0

@Bogan Mocno liczę, że jednak będzie zgodnie z zapisem od lewej oraz Xavi nie zrobi żadnego psikusa z podmianka na początku :D

1

@bartas97 to na pewno. Tutaj piłka nie podskakuje w randomowych momentach, ani nie zwalnia :DD

1

@Rewolucja123 ciężko powiedzieć, ale tak było jeszcze 2 tygodnie temu. Bez szału, ale mogło być gorzej.


5

Nie do końca to na co liczyłem, ale mogło być gorzej. Na plus Ferran na 9, powrót Memphisa i Kessiego, którzy skoro nie odchodzą w styczniu to trzeba budować ich formę i jakoś wykorzystać w drugiej części sezonu oraz powrót Torre, który nareszcie ma okazje, żeby się pokazać.

1

@Medium niektórzy kibice Barcy na tweeterze już się zdążyli wystraszyć tej potężnej formy xD

2

Sam uważam, że to rozstanie wyjdzie im sportowo tylko na plus, ale jak narazie Ci 4 potężni rywale, których pokonali to:
Burnley(H)-co prawda lider, ale Championship
Nottingham(H)-strefa spadkowa i najgorsza drużyna w meczach wyjazdowych gdzie zdobyła do tej pory 2pkt z bilansem 1:22
Wolves(A)- strefa spadkowa
Bournemouth(H)- 2pkt nad strefa spadkowa z meczem więcej, trzecia najgorsza drużyna na wyjazdach z 5pkt i bilansem 9:29

Pokuszę się o stwierdzenie, że z nim tez by jakoś dali radę :DDD
twitter.com/ESPNFC/status/1610606973082386434

0

@Emhyr nie inaczej. Komar we własnej osobie

9

A kogo my tu mamy na drugim :DD

twitter.com/Squawka/status/1609293567331078144

1

Ale Liverpool zagrał teraz na nosie United. Masterclass.

0

@JarekS prawda choć szczególnie Umtiti, ale też w dużo mniejszym stopniu Dest nie osiągneli sukcesu w Barcelonie ze względu na swoje problemy zdrowotne. W każdym razie tytuł Mistrza Świata „Big Sam” ma i tego mu nikt nie zabierze. Co do Pavarda mnie tylko zastanawia jeden temat, który ostatnio jest bardzo mocno podkreślany. Sam zawodnik chciałby dostać gwarancje od klubu do którego przejdzie, że będzie traktowany jako środkowy obrońca, a nie prawy. Nie wiem jak to się ma do naszych planów, ale zakładam że jednak jeśli pojawi się możliwość przeprowadzenia tego transferu to przede wszystkim na prawa obronę, a gra ewentualna na środku będzie dodatkowa zaleta, ale wykorzystywana okazjonalnie w zależności od potrzeb drużyny.

1

@JarekS dla nich Martinez po 11 spotkaniach La Liga jest już lepszym piłkarzem od Mistrza Świata i zdobywcy Ligi Mistrzów jako ważny zawodnik

*z całym szacunkiem do Martineza bo może być za kilka lat świetnym zawodnikiem, ale na ten moment samo porównanie jest zabawne

1

@Emhyr Dalot i Rashford podobno ma w kontrakcie opcje przedłużenia o rok ze strony klubu i United ja aktywuje(szczególnie ważne przy Dalocie którym się interesujemy). Messi już również raczej wiadomo co będzie dalej. Poza tym kilka bardzo ciekawych opcji zależnie w jakim kierunku chcemy iść, ale obawiam się ze będzie nam ciężko przekonywać zawodników, którzy nie będą mieli nawet 100% pewności ze zostaną zarejestrowani.

0

@Emhyr bez przesady. Tutaj mocno poleciałeś. Pavard to kilku lat podstawowy obrońca Bayernu i jeśli był w formie to do tej pory również reprezentacji Francji(dopiero teraz go Kounde wygryzł pytanie na jak długo). Zwycięzca Ligi Mistrzów i Mistrz świata, czyli zawodnik doświadczony na najwyższym poziomie, a z drugiej strony wstawiasz zawodnika który rozegrał do tej pory 11 spotkań w La Liga. Madness. Martinez to zawodnik bardzo rozwojowy i może być kiedyś lepszy, ale narazie nie ma o czym mówić. Pavard z miejsca daje Ci gwarancje jakości w Lidze Mistrzów, z która nam ostatnio tak nie po drodze.
Na minus tylko ostatnio coś mówił, że nie chce już grać na prawej obronie, a raczej tam go przede wszystkim rozpatrujemy, a grę na środku jako bonus. Nie na odwrót.

0

Dajcie spokój. Zubimendi to dobry zawodnik, ale nie ten kaliber jakim był Busi. Nawet nie blisko. Już wole żeby wzięli tego Kante na przeczekanie i w tym 2024 sprowadzili gwiazdę na pozycje pivota.

