedłużył zaraz po rozpoczęciu sezonu został zarejestrowany na chwile w zimie jako środek zapobiegawczy po wyroku sądu tylko po to żeby ostatecznie również dograć sezon zarejestrowany w rezerwach. Dla mnie to również jest abstrakcja, ale jak widać dla naszego zarządu nie.
0
@MaroBrd przypuszczam, że to prewencyjne działanie żeby mieć pewność, że będą mogli zarejstrować przykładowo tego Cancelo czy Fresnede. Na przykład rok temu naścigali nowych zawodników, a Gavi i chyba Araujo? byli zarejestrowani praktycznie cały sezon w rezerwach mimo, że mieli już podpisane nowe umowy od ponad roku. Tak samo może być teraz z Balde. Niektórych przyszłość tez może się wachać(Lenglet, Dest i być może Alonso) dlatego nie zdecydowali się ich jeszcze rejestrować.
0
Ciekawe jak na to wpadli hmm, a na serio nie róbmy jaj. Sprzedawanie kogokolwiek z dwójki Fati-Torres żeby tylko ściągnąć Felixa to czysta głupota. Zarejestrowaliśmy już prawie wszystkich, po odejściu Dembele i Kessiego podobno mamy trochę miejsca w ffp na prawego obrońcę wiec poza ruchami na tej pozycji spróbujmy do końca okienka pozbyć się jeszcze tych zawodników, którzy kompletnie się nie liczą dla trenera jak Dest czy Lenglet i kończmy to okienko bo kadrę mamy naprawdę niezła. Może nie na wygranie w LM, ale powalczyć o ligę możemy oraz mamy sporo zawodników z potencjałem, który trzeba wreszcie odblokować.
Ps. Wiem, że w artykule nic nie ma o Felixie, ale to już sobie wyciągnąłem z przekazów medialnych, które się pojawiają od dłuższego czasu
0
@Gruak moim zdaniem wplatanie do tego sytuacji sprzed 8 lat i pisanie o jakimś wyimaginowanyn konflikcie to już dorabianie narracji do całej sytuacji. Moim zdaniem to dużo prostsze czyli Neymar chciał wrócić czego chciał tez zarząd, a całe zamieszanie miało miejsce bo kiedy powstawał cały misterny plan Neymar mógł jeszcze nie wiedzieć, że Xavi go odrzuci z wyżej wymienionych powodów.
1
@BrzydkiAS ostatni raz z Getafe wygraliśmy na wyjeździe w 2019. Po starym Anoeta mamy nowy „ulubiony” stadion w lidze.
0
@Roobo niestety na tak wczesnym etapie nie mogą się spotkać drużyny z tego samego kraju. Real będzie musiał poczekać do następnych rund jeśli da radę.
0
@DamianBarcaCule do ewentualnego rozstania jeszcze długa droga i musiałby się wydarzyć jakis kataklizm biorąc pod uwagę, że kończy mu się umowa wraz z końcem sezonu i jednak odzyskał mistrzostwo, ale nie liczyłbym na żadne mocne nazwisko. Ani nas za bardzo nie stać ani żaden poważny trener nie przyjdzie odpowiadać swoją reputacja za wyniki do klubu gdzie nie szanuje się zdania trenera i wciska mu się zawodników na siłe. Do tego taki trener musi mieć swiedomość naszych bardzo ograniczonych środków na rynku transferowym i być praktyczne marionetka Laporty, który będzie pracował z tym co prezes wymyśli. Osobiście uważam, że będzie to przykładowo Marquez, Pimienta lub opcja optymistyczna czyli Michel.
0
@BordowyPtak przecież wiadomo, że klub nie będzie w stanie przeprowadzić tych dwóch wzmocnień i do tego jeszcze Felixa. To akurat nie jest odklejka Xaviego. Takie wymagania jako warunek to inaczej przekazane, że trener zwyczajnie nie chce Felixa. Z reszta nawet jakby przyszedł jeszcze jeden ofensywny pomocnik to Felix by murawy nie powąchał.
0
@LukaszFan Dembele przy Abde to boiskowy geniusz. Uwierz mi.
2
Temat do dyskusji.
Czy Lewy będący w takiej formie dalej powinien mieć niepodważalne miejsce w pierwszej 11? Moim zdaniem nie. Tym bardziej widząc jak Ferran prezentuje się w ostatnim czasie na 9 uważam, że zasługuje na szanse, a nie miejsce na ławce w nagrodę.