ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Striker nie do końca. Cancelo zarabia €8m netto czyli w Hiszpanii jakoś €16m brutto czyli byłby wśród naszych powiedzmy 5 najlepiej opłacanych zawodników w drużynie . Do tego City może chcieć jakiejś opłaty za wypożyczenie. Wiadomo jak nie wypali to wraca do City, ale naście do €20m będzie przepalone.
1
@masq najbardziej liczy się profil jakiego oczekuje trener bo to on będzie odpowiadał przede wszystkim za wyniki i drużyna ma być budowana pod jego koncepcje. Z przekazu medialnego wiemy, że Xavi ceni Zubimendiego i Amrabata. O Kimmichu myśle wspominać nie trzeba. Każda opcja z wyjątkiem tej wepchnietej na siłę przez Laporte i Mendesa będzie dobra.
4
@Fenelon ja zwolennikiem powrotu Neymara nie jestem już w tym momencie niezależnie czy to możliwe, ale przyznać trzeba, że tam gdzie nasi skrzydłowi maja sufit u niego się nawet podłoga nie zaczyna
2
Widzę rozliczanie Guardioli znów się zaczęło bo w końcu wiadomo pieniądze same grają na boisku. Dlatego mam pewna ciekawostkę. Jeśli chodzi o saldo transferowe za ostatnie 5 lat to w Premier League większa stratę zanotowały takie zespoły jak: Arsenal, Chelsea, United, Wolverhampton, West Ham, Newcastle, Tottenham, Liverpool czy Aston Villa.
1
Tak było dzisiejszego wieczoru :DD
twitter.com/mati13051/status/1658938260586995715
6
To jest ten dzień. Maszyna Pepa gra na miarę potencjału.
1
@arasz1819 generalnie się zgadzam, ale szanse na LM z ligi już raczej nikłe.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@AFA90 wszystkie emocje wyszły po zakończeniu spotkania z Francja
4
@VegetaPolska każdy może mieć swoje nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Jeśli natomiast jest ogromny problem, żeby znaleść kogoś kto je spełni i odwzajemni zainteresowanie to warto się zastanowić czy sami reprezentujemy sobą wystarczająco dużo żeby taka osoba przyciągnąć. W większości przypadków nie idzie to w parze :D
4
@Kessie *zabieraj Nevesa
16
Bardzo niepokojące jest to co się ostatnio dzieje w biurach Barcelony i obawiam się, że zwiastuje samowolkę Laporty i jakieś dziwne ruchy kadrowe. Obym się mylił.
2
@JarekS zakładając, że zrobimy wystarczająco dużo miejsca w ffp i dogadamy się z Atletico Paranaese jak zapatrujesz się na ten transfer? Oczywiście hipotetycznie. Pół roku temu podchodziłeś do tego zawodnika dość sceptycznie nie będąc pewnym skali talentu tego chłopaka i wskazując, że jeśli na jakiegoś dzieciaka z Brazylii warto wydać takie pieniądze to prędzej jest to Endrick. Nie da się ukryć, że w przeciwieństwie do swojego młodszego rodaka, któremu ewidentnie szkodzi ten cały blichtr wokół niego Roque jest na fali wznoszącej. Gra regularnie, strzela bramki, robi furorę w młodzieżowej reprezentacji Brazylii, a nawet zadebiutował w dorosłej. Stad moje pytanie czy twoje postrzeganie na tego chłopaka się zmieniło i jaka jest opinia o jego talencie w środowisku piłkarskim? Czy warto w naszej sytuacji zaryzykować jeśli formalnie będziemy w stanie przeprowadzić ten transfer?
4
Pełna zgoda. Dziś w tym wyjątkowym dniu powinni skandować imiona tych, którzy sprawili, że mamy w ogóle co świętować.
twitter.com/Adeebo1042/status/1658142116651089922
2
@Cule1234 różne kwoty latają w mediach, ale najczęściej mówi się o przedziale €20-30m. Myśle, że jest to dosyć realistyczna kwota biorąc pod uwagę ostatni rok kontraktu.
1
Zwierzęta na boisku…
3
Adios somsiedzie
1
26 punktów w kanadyjce bez karnych(tak wiem ze jedynego, którego miał to zmarnował) to całkiem niezły wynik mimo wszystko, a będą szanse na więcej. Jak weźmiemy to jeszcze do wszystkich bramek, które Barca strzeliło w lidze to już wychodzi nawet fenomenalnie.
