ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Transu96 Jedyny słuszny GOAT
1
Chorwacja mentalnie jest Realem Madryt piłki reprezentacyjnej. Kolejny mundial i historia zatacza koło. Niesamowici są.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
Ale jak to. Przecież Messi zawsze znika w ważnych momentach i tylko z Eibarem czy innym Nantes dobrze gra, a poza tym karne ma słabe. Żaden z niego lider :DD
twitter.com/ManagingBarca/status/1598064793373769728
0
@Ktos11111 bo napędzany przez Komara :DD
0
Alba on fire :D
4
@JarekS mnie bardzo zaskoczyła Arabia na tym mundialu. Naprawdę wysoka kulturę i organizacje gry prezentują. Jakbym nie widział kto jest kim to bym pomyślał, że oni byli reprezentacja europejska w tym spotkaniu.
1
Mamy już bramkę turnieju
3
Cyrk, a za Benzeme nikogo nie powołali nawet.
U nich można już praktycznie druga równie mocna 11 złożyć z nieobecnych.
twitter.com/Trojkolorowa_/status/1595808248510271488
11
Chłop się cieszył zanim jeszcze piłkę uderzył :DD
0
@Emhyr osobiście spotkań Portugali na co dzień nie oglądam wiec nie będę udawał, że w pełni rozumiem wybory Santosa, ale widziałem opinie, że Felix po prostu bardziej pasuje do założeń taktycznych(podobno grają w formacji ze skrzydłowymi tylko na papierze, a w praktyce operują oni bliżej środka, a boczni obrońcy przejmują role skrzydłowych) oraz wygrał rywalizację o miejsce w składzie z Leao na ostatniej prostej. Co do Ronaldo wiadomo. W drużynie klubowej mogą Ronaldo odstawić, ale w narodowej to inna para kaloszy i tak naprawdę dopóki będzie chciał grać to pewnie będzie grał.
5
@czosnekfcb Ferran dobry chłopak. O to bym sie nie martwił :DD
81
Rozkmina na dziś xD
twitter.com/DoniecMati/status/1595539185166913536
1
@macio_944 spokojnie. Jeszcze nawet wszyscy nie grali :D. Francja tez grała koncert w ataku, Anglicy również i Niemcy tez do czasu…
0
Kimmich top! Jak zwykle z reszta
0
Pierwsza 11 trzeba przyznać Niemcy maja bardzo mocna. Rezerwowi już trochę gorzej.
4
Świetne widowisko, a już szczególnie jeśli ktoś oglądał wcześniej starcie Polski z Meksykiem. Wtedy to już wręcz arcydzieło :DD. Brawo Ous, dobre zawody. Oby tak dalej. Swoją droga wszyscy się sypią, pół kadry Francji w szpitalu, a nasz sympatyczny Francuz od roku bez kontuzji :DD.
0
Pełno błędów technicznych i w ustawieniu nawet przy wybiciu prostych piłek. Widać, że nerwy nas zjadają.
8
Moment Arabii świetny, ale zaskakuje ich jakość strzałów. Nawet ten zablokowany wyglądał jakby miał skończyć się golem gdyby doleciał do bramki.
2
Jeszcze się turniej nie zaczął, a zawodnicy już się sypia jeden po drugim. Kto by się spodziewał xD
1
@Zoker z jednej strony duma i szansa na zdobycie ogromnego bagażu doświadczeń przez naszych najmłodszych zawodników, a z drugiej strony na pewno odbije się to mocno na formie fizycznej w drugiej części sezonu.
1
@JarekS jest to jakby nie patrzeć całkiem możliwy scenariusz. Enrique kończy się umowa, a jeśli Xavi by odpukać zawalił druga cześć sezonu to znając kryteria wyboru trenerów w naszym klubie widzę dwóch głównych kandytatów -Arteta(nie zostawi swojego projektu w momencie kiedy efekty jego pracy zaczynaja przynosić wyniki) oraz właśnie Lucho(jakoś dwa lata temu wspominał coś o możliwym powrocie).
7
@liberoFCB Fabregasem? Większość piłkarzy może pomarzyć o takiej karierze.
2
@Rust_Cohle przed euro tez mówili, że szybko ich wyjaśnia, a mało brakowało żeby grali w finale zamiast Włochów ;-D
@Kgorecki2500 nie sugerowałbym się jakoś mocno Liga Narodów. Tam akurat ostatnio wielu faworytów się wykładało. Szczególnie ostatnimi spotkaniami na jesień bo bardziej przypominały poligon doświadczalny przed mistrzostwami niż realny pokaz siły drużyn tam grających. Osobiście nie uważam, że Hiszpania jest faworytem, ale jest to na pewno jedna z lepiej zgranych i prowadzonych drużyn mimo, że są reprezentacje z silniejszymi kadrami „na papierze”.
8
Napoli albo w tym sezonie mistrzostwo albo już naprawdę chyba nigdy. Świetne wyniki i jeszcze lepszy styl.
0
@raben24 ale niech szykują siano na prawego obrońcę żaby chłopak nie musiał tam grać tylko już na swojej naturalnej pozycji
2
@michal26 Poprawić koncentracje przy wykończeniu i przy jego instynkcie oraz warunkach fizycznych może być z niego w przyszłości naprawdę dobra, nowoczesna 9.
0
Oj chyba czerwona Roberta nie będzie ostatnia w tym spotkaniu
3
@JarekS cholernie smutne jest to co napisałeś i bardzo chciałoby się napisać, że to mocno przejaskrawione i wcale aż tak źle to nie wygląda, ale każdy kto się choć chwile zastanowi przejrzy na oczy, że to sama prawda. Kiedyś uchodziliśmy za klub z wartościami, który szanował własne legendy i nawet wielokrotnie wytykaliśmy naszym rywalom z białej części Madrytu, że nie potrafią uszanować własnych legend podczas gdy sami staliśmy się nawet gorsi. W tej chwili możemy się od nich uczyć jak należy się obchodzić z zasłużonymi zawodnikami co jeszcze niedawno wydawało się science fiction. Po Mes Que Un Club zostało już tylko samo puste hasło.
4
Coś się kończy coś się zaczyna. Mimo brzydkiej końcówki dzięki Geri za te wszystkie lata, wiele świetnych spotkań i najlepszy okres w historii klubu, którego byłeś częścią. Gracias por todo!
Ps Mam nadzieje, że kibice w sobotę zachowają się jak należy i przygotują mu piękne pożegnanie