ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@bari_94 najbardziej to szkoda, że Chukwueze odszedł do Milanu. Profil się zgadzał, a przy tej cenie byłby to ruch praktycznie bez ryzyka.
0
@Faro jak my wstawaliśmy w środku nocy/nad ranem to w stanach był wieczór poprzedniego dnia. Czyli jak wpłaca klauzule na chwile przed północą w USA to w Europie i Azji już będzie od kilku do kilkunastu godzin 1 sierpnia. Klauzula jeśli mamy rozumieć zmienia się kiedy mija 31 lipca na całym świecie.
7
@Faro czyli kilka godzin przed czasem geniuszu xD
4
@Nazio_87 w piątki do 16, a weekendy wolne dlatego dziś nie odpowiedzą
0
Chelsea to sobie wzięła na wyzwanie ściągnąć każdy możliwy talent na świecie czy jak
0
@barcelonaLM albo teraz albo nigdy. Nadchodzi decydujący sezon dla jego oraz Fatiego przyszłości.
0
Ktoś odejść musi skoro mamy 5 skrzydłowych, a Xavi w większości spotkań gra z 4 pomocnikami i tylko jednym nominalnym skrzydłowym.
0
@KrwawiaceoczyVEB Torre akurat Xavi chciał wypożyczyć rok temu wiec może to być dobry prognostyk dla Fermina Lopeza
0
@seba1324 w podcastach Piotrek Guziński o nim opowiadał
0
@Dzieniu skrajnie inna charakterystyka, ale kij. Jest zamiennik xD
2
Ale urwał!! Brawo Fermin
1
@Faro Mordo, ale sezon się nawet nie zaczął xD
2
Potężny Usman odpowiada hejterom, którzy już go sprzedali do PSG. Kapitan bez opaski.
10
@panczo nie może być dłuższa ponieważ jest to zawodnik poniżej 18 roku życia. Takie są przepisy.
3
Zanim zaczniecie się żalić w komentarzach pamiętajcie, że Arsenal zaczął wcześniej od nas przygotowania do sezonu i przed tym spotkaniem miał już 3 mecze za sobą przy 0 naszych i problemach zdrowotnych w drużynie, które zakłóciły początek przygotowań co tez ma duże znaczenie, a poza tym to tylko spotkanie towarzyskie ;DDD
2
Cudowny to był zawodnik, nie zapomnę go nigdy…a na poważne mam nadzieje, że wypożyczenie będzie mu służyć i Barcelona coś jeszcze zarobi na nim w przyszłości
12
Brzmi to wszystko obiecująco, ale jeszcze zobaczymy jakie będę warunki ewentualnego odkupu Nico.
0
@AlwaysBlaugrana tam przede wszystkim było drugie dno czyli zrezygnowanie przez nas z współpracy z Qatar Airways gdzie podobno byliśmy dogadani na przedłużenie współpracy czym urazilismy Katarczyków
28
A dziś nawet nie Prima Aprilis haha
3
@FCB_dimiC Andy Taylor z The Athletic choć dużo już mówi sam fakt, że nie poleciał na presezon z Brighton
Edit. Facet jest do tego korespondentem Brighton…masakra
7
Moder podobno nawet nie blisko powrotu. Masakra. Bardzo możliwe, że właśnie kończy się jego kariera na tym poziomie choć chciałbym się mylić.
0
@ToWinaSedziego pewnie byłaby inżynieria finansowa z jak największym odroczeniem i rozbiciem płatności w stylu wypożyczenie z obowiązkiem wykupu potem rozbitym na raty, ale w naszej sytuacji to byłaby zbrodnia i głupota poświęcać nie tylko aktualne, ale i przyszłe ruchy dla tak niepewnego piłkarza i do tego na dobrze obsadzona pozycje
3
@tristan87 Helena tylko mnie nie zawiedź bo się pogniewamy
0
@DJ6 Fatiemu to przede wszystkim brakowało szybkości sprzed kontuzji i to przede wszystkim rzutowało na jego mizerna postawę w pojedynkach z obrońcami, brak pewności siebie czy dochodzenie do mniejszej ilości sytuacji niż wcześniej. W końcówce sezonu było widać poprawę natomiast co deifinitywnie przywróciło wiarę w powrót Fatiego do jego spotkanie z Chorwacja w Lidze Narodów gdzie potrafił wygrywać nawet pojedynki szybkościowe z Juranoviciem i nareszcie było widać trochę odwagi i polotu.
8
Tak, to oficjalny profil Burnley xD
twitter.com/BurnleyOfficial/status/1681574610507104257
6
Liczę, że powtórzy się historia sprzed roku i któryś młody tak zaskoczy w presezonie, że nie pozostawi Xaviemu innego wyboru jak dać mu szanse w pierwszej drużynie. Szczególnie trzymam kciuki za Casado, którego wybuch talentu pomógłby nam oszczędzić miliony. Swoją droga już najwyższa pora, żeby Xavi wprowadził jakiegoś swojego młodego zawodnika od zera bo narazie może i młodzi grają, ale to sami zawodnicy na których postawił jeszcze Koeman. Bardzo by nam to pomogło w czasie kiedy mamy ogromne problemy z transferami i nawet jakby mieli nie zaistnieć w pierwszym zespole długofalowo to przynajmniej może coś na nich zarobimy zamiast utrzymywać niechlubny trend gdzie utalentowani zawodnicy odchodzą od nas hurtowo za darmo.
0
@MaroBrd Nie przesadzałbym haha. Trener Michel pracuje w Gironie już dwa lata, a niedawno podpisał na kolejne trzy co pokazuje jak duże jest zaufanie do jego pracy. Girona to tez nie typowy hiszpański klub zarządzany na gorąco tylko cześć City Football Group wiec wszystkie decyzje są bardzo dobrze przemyślane oraz biorąc pod uwagę, że City tam wypożycza czesto swoich młodych do rozwoju i ogrania to na pewno nie wzięliby trenera z tak skrajne innym podejściem niż to które preferuje City Guardioli. Tak wielu „Bordelasow” tez znowu nie ma, a pierwowzór wrócił niedawno do Getafe i ma umowę do 2025 wiec możesz być spokojny ;DD
0
@Emhyr u nas jedyna pozycja na jakiej może zagrać i ma to sens dla mnie to właśnie nasze ustawienie z czwórka pomocników gdzie byłby tym najwyżej ustawionym pod Lewym jak Gavi albo Ferran w meczu z Atletico. Oczywiście to czyste dywagacje bo nie sadze żeby do tego transferu doszło i mam bardzo mieszane uczucia co do niego.
1
@PatrykBarca @Emhyr patrząc czysto statystycznie jeśli chodzi o dryblingi i wygrane pojedynki wypadają bardzo podobnie, a nawet Raphinha trochę lepiej jesli weźmiemy pod uwagę więcej sezonów choc nie wiem co to za porównanie bocznego pomocnika z 10/fałszywa 9.
0
Brak Nico czyli wypożyczenie do Porto pewnie na ostatniej prostej