ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JarekS pytanie czy ktoś inny go nie podkupi do tego czasu. Żeby trafić do Barcy musiałby się wykazać duża cierpliwością i pokazać jednoznacznie, że chce trafić tylko do nas jak Raphinia czy Kounde. Ciężko tego wymagać od piłkarza wiec pewnie do nas już nie przyjdzie. Osobiście obstawiam, że trafi do Liverpoolu gdzie planują w lecie przebudować pomoc. Szkoda.
2
Amrabat poza lista powołanych na jutrzejsze spotkanie z Torino. Niech nasi tam kombinują w tym Exelu żeby się wszystko spięło.
0
Niech sobie dadzą spokój z tym wynalazkiem z MLS w tej chwili. Wzmocnienie pomocy, a szczególnie defensywny pomocnik są dużo ważniejsze teraz. Na prawej obronie do końca sezonu Roberto/Kounde/Araujo/Balde spokojnie dadzą radę, a tak ściągną zawodnika, który zagra pewnie nie więcej jak Bellerin po czym wróci do USA.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@CN is my home Dokładnie. Do tego jeszcze dochodzi nasza pozycja negocjacyjna gdzie wszyscy wiedza, że chcemy i musimy go sprzedać, żeby kogokolwiek moc sprowadzić. Idealnie nie jest, ale przynajmniej kolejny problem z głowy.
6
@cules100pro Balde został wprowadzony do pierwszej drużyny przez Koemana i dostał szanse, ale potem złapał kontuzje, a jak wrócił to Holendra już w klubie nie było
1
@Nano22 możesz mieć klapki na oczach i uważać ze jest super, ale ja widzę to inaczej. Tak jak kolega @Solmyr również uważam, że to Europejskie puchary dokładnie pokazują w jakim miejscu jesteśmy. W lidze mamy obowiązek robić wyniki po tym ile wydaliśmy w zeszła okienko szczególnie względem innych drużyn ligowych. Inna sprawa to styl. Jak słusznie zwracał uwagę @JarekS my od pierwszej do 90min gramy dokładnie to samo, różnic się może tylko ewentualnie intensywność, skuteczność i wykonawcy. Żadnego planu B i przewidywalni do bólu. Na zespoły w lidze może to starczyć i wygramy sama jakością zawodników, ale w Europie jesteśmy raz po raz wyjaśniani i to jest fakt. Zaczynam mieć poważne wątpliwości czy następny sezon drużyna będzie zaczynać z Xavim na ławce o ile nie zostawia go tylko ze względu na ffp bo jego sztab jest bardzo „ekonomiczny”.
1
Oj tak zgadzam się. Fajnie,że robimy wyniki w La liga, ale ta liga jest z roku na rok co raz słabsza co pokazuja dobitnie rozgrywki europejskie(poza Realem ofc). Z Girona czy Espanyolem można się pomęczyć w jednym spotkaniu, ale jak ledwo się prześlizgujesz z takimi drużynami co kolejkę to coś tu nie gra.
0
@clyde tak. W Sylwestra bo nie można było planować zamówień wcześniej.
0
@Messibestplayerintheworld @Hubsao tyle wiem, ale tam się rozchodzi wg tego co widzę o wszystko co się działo od zeszłego lata do tego momentu transferu. Podobno czuja się oszukani przez swojego drugiego kapitana.
0
Nie wiem co dokładnie zaszło między Skriniarem, a Interem, ale kibice włoskiego klubu widzę jada po nim równo nazywając klaunem i wyzywając od zdrajców i oszustów.
0
@MajkiYB to głównie wynika z zaległości jakie klub jest im winien
2
Kolejne 3pkt i to cenie, ale to takie chodzenie po linie. Gdyby nie szczęście i bramkarz mogło się to zakończyć inaczej. Coś mi to przypomina…
1
Oby to nic poważnego
0
@masq Dembele już mu odjeżdżał, ale chyba jakis uraz albo skurcz go złapał
5
Tak.
https://zapodaj.net/4351a6b738bcc.jpg.html
4
Czyli jednak ani Anglia ani Napoli.
twitter.com/Trojkolorowa_/status/1619000284377915393
0
@JarekS pewnie sobie to przekalkulowaliśmy i tak było najbardziej ekonomicznie, a wzomcnienie środka i lewej obrony nie jest już priorytetem. Oczywiście to by było fantastyczne wzmocnienie i mielibyśmy chyba najbardziej perspektywistyczny środek obrony w Europie choć i tak źle nie jest. Jeśli utrzymamy wszystkich najważniejszych zawodników, zarejestrujemy nowe umowy, przedłużymy Dembele i jeszcze sprowadzimy ciekawego zawodnika na chociaż jedna z naszych najbardziej newralgicznych pozycji czyli pivota i prawa obronę to i tak będzie świetne okienko. Trochę smutne patrząc na możliwości transferowe topowych zespołów, a takim znów chcemy być, ale sami sobie taki los zgotowaliśmy.
