ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak jest!!!!!!!!!
0
@Dundersztyc zrozum, że to jak bezpośrednia będzie nasza gra zależy tez od tego co proponuje nas przeciwnik. Jeśli zamyka się na własnej połowie i jest mało miejsca między formacjami to trzeba dużo cierpliwości i szukać różnych rozwiazan. Przy 4:0 z Realem nie było bezpośredniej gry czy 4:2 z Atletico?Nie chce tutaj bronić trenera bo też na takich przeciwników powinien szukać więcej rozwiązań, ale nie wszystko jest takie łatwe. Liverpool dziś tez gra trochę inaczej niż 4 lata.
0
@Dundersztyc zobacz jak atakuje City, Bayern czy Liverpool i wtedy tu wróć.
0
W drugiej połowie zobaczyłbym na boisku De Jonga za Gaviego
0
Ktoś robił kupon na na wieczorne spotkania w LM? Jakie typy?
0
Wyglądamy fizycznie jakby już był kwiecień/maj, a nie październik. Bardzo niepokojące.
0
Busquets dzisiaj la zabawa
5
Trochę już tego za dużo żeby to był tylko zbieg okoliczności. Mam poważne wątpliwości co do naszego przygotowania fizycznego do sezonu.
4
Bardzo nieciekawa sytuacje mamy teraz w obronie w związku z kontuzjami i pokazuja ona jak ważna jest szeroka kadra, a już szczególnie w tak wyniszczającym sezonie jak ten aktualny. W wakacje było narzekanie, a to że za dużo stoperów i niech Pique kończy karierę. Za dużo lewych obrońców, po co Alonso. Tymczasem mamy początek października, zostało dwóch zdrowych śo i pewnie będziemy dobierać z drugiej drużyny, jednego zdrowego PO, wiec wystawiamy tam LO i tak przez najbliższe tygodnie przynajmniej do powrotu Kounde i Bellerina. Sezon szybko wyryfikuje podejście niedzielnych kibiców do budowania kadry.
2
Odchodząc na chwile od tematu decyzji sędziowskich z takim pomysłem na grę tez nie mamy za bardzo czego szukać w LM. W pierwszej połowie granie tylko do Dembele licząc, że sam zrobi coś z niczego rozszerzone w drugiej połowie o jego współpracę z Roberto, który również potem wrzucał tylko, że sprzed pola karnego to trochę za mało na ten poziom. Nawet już pomijając, że Dembele ma ostatnio gorsza formę to nie możemy opierać całej gry ofensywnej na jednym piłkarzu.
0
Ciekawe ile sędzia doliczy bo mecz strasznie szarpany. Co chwile przerwy jakieś.
0
@fafera nie, zwyczajnie przewiduje sie ze zagrają bardziej doświadczeni zawodnicy w tym spotkaniu
0
Ciekawe jak długo Haaland będzie w stanie utrzymać taka formę. Sam jestem trochę zaskoczony tym jak dobrze i szybko się wprowadził do zespołu City i PL. Oczywiście spodziewałem się, że przy City które kreuje sytuacji na potęgę w każdym meczu coś postrzela, ale nie aż tak :DD
0
@Destroyer_of_Worlds dlaczego nie? Wygrał wielki turniej z reprezentacja? Wygrał. Jest pośród 20 zawodników z największa liczba spotkań dla Hiszpanii czym nawet wielu zawodników, których wymieniłeś nie może się poszczycić. Bardzo możliwe nawet, że dobije do tych 100 spotkań w reperezentacji. Na 10 lat praktycznie zamknął rywalizacje na lewej obronie. Z obrońców obok Ramosa, który miał karne notował w tym czasie najwiecej bramek i asyst. Na moje oko czepiasz się na siłe i jak najbardziej można nazwać go legenda reprezentacji. Już sama wygrana na wielkim turnieju moim zdaniem to gwarantuje. Niektórzy kibice mogą teraz to podważać ponieważ Hiszpania w tamtym czasie dokonywała rzeczy wyjątkowych w skali całej historii piłki nożnej, ale trzeba mieć świadomość jak wielkim osiągnięciem jest wygranie Euro nawet raz.
