ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BARCA1899Messi Pierwsze zdanie. Odniosłem się tylko do tezy, że Tonali ma być uzupełnieniem Bruno ponieważ jest zawodnik o innym profilu piłkarskim.
0
@DonCarletto tak myślałem
0
@DonCarletto trolujesz mnie? xD
1
Szczerze przyznam nie bardzo wierze w ta wymianę Raphinha-Guimarães+cash, ale widzę sporo komentarzy, że Tonali ma być rzekomym uzupełnieniem Bruno. Obrońcy tej tezy twierdzą, że to bardzo różne profile zawodników, które maja się dopełniać. Żeby to sprawdzić z ciekawości sprawdziłem jak się ta teza w takim razie prezentuje statystycznie i wyniki okazały się diametralnie inne ;D
https://zapodaj.net/plik-Z9MggzCHtU
0
@Ronin47 od święta może i zagra w lidze, ale nie rozwiązuje problemu na tej pozycji.
0
@kamilop upchnąć się da, ale bez sensu przy naszej kadrze. Musielibyśmy mieć kolejnych 2/3 pomocników tej klasy do rotacji. Musielibyśmy tez poświecić skrzydłowych i stworzyć jakieś np 3-5-2. Inna sprawa, że tego pivota dalej nie mamy i nie widać żebyśmy narazie mieli mieć.
4
@macio_944 pozostaje liczyć, że po wygraniu wszystkiego z City nie przychodzi do Barcelony na wakacje tylko dalej ma jakieś sportowe ambicje
3
@Emhyr teraz mnie zatkało bo porównałeś zupełnie innych zawodników, których role w lini pomocy znacząco się różnią. Z jednej strony masz box to box z dobrym wejściem w pole karne i bardzo słabym rozegraniem, a z drugiej defensywnego pomocnika. Partey znacznie lepiej rozgrywa i jest wyraźnie lepszy w obronie oraz jak jest zdrowy to jest ważna postacią w Arsenalu. Inna sprawa, że te pieniądze mogą się Arsenalowi przydać żeby ściągnąć jeszcze lepszych i młodszych zawodników.
9
@Emhyr placka? Widziałeś chociaż jeden mecz Kanonierów w tym sezonie?
0
@Emhyr Brozovic- może tak być, ale były tez informacje, że jest skłonny przyjąć ofertę Barcy i czeka na nasz ruch. I tutaj pojawia się problem bo ruchów z naszej strony nie ma.
Amrabat- wyciągnąłeś chyba najwyższa kwotę jaka się pojawiała w mediach. Pamiętaj ze ma tylko rok kontraktu i już w zimie pokazał, że zależy mu na transferze do nas czym naraził się na krytykę we Włoszech. Tutaj znowu brak konkretów z naszej strony wiec nic dziwnego, że już sobie nas odpuszcza.
2
@Emhyr juz nie wchodząc w to czego chce Zubimendi, a wiele wskazuje ze chce zagrać z RSSS w LM to wierzysz, że zrobimy wystarczająco dużo miejsca w ffp żeby zmieścić te €60m+kontrakt? Bo negocjować nie chcą i to już wiemy. Problemem jest to, że uciekają nam te osiągalne opcje jak Amrabat i Brozovic.
0
@Firestone Tu już nawet nie chodzi o tego Zubimendiego, którego sam nie jestem wielkim fanem szczególnie za ta kwotę, ale klub odrzuca wszystkie sensowne i REALNE opcje aż nadejdzie moment, że nasza jedyna opcja będzie ogrywać jakiegoś młodego na tej pozycji bądź przesunąć zawodnika z innej pozycji co będzie się wiązało z gorszymi wynikami, w przynajmniej nadchodzącym sezonie i pewnie również następnym jeśli znów olejemy temat.
9
Jak słyszę, że klub odkłada wybór piwota na później to mi się nóż w kieszeni otwiera. Najważniejszy transfer do zrealizowania, a oni chcą się bawić w jakieś półśrodki mimo, że trener nalega. To brzmi jak jakis żart i to nie śmieszny.
2
@Messibestplayerintheworld Amrabat nie, Brozovic nie, Zubimendi nie, a temat Kimmicha szkoda nawet zaczynać. Nie wiem jaki klub ma pomysł na wzmocnienie pozycji pivota, ale zaczynam mieć co raz więcej obaw. Tylko niech mi nikt nie mówi, że możemy sobie rok pograć bez defensywnego pomocnika…możemy, ale niech nikt nie będzie zdziwiony jak znowu z LM wypadniemy na etapie fazy grupowej.
3
Nie róbmy sobie jaj. Kapitan Espanyolu? Litości
1
@Culer_1906 jeśli chodzi o grę w obronie. Bestia. Ale za dobrze piłka to on niestety nie gra. Trochę casus Palhinhy z Fulham.
3
@Gracek10 Te procenty były niepotrzebne, ale o ile dobrze pamietam w żadnym momencie Romero nie powiedział „Messi na 100% wróci do Barcelony”. Ja się pytam gdzie ta kompromitacja bo mam wrażenie, że o niej mówią najwięcej ludzie którzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem.
1
Jeśli już brać jakiegoś defensywnego pomocnika z RSSS to tylko Merino.
4
@arasz1819 fizycznie nareszcie dojeżdża. Teraz potrzebuje tylko rytmu meczowego i żeby głowa funkcjonowała jak należy, a będzie jeszcze z niego pociecha.
7
@Encore ale szok. Normalnie się nie spodziewałem xD
21
„W Polsce musza wszyscy zrozumieć, że młodzieżowcy nie powinni grać nigdy na wynik”-Robert Lewandowski
Amen
11
Kibicuje mocno
twitter.com/ReshadRahman_/status/1670377928893534209
4
Saliba podpisze nowa umowę z Arsenalem do 2027 z opcja przedłużenia o kolejny rok . Elegancko.
0
@Medium mogła dodać wolna rubrykę gdzie każdy może wpisać swoją płeć, ale pewnie zbyt dużo „ciekawych” odpowiedzi by wyszło z tego xD
1
@DonCarletto @Medium Marketing Cyfrowy. Sama ankieta jest jest potrzebna do poznania metodologii badań marketingowych i miała być dlatego maksymalnie prosta. Później będzie z tego robić jakieś sprawozdanie z wykorzystaniem programu JASP.
0
Siema. Koleżanka potrzebuje zebrać trochę odpowiedzi do ankiety na studia. Będę wdzięczny jak wypełnicie. Ankieta zajmuje ok 1-2min.
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSczwISeJ5yATpesgzkbNVNG575jQ6OwAK1Qse1fQgZvJCCHOA/viewform
2
Moje źródła przekazały mi nawet jak brzmiały pierwsze słowa jakie wypowiedział na tym spotkaniu biznesowym w Katarze i brzmiały dokładnie „Habibi! Come to Barcelona!”
twitter.com/BarcaUniversal/status/1669442478276071437
12
@zaky274 nie zrozumiałeś sarkastycznego tonu wypowiedzi. Przeczytaj jeszcze raz.
2
@macio_944 Zwieńczenie było już w grudniu zeszłego roku. Teraz co najwyżej jakieś dodatki do dania głównego :DD
0
@Emhyr Tych co śledzą jednak trochę jest, a zanim będzie w stanie złożyć ofertę za chłopaka mamy jednak dużo palących kwestii do rozwiązania(sprzedaże, rejestracje umów, transfer pivota). Kibicuje, ale zachowuje umiarkowany optymizm.