1

@Soetie z jego rocznika jest jedynym zawodnikiem grającym regularnie w topowym klubie na całym świecie, a z rocznika rok starszego jest tylko Warren Zaire-Emery w PSG czyli kolejny wybryk natury, który tez musiał być ostrożnie wdrażany do dorosłej piłki w zeszłym sezonie. Standardy tutaj widzę bardzo szybko się podnoszą i za rok dowiemy się, że Yamal to beztalencie bo nie wywalczył niepodważalnej pozycji w pierwszej 11 :DDD

0

@krol211 Najpierw to trzeba ogarnąć jak to finansowo spiąć żeby go zarejestrować w La liga

20

Biorąc pod uwagę, że naszym wychowankiem jest najlepszy piłkarz w historii i prawdziwy kolekcjoner tej nagrody to w kategorii wychowanych laureatów Złotej Piłki szybko nie zostaniemy pokonani o ile w ogóle :DD

4

@MesQueUnClub_87 to są głównie niedojrzali fanatycy i ludzie wątpliwego intelektu.Z takim nie warto dyskutować choć tacy krzyczą zawsze najgłośniej :DD

4

Zawsze mnie bawi jak ktoś, żeby nadać większej wartości swojej opinii na temat przykładowo drużyny przeciwne zaczyna od napisania przykładowo „Jako fan Realu uważam…, jako fan Barcy…” itd. Normalnie plus 10 do mocy statementu xD

14

@mekston pod Ronaldo byli w stanie ułożyć drużynę, ale pod Messiego już nie. Tutaj byłby jendym z wielu. Jeszcze to stwierdzenie ze Bale’em xD

Niesamowite jak ten geniusz z La Masii im siedzi na bani

8

Niesamowici są xD
twitter.com/krzy_siek86/status/1719383245874188788

0

Na tweeterze już można się nawet dowiedzieć, że oprócz tego, że Messi ukradł kolejna złota piłkę co dobrze wiemy to jeszcze Alvarez poniósł Argentyne do zwycięstwa na Mundialu, a nie Messi :DD

0

@TR3YWAY Ciężko powiedzieć. Jego największymi konkurentami są dwaj pomocnicy. Jego forma tez budzi bardzo duże wątpliwości mimo 2/3 lepszych spotkań gdzie cała drużyna zagrała świetnie. Nawet czysto statystycznie wyglada praktycznie w każdym aspekcie gorzej niż w zeszłym sezonie co martwi. Mam nadzieje, że załapie rytm i będzie przynajmniej przyzwoita dyspozycja bo jak nie to będzie duży dylemat co z tym fantem zrobić.

11

@SelloutCrowd Jest tanio? Jest.
Jest dobrze? Jest tanio :DD

1

Mam wrażenie, że czepianie się Marca za pierwsza stracona wczoraj bramke to już trochę przesada i jest mocno na siłe. Moim zdaniem nie pomógł, ale tez nie zawinił i powtórzę to co wczoraj pisałem czyli jakby obronił to uderzenie to pisalibyśmy o interwencji kolejki i kolejnym popisie. Zwracając uwagę na poszczególne elementy zawodnik był zasłonięty, uderzenie piekielnie mocne i odchodzące, a osoby, które piszą, że powinien próbować bronić to oburącz chyba sami nie wiedzą o czym piszą bo jakby spróbował to już by jej w ogóle nie dotknął nawet. Przy takim uderzeniu ta ręka u góry go wyciąga i jeszcze ku dodaje zasięgu i to normalne zachowanie bramkarza i w 99% sytuacji każdy dobry bramkarz by tu zachował się podobnie. Tutaj można winić tylko piłkarzy z pola moim zdaniem za to, że miał tyle miejsca i czasu Bellingham żeby sobie taka rakietę przygotować.

0

@MesQueUnClub_87 ciekawy temat podniosłeś, ale moim zdaniem nie do końca masz racje, co najwyżej częściowo. Oczywiście duża część osobowości jest dziedziczna, ale tez na wiele możesz wpływać szczególnie w przypadku tak młodych osób kiedy mózg jeszcze jest w fazie rozwoju czyli z tego co pamietam do ok 25 roku życia. Nie zakładałbym tez z góry, że nasze młode chłopaki są krnąbrne i nic do nich nie dociera. Mam nawet wątpliwości czy z takimi charakterami by się znaleźli tu gdzie się znajdują. Ciekawy tez jestem zdania w tym temacie osoby, która faktycznie z wykształcenia jest psychologiem i pracuje nawet z piłkarzami wiec ma faktyczny obraz co można zdziałać z mentalnością młodego zawodnika. @JarekS

https://przystaneknauka.us.edu.pl/artykul/mozg-dojrzewa-dluzej-niz-sie-spodziewano

