2

Cholera może mam zwidy, ale wydaje mi się ze Fatiemu naprawdę wraca szybkość. Podoba mi się nawet dziś jak gra, kilka razy na małej przestrzeni fajnie się urwał obrońcy.

0

@sintesox istnieje coś takiego jak profil zawodnika. Polecam się zapoznać z profilem Lewego i dowiedzieć się jaki to jest typ napastnika i co należy do jego mocnych stron, a co nie. Barcelona wiedziała jaka 9 kupuje i nie jest to typ mega mobilnego szybkiego napastnika, ale ma inne zalety. Problem jest taki, że jeśli pomoc i skrzydła nie funkcjonują to łatwo go wyłączyć z gry.

2

@Litman znudzony może nie, ale zajechany na pewno. Formę zostawił chyba gdzieś w styczniu lub max początku lutego

2

Czy Xavi da kiedyś Gaviemu odpocząć? Nie wiem choć się domyślam

2

@konrad1661 sytuacje zastał opłakana choć było z góry wiadomo na co się pisze i to że podjął się tego wyzwania nie znaczy, że mamy go teraz gloryfikować i klepać po plecach widząc tylko to co robi dobrze i przymykając oczy na jego błędy

2

@agaFCB Myśle, że wszyscy którzy oglądają mecze Barcelony wiedza jak kluczowa jest postacią i maja gdzieś co myślą „czereśniaki” oglądający spotkania w Flashscore. Sam zawodnik na pewno tez zna swoją wartość.

6

Jak tak dalej pójdzie to dziś może być ten dzień, żeby Lamine Yamal zadebiutował. Warunki ku temu są idealne.

3

Szef wrócił i już wyjaśnia

0

@bartekvisca jeszcze w sierpniu/wrześniu pamiętam rozważania u nas na podcascie jak zareaguje Lewy jeśli w obliczu możliwej eksplozji talentu Fatiego nie będzie największa gwiazda drużyny. Życie potrafi brutalnie zweryfikować xD

1

@Orłoś Spokojnie. Potężny Usman jest już z nami i pokaże reszcie jak to się robi :DD

5

@Death_voice jacy łaskawi pozwolili nam wygrać ligę. Jak my im się odwdzięczymy :DD

0

@Pawel13sz niezależnie co myślimy nikt nie zwolni trenera, który odzyska mistrzostwo po 4 latach. Pozostaje mieć nadzieje, że z Xaviego trochę zejdzie ciśnienie i zacznie się szybciej rozwijać jako trener.

0

Brawa dla Iraoli. Już niedługo pewnie przejmie mocniejszy klub. Tymczasem my dalej nie potrafimy definitywnie zamknąć rywalizacji w lidze. Na nasze szczęście Real tez niezbyt chętny na mistrzostwo w tym roku.

0

@Nazio87 legenda Athleticu Bilbao

2

@kuz powinien wcześniej uderzać, ale gdzie tutaj widziałeś żeby piłka odskoczyła? Z przyjęciem było wszystko ok tylko wykończenie zaszwankowało

5

@Rewolucja123 mnie najbardziej bawi jak teraz sympatycy Realu próbują udowadniać, że zawsze cenili Karima, a prawda jest taka, że praktycznie do 2020 regularnie na niego narzekali(łagodnie mówiąc) i wypychali z klubu nazywając go pupilkiem Pereza czy Zidane. Paradoks jest taki, że zawsze był to świetny napastnik z dużym wpływem na grę Realu, ale dopóki nie doszły do tego świetne liczby to tylko z niego szydzili i jego roli w drużynie.

3

@Pawel13sz zależy jak się spotkanie potoczy pewnie. Wiadomo, że to narazie ma być tylko taka zachęta przed podpisaniem pierwszej profesjonalnej umowy i pokazanie chłopaka szerszej publiczności wiec dobrze żeby warunki spotkania były optymalne do pokazania się, a nie żeby musiał się przepychać 15-latek z twardo grającymi obrońcami i majac mało przestrzeni do gry.

