ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pilka_jest_okragla zobaczymy. Optymizm jest, forma rośnie, a razem z nią oczekiwania kibiców, ale nie można zapomnieć jak kończyły się nasze ostatnie potyczki z Bayernem oraz co w Europie prezentowali oni, a co my w ostatnich latach co z automatu stawia ich w roli faworytów. Bayern to wielka drużyna, a my swoją wielkość dopiero musimy na nowo udowodnić w boju co nie znaczy, że faworyta nie można pokonać i to jest piękno sportu.
@Azi ja upatruje nasza największa szanse w ich mimo wszystko nie do końca szczelnej obronie. Natomiast trzeba przyznać, że ten pomysł w bardzo mobilnym atakiem i futbolem totalnym wygląda u nich już bardzo dobrze, a w przyszłości może spowodować ze będą jeszcze groźniejsi. Przy bardzo ofensywnych stylach obu drużyn zapowiada się prawdziwe święto futbolu.
0
Cieszy Ferran. Potrzebny był taki mecz temu chłopakowi. Świetne wejście.
7
Kocham tego dzieciaka
1
@Mezocyklon87 @Bogan z Rayo w tym sezonie, czy Galata, Cadizem itd w zeszłym było podobnie, a mimo to zdarzają się wpadki. Nikt za sama kadrę na papierze się nam nie podda, a punkty z Pilznem mogą być kluczowe na koniec zmagań w grupie. Moje obawy biorę się głównie ze spotkań ligi Europy z zeszłego sezonu z Napoli oraz Galata u siebie i wyjazdu z Sociedad w tym sezonie(do 2 naszej bramki duże problemy, potem Sociedad spuchło) gdzie bez Busiego mieliśmy ogromne problemy z kontrola środka pola. Niestety nie mamy drugiego zawodnika w kadrze, który na pivocie potrafiłby dać chociaż 50% tego co on(Kessie i De Jong to pomocnicy box to box z czego pierwszy słabo rozgrywa, a drugi słabo broni, a potencjał Pedriego jest trochę marnowany kiedy musi cofać się głębiej ) i z stad moje obawy, ale może Xavi zaskoczy taktycznie.
1
Ryzykowny trochę starter bez Busiego biorąc pod uwagę, że tutaj nie ma miejsca na pomyłki bo gramy w grupie śmierci i musimy to wygrać. Z drugiej strony dobrze, że testujemy rozwiązania bez niego wiedząc, że to jego ostatni sezon i dajemy mu też odpoczynek co może okazać się kluczowe w późniejszych fazach sezonu. Różnica w jakości kadr jest na tyle duża, że i tak powinnismy spokojnie wygrać. Po 3 punkty!!!
3
@bartas97 trzeba chyba sztab medyczny wymienić bo coś często chłopaki upadają bez kontaktu z przeciwnikiem. Pewnie biedaków skurcze lapią :-(
0
Myślałem, że przy tak wielu roszadach w składzie Tuchel otrzyma odrobine więcej czasu i zaufania, a tutaj taka informacja wyskakuje.
1
@PartidarioCatalan pozwól, że polski internet to osądzi
2
Oficjalnie. Dembele wrogiem narodu polskiego bo nie podał Lewemu. Polscy internauci zadecydowali.
0
@Khajio dla mnie na ten moment nie ma o czym mówić. Porównujesz gwiazdę zespołu PL, który miał bezpośredni udział przy ponad 30% wszystkich bramek swojego zespołu w lidze z bardzo ważnym, ale nie najważniejszym zawodnikiem Ajaxu, który miał udział przy nieco ponad 10% wszystkich bramek Ajaxu w Eredevisie. Narazie moim zdaniem nie ma tu pola do dyskusji. Raphinhia jest bardziej doświadczony, dużo lepszy taktycznie, zweryfikowany w dużo mocniejszej lidze i jest po prostu lepszym piłkarzem. Jak będzie w przyszłości jeszcze nie wiadomo, ale tak jest na ten moment. W pewnym momencie takie same liczby co Antony w Ajaxie kręcił David Neres i też był duży hype na niego, a aktualnie gra w Benfice.
12
Do miłośników Antonego wróżących mu wielki sukces po pierwszym meczu w PL. Martial tez strzelił w swoim pierwszym meczu. Powiem więcej, w drugim zaliczył nawet dublet, a w trzecim dołożył jeszcze asystę. Minie sporo czasu zanim będzie można o nim powiedzieć coś więcej, a tym którzy twierdzą ze trzeba było go kupić zamiast Raphinhi niech się pukną w łeb. Nie ten profil skrzydłowego, który Xavi potrzebował, nie ta cena i przynajmniej jeszcze nie te umiejętności(już sama ich sytuacja w reprezentacji powinna dać do myślenia). Niech was kilka sztuczek technicznych w miejscu nie zmyli bo mecz to nie pokaz w cyrku. Na ten moment to zawodnik, którego dalej trzeba kształtować, a może w przyszłości będzie gwiazda. MOŻE.
