0

@Emhyr to tez prawda choćby Moretto czy Romero podtrzymuja, że piłka dalej w grze, Balague i Bechler znowu twierdzą ze koniec, a Romano czeka na tap in’a xD

0

@SinMistico a oficjalnej oferty jak nie było tak nie ma :/

3

twitter.com/carpetasFCB/status/1663988667352842242
W skrócie:
-Messi niedługo podejmie decyzje co do swojej przyszłości

-nie będzie to Barca

-po raz kolejny media związane z Barcelona próbowały przekonać każdego, że nie osiagnieto porozumienia z winy zawodnika oraz La Liga

0

@Rewolucja123 temat wracał wielokrotnie i kojarzę, że więcej osób to potwierdziło. Z perspektywy czasu brzmi to absurdalnie, ale wtedy taki wybór miał sens. Po odejściu Neymara potrzebowaliśmy skrzydłowego ze świetnym dryblingiem, który potrafi grać w przy lini, a Mbappe był bardziej napastnikiem i grał bliżej pola karnego. Do tego Dembele był na tamten czas trochę lepiej sprawdzony i znalazł się nawet w 11 sezonu Bundesligi po najlepszej kampanii w karierze do dziś.

0

@DonMatteo901 Tak czy siak prędzej czy później sprowadza jakiegoś kozaka do lini ataku. Jak nie w tym roku to w następnym.

2

@Luciano99 Messi nie dostał nawet oferty z Barcelony :/

2

@MesQueUnClub96 Myśle, że nie do końca zdajesz sobie sprawę o czym piszesz. Mówimy o kwotach za sezon/dwa, które zarobili przez cała dotychczasowa karierę w Europie.

8

@JarekS Uważam, że gracz do 11 to będzie max i w spotkaniach ze słabszymi rywalami Xavi będzie rotował Garcia i De Jongiem. Szkoda bo faktycznie przykładowo pakiet, który zaproponowałeś czyli Amrabat i Diaz, który właśnie niszczy rywali na młodzieżowych mistrzostwach to byłoby coś pięknego. I wcale nie wyszłoby drożej niż ten jeden Zubimendi.

0

@szkutnik91 madness

0

Te pensje w Arabii Saudyjskiej to jakaś abstrakcja. Przez lata były różne egzotyczne trendy dla znanych piłkarzy na zakończenie kariery w Europie, ale czegos takiego nie było. Tutaj mamy do czynienia z pensjami praktycznie x10 jakie mogą dostać najlepsi piłkarze w Europie. Coś czuje ze zasłużeni zawodnicy zaczną znacznie szybciej kończyć karierę na najwyższym poziomie w najbliższych latach.

9

@KlonaZepan oszczędź nam swoich mądrości. Prosimy xD

1

@LS niezależnie co sądzi jego ojciec czy sam Leo narazie nawet nie ma co forsować przejścia do nas bo nawet mu nie przedstawiliśmy formalnej oferty, a logiczne ze nauczony wydarzeniami sprzed 2 lat nie chce czekać do ostatniej chwili żeby znowu dostać kopa w dupe bo okaże się, że jednak nie będziemy w stanie zarejestrować jego umowy

1

@lucca87 o Busim w ostatnim czasie powiedzieliśmy już chyba wszystko, ale imponujące u Alby jest to ze jako boczny obrońca/wachadlowy zaliczył przez dekadę w Barcelonie 126 punktów w klasyfikacji kanadyjskiej(27 bramek i 99 asyst) co daje 12,6 na sezon. Oczywiście punktował w tym czasie tez w kadrze co jeszcze podkręca ten wynik. Absolutny top na swojej pozycji.

2

Dłużej niech La liga czeka z akceptacja/odrzuceniem naszego planu finansowego. Najlepiej aż wszyscy wolni zawodnicy podpiszą umowy z innymi klubami tak żebyśmy za wiele nie byli w stanie zrobić podczas okienka bo nie oszukujmy się transferów gotówkowych raczej za wiele nie będzie, a jak już to nie duże bądź z mocno rozbitymi płatnościami na następne lata.

3

@Alberto1031 wrak piłkarza, który pół roku temu został mistrzem świata i MVP turnieju, a teraz został wybrany głosami innych zawodników do jedenastki ligue 1. Nie żartujmy sobie i nie obrażajmy najlepszego piłkarza w historii takimi farmazonami. Nawet jeśli miałby drastycznie obniżyć poziom sportowy to nie rozumiem czemu tez nikt nie bierze pod uwagę potencjału finansowego jaki może nieść za sobą powrót Messiego zaczynajac od sponsorów, a kończąc na spieniężeniu jego odejścia po przez jakieś okolicznościowe koszulki/gadżety itd. Dla pogrążonej w długach Barcelony byłby to bardzo potrzebny zastrzyk gotówki nawet jeśli miałoby to trwać tylko rok.

