ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@mientusek1407 widziałeś chociaż ta próbkę 10-15 spotkań Musieli w ostatnim roku czy tylko pier***isz dla samego pier***enia? Chłopak naprawdę jest wyjątkowy i zalicza się do ścisłego grona najbardziej utalentowanych piłkarzy młodego pokolenia. Gavi oczywiście ma talent choć jak słusznie zauważają inni użytkownicy jego rozwój ostatnio idzie w zła stronę, a właściwie można powiedzieć ze mamy regres, ale Musiala to inna półka. Ta sama na, której znajdują się tacy piłkarze jak choćby Bellingham czy Pedri. Jego wpływ na grę ofensywna Bayernu w tym sezonie jest nieoceniony, a mówimy jednak o jednym z faworytów do wygrania LM, któremu mamy problem żeby strzelić nawet jedna bramkę.
0
@Tomo1989 co jak co, ale akurat to nie powinno dziwić xD
0
@Axoon bez przesady. W pół roku się w piłkę grać nie oduczył. Gra w repce to niewdzięczne zadanie, ale w klubie jak wróci Pedri i Dembele to wróci tez dużo lepsza wersja Lewego. Jestem tego pewien. W końcu przestanie być tak osamotniony w ataku spędzając 90% czasu na starciach fizycznych z obrońcami.
2
@KrwawiaceoczyVEB to jest raczej fejk. Nie ma tego na oficjalnej stronie IFFHS
2
@Rewolucja123 mam wrażenie, że to jest jakiś fejk który ktoś wypuścił żeby zrobić gównoburze bo nie mogę tego znaleźć nawet na oficjalnej stronie IFFHS
0
W naszej sytuacji ciężko cokolwiek wykluczać. Pewnym jest tylko to, że jeśli chcemy dokonać jakiś wzmocnień to musimy wygenerować jeszcze większy zysk, a kto pójdzie pod młotek ociężko powiedzieć. Opcji jest wiele i zależy od sytuacji na rynku oraz kierunku w jakim chcemy rozwijać zespół. Osobiście jeśli sytuacja finansowa byłaby idealna, a my chcielibyśmy walczyć o wszystko w Europie to bym go nie sprzedawał, ale to nie koncert życzeń.
0
@JarekS mam nadzieje, że latem to będzie nasz najwyższy priorytet niezależnie od pozostania Busiego. Nie możemy tego wiecznie odwlekać i najwyższy czas zabezpieczyć pozycje pivota. Tym bardziej jeśli dalej chcemy grać na 4 pomocników wzmocnienia w tej formacji będą niezbędne. Najlepiej zarówno na pozycji pivota jak i 8(chyba ze przyjdzie Messi, ale narazie to sfera marzeń). Myśle tez, że w lecie Kessie pójdzie pod młotek mimo niedawnej wypowiedzi jego agentów.
0
Ale będzie miał sztab Santosa materiału szkoleniowego po tym spotkaniu…dużo pracy przed nim
1
Właśnie wróciłem do domu, odpaliłem mecz Polaków i mam tylko jedno proste pytanie.
JAK? xD
0
Jasny gwint! Zarząd Bayernu się nie … w tańcu. Szybcy i konkretni jak zawsze choć czas decyzji biorąc pod uwagę dotychczasowe stanowisko dosyć „dziwny”.
1
@Deviler Moim zdaniem zmiana na plus, ale nie w takim momencie. W lidze wyniki bardzo słabe jak na ich możliwości za to w pucharach jakby inna drużyna. Osobiście dałbym Julkowi dograć przynajmniej do końca sezonu, zobaczył jak się sprawy ułożą i dopiero wtedy podejmował takie decyzje tym bardziej ze cały czas wysyłali wiadomość, że go wspierają i nagle taka zmiana frontu.
0
Pedri nie wróci na Klasyk, Dembele tez, Araujo i De Jong z drobnymi problemami, Christensen uraz. Sytuacja przed klasykiem robi się delikatnie mówiąc nieciekawa. Jak przy takich problemach Real sobie z nami nie poradzi to będzie trochę wstyd.
