ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Znając dotychczasowe działania naszego sztabu medycznego strasznie się boje o przyszłość naszego walczaka. Oby jednak operacja i okres rehabilitacji przeszły pomyślnie, a Gavi miał długa i udana karierę. Głęboko wierze, że to będzie scenariusz jak u Wirtza, który po zerwaniu więzadeł krzyżowych znowu czaruje na boiskach i jest jeszcze lepszy, a nie będziemy próbowali pobić rekordu Modera.
0
@MOLESTA o czym ty piszesz człowieku? Chłopak ma 16 lat i jak na ten wiek jest niezle i przynajmniej na krótkich odcinkach udaje mu sie oderwać często od obrońcy. Koledzy maja racje, że to w tym momencie to już głównie kwestia treningu i budowy masy mięśniowej i siły, które sie przełożą na eksplozywność i zajmie to kilka lat. Z reszta zobacz sobie kiedy maja peak choćby sprinterzy i kiedy osiągają wyniki najlepsze(ok 25-30 lat).
0
@Bobert_Kubicki Spokojnie. Wygramy walkowerem.
10
Po starej znajomości tylko za dwukrotność jego wartości rynkowej :D
0
@ventriloquist1 już nie chciałem się tak pastwić doceniając, że chłopak wykonał duży postęp na przestrzeni zeszłego sezonu, ale zgadza się. Od początku tego sezonu bez formy i do tego nasza gra mu nie sprzyja. Nie dość, że nie ma poprawy w decyzyjności i jakości dograń w ostatniej tercji to przez nasza statyczna grę nie może wykorzystać swojej dynamiki i tylko dostaje i zwraca piłkę na co zwrócił uwagę autor artykułu.
4
Bardzo dobra i szczegółowa analiza aktualnej sytuacji naszego zespołu i wnioski, z którymi myśle większość się zgadza. Od siebie dodam, że najbardziej martwi mnie brak rozwoju, a w niektórych przypadkach wręcz regres zawodników. Do tego wielu zawodników po przyjściu tutaj obniża swój poziom. Tego jest po prostu za wiele:
-Gavi(był praktycznie przez pół roku bez formy i wykorzystywany niezgodnie ze swoim profilem piłkarskim)
-Torres(przychodził jak jeden z najlepszych zawodników kadry w tamtym okresie i najlepszy strzelec oraz miał obiecujące wejście, a potem przepadł)
-Pedri(złe zarządzanie zdrowiem najbardziej utalentowanego piłkarza w kadrze i brak progresu od dłuższego czasu)
-Lewandowski(tutaj chyba nie muszę komentować, drastyczny regres na przestrzeni roku)
-Raphinha(dobry zawodnik, ale wykorzystywany niezgodnie z profilem)
-Garcia(w pewnym momencie podstawowy stoper kadry, później regres i teraz notuje progres dopiero w nowym zespole)
-Cancelo(dobre wejście i teraz obniżka)
-Felix(tak samo jak wyżej)
Tego jest zbyt wiele żeby powiedzieć tylko zawodnik X jest za słaby itp i martwi to cholernie bo wielu naszych młodych zawodników jest w takim wieku, że powinni się poprawiać z miesiąca na miesiąc, a zamiast tego stoją w miejscu lub się cofają.
3
@VegetaPolska ja tam nawet lubię. To poniekąd jedyna cześć „męskiej” biżuterii przyjęta w naszym społeczeństwie. Dla niektórych to tez forma inwestycji, ale dwa zegarki noszone na raz to już traci kiczem i tandeta. Niech się jeszcze kilogramem złota obwiesi żeby wszyscy wiedzieli, że ma kasy jak lodu nasz Dębicki gangster :DD
15
Ciężki czas dla prostego chłopaka z Dębicy xD
twitter.com/MrM37432181/status/1723764043217862981
0
@Lionel_Messi10 Czytaj ze zrozumieniem. „Zazwyczaj” są bardziej wyważeni od dłuższego czasu i dzięki temu w końcu odnieśli sukces w Europie. Dzisiejszy mecz właśnie nie przypomniał City z ostatniego czasu. Nie było tam kompletnie kontroli.
0
@Lionel_Messi10 strasznie masz cukierkowe i zerojedynkowe spojrzenie na futbol. Nie wszystko jest takie proste, a czasy kiedy wygrywaliśmy po 3/4/5 bramkami szybko nie wrócą o ile w ogóle. Nawet City nie gra az tak ofensywnej piłki juz zazwyczaj. Nie jestem wielkim fanem Xaviego i sam mam wątpliwości czy jest odpowiednia osoba żeby prowadzić ten projekt czy go to trochę nie przerasta, ale mamy tez swoje ograniczenia, które nie są wina tylko trenera. Żaden trener tez nie zmieni gry z miejsca przy aktualnej kadrze gdzie jest wielu młodych zawodników. Prawdopodobnie nawet najlepszy trener potrzebował by czasu na rozwój zespołu i jakis transferów na start pod nowa koncepcje na co nas nie stać.