0

@Uukasz_93 bo przecież kibicowanie tylko zwycięskim zespołom ma sens

11

@pt9 fajnie mieć DM, który przede wszystkim potrafi świetnie bronić potem rozgrywać, a dopiero potem atakować. Mamy już w kadrze innych pomocników bardziej ofensywnie nastawionych z wejściem w pole karne. Pivot ma nam zapewnić przede wszystkim balans miedzy atakiem a obrona.

5

Lekceważony przez wielu Amrabat vs Zubimendi…jak się jeszcze porówna potencjalne ceny to mam obawę, że możemy zaliczyć spektakularna wtopę
twitter.com/FCBAlbiceleste/status/1661955088737337346
twitter.com/BarcaSpaces/status/1632122351310495744

1

@MesQueUnClub_87 Mnie przekonywać nie musisz bo tez uważam, że jest to jakieś kuriozum i klub, który chce uchodzić za profesjonalny tak funkcjonować nie powinien. Natomiast zdaje sobie sprawę, że Laporta chce tutaj przy założeniu, że wrzuci w ta wymianę Fatiego upiec kilka pieczeni na jednym ogniu. Co do Nevesa jeśli odejdzie Kessie to w jego miejsce ewentualnie przyjść może, ale na miejsce Busiego…Boże uchowaj.

0

@KrychaFCB nie oglądam go teraz, ale przeleciała mi informacja ze Kante i Romeu zostali zaoferowani nam, a to nie to samo co znaleźć się na liście życzeń

1

twitter.com/DoniecMati/status/1661713690108862466
Sugerując się doniesieniami w ostatnich tygodni/miesięcy pozostali dwaj kandydaci to pewnie Fabrizio Diaz(tez opcja na przyszłość) oraz Amrabat.

2

@Derean normalnie. Strzelili od nas więcej bramek.

0

@marcinx0 eee raczej nie. Raphinha po jednym sezonie nie miałby wspólnego pożegnania z naszymi legendami i kapitanami. Raczej myślałem o jakimś innym wychowanku nawet mniej zasłużonym albo zawodniku z dużym stażem w drużynie. Wiemy już, że nie będzie to Roberto co mocno utrudnia wytypowanie takiego zawodnika.

0

@gruchaxd7 ja może nie jestem tak ortodoksyjny w swoim podejściu i jestem otwarty na pewne zmiany w modelu własnościowym, a konkretnie przejście na model mieszany na wzór klubów niemieckich, który może pomoc klubowi utrzymać konkurencyjność. Natomiast zabawne jest to jak większość krytykuje kluby zarządzane przez Katarczyków czy Saudyjczyków, a wczoraj na plotke o potencjalnym partnerstwie z jakimś szejkiem gdzie nawet nie wiadomo jakie miałyby być warunki i obszary takiej współpracy już niektórzy skakali radości i zastanawiali ile z tego będzie kasy.

0

@barcanawieki nawet nie wiemy na czym ma polegać to partnerstwo i jakie będą obszary współpracy oraz co będzie z tego miał bo charytatywna skarbonka nikt nie będzie. Ja podchodzę do tego ostrożnie.

0

@Rewolucja123 Rodri całkowicie poza zasięgiem natomiast jeśli jest cień szansy na Kimmicha to powalczyłbym o niego trochę dłużej. Są to dwaj najlepsi w tym momencie pivoci na świecie(jest tez Casemiro ale to zupełnie inna charakterystyka). Natomiast klauzule Zubimendiego możemy praktycznie w każdej chwili wpłacić oraz mam wątpliwości na ile może się jeszcze rozwinąć i wydaje się mi się ze raczej nie zbliży się nigdy do wyżej wymienionej dwójki choć mogę się mylić oczywiście. Jest to tez życzenie trenera.

0

@Rewolucja123 na szczęście to, że pozyskanie pivota jest priorytetem już sam Xavi potwierdził ostatnio

3

@KlonaZepan Powiedz, że nie oglądasz La Liga poza Barcelona nie mówiąc, że nie oglądasz La Liga poza Barcelona

1

@Worny jeszcze Moriba i Nico był po drodze również przed Puigiem

3

@Striker nie do końca. Cancelo zarabia €8m netto czyli w Hiszpanii jakoś €16m brutto czyli byłby wśród naszych powiedzmy 5 najlepiej opłacanych zawodników w drużynie . Do tego City może chcieć jakiejś opłaty za wypożyczenie. Wiadomo jak nie wypali to wraca do City, ale naście do €20m będzie przepalone.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?