0
@JarekS właśnie to mnie zastanawia. Czy przypadkiem nie zainteresowaliśmy się tematem, ale piłkarz nas odrzucił ponieważ woli pozostać na wyspach.
0
@Emhyr Bellingham to nie jest defensywny pomocnik. Potrafi tam zagrać, ale nie jest tak dobry jak gdy gra wyżej. Ma cechy topowej 8, a nie 6.
6
Zastanawia mnie skoro chcemy wzmocnić lewe skrzydło budżetowa opcja i myślimy o tym nieszczęsnym Carrasco, którego nawet nie wiadomo czy mamy w końcu opcje wykupu. Czemu nie interesujemy się Zaha? Kończy mu się umowa, od lat robi praktycznie w pojedynkę świetne liczby w PL, świetny drybler, zbliżony wiek do Carrasco, a nawet nie zarabia jakoś drastycznie więcej od Belga(ok €4.2m vs €3.6m netto via Capology). Uważam tez ze swoim stylem bardziej pasuje jako przebojowy skrzydłowy/napastnik. W Carrasco po latach grania jako wachadlowy u Simeone ciężko powiedzieć ile z tego przebojowego skrzydłowego tak naprawdę zostało.
0
@JarekS Ndicki raczej nie będzie. Wydaje się, że się uparli na tego Martineza. Osobiście nic do niego nie mam poza tym, że ma trochę problemów ze zdrowiem w ostatnim czasie. Doświadczony reprezentant Hiszpanii, pasuje do naszego stylu i ma jedna umiejetność, której wydaje się u nas trochę brakuje. Potrafi świetnie zarządzać linia obrony. Reszta zawodników, których wymieniłeś tez raczej za często się w miediach związanych z Barcelona nie pojawia co w naszym przypadku rzadko wróży sukces. Nasze cele transferowe prawie zawsze są znane dużoooo wcześniej z małymi wyjątkami.
Co do odejść jakie są twoje typy? Którzy zawodnicy twoim zdaniem będą nietykalni w lecie? Osobiście mam tutaj trochę problem z typowaniem. Co innego mi podpowiada rozum, a co innego bym chciał. W każdym razie uważam, że na pewno odejdzie jakiś zawodnik, który przyszedł zeszłego lata(możliwe, że nawet więcej niż jeden). Nie zdziwię się tez jeśli nasz pierwotny plan na okienko nie pójdzie po naszej myśli i zdecydujemy się sprzedać jakiegoś ważnego dla zespołu zawodnika.
4
@HighestInTheRoom jeśli rozwiąże umowę z Chelsea i przyjdzie za darmo na krótkiej umówie to jestem na tak. Pasuje do stylu, jest lubiany w szatni i przez trenera, widać ze się zżył z klubem jak na tak krótki pobyt.
0
Jak myślicie kogo Barcelona sprzeda latem żeby mogli sprowadzić jakis nowych zawodników i zarejestrować w La liga umowy, które już ubowiązuja? Temat wydaje się dość skomplikowany bo muszą to być zawodnicy o w miarę dużej wartości rynkowej. Nie oszukujmy się takiego Fatiego z gwiazdorskim kontraktem i aktualna motoryka nikt nie weźmie(albo się odbuduje fizycznie i odniesie sukces albo będzie co roku latał na wypożyczenia gdzie my będziemy opłacać większość pensji do końca umowy). Jakie są w takim razie wasze propozycje/przewidywania?
1
@kakusus jak doszedłeś do wniosku, że wypadnie akurat Pedri? Pedri jest zaraz za Gavim najwiecej pracującym w pressingu pomocnikiem w naszej drużynie. Inna sprawa, że Messi jest co raz starszy, a my aspirujemy do grania na wszystkich frontach. Minut do rozdzielenia będzie mnóstwo, a aktualnie kontuzje/zniżki formy Pedriego i Gaviego wynikają z eksploatacji tych zawodników i trochę rotacji dobrze im zrobi.
0
@juri90 aktualna pensja Sergio czyli ok €37m brutto akurat wynika z odraczania płatności w czasie pandemii i zaległości jakie klub ma wobec niego wiec jest to średni przykład. Żeby nie było wcześniej tez zarabiał sporo choć zdecydowanie mniej, ale nasz klub ogólnie wydawał najwiecej na pensje wiec przepłaceni byli prawie wszyscy.