0
Jakość indywidualna, ale i tak potrzebne są korekty od Xaviego
0
@katalonczyk82 za Gaviego jeśli już za kogoś, ale widać jasno jaka narazie mamy hierarchie
0
@fenix1983 nie powiedziałbym. Jak Betis zamkną na połowie to faktycznie w ataku pozycyjnym nie wyglądają tak dobrze i trochę gra zwalania, ale szybkimi podaniami omijającymi linie pomocy betisu stwarzają mnóstwo zagrożenia w tym meczu.
0
Może się dziś Real podobać. Wysoką formę prezentują jak na początek sezonu. Jeśli obraz gry nie zmieni się w drugiej połowie to Betis raczej nie doczołga się z tym wynikiem do końca.
0
@Witekk10 interes się kręci xD
1
twitter.com/ManagingBarca/status/1565382331036184576
To byłby faktycznie lekki surprise :P
1
@Emhyr teraz Alba może być bez formy, ale dla mnie cała ta sprawa trochę śmierdzi. Przed nami prawdopodobnie najtrudniejszy sezon w historii, a jednym z dwóch lewych obrońców/wachadłowych ma być raczkujący dopiero w dorosłej piłce dzieciak.
0
@karol130197 transfer pewnie jakiś będzie choćby Alonso czy darmowy Bellerin jeśli dopniemy niektóre odejścia, ale już raczej bez żadnej bomby w stylu Silvy
5
Dla tych co odlecieli po dwóch meczach dlaczego nadal Alonso jest potrzebny. Zgadzam się z tym w 100%.
twitter.com/santi_culer/status/1564247565511565315
twitter.com/santi_culer/status/1564247567440953346
twitter.com/santi_culer/status/1564247568988733445
twitter.com/santi_culer/status/1564247570506989568
twitter.com/santi_culer/status/1564248261686398978
1
@vanharren dokładnie zbyt dużo mankamentów w grze i znaków zapytania na ten moment. Pozostaje im wierzyć, że wykona konieczny krok na przód po tym transferze, ale mam ogromne wątpliwości czy TO United to dobre miejsce na młodego zawodnika na rozwój.
@patryk355 nasz Raphinha, który wygrywa z nim rywalizację w kadrze. Szaleństwo kompletne.
1
twitter.com/FabrizioRomano/status/1563866413835624448
Totalnie nie warty moim zdaniem takich pieniędzy, ale United działa w amoku. Może się znaczaco rozwinie, ale moim zdaniem będzie flop biorąc pod uwagę kwotę.
MADNESS
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@tobiasson92 dokładnie. Top 4 myśle wyciągną, ale na walkę o mistrzostwo maja zbyt młody jeszcze za mało doświadczony zespół. Moim zdaniem na koniec sezonu po raz kolejny zwycięskie będzie City.
0
@mientusek1407 2014/15 jak najbardziej, ale w 2013/14 było bardzo ubogo szczególnie jeśli chodzi o środek obrony. Puyol wypadł i już był ogromny problem bo zostawało tylko 2 klasowych śo.
1
Coś mi tu nie gra. Ma jeszcze dwuletni kontrakt gwarantujący mu niecałe €3m netto rocznie i nagle miałby odpuścić ponad połowe zagwarantowanej w kontrakcie kwoty. Tym bardziej dziwi, że można było odnieść wrażenie, że naciski nie robią na nim wrażenia. Jedyne co mi teraz przychodzi do głowy to zmiana nastawienia ze względu na zbliżający się mundial.
0
@arasz1819 to proste. Alba wszedł tylko na końcówkę kiedy już prowadziliśmy 2 bramkami. Nie dał absolutnie żadnych korzyści, ale tez nie miał żadnych karygodnych błędów. Dlatego nota wyjściowa z minusem. De Jong miał na koncie najwiecej strat z lini pomocy grając na najbardziej odpowiedzialnej pozycji, nie nadążał z kryciem i zaliczył poważny bład w początkowej fazie budowania akcji prowadzący do utraty bramki. Ot cała filozofia. Oceniajmy grę, a nie nazwiska i własne sympatie.
0
@BaroPodertos ostatnimi czasy obniżył loty w ofensywie czyli kiedy? Oglądałeś w ogóle ostatnie 2 sezony? Mało jest bocznych obrońców na świecie, którzy na tym poziomie potrafią takie liczby wykręcić.
Co do Balde to chłopak na pewno ma talent, ale jeśli chcemy walczyć o wszystko to nie możemy grać debiutantem w pierwszym składzie już i tak mamy za mało zbilansowany skład pod tym względem. Chłopak ostatnie dwa sezony się głównie leczył i nie miał ciągłości gry i doświadczenia nawet w 3 lidze, a co dopiero na poziomie la liga czy fazy pucharowej lm.
0
Wynik lepszy niż gra, ale oprócz tego, że ogólnie brakuje nam więcej dojrzałych pomocników o sprawdzonej jakości to kolejny raz udowadnia nam, że potrzebujemy szczególnie klasowego pivota bo na tej pozycji mamy tylko Busiego, który wystarczy ze wypadnie i zaczyna się chaos.
0
@gumaz przede wszystkim w środku pola Gavi i Frenkie moim zdaniem do zmiany