1

@arasz1819 byłbym daleki od obarczania za dzisiejsza porażkę przede wszystkim weteranów, ale każdy widzi to co chce widzieć

1

@Rewolucja123 mam tez wrażenie, że nie bardzo wiemy co robić w ostatniej tercji boiska. Jakbyśmy się zdawali tylko na to co gracze wymyśla. Przy lepiej zorganizowanym rywalu mamy problemy ze stwarzaniem klarownych sytuacji bramkowych.

2

Wygrał lepszy. Gratulacje dla United i Ten Haga za prace jaka wykonuje. Teraz zostało nam się skupić na lidze i pucharze króla wiec może i nam wyjdzie na dobre trochę tych spotkań w środku tygodnia mniej bo widać mocno zmęczeni jesteśmy w drugich połowach spotkań. W każdym razie dalej widać, że dużo pracy przed nami zanim zaczniemy być poważnym graczem w Europie.

4

Kessie dziś przedstawia się elegancko angielskim klubom, które rozważają jego transfer

0

@GdefnyMU widziałeś chociaż jacy zawodnicy wychodzili w lini obrony na spotkania z Pilznem, a jaka linia obrony gramy w najważniejszych spotkaniach w tym roku? Na pewno tak skoro wypisujesz takie rzeczy. Pierwsza cześć sezonu do zgrywanie się nowej lini obrony, której większość wymieniliśmy w lecie, za dużo rotacji Xaviego w tej formacji i kontuzje na najważniejsze spotkania LM. Nie twierdze, że tylko dlatego straciliśmy tyle bramek i odpadliśmy, ale na pewno nam to nie pomogło. O ile Xavi znowu nie wyskoczy z Alonso lub Garcia tylko da grać naszej najlepszej i najlepiej zgranej lini obrony to będzie to nasza najmocniejsza formacja w tym meczu i tak naprawdę jedyna bez poważnego ubytku.

2

@JarekS mam nadzieje, że jakoś choćby w męczarniach przepchniemy ten awans. Tak naprawdę biorąc pod uwagę forme United i to jak ich odmienił Ten Hag mamy do czynienia z jedna z najmocniejszych drużyn w Lidze Europy o ile w tej chwili nie najmocniejsza(wczesna jesień jak dali się wyprzedzić RSS odcinam gruba kreska bo to zupełnie inna drużyna). Dodamy do tego braki kluczowych zawodników i robi się piekielnie trudne wyzwanie. Gdyby nie te braki myśle szanse byłyby wyrównane, ale trzeba sobie jakoś radzić. Byle nie odpaść tak wcześnie z rozgrywek, a w następnej rundzie powinno być troche łatwiej o ile nie trafimy np na Arsenal(choć oni tez się ostatnio trochę wypompowali i na pewno rozgrywki ligowe będą dla nich priorytetem do samego końca).

0

Czy kiedyś Real stwarzając mniej klarownych sytuacji od przeciwnika w meczu pucharowym LM przegra? Wątpię. Natomiast rozumiem ich siłę i jak mogą działać paraliżująco na przeciwników, z którymi się mierzą.

4

Ferran na 9. Walcz chłopie o swoją bramkę :DD

0

Brawo Ferran!!!

0

@Emhyr gdyby jeszcze Weghorst dobrze grał głowa, ale on przy swoich warunkach wygrywa ledwo ponad 40% pojedynków w powietrzu

1

@Sewren122 młodych pomocników już mamy. A taki wyjadacz o dalej wysokiej jakości i od którego młodzi mogą się jeszcze wiele nauczyć zawsze się przyda

0

@tbas przed chwila odpaliłem wiec akurat na ta akcje się zalapalem :D

0

@Szmulek PSG to nie drużyna i chyba jeszcze długo nie będzie. Zlepek świetnych zawodników tak, ale drużyna na pewno nie.

0

Piękny jest Musiala. Fenomenalny talent.

14

Jestem bardzo na tak. Jeśli to się potwierdzi to będziemy mieli prawdopodobnie najbardziej perspektywiczna linie obrony w Europie. Przy takim wyborze środkowych obrońców możemy tez spokojnie żonglować systemami na 3 i 4 stoperów.