4
Moim zdaniem jeśli jest cień szansy na jego powrót to powinnismy spróbować. Powrót Leo ważny jest z wielu powodów i niekoniecznie sportowy jest tym najważniejszym. Pisał ostatnio o tym Marc Ciria. Jesteśmy poniżej planu finansowego przedstawionego dwa lata temu przez zarząd Laporty, aktualnie borykamy się z dużymi problemami wizerunkowymi wiec o nowych sensownych sponsorów może być ciężko. Przybycie Leo znacznie ułatwi pozyskiwanie sponsorów i przyniesie potencjalnie rekordowa sprzedaż koszulek w historii. Daje nam też szanse na spieniężenia jego zakończenia kariery i owocnej współpracy po jej zakończeniu. Jeśli chodzi o sam zespół wydaje się, że brakuje nam rozwiązań w ofensywie i Xavi zdaje się w ostatniej tercji na talent i pomysły zawodników. Tutaj brakuje nam często kreatywności(szczególnie kiedy wypada Pedri), a kto inny mógłby poprawic nasza kreacje jak nie zawodnik z być może najlepszym ostatnim podaniem w historii?
24
Na pewno był to ogromny krok w kierunku tytułu, ale trzeba zachować koncentracje i dalej konsekwentnie punktować. Zostało 12 kolejek. Jeszcze wiele do zrobienia.
10
Fejk czy odklejka oto jest pytanie
twitter.com/BarcaWorldwide/status/1637575211858968578
47
Przypominam, że wygraliśmy trzeci klasyk Z RZĘDU!!!
1
Taaaaak jeeeeeest! Brawo Lewy, brawo Balde, brawo Kessie!!!
0
@AmigoBlancos Kwota mała, a to był dla mnie kupon z tych bardzo „rekreacyjnych” bez większej analizy. Sam w jego powodzenie nie wierze, ale mogę się tylko ewentualnie miło zaskoczyć :DD
2
Postawiłem kupon solo na awans Liverpoolu. Sam w to nie wierze, ale Liverpool jest nieobliczalny. Potrafi rozjechać Man Utd 7-0 tylko po to żeby w następnym spotkaniu przegrać 0-1 z Bournemouth. Liczę, że dziś znów pokaże jak bardzo nielogiczne są ich wyniki xD
1
Umtiti ze swojego początkowego okresu w Barcelonie to była bestia. Grający fenomenalnie na wyprzedzenie i twardo środkowy obrońca. Szkoda, że jego historia potoczyła się tak, a nie inaczej. Dziś przy swoich możliwościach motorycznych niestety moim zdaniem będzie dobrze wyglądał tylko w nisko grającej linii obrony gdzie może polegać na swoim ustawieniu, czytaniu gry i sile fizycznej.
twitter.com/Somhiseremfcb/status/1635676563608936448
14
To w końcu płaciliśmy za raporty czy neutralność hmm? Nawet jednolitej wersji ustalić nie potrafimy. Mam wrażenie, że kryje się za tym coś dużo grubszego.
4
@JarekS Generalnie myśle, że jako kibice w obecnej sytuacji powinniśmy Xaviego rozgrzeszyć za taka grę biorąc pod uwagę wynik, ale nie wyobrażam sobie żebyśmy tak mieli grać w dłuższej perspektywie. Ani taka gra nie rozwija drużyny, ani nie sadze ze długofalowo zaprowadzi nas tam gdzie chcemy być. Narazie możliwe, że da nam dublet i rozumiem nastawienie Xaviego. Gra o swoje pierwsze duże trofea jako trener Barcelony i jeśli nie zdobędzie Ligi/Pucharu to nic tego stylu nie obroni. Brakuje mu w tej chwili odwagi, ale da się to uzasadnić. Natomiast jeśli będzie chciał kontynuować taka grę w następnym sezonie to powinien okazać się jego ostatnim. Oczekuje, że kiedy osiągnie zamierzony rezultat to presja trochę z niego zejdzie, wyciągnie wnioski i zacznie się w końcu rozwijać jako trener i co najważniejsze zacznie rozwijać zespół.