2

@Kengo Może i Endrick ma większy potencjał, ale taka presję na chłopaka narzucili ze jego rozwój mocno przyhamował podczas gdy Vitor jest na fali wznoszącej. Chciałbym go zobaczyć w Barcelonie, ale dalej mam ogromne wątpliwości czy to będzie możliwe do zrealizowania.

1

Piłkarz niewątpliwie utalentowany i od jakiegoś czasu na fali wznoszącej, ale jakoś ciężko mi uwierzyć w nasze możliwości sprowadzenia tego zawodnika nawet jeśli on sam chciałby tu trafić. Tym bardziej, że wg mediów maja tu trafić tacy zawodnicy jak Inigo Martinez, Gundogan czy sam Messi, którzy zarabiają krocie. Jeśli to miałoby dojść do skutku to musieliśmy wygenerować dużyyyy dochód.

Ps. Pytanie tez jaki plan na rozwój możemy mu zaproponować bo chłopak niewątpliwie będzie potrzebował gry, a bycie etatowym zmiennikiem Lewego raczej brzmi mało kusząco.

2

@bulo przykład Adamy jest akurat średni bo drybling i szybkość to jego największe zalety. Tyle, że na tym się kończy bo ma wielki problem z podejmowaniem dobrych decyzji i dlatego nigdy nie trafi do absolutnie topowego zespołu.

0

@Qba2312 tak. Wszyscy im się wykładają, a już szczególnie w LM. Dajcie spokój.

1

Matko Boska jaki wylew xD

1

@Lionel_Messi10 @sendesara na capology masz najbliższe rzeczywistych wartości. W dodatku jego pensja jest oznaczona jako zweryfikowana(dotyczy ok 30% graczy na platformie) czyli podana przez klub/agenta i potwierdzona przez co najmniej 2 źródła

Ps. Tak pensja podana przez kolegę jest poprawna tylko faktycznie podana w innej walucie oraz jest to kwota brutto, a nie netto, która posłużył się dziennikarz

1

@sendesara to samo miałem napisać. Jakim cudem ma to być obniżka skoro zarabia aktualnie mniej w City. Ja mam wrażenie, że w aktualnych czasach kiedy u nas krucho z pieniędzmi to przy każdym zawodniku się podaje, że podjął jakis wysiłek finansowy żeby przejść do Barcy podczas gdy takich zawodników było naprawdę niewielu. Szczególnie przy informacjach od dziennikarzy związanych z klubem(cóż za zbieg okoliczności).

0

@Survier tu już nawet nie chodzi o samo nazwisko tylko profil pomocnika, który będzie potrzebny po odejściu Busiego. Niezależnie czy chcesz grać 3 czy 4 w lini pomocy to po odejściu Busiego będziesz potrzebował defensywnego pomocnika bo w obecnej kadrze drugiego takiego nie mamy. Reszta to interiorzy lub box to box. I niech nikt mi nie mówi, że rola defensywnego pomocnika to przeżytek i się od tego odchodzi bo wszystkie topowego zespoły takich w swojej kadrze maja. Często o różnych profilach, ale jednak.

0

@PatrykBarca No tak, a kto w takim razie będzie drugim pivotem? Nie mamy drugiego zawodnika, który potrafi dość dobrze bronic i nie ciągnie go do ataku co chwile. Przyjście Amrabata nie musi oznaczać gry w jednym systemie z samotna 6 i koniec. Nawet gra na dwójkę pivotów z Frenkiem wymaga takiego zawodnika za równo zeby Frenkie mógł grać jak teraz i w Ajaxie oraz zeby zachować równagę w lini pomocy.

0

@JarekS A jak oceniasz tego zawodnika na ten moment i możliwości jego rozwoju? Myślisz, że będzie w stanie postawić kolejny krok na przód przy Xavim oraz czy przeskok nie będzie za duży? Wydaje się też, że przy takim rozwiązaniu zamiast zakupy „gotowego” zawodnika jak Amrabat czy Brozovic dobrze by było, żeby Busi został jeszcze ten jeden rok żeby chłopak miał się od kogo uczyć. Chyba, że planujemy ściągnąć za równo Amrabata/Brozo jak i młodego. Choć wtedy raczej nikt by mu gry nie obiecał na co zwracasz uwagę.

3

Rozumiem, że to karma za te spotkania przepchnięte 1:0 xD
twitter.com/Wachafcb/status/1647260566732386304

0

@Messibestplayerintheworld Jeśli będą w pełni gotowi to niech wracają, ale jak znów mamy pośpieszać i ryzykować zdrowiem zawodników to dajmy sobie spokój

1

@barcanawieki Cała nasza kreacja w grze ofensywnej będzie oparta na 3 zawodnikach

1

@PatrykBarca taka kadrę sobie zbudowaliśmy to taka mamy. Kontuzje to też głównie wina sztabu.