1
I pewnie kiedyś wróci, ale już nie jako trener pierwszej drużyny co sam wielokrotnie podkreślał.
0
Ter Stegen już znudzony był i tez chciał swój akcent w tym meczu xD
0
@bari_94 Dembele MVP, ale to trochę martwi ze jeden zawodnik robi 90% gry w ataku. Trochę mało mamy wypracowanych schematów akcji ofensywnych mam wrażenie.
0
@Emhyr i całe szczęście dla jego wiarygodności bo już myślałem, że mamy 1 kwietnia
4
Już mniejsza z tym, że to źródło z Chiringuito, ale to nawet brzmi zabawnie. Możemy od razu większościowy pakiet udziałów City Football Group wykupimy xD
twitter.com/ManagingBarca/status/1618254608559935488
0
Wszystko brzmi pięknie, ale i tak mam duże wątpliwości czy bylibyśmy w stanie zarejestrować jego umowę nawet na tych obniżonych warunkach, na których miał podpisać w 2021. Do tego brak gry w przyszłym sezonie na Camp Nou i zmniejszone przychody. Raczej czarno to widzę, ale gdyby się udało to byłoby pięknie i podpisuje się pod powrotem Leo do domu rękami i nogami bo Messi to Barca, a Barca to Messi i żaden pobyt w PSG tego nie zmieni.
0
@AduŚ07 Forma fizyczna to jedno, ale zobacz ze chłopak grał dziś na nie swojej pozycji. Nie dość ze traci wtedy swoje wypracowane automatyzmy i poruszanie to jeszcze jest za słaby na starcia ze środkowymi obrońcami. Moim zdaniem przesadzona opinia.
3
@MarcelNJ11 Pewnie. Na Man City jest dość dobry, ale na aktualna Barce już nie. Logiczne przecież. Już nie mówiąc, że przy naszych brakach w doświadczeniu w linii pomocy potrzebujemy takich zawodników. Do tego potrafi za równo bronic i atakować.
4
Kessie to nie jest tak słaby zawodnik jak niektórzy na tej stronie go przedstawiają. Z reszta tutaj zawsze tak to wyglada, że zawodnik nie dostaje szans, nie ma kompletnie rytmu meczowego, a co za tym idzie formy, a jak już ta szanse dostanie to oczekuje się niewiadomo czego. Przez te kilka lat we Włoszech udowodnił, że coś tam potrafi i był ważna częścią odbudowy Milanu, ale…Ci którzy twierdzą, że nie ma odpowiedniego profilu maja 100% racji. Xavi nawet nie wie do końca jak ma go wykorzystać i jeśli miałby za niego przyjść Brozovic to bym się nawet chwili nie zastanawiał. Nie dość, że Chorwat do nas dużo bardziej pasuje profilem to jeszcze obsadzi pozycje w pomocy, z która mamy największy problem. Przy nim nasi młodzi pomocnicy powinni też wyglądać lepiej niż przy Busim czy De Jongu, na ktorych musza zasuwać i ich asekurować tracąc walory ofensywne.
1
@Romario87 Mentalnie widać, że chłopak zaczyna wyglądać dobrze i łapie pewność siebie, ale fizycznie dalej dużo pracy przed nim i sztabem szkoleniowym żeby go odbudować
7
Zaraz zobaczymy kto komu będzie dopłacał w tej wymianie z Interem :DD
7
Nie wątpię, że bardziej pasuje do nas niż do stylu Atletico. Od zawsze powinien grać w bardziej ofensywnej drużynie. Z reszta kto aktualnie do takiego Atletico pasuje. Skrzydłowy z dryblingiem, z którego Simeone zrobił praktycznie wachadłowego. Wiek się zgadza, mimo gorszej formy jakość też i jego przyjście spowodowałoby przynajmniej, że Raphinia przestanie być wystawiany na lewym skrzydle. Jak dla mnie taka wymiana za Depaya, który już od dawna się u Xaviego nie liczy oraz kończy mu się kontrakt tylko na plus. Jeśli te dwie operacje, o których się mówi czyli Kessie-Brozovic i Carrasco-Depay dojdą do skutku to nasze szanse na jakiś duży sukces w tym sezonie znacznie wzrosną.