ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
W białej części Madrytu na pewno jest szczególnie ceniony. W to nie wątpię ;DD
1
@peetwithbarca w tym przypadku brzmiało to trochę inaczej „jeśli jesteś piłkarzem Barcelony musisz być twardy…”. Właśnie po tym Xavi uznał, że ten Vitor to musi być bardzo silny psychicznie zawodnik i presja mu nie straszna :D
6
@esem91 młody pewnie zarzucił mu przemowa naszego Endrju o tym jak musisz być silny sprawując ważna funkcje i Xaviemu zaimponował :D
0
@P33ck Zostanę przy swoim i nadal uważam, że jest w ich profilach piłkarskich sporo podobieństw tylko oczywiście jakość zupełnie inne przez co może wiele umyka, ale na pewno nie przypomina Moraty(poza skutecznością choć tutaj Morata ostatnio nie przypomina siebie :DD). Z obecnych zawodników może Marcus Thuram jest trochę podobny profilem.
0
@Encore Darwin jest bardzo dobrze wyszkolony technicznie jak na napastnika. Mało już osób pamięta, ale nawet Luisowi na tle gwiazd Barcelony wtedy jak Messi, Neymar, Iniesta zdarzała sie niechlujność i wpadki technicznie, ale i tak był niesamowity :DD
Moim zdaniem zbyt mocno się patrzy na jego atuty przez pryzmat samej skuteczności, a poza tym elementem to genialny zawodnik. Oczywiście musi to poprawic jeśli ma zostać gwiazda.
1
@hayek zupełnie inny profil napastnika i sufit Nunez ma dużo wyżej moim zdaniem. Pytanie czy kiedyś będzie w stanie do niego dobić.
@P33ck a Nunez to jaki profil twoim zdaniem hmm? Przeanalizuj jego grę, w jakich obszarach się porusza, na jakich pozycjach grywa i jego statystki. Profilem piłkarskim jest podobny tylko jakość jeszcze nie ta jeśli kiedykolwiek w ogóle będzie. Narazie mamy sam potencjał.
3
Gość ma wszystko żeby zostać spadkobierca Suareza oprócz wykończenia…
Osobiście wierze, że w tym lub następnym roku wykona ten krok na przód bo mało kto pamięta, ale w jego wieku Luis dopiero przechodził do Liverpoolu po zmiażdżeniu Eredevisie(tak jak Nunez portugalskiej), a poziom gwiazdy światowego formatu osiągnął jeszcze ponad rok później w sezonie 2012/13.
twitter.com/m1h0L/status/1717638551901229196
0
Jak nasza pyzata buźka dziś zagrała. Bramke widziałem, że strzelił, ale chętnie się dowiem trochę więcej na temat jego występu bo w statystykach widzę średnio mimo wszystko bez wygranych pojedynków, udanych dryblingów czy kluczowych podań.
5
@Emhyr docenił wyczyn kolegi z drużyny i za to ma zostać ukarany? Jest wysoko xD
2
@Rewolucja123 jak to mówią prześcieradła „jedyny nieskorumpowany sędzia” choć jeśli przegrają w sobotę to może się okazać, że już nie ma takiego w lidze, który sprostał by najwyższym wymaganiom Madridismo :DD
0
@Popitek12 historycznie zdecydowanie Holenderscy, a aktualnie musiałbym się mocniej zastanowić i przejrzeć cv trenerów
0
@Encore z Realem kojarzę tez podobnie strzelił. Popisowy numer.
1
Oglądam sobie skróty z LM i trzeba przyznać piękna była ta piłeczka Gundo do Fermina po której bramke zdobył Ferran. Ruch i ustawienie młodego tez w punkt.
1
@Rewolucja123 ważne żebyśmy zrobili ponad wszystko dobry wynik w LM i tutaj każde zwycięstwo jest na wagę złota(dosłownie :DD). Musimy tez zbudować pewność siebie w europejskich pucharach, które są nam solą w oku od dawna.
1
@maroon Dla mnie mimo wszystko jedynka lepsza i ta zabawa w ciuciubabkę w biurowcu. Tez jakoś główny antagonista mi bardziej siedział.
0
@Rewolucja123 dawno Celticu nie widziałem w akcji, ale fajnie piłeczka graja chłopaki
1
@blakkudium jego popisowy numer z tym zejściem do prawej i strzałem po krótkim
2
@matirix20 To prawda natomiast tym bardziej dziwi tweet admina konta Barcy
5
Oficjalne konto twitterowe Barcy podaje, że piłka po uderzeniu Fermina poruszała się z prędkością 230km/h. Nie byłoby w tym może nic dziwnego gdyby nie fakt, że najmocniejsze odnotowane uderzenie w historii według kilku źródeł to strzał piłkarza Sportingu Ronny’ego po którym piłka poruszała się z prędkością 211km/h xDD
0
@kuz już ciągniemy z Juvenilu
1
Gdzie jest mój Lamine Yamal i co z nim Panie Xavi zrobiłeś
0
Bramka kolejki? :DD
0
@mientusek1407 ukąsił Porto i Villareal. Ogólnie jeszcze wielu bardzo mocnych rywali nie mieliśmy w tym sezonie.
1
@urbie999 niedościgniony wzór
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Będzie gol uznany
2
Ale te nasze dzieciaki szybko odbierają piłkę. Pół akcji nie może młody Szachtar przeprowadzić.
4
@arasz1819 Może tak być choć z drugiej strony Mbappe nigdy nie zagrał w klasyku i tu żadnego podstępu nie ma.
0
Podobno jakiś problem zdrowotny Bellinghama. Czekamy na potwierdzenie.
1
@Rewolucja123 coś tu nie zagrało faktycznie bo dla mnie to mało kontrowersyjna teza, a niektórzy zareagowali jakbym napisał, że Jesusowi się Złota Piłka należy :D