ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@tbas Pryszedl Pan Maruda. W poprzednich latach rozgrywał średnio po 3,5k minut na sezon. Fizycznie to prawdziwy tytan o czym świadczy fakt, że w Katarze pobił rekord przebiegnietych km przez jednego zawodnika w meczu MŚ. Poprzedni rekord również należał do niego. Aktualne jego problemy traktuje bardziej jako pech niż normę.
1
@Emhyr Ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie bo nie oglądam spotkań Interu zbyt często, ani nie śledzę informacji z nim związanych. W tym sezonie Brozovic wyjątkowo miał trochę problemów z urazami, ale zazwyczaj jak gra to linia pomocy Interu wyglada dużo lepiej choć zdążyli sobie posprawdzać w tym sezonie inne opcje. Na samego Kessiego podobno już się zasadzali kiedy kończył mu się kontrakt z Milanem wiec możliwe, że jakiś pomysł na niego maja plus pamietajmy, że jest to mimo wszystko ceniony zawodnik we Włoszech. Kessie jest dużo młodszy, ale moim zdaniem ogromnego znaczenia to nie ma bo Brozovic to nie jest jakiś emeryt tylko zawodnik o spektakularnych parametrach fizycznych i majacy znacznie więcej jakości. Na moje oko miało by to tylko sens przy dopłacie z naszej strony albo włączeniu większej ilości zawodników, ale może jest jakieś drugie dno np. jakiś konflikt z Inzaghim czy coś w ten deseń choć oczywiście tylko zgaduje.
9
Jeśli dojdzie do tej wymiany Kessie-Brozovic to ja otwieram szampana. Przecież to kradzież biorąc pod uwagę jakość Brozo i jak wiele naszych problemów w linii pomocy może on rozwiązać.
9
Trochę za wcześnie na takie artykuły. Poczekajmy do końca sezonu przynajmniej.
4
@david89 Nie dyskredytuj Brozovica bo jeszcze się możesz zdziwić. Chłop może rozwiązać nasze problemy z obsada pivota na kilka lat. Porównywanie go do schyłkowego Pjanica z Juve to obraza dla Chorwata.
14
Brawa dla drużyny i sztabu za świetne spotkanie. Niech ten puchar będzie wstępem do czegoś czegoś znacznie większego. Tego sobie i wam życzę. Visca el Barca!
4
Gavi jest dziś piękny. Strzela, asystuje, odbiera. Coś wspaniałego.
0
Aż tylu fanów mamy w Arabii, że jak Real jest przy piłce to słychać same gwizdy czy o co chodzi haha
0
Dziś Lewy w te 35min zaprezentował się już dużo lepiej niż przez całe spotkanie z Betisem
1
Christensen jakie ciasteczko do De Jonga, a niektórzy dalej marudzą czemu obrońca ma dobrze grać piłka, a nie tylko bronić szczególnie w tych drużynach, które ta piłka dużo operują ;DD
0
@Emhyr nie chce mi się wierzyć w taki ruch chyba, że z dopłata dla Interu. Brozovic to dużo bardziej wartościowy zawodnik na rynku, a biorąc pod uwagę jego charakterystykę jeszcze bardziej dla nas bo rozwiązałby problem z obsada pivota na jakiś czas. Zjada na tej pozycji De Jonga i Busiego na tym etapie kariery. Sami zawodnicy tez nie jestem przekonany, że chcieliby takiej zmiany(Brozovic niedawno przedłużył i jak pokazała LM niekoniecznie gra w słabszym zespole, a Kessie miałby sporo nieprzyjemności po takim ruchu od kibiców we Włoszech plus jest u nas dopiero pol roku).
Ps. Brozovic potrafi grać bez problemu jako samotna 6
0
Właściciele Chelsea to odpalili FM na jakiś modach w prawdziwym życiu. Wydać pół miliarda na transfery w niecały rok to chyba będzie jakis nowy rekord.
5
@Emhyr Na Boga jak trafiał do City to miał 20 lat. Ilu znasz 20 letnich piłkarzy, którzy są gwiazdami światowego formatu czyli są tymi jednostkami wybitnymi? Pewnie, da się takich wymienić, ale zawodnicy, którzy w tak młodym wieku robią różnice w topowych zespołach to pojedyńcze przypadki. Większość rozwija się proprocjonalnie do zdobytego doświadczenia zakładając, że są odpowiednio prowadzeni. Zobacz choćby na ścieżkę Lewego. Latami wchodził na poziom, który dziś prezentuje, a śmiem twierdzić, że warunki do rozwoju w Borussi byly dużo bardziej optymalne niż w Barcelonie, a juz szczególnie tej aktualnej. Guardiola go oddał bo w City ma tak duża konkurencje i zasoby finansowe, że nie musiał czekać, aż Ferran się rozwinie tylko mógł go dobrze sprzedać i kupić sobie nowa zabawkę, ale na pewno go cenił i jego instynkt dochodzenia do sytuacji bramkowych i dlatego chciał zrobić z niego 9. W tym aspekcie nawet porównał go z Vardym.