0
Fajnie, że wyróżniał się w drużynie narodowej, ale to tylko mecz towarzyski i to jeszcze z Tunezja. Czekamy na takie wstępy na boiskach La ligi i CL :DD
1
@macio_944 niestety punktów i pucharów za wrażenia wizualne/estetyczne się nie dostaje
0
@Katalonbar nie. Musimy udowodnić na boisku, że należy nam się to miejsce.
0
@PatrykBarca Straight Outta Champions League
5
@macio_944 maja niestety ogromna jakość i doświadczenie na najwyższym poziomie. Przez przypadek 5 CL w 8 lat się wygrać nie da. Może im się gra nie kleić, ale tam jedno zagranie Benzemy czy Modricia może odmienić mecz. W najważniejszych momentach nie zawodzą. Tego uważam między innymi nam wczoraj zabrakło i na co potrzebujemy jeszcze czasu.
0
@krzysiobyczek skoro uważasz, że Christensen zawalił druga bramkę podaj jego pozycje początkowa i jak zareagował na ta akcje bo na moje oko już prędzej można by obwinić przy tej bramce Araujo za brak zdecydowania choć ogólnie zawiodło w tej akcji kilka rzeczy. Na razie to brzmi jak byś był uprzedzony i twierdził nie ważne kto zawinił, ale na pewno on bo go nie lubię i uważam, że jest słaby.
1
@krzysiobyczek litości…
1
@Hadim tak, ten krótki okres treningów z drużyna i dopiero naście minut w ostatnim meczu tylko budzą moje wątpliwości i dlatego tez stawiałem na Albe w tym meczu, ale skoro Xavi uznał, że jest gotowy to ja mu ufam. W kwestii samego założenia i dyskusji przed meczem wiele to nie zmienia i dalej udowadnia, że większość użytkowników się myliła i trener postawił na doświadczenie i sprawdzona jakość.
4
@gaucho104 jest Alonso czyli też doświadczony zawodnik
0
Dobry skład. Po zwycięstwo!
1
@Antimadridista_WR teraz gra właśnie Juvenil A czyli drużyna młodzieżowa. Barca Athletic(wcześniej Barcelona B) to już formalnie dorosly futbol tylko na poziomie 3 ligi hiszpańskiej.
0
@Antimadridista_WR Márquez trenuje druga drużynę. Juvenil A trenuje Oscar Lopez.
0
Barbera hattrick i prowadzimy. Brawo.
2
@Zorrocule proszę Cię porównujesz reprezentanta Hiszpanii do zawodnika, który ma łącznie ok 500minut w dorosłej piłce. Tutaj nie ma tematu do dyskusji. Druga sprawa to o jakich Panach piłkarzach ty mówisz. W linii obrony gra w tym sezonie głównie z piłkarzami poniżej 25 roku życia. Co bardziej doświadczeni maja chociaż te 200 spotkań w dorosłej piłce. To nadal młodzi zawodnicy w fazie rozwoju, a nie doświadczeni wyjadacze. Co do Alby mimo, że już po swoim prime dalej w grze w obronie młodego przewyższa, a ofensywnie dalej trzyma się w czołówce w Europie na swojej pozycji.
https://fbref.com/en/players/4601e194/scout/365_euro/Jordi-Alba-Scouting-Report
https://fbref.com/en/players/5ccc9672/scout/365_euro/Alejandro-Balde-Scouting-Report
5
@Veysel czym przyćmił? Alonso dopiero od niedawna jest w zespole i przez problemy z transferem ma zaległości treningowe, a Alba może mieć gorsza formę, ale mimo potencjału Balde jest na ten moment piłkarzem kilka klas lepszym. Chłopak narazie musi nauczyć się bronić bo nawet ze słabszymi rywalami miewa problemy i zdobywać cenne doświadczenie na poziomie La liga. To wynoszenie młodych zawodników na piedestał i deprecjonowanie weteranów przez kibiców jest naprawdę irracjonalne. Nie bez powodu takie młode drużyny nic nie wygrywają szczególnie w lidze mistrzów.
0
@Marcin91fcb chodzi mi tylko o zawodników Barcy