ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Niestety znalazło by się tego dużo więcej. Szczególnie w Europie w każdym sezonie znajdziemy takie spotkania i to w liczbie mnogiej. Czasem mam już wrażeniem, że grając w Europie co chwile przeżywamy „Dzień Świstaka”.
0
@Emhyr tyle, że nie możemy liczyć na drabinkę. Albo mamy kadrę top 4 w Europie, albo nie mamy. Moim zdaniem nie mamy. Top 8 tak, ale top 4 nie. Losowanie tez rzadko nam sprzyja.
1
@Emhyr Bardziej na ćwierćfinał jak już. Mamy tendencje to przeceniania własnej drużyny i niedocenienie innych, a jest co najmniej kilka kadrowo lepszych zespołów z lepszymi trenerami. Będziemy tez potrzebowali kilku wzmocnień. Nie mamy dalej klasowej 6, a podstawowy prawy obrońca jest tylko wypożyczony. Nasz jedyny LS również, a podstawowa 9 zdaje się już schodzić ze sceny. Nowy trener prawdopodobnie będzie miał tez inna koncepcje i choćby dlatego potrzebuje jakis 2-3 transferów na start. Tak jest zawsze.
1
@Emhyr topowi trenerzy maja tez swoje kosztowne wymagania transferowe(szczególnie na start) i chcą miec decydujące zdanie w kwestii kształtowania kadry, a nie żeby im prezes wciskał swoje prezenty jak Felix czy Neymar. To nie tylko pensja. Z reszta zobacz kiedy ostatni raz tutaj przyszedł topowy trener i sam sobie odpowiedz jakie są na to szanse szczególnie teraz.
1
@Jarek92Barca Zgadzam się w 100%. Zbyt wielu zawodników to dotyczy, a najbardziej po prostu to widać po zawodnikach, którzy przychodzą po świetnej grze w innych klubach. Gdyby to faktycznie były pojedyńcze przypadki to można by sie zastanowić czy to nie problem z zawodnikami, ale takich przypadków jest zbyt wiele.
1
@yoli Generalnie gra na wrzutki jest skazana na porażkę i to już taka oznaka bezsilności. Z tego co kojarzę statystycznie co prawie 100 wrzutka kończy się bramka(możesz mnie poprawic ale skuteczność na pewno jest niska). Tutaj potrzeba wielu zróżnicowanych schematów w ataku żebyśmy mogli grać szybko i efektywnie praktycznie na pamięć.
2
Nagle człowiek się dowiaduje, że to kadra taka słaba, ale dla mnie to niepokojące ilu zawodników po przyjściu do nas robi regres i zapala mi sie lampka ostrzegawcza.
0
@Jarek92Barca Tak, ale nigdy nie wygladał aż tak słabo za równo pod względem fizycznym jak i piłkarskim. Już sam nie wiem na ile to jego metryka, a na ile nasze treningi, ale zawodnik, który zawsze był wzorem atletycznego przygotowania porusza się jak oldboy. Co chwile się gubi, przegrywa pojedynki, piłka mu odskakuje…masakra i nie dotyczy to tylko okresu po kontuzji.
0
Lewy w aktualnej formie powinien się trzymać jak najdalej od piłki w fazie budowania akcji bo robi tylko sobie i drużynie krzywdę. Jego rola powinna się ograniczać do szukania sobie miejsca w polu karnym i jego okolicach oraz wykańczania akcji.
0
@macio_944 Pressing nie działa względem zeszłego sezonu, jest bardzo dziurawy, ale schematów rozegrania w ataku nigdy za wiele nie mieliśmy. Dlatego pewne, bardzo zamknięte drużyny są dla nas od początku kadencji Xaviego prawie nie do sforsowania(Getafe, Rayo itp). Bazujemy w fazie ataku głównie na talencie i kreatywności zawodników, których posiadamy.
0
@MesQueUnClub96 a czy kiedykolwiek słaba gra Lewego jest jego winą? Jest w najgorszej formie od lat i ciężko z tym dyskutować. Potwierdza to zarówno test oka jak i statystki.
0
Ale prostymi środkami nas robią. Masakra.
1
Wredny Szachtar chce nam pieniążki zabrać :(((
1
@Rastafarnianin już z tym Felixem nie przesadzajmy. Nie widzę u niego wielkiej przewagi nas reszta atakujących i statystki to potwierdzają. De Jong i Pedri ofc kluczowi.
0
@mate92 lepszym pytaniem będzie jak tam nasza Barca. Bez szału.