1
Akurat jak postanowiłem zrobić pierwszy kupon od chyba 2 miesięcy to Atletico postanowiło odwalić maniane z ostatnim Elche xD
0
@joloskyy @Kapiczek never mind. Mój błąd. Szkoda ze usunąć nie mogę już xD
0
Nieistotne(znaki)
2
@Antimadridista~ przeżywacie to co najmniej jakby pierwszy raz to powiedział, a wspominał już o tym co najmniej kilka razy na przestrzeni ostatniej prawie dekady i jest to fakt powszechnie znany. Już nawet nie pamietam kiedy pierwszy raz się przyznał.
0
@Cule1234 ciekawe skąd na to pieniążki
0
@Emhyr a to wykazały analizy Big Data twitter.com/_BarcaInfo/status/1648262602718322690
1
@pacjentzchoroszczy Dla mnie żaden zawodnik nie jest tyle warty, ale to rynek ustala ceny, a tutaj mówimy o jednym z najbardziej utalentowanych zawodników swojej generacji. Ścisła czołówka jeśli chodzi o potencjał, a już wiele potrafi i gra bardzo dojrzale.
7
@szymonekk ale to zupełnie nie o to chodzi. To zupełnie inne profile pomocników, którzy maja spełnić inne potrzeby. Amrabat to pivot, a Gundogan to interior( bardzo wszechstronny i w lini pomocy może zagrać na każdej pozycji, ale zdecydowanie rzadko grywał na tej pozycji i nie jest to etatowy defensywny pomocnik). Gundogan ma głównie odciążyć trochę Pedriego, zwiększyć rywalizację i podnieść jakość w lini pomocy, a Amrabat to wybór sztabu na następcę Busiego. Żeby nie było zaawansowane analizy Big Data wykazały, że Amrabat jest jednym z 6 najbardziej podobnych profilem to Busiego zawodników(byli tam tez tacy piłkarze jak Kimmich, Rodri, Lobotka czy Emre Can) co wskazuje, że może się okazać strzałem w 10 i gra u nas uwypukli jego zalety. Nie jest to typowy przecinak jak większość sądzi choc fizycznie jest bardzo dobrze przygotowany. Wbrew tutejszej opini zawodnikiem interesują się tez takie drużyny jak United czy Liverpool o czym informowały wiarygodne źródła wiec nie jest tak, że tylko my mamy taki kaprys na jakiegoś ogórka.
15
Oczywistym jest fakt, że Busi już fizycznie nie dawał rady i nie nadążał co szczególnie było widać z wybieganymi zespołami w LM o wysokiej jakości jak np Bayern. Oczywistym jest również to, że Barcelona już dawno powinna ogarnąć temat następcy, ale jak ktoś pisze, że był hamulcem w grze ofensywnej i tylko nas spowalniał to niech się zastanowi czy rozumie grę, która ogląda bo mimo, że najszybszy nie był to dalej potrafił jednym podaniem zdobyć więcej przestrzeni niż większość piłkarzy przeprowadzając swoje rajdy z piłka przy nodze co tylko potwierdzają statystki.
1
Odszedł Busi i znów zaczyna się wpychanie przez niektórych De Jonga na pivota. Jak to jest oglądać zawodnika praktycznie co tydzień od kilku lat i dalej nie mieć żadnego pojecia o jego profilu piłkarskim.
2
@Emhyr ja wpis Błażeja rozumiem tak, że zwalnia miejsce w limicie płacowym jako, że zwalnia się pensja(czyli jeśli mamy zejść przykładowo o te €200m z wydatkami żeby wejść znów do zasady 1:1 to przybliża nas do tego celu), ale skoro kończy mu się umowa i nie jest uwzględniony w wydatkach na przyszły sezon to nie jest to oszczędność, z której możemy od razu skorzystać do rejestracji nowych umów nawet w tej zasadzie 1:3 czy 1:4 w przypadku kiedy się jest pod limitem. Strasznie zagmatwane, ale w sumie nigdy to proste i jasne nie było :D
0
@Joe_Pesci nie zdziwiłoby mnie przy Polskich bukach jakby Norbert nawet nie istniał, a to miała być akcja zachęcająca ludzi do gry xD