0

@Emhyr czyli nasz plan na zastąpienie Busiego w przyszłości wydaje się jasny. Zamiast gotowego kozaka już teraz jak Brozovic/Amrabat stawiamy na zawodnika z dużym potencjałem do oszlifowania+ewentualnie będziemy na tej pozycji tez rozwijać Garcie o ile zostanie w klubie

0

@ricardo0705 zazwyczaj się zgadzam, ale dzisiejszy wynik zawdzięczamy akurat tylko i wyłącznie fatalnej skuteczności

0

@Emhyr jak lubię Lewego tak to było skandaliczne

3

Ja rozumiem, że słaba forma i własne ambicje żeby się przełamać, ale tutaj cholera jasna trzeba wystawić patelnie koledze tym bardziej, że nie prowadzimy 3:0. Jeśli nie dowieziemy to będziemy sobie sami winni bo tylko drugiej połowie mogliśmy strzelić z 3/4 bramki(oczywiście Atleti tez miało niezle sytuacje).

3

@Marcelinho99 Nie zgadzam się. Już zdążył pokazać jakim jest trenerem i świadczy o tym rozwój jego drużyny jak i poszczególnych zawodników indywidualnie. Jeśli nie wygra mistrzostwa zawód będzie bo apetyt rośnie w miarę jedzenia, ale nikt przed sezonem nie oczekiwał, że Arsenal na tym etapie sezonu będzie tu gdzie jest. Wielu spodziewało się jak to się skończy bo w porównaniu do City ma jeszcze zbyt wąska kadrę i za mało jakości. Ci zawodnicy potrzebują jeszcze doświadczenia, ale zespół jest na dobrej drodze.

3

Wow. Świetne wyróżnienie dla chłopaka i jasny sygnał od klubu, że widzi w nim przyszła gwiazdę pierwszej drużyny. Może to też trochę pomóc w negocjacjach profesjonalnej umowy. W każdym razie nie dajmy się zwariować i nie twórzmy jeszcze wygórowanych oczekiwań w stosunku do 15 latka, a pisanie że zagra lepiej niż Fati czy Ferran to również przesada bo równie dobrze twardo grający obrońcy Atletico szybko mogą mu odebrać chęci do gry. Pamietajmy, że pomiędzy piłka juniorska, a seniorska jest przepaść nie mówiąc, że gramy z aktualnie być może najlepsza drużyna w Hiszpanii. Liczę na kilka minut w końcówce i nic więcej.

0

@MOLESTA Ale jakie poważne propozycje? Busi sam wspominał, ze w innym klubie w Europie nie zagra. Wiadomo, że jeśli odejdzie to będzie już aktywna emeryturka. Do tej pory mówiło się głównie o USA lub Arabii Saudyjskiej.

0

Mendilibar wpadł na chwile jako strażak, a jeszcze im wygra ta LE. Los się do niego uśmiechnął, ale szanse swoją wykorzystuje jak narazie.

3

@ArterkHD Nie ma czego porównywać. United mocno siadło fizycznie już w marcu po okresie świetnej gry. Ten Hag wykonuje świetna prace, ale daleko tej drużynie to bycia gotowej do walki na wszystkich frontach o najwyższe cele.

Ps. Zwróć tez uwagę jakie my mieliśmy absencje kiedy graliśmy z United i jakie oni mieli teraz co nie zmienia faktu ze powinni Seville ograć, ale cóż. Taki jest futbol.

0

@gordon7155 z faktami? Przecież tutaj też mamy czyste spekulacje i nic więcej i bardziej ufam jednak osobie, która jest uznanym autorytetem, którego przewidywania często się sprawdzały niż randomowemu użytkownikowi. Wybacz. Takie jest moje zdanie i każdy na tym forum może wyrazić swoje tak samo jak ja mogę się z nim nie zgodzić.

Link do nitki z wątkiem
twitter.com/CiriaMarc/status/1634284843403038778

2

@creativeopinion eksperci zaznajomieni z sytuacja finansowa Barcelony twierdzą, że to zbawienny ruch dla Barcy nawet gdyby Messi miał przyjść tylko na rok(pisał o tym i opowiadał w podcastach Marc Ciria, socio Barcy i uznany ekonomista), ale przyjdzie creativeopinion i powie, że tego nie widzi. Jasny gwint. Jak teraz przekazać Messiemu, że jednak się wycofujemy.

0

@Culers @Derean w dwumeczu masz 5-0. Na moje to przepaść, a jakość na zmienników, przygotowanie fizyczne, mental też świadczą o znacznie wyższej jakości Bayernu nad nami. Narazie są poza zasięgiem, ale mam nadzieje, że ten dystans dalej będzie się zmniejszał.

1

@Derean z Bayernem już też sobie porywalizowaliśmy, że tak powiem ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?