0
Może to jest tylko myślenie życzeniowe, ale widzę jakieś światełko w tunelu przy Fatim. Widać, że chłopak w końcu wie co chce grać i widać wzrost pewności siebie choćby dziś przy samej próbie strzału z tak trudnej pozycji czy zagraniu piętką w końcówce dogrywki. Były tez w tym sezonie akcje, które wskazują ze fizycznie wcale nie musi być z nim tak fatalnie po tych urazach i jakaś dynamika jeszcze została. Teraz tylko go sukcesywnie budować, a nie jedno spotkanie w podstawie, a potem dwa na ławie i tak w kółko. To ostatnie tyczy się wszystkich zawodników i jest kamyczkiem do ogródka Xaviego bo ani Ferran, ani Raphinha, ani tym bardziej Kessie(skoro już jest to wypada go jakoś wykorzystać, a dalej wierze ze jako zadanowiec może się przydać w drugiej części sezonu) nie zbudują formy bez jakiejś ciągłości w grze i mając co mecz inna pozycje.
3
Niby nie są to najbardziej istotne rozgrywki mimo, że ta drużyna potrzebuje jakiegoś sukcesu to niesamowicie poirytował mnie ten mecz bo wiem, że był spokojnie do wygrania i to w 90 minutach. Sami jesteśmy sobie winni, że dalej musimy się męczyć w dogrywce i teraz jeszcze te karne.
0
@marcinK0000 Pep go głównie próbował rozwijać jako napastnika. My tez powinnismy.
0
@MateuszGotowka99 Lewy potwierdza piłki od Komara były w punkt
0
Duży palec na spalonym xD
1
Nie ma co się spinać. Drugi mecz lewego po powrocie widać kompletnie bez formy, ale lepiej teraz w takich spotkaniach niż kiedy zaczniemy grać najważniejsze mecze sezonu. Niech łapie forme, a narazie nie ma ciśnienia.
0
@Encore zależy. Wiadomo, że jeśli maja się rozstać to lepiej by było od razu dopiąć sprzedaż za jakaś satysfakcjonujaca kwotę, ale ponad €10m i pokrycie całej pensji za pół roku wypożyczenia to nie taka zła oferta. Może w te pół roku chłopak się dobrze zaprezentuje w PL i wzrośnie jego wartość( w co osobiście wątpię), ale w Atletico jego wartość tylko spada i za równo zawodnik jak i klub się tylko męczą ta relacja.
2
Brawo Ous. Warto zauważyć, że strzelał w tym sezonie dosyć mocnym rywalom czyli Atletico, Sociedad, Bilbao czy Interowi w LM. Świetnie, że oprócz asyst zaczął dokładać bramki. Jeszcze trochę więcej regularności, dokładności i trochę lepsze decyzje, a będzie naprawdę dobrze :DD
0
@bari_94 tu akurat został słabo obsłużony. Piłka ledwo się doturlała i nawet z pierwszej by go zablokowali bez problemu.
0
Napoli niech w następnej kolejce zezłomuje Stara Damę bo coś się za bardzo panoszyć zaczyna i jeszcze będzie pięknie :DD
0
@Bartas7VeB Po pierwsze nasza gra opiera się głównie na skrzydłach i to z bocznych sektorów wykonujemy większość ostatnich podań. Po drugie ich role na boisku i ustawienie(szczególnie w przypadku Pedriego) tez miały tutaj znaczenie. Oczywiście maja tu wiele do poprawy, ale tez bym na nich od razu nie wjeżdżał bo np Pedri notuje prawie 2 kluczowe podania i 2 podania w pole karne na mecz co jest wynikiem powyżej 90centyla wśród wszystkich pomocników w top 5 ligach.
3
@Emhyr trener nie jest topowy, ale skład jeszcze tez nie
0
@BulaKG ciężko powiedzieć. VAR to musi ocenić.
18
Ależ to jest zjazd. Zaczynać jako wschodząca gwiazda PL i nadzieja Anglików na ponad dekadę do zostania odrzutem z ligi tureckiej. Żeby to jeszcze była już emeryturka, ale chłopak ma dopiero 26 lat.
twitter.com/sportbible/status/1611355484979695616
0
Ndicka? 3xTak. Nie uwierzę dopóki nie zobaczę.
Kante? Ciekawa opcja na przeczekanie. Wbrew pozorom dalej nie leśny dziadek choć forma po tak ciężkiej kontuzji to jest pewien znak zapytania.
Neves? Czyli układy i układziki Laporty z Mendesem z czego wg mediów Xavi nie jest specjalnie zadowolony. Wiele wskazuje, że Barcelona sprowadzi kolejnego „luksusowego” rezerwowego. Quo Vadis Barcelono.
0
@Wossi61FCB Xavi tak nie zaryzykuje, a już szczególnie teraz kiedy do końca sezonu gra o posadę. Jakby miał przetestować Garcie na pivocie to już dawno by to zrobił. Choćby pod koniec zeszłego sezonu jak już graliśmy o nic.
0
Ale ciasteczko dał Fati