0
Obudźcie mnie jak celny strzał oddamy
3
@Rewolucja123 jego fenomen polega na tym, że raz na 10 prób w jakis efektowny sposób minie obrońcę lub odda niezły strzał/ciekawe podanie i już La Rambla klaska uszami. To moim zdaniem zakłamuje osąd i zmienia wielu „niedzielnym” kibicom percepcję. Jeśli by zajrzeć w statystyki jest mało efektywny, ale czasem bywa efektowny czyli tzw sama sztuka dla sztuki+ trzeba mu przyznać, że jest pracowity jak nigdy, ale już kiedyś był tu taki ofensywy zawodnik, który był krytykowany za to, że jego największa zaleta jest gra w obronie mimo, że w ataku dawał 10x więcej konkretów niż Felix.
0
@FCB_dimiC @barcelonaLM @marcin62 jak was tak potężnie boli jeden urywek, który jest przykładem to tutaj macie filmik, w którym znalazły się oprócz starszych również bardziej aktualne przykłady i wyjaśnienia
1
@Firestone uważaj sobie co chcesz. Czas na rozstanie był dobry i uważam, że w dłuższej perspektywie pomoże się rozwinąć trenerowi i zawodnikom, ale nie tylko w grze z piłka schyłkowy Busi znacznie przewyższał Romeu. Inteligencja boiskowa na zupełnie innym poziomie.
3
Taka jest prawda futbolu moi drodzy
twitter.com/filipnowicki4/status/1721177799325515791
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@zadafcb Przypominają mi się te wszystkie filmiki w stylu „if wrestling is fake explain this” xD
1
@Rewolucja123 jak na bocznego obrońcę czy może bardziej wahadłowego jest tez zaskakująco mocny w pojedynkach. Gość dosłownie miażdzy w tej statystyce swojego kolegę z repki i Barcelony, który ma byc niezłym dryblerem według niektórych :D. Z tej swojej nonszalancji może zrobi z jakaś jedna/dwie sytuacje bramkowe.
14
Cele na dziś:
-mocna reakcja po porażce w El Clasico
-powrót na boisko naszego artysty środka pola
0
@JarekS Tak, reszta jest dla mnie zrozumiała, ale aż tak jest lubiany? W United są tez inni piłkarze o dużo większym znaczeniu. Na dzień dzisiejszy jest to zawodnik o bardzo małym sportowo znaczeniu dla United z problemami kadrowymi nawet jeśli ma potencjał. Dużo bardziej byłoby dla mnie zrozumiałe gdyby na jego miejscu był np kapitan drużyny Fernandes. Widocznie czegoś nie wiem lub nie rozumiem, ale nie powiem gość zaskoczył tym bardziej jeśli to maja być „ostatnie miesiące” :DD
3
Większość jestem w stanie zrozumieć, ale co tam robi Garnacho(na 8 pozycji jak rozwiniecie)?
twitter.com/_LGalacticos/status/1720519352380686688
0
@Gaz Nie żartuj z tym zerowym nakładem finansowym. W lecie rok temu wydaliśmy ok €160m na transfery co stanowiło prawie 30% wydatków transferowych całej ligi, a jeszcze pół roku wcześniej przyszedł Torres za €55m. Bez sensu tez cały czas zwracasz uwagę, że to z dźwigni bo to tez są nasze pieniądze, a nie prezent od świetego Mikołaja. Po prostu oddaliśmy cześć zysków w przyszlosci. Nie ma to tez żadnego znaczenia pod katem wzmocnień dla trenera w jaki sposób zawodnicy zostali sfinansowani. Z tymi turbo niskimi pensjami tez bym nie szalał bo nawet w tym momencie wydajemy więcej niż choćby taki Arsenal czy Liverpool. Zawodnicy przychodzący do nas tez wcale tak malo nie zarabiają w stosunku do tego co mogli by w innych klubach, a jedynie tak rozkładają pensje ze najmniej zarabiają w pierwszym roku dzięki czemu łatwiej ich zarejstować. Choć oczywiście i tak tez pensje zostały znaczaco zredukowane i tutaj brawa za wysiłki klubu.
10
Ci co taktycznego fejura zapodali pod zasięgi xD
twitter.com/Transfery_/status/1720127378981285949
2
Słaby ten cały Lamine Yamal skoro jeszcze nie został niepodważalnym titularem. Miał swoje trzy miesiące szansy. Dawać następnego z La Masii.