0

@Hawajczyk może mnie trochę emocje ponoszą choć przy „bliskim” wyniku spodziewałem się jak będzie punktowane. Natomiast mam trochę niesmak w momencie jak niepokonany mistrz świata w boksie przez cała walkę tak naprawdę nie wyprowadza żadnego znaczącego ciosu z zawodnikiem MMA nawet takiej klasy do tego lądując na deskach i będąc nawet bliskim drugi raz. Spodziewałem się lania jak w walce McGregor vs Floyd, a tu taka niespodzianka. Sam chętnie zobaczę powtórkę i sam sobie to spróbuje policzyć runda po rundzie, ale jednak wiele rund Furego gdzie tak naprawdę tylko „muskał” Francisa nawet jeśli z większa skutecznością mnie nie przekonuje do końca. Francis Ngannou wyprowadził dużo więcej znaczących uderzeń i to tez powinno mieć dużo znaczenie w punktacji nawet jeśli tych celnych ciosów było czasem mniej.

1

@Szmulek No niby miał więcej celnych, ale tak naprawdę żadnego znaczącego ciosu podczas gdy Ngannou trochę tych znaczących uderzen wyprowadził. W czwartej? rundzie miał Tysona na deskach i jeszcze w ósmej w opałach. Chętnie zobaczę punktacje runda po rundzie bo ten werdykt śmierdzi trochę ustawka.

3

@DonCarletto właśnie tez mi się po 6 rundzie tak wydawało, ale teraz wygląda znów trochę lepiej

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Albo to jakaś gra albo Fury mocno nie docenił Ngannou, ale chłop kompletnie wybija mu wszystkie atuty. Nie odstaje siłowo jak większość rywali Tysona, a wszystkie ataki przepuszcza w punkt i kontruje. Pachnie sensacja.

7

@Kubix93 No Gavi był kapitalny, ale mało kto będzie o tym zaraz pamiętał skoro to Jude strzelił dwie bramki i został bohaterem spotkania.

4

@cyron1 Gdzie tutaj jego fart? Kapitalnym uderzeniem przywrócił Real do gry w trudnym momencie, a bramka na 2-1 no cóż…jeśli cały czas się znajduje w takich sytuacjach to ciężko to nazwać fartem. Przy takiej częstotliwości to już umiejetność dochodzenia do sytuacji bramkowych. Poniekąd tez takie spotkania charakteryzują najlepszych gdzie im nie idzie, są wyłączeni z gry, a i tak potrafią zadecydować o wyniku spotkania.

@JarekS a co do nas „zmarnowana szansa” najlepiej opisuje to spotkanie. Mieliśmy ich na widelcu, a ostatecznie sami skończyliśmy na talerzu. No nic. Głowy do góry i trzeba się jak najszybciej podnieść bo mamy mimo wszystko kilka powodów do optymizmu choćby właśnie w osobie Fermina Lopeza.

1

Mecz zmarnowanej szansy

1

@kanver_ zasłonięty i cholernie mocne uderzenie. Bramkarza bym najmniej winił. To już takie szukanie tutaj błędu na siłe, a gdyby obronił to byłaby interwencja kolejki.

0

Linie obrony i pomocy dziś wyglądają nieźle, ale w ataku będą potrzebne jakieś zmiany niedługo.

1

Może się to źle zestarzeje, ale Bellingham gra dzisiaj czy jednak nie wyszedł na boisko? :D

0

Gil Manzano narazie niezłe zawody

0

@Emhyr Panie jak to było poważne przestępstwo. Gwałt na drużynie Realu Madryt mianowicie.

2

Kto ma wiedzieć ten wie haha
twitter.com/mateogauchi/status/1717989854036779110

0

@Emhyr jedyny sprawiedliwy w tej skorumpowanej lidze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@revolution33 Nie bez powodu w Madrycie jest chyba ulubionym sędzia La Liga

https://zapodaj.net/plik-dr3sLvg54h

Plus w 36 spotkaniach Barcy pokazał 85 żółtych kartek, 10 czerwonych i gwizdnął dla nas 6 karnych
A dla Realu w 47 spotkaniach pokazał 86 żółtych kartek, 4 czerwone i 14 karnych

Ps. Rozbieżność w liczbie spotkań w tabeli z tymi, ktore wypisałem wynika z tego, że w tabeli są same ligowe

2

W białej części Madrytu na pewno jest szczególnie ceniony. W to nie wątpię ;DD

1

@peetwithbarca w tym przypadku brzmiało to trochę inaczej „jeśli jesteś piłkarzem Barcelony musisz być twardy…”. Właśnie po tym Xavi uznał, że ten Vitor to musi być bardzo silny psychicznie zawodnik i presja mu nie straszna :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?