10

@Emhyr dla mnie operacja cholernie ciężka do wykonania zaczynajac od naszych finansów, limitów płacowych i relacji Leo z Laporta po tym cyrku z jego kontraktem, a kończąc na tym w jakim miejscu sportowo jest teraz PSG, a jakim Barca. Jeśli wróci to będzie jakis cud.

0

Widząc różne informacje płynące z mediów sprawa wydaje się przesadzona i Messi już nie wróci do Barcy jako zawodnik. Nawet jeśli mielibyśmy miejsce w limicie płacowym żeby go podpisać i Tebas trochę by się ugiął to zadra po tym jak potraktował go Laporta jest zbyt duża. Publicznie może o tym nie mówi bo ma klasę i ogromny szacunek do Barcy, ale jestem praktycznie przekonany ze ich relacje od tamtego momentu nie istnieją. Inna sprawa, że pozostanie w PSG do prawdopodobnie dla niego i jego rodziny najlepsza opcja. Świetne zarobki, które pewnie tylko City byłoby w stanie wyrównać, możliwość walki o najwyższe laury w ostatnich latach kariery bijąc kolejne rekordy i umacniając swoją pozycje jako najlepszego w historii. Jego rodzina i on sam już się zaaklimatyzowali w Paryżu, a wiemy jak duży był to problem na początku i jak duży problem miała jego rodzina żeby w ogóle opuścić Barcelonę. Na pewno nie będzie chciał tez żeby jego dzieci co chwile zmieniały szkołe, przyjaciół itd wiec albo powrót do dobrze znanej Barcelony gdzie spędzili większość życia, albo pozostanie w PSG. Wybór wydaje się oczywisty. Niestety.

0

@Rewolucja123 nasz tutejszy ekspert czy telewizyjny/medialny?

0

@Rewolucja123 to wypowiedzi jednej konkretnej osoby?

1

Co do zimowego okienka jestem zdania żeby najlepiej nic nie zmieniać. Wydaliśmy dużo pieniędzy latem, sprowadziliśmy wielu nowych zawodników. Wielu tez odeszło. To ze trzeba dać temu zespołowi jakaś stabilność to jedno, ale teraz Xavi musi pokazać coś od siebie żeby zasłużyć na kolejne wzmocnienia latem. Wygranie czegoś w tym sezonie będzie bardzo ważne(najlepiej ligę, ale łatwo nie będzie), ale tez chciałbym zobaczyć rozwój drużyny, a szczególnie tych najmłodszych zawodników. Przy okazji klub tez będzie miał więcej czasu żeby opracować strategie na lato.

9

Od razu lepiej :DD

twitter.com/MagicOfBarca/status/1604573047624720385

8

Ale seeducho bije. Niesamowite. Niby nie moja reprezentacja, a jednak nerwy jak cholera i głęboka wiara w piękne zwieńczenie kariery tego chłopaka z Rosario, złotego dziecka Barcelony. Cudowny wieczór do zapamiętania.

1

@bartas97 5 chyba. Szczęście im sprzyja choć ten z Polakami akurat mocnooo naciągnięty.

0

@JarekS talent ogromny, ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Nie dość, że jak sam zwracasz uwagę wypadliśmy z tego rynku to i tak nie byłoby nas stać żeby ryzykować taka kwota za tak młodego chłopaka. Na rynku europejskim nawet u nas jest wystarczająco dużo talentu żebyśmy się mogli pocieszyć, a nawet ostatnie lata na przykładzie takich drużyn jak Bayern czy Liverpool(szczególnie na początku budowy projektu przez Kloppa) pokazują, że przy odrobinie cierpliwości i dobrym planie można za rozsądne pieniądze budować zwycięskie drużyny. Nie potrzeba kupować największych i najbardziej medialnych gwiazd i mimo ze taki zawodnik może czasem rozstrzygać spotkania(kto jak kto ale my to dobrze wiemy po tylu latach z najlepszym piłkarzem w historii) to nadal jest to sport drużynowy i zawsze drużyna będzie ponad pojedynczymi nawet najbardziej wybitnymi jednostkami.


16

Co takiego złego zrobił w swoim życiu Leo Messi, że tweeterowi eksperci uważają go za tak złego człowieka i tak źle mu życzą. To pozostaje dla mnie zagadka

Chyba, że za te złe uczynki uznajemy złomowanie ich ulubionych drużyn i bicie kolejnych rekordów. Jeśli tak to będzie się smażył w piekle skurczybyk :D

1

@Barcanajlepszyteam niech szczekają. Ważne żeby futbol zwrócił Messiemu to co mu zabrał w 2014.

0

Słuszny był karny czy znowu będzie narracja ze Argentyna i Messi są przepychani przez sędziów?

0

@hazo428 wspominał jakiś czas temu ze się uczy, ale na jakim poziomie jest w tej chwili nie mam pojęcia.

0

@Rewolucja123 @michal26 Pirlo nie ma tez ME

3

@Volk miał drobne problemy zdrowotne(podobno z czworogłowym uda). Dlatego nie ryzykowali od początku tylko dopiero jak im sie tyłek palił. W 100% zdrowy Angel ma wyjściowy skład.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?