0

Ale żeby Atletico grało lepsza i bardziej atrakcyjna piłkę od Barcelony…eh

2

@Firestone Dokładnie. Tylko „dobry” napastnik nie zostałby 3 najlepszym strzelcem w historii LM, nie strzelałby od dekady ponad 30 bramek w każdym sezonie i można by tak dalej wymieniać. Lewy ma najgorszy indywidualnie okres w karierze od lat i wiele czynników się na to złożyło, ale umniejszanie mu teraz jest po prostu śmieszne.

1

@Emhyr Real nie jest topowa drużyna? Od kiedy? Patrz nie tylko na nazwy zespołów, ale tez na to co prezentują na boisku. Co z tego, że masz taka Chelsea jak rok temu nie byli w najlepszej formie, a teraz są w jeszcze gorszej. Mimo, że zespół duży i mający sporo jakości w kadrze. Rok temu tez miałeś Villareal, Benfice, Chelsea w słabej formie i Atletico, które nie jest lepsze niż Napoli czy zespoły z Mediolanu. Dla mnie to jeden pies i wychodzi na to samo, a i tak City musi pokonać tych topowych rywali żeby się dostać do finału.

2

@Emhyr rok temu tez mówiono, że jest najsłabsza od lat xD

0

@bartulek98 Faktycznie teoretyzujesz. Kontuzje to tez wina sztabu(przygotowanie fizyczne, zarządzanie zmęczeniem, praca sztabu medycznego). Czasem to tez pech i urazy po agresywnych wejściach itp, ale większość to praca sztabu. Efektem niestety była gra zmienników bez rytmu meczowego i formy(to tez mozna podpiąć pod prace sztabu). I ostatni element na który złożyły się takie, a nie inne wyniki to przygotowanie taktyczne oraz zwyczajnie dojrzałość zespołu, której w kluczowych momentach nam zabrakło, a która Inter miał.

0

@haryveb944 jasne. Trzeba też brać pod uwagę jakie są szanse na sprzedaż nawet jeśli Barcelona będzie chciała się pozbyć jednego lub więcej z tej czwórki.
1)Torres- duża inwestycja, która nie zamortyzowała się nawet w połowie. Biorąc pod uwage jakie kwoty mogą wchodzić w grę przy ewentualnej sprzedaży to przyniesie nam to tylko straty w księgach
2) Fati- bardzo duży kontrakt. Wątpię, że ktoś da się nabrać chyba, że będą oznaki, że wraca fizycznie, ale wtedy Barcelona go nie puści nigdzie
3)Raphinha- dużo kosztował i sporo zarabia, ale dalej jest ceniony na rynku angielskim i można go nieźle sprzedać. Możliwe, że nawet drożej niż kupiliśmy bo choćby patrząc bardzo powierzchownie na grę możemy użyć argumentu, że był drugim najlepszym zawodnikiem Barcy w klasyfikacji kanadyjskiej
4)Dembele- ulubieniec i idealny profil skrzydłowego jakiego oczekuje Xavi. Trener bedzie walczył o jego pozostanie do samego końca tak jak było rok temu.

0

@haryveb944 a czemu nie bierzesz pod uwagę żeby odpalić Raphinhe? Widać gołym okiem, że nie pasuje profilem do skrzydłowego jakiego oczekuje Xavi mimo, że liczby go jakoś bronią

1

Reus podobno zgadza się na obniżkę z €12m na sezon do €7m żeby tylko zostać w BVB. Gatunek na wymarciu.

0

Sędziowie La Liga tyle zarabiają, że zabrakło pieniążków na technologie Goal-line. Nie ma co się dziwić. Za takich specjalistów warto zapłacić trochę więcej i zrezygnować z dobrodziejstw technologicznych.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Kurcze może widzę to co chce widzieć, ale mam wrażenie, że Fati naprawdę zaczyna się poprawiać szybkościowo od jakiegoś czasu. Widzę szanse, że jeszcze wróci stary Fati.

3

Camp Nou już się nakręciło na powrót Messiego

10

I bardzo dobrze. Nikogo błagać na kolanach nie będziemy. Szczerze mówiąc nawet podoba mi się taki bieg zdarzeń pod warunkiem, że trafi tutaj Amrabat, a nie żaden Neves.

5

@Faro to coś słabo śledziłeś hiszpańska piłkę

2

Odejście po odzyskaniu mistrzostwa to byłaby rozsądna decyzja i ukonorowanie wspaniałej kariery.Po tej wypowiedzi sadze, że Busi już podjął decyzje. twitter.com/JijantesFC/status/1645022869494046720

0

Prawidłowy gol zdecydowanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?