0

Ale grają chłopaki. Wysoka obrona Villarealu dziś nie wyrabia. Zasieki zostają takie, że po odbiorze zawsze mamy z 2/3 opcje na podania prostopadle.

0

@gukwa ja tez. Trochę mało rotacji w składzie ostatnio. Żeby nam się to zaraz czkawka nie odbiło.

0

Czy jest jakieś wiarygodne źródło gdzie można sprawdzić maksymalna prędkość biegu piłkarzy występujących w La liga w TYM sezonie? Zależy mi koniecznie na bieżącym sezonie, a nie najlepszym pomiarze z całej kariery oraz żeby to nie było tylko 10 najszybszych zawodników, ale żebym mógł sprawdzić więcej graczy.

47

Najlepszy i sprawdzony styl gry. Nie wiem w czym problem xD
twitter.com/Trojkolorowa_/status/1623619854421860352

2

@xavi890 to nie niewolnictwo lecz umowa, która dobrowolnie podpisał i która musi respektować tak samo klub jak i zawodnik. To nie działa tylko w jedna stronę. Klub się wywiązuje z warunków umowy i zawodnik również ma taki obowiązek. Jeśli chce odejść to musi czekać aż umowa dobiegnie końca, albo klub kupujący musi sie dogadać z jego pracodawca. Do tej pory myślałem, że to oczywiste, ale mnie zaskoczyłeś.

8

@HypeR jaki Fiorentina miała interes w oddawaniu swojego kluczowego zawodnika na wypożyczenie w środku sezonu? Ja mam tylko nadzieje, że w lecie on albo Brozovic trafi na Camp Nou choć łatwe to nie będzie przy zainteresowaniu innych drużyn z PL oraz limitów w La Liga

0

Widać po rekacji Raphinhi na gola jak bardzo potrzebny mu był taki mecz. Oby go to zbudowało na najbliższe tygodnie bo będzie bardzo potrzebny w dobrej formie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

16

Tutaj nie ma co kalkulować. W obecnej sytuacji 3pkt to obowiązek niezależnie od stylu nawet jakbyśmy mieli to przepchnąć kolanem, ale zaczynam się trochę martwić o niektórych zawodników, że zaraz zaczną oddychać rękawami, albo będzie plaga kontuzji.

0

@DzikiGD czytaj ze zrozumieniem. 5 brutto, czyli ok 2,4 netto. Masz na stronie odpowiednie zakładki trzeba tylko przeklikać i Ci przeliczy.

@Krzywy95 u Busiego to kwestia odroczonych zaległości. Między innymi dlatego klub cały czas chce przedłużać jego karierę żeby odwlekać moment wypłaty tych odroczonych pieniędzy. Z tych zaległości tez biorą się aktualne zarobki choćby De Jonga.

0

@DzikiGD w tej chwili zarabia niecałe €2,5m netto rocznie. W pierwszej drużynie mniej od niego zarabiają tylko Tenas, Pena, Torre i Balde(narazie), a jego zarobki są zbliżone do Garcii.

https://www.capology.com/club/barcelona/salaries/

5

Tak sobie spojrzałem teraz na nasze wyniki i był to 14 mecz z rzędu bez porażki we wszystkich rozgrywkach. Ostatni raz przegraliśmy z Bayernem. Nie wszystko mi się podoba i jest wiele rzeczy do których mam pretensje u Xaviego, ale ta seria wyglada bardzo dobrze. Teraz tylko trzymać kciuki żebyśmy wytrzymali fizycznie przy takiej eksploatacji podstawowych zawodników i nie polegli w kluczowej fazie sezonu.

0

Żeby tylko naszym starczyło pary do końca meczu na granie w takim tempie.

6

Niby tylko Mundo, ale rozsądna opcja. Drugiego takiego okienka jak rok temu nie powtórzmy wiec dobrze zatrzymać solidnego, dobrze znającego klub, drużynę i lubianego zmiennika , a skupić się na pierwszej opcji na prawa obronę.

8

Powodzenia na dalszej ścieżce kariery. Ciężko coś więcej powiedzieć po tak krótkim i mało znaczącym pobycie u nas.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?