1
@Michael24 Chelsea ma zdecydowanie najmłodsza kadrę w PL(nawet najmłodsza w ostatniej dekadzie) i jedna z najmłodszych w Top 5 lig. Ten zespół się będzie budował najbliższe kilka lat zanim zacznie osiągać sukcesy. Narazie będą górki i dołki, ale potencjału nie brakuje.
0
@Hawajczyk Samo granie na wrzutki jest skazane na porażkę i pokazuje bezradność i brak pomysłu. Bardzo mały procent wrzutek statystycznie kończy się bramka.
1
@kamilop grając tak jak my nic by nam nie dał nawet najszybszy napastnik świata. Już prędzej ktoś w stylu Kane by się przydał kto przytrzyma piłkę i pogra kombinacyjnie na małej przestrzeni.
1
W obronie jak juniorzy…
0
Dziś taki kupon na rozkładzie:
-Nunez z bramka w 1.połowie
-Boniface z bramka
-Brighton liczba goli +1,5
-Brighton vs Sheffield liczba spalonych +2,5
-Barcelona wygra
- City bramki +0,5
-Chelsea vs City liczba rzutów różnych w 2.połowie +3,5
In Darwin Nunez I trust
4
@Muevertigo superliga może przynieść korzyści dla dużych klubów, ale z cała pewnością nie jest recepta na pogłębiające się „rozwarstwienia i dysproporcje”, a wręcz przeciwnie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
13
@zodiak_10 ty się zastanów chłopie. Jego syn może to zobaczyć.
0
To co Bayern kolejne 10 mistrzostw z rzędu? Tak to jest jak nikt nie potrafi im zabrać mistrzostwa nawet kiedy się dosłownie podkładają.
0
@Rewolucja123 typerzy lubią to
2
Przeżywamy właśnie Deja Vu z zeszłego sezonu i wypadałoby się zastanowić na ile problem tkwi w piłkarzach, a na ile ich wykorzystaniu i naszych schematach atakowania, a raczej ich braku i poleganiu w ostatniej tercji tylko na jakości indywidualnej zawodników, których posiadamy. Zawodnikom tez trzeba pomoc, nie mamy już Messiego czy Neymara, którzy potrafią robić coś z niczego i 99,9% drużyn nie ma. Mam wrażenie, że przy utrzymaniu aktualnego stanu rzeczy za rok pojawi się kolejny identyczny artykuł.
1
@JarekS dla Barcy Fati pokazujący chociaż 70% tego na co miał potencjał wchodząc do dorosłej piłki byłby zbawieniem. Idealnie może zająć miejsce Felixa po powrocie co pozwoli nam skupić się na innych potrzebach kadrowych i zaoszczędzić sporo pieniędzy. Oby nasz Ansu dalej rósł z każdym tygodniem.
0
@krol211 bo wczorajszym widowisku to jest two retards fighting xD
0
@Pedri16Future mam nadzieje, że nie popsują nam zabawy i nie wcisną jakiegoś farfocla :DD
1
Miałem dziś nie oglądać LM, ale jednak chęć zobaczenia kompromitacji United jest silniejsza. Odpalamy.
0
@Rewolucja123 La Rambla żyje w swojej rzeczywistości
4
@Encore 23 mecze i 23 wygrane w tym roku u siebie. Maszyna.
0
Hajto wyjątkowo z sensem
3
@Emhyr Dobra dla kogo? Tylko dla Laporty. Dla Barcy wiele to nie zmieni nawet jeśli sędzia się przychyli do prośby prokuratury i nadal możemy się poszczycić tym, że przynajmniej od początku XXI wieku rządzą naszym klubem sami oszuści i krętacze, którzy spowodowali, że najpiękniejszy okres w historii klubu jest teraz publicznie podważany.
0
@Ziemny 3:0 z Bayernem na wyjeździe(kompletna bezsilność) 2021/22, 3:0 z Bayernem u siebie 2022/23(kompletna bezsilność), 3:2 z Eintrachtem u siebie 2021/22(zdominowani i ograni taktycznie przez niżej notowanego rywala) to takie mecze, w których kompletnie nie mieliśmy nic do powiedzenia choć rywale mocniejsi