ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Chłop eksploruje nowy rynek. Narazie jest na etapie skautingu, a wkrótce zacznie składać pierwsze oferty transferowe :D
twitter.com/Wilku_ASR/status/1743764885442269399
1
@DonCarletto Javi Miguel po przeszkoleniu przez Xaviego wziął się za trenowanie
6
@Gaz Gundo past prime pół roku od bycia top 5 pomocników zeszłego sezonu i po jednym z lepszych sezonów indywidualnie w karierze? Lewandowski zaliczył zjazd po kilku miesiącach treningów u nas. Przychodził jako topowa 9. Przypadek? Torres przychodził jako najlepszy strzelec kadry w tamtym okresie i bardzo obiecujący zawodnik. Kounde jeden z najbardziej obiecujących stoperów w La Liga. Raphinha przychodził jako wyróżniający się boczny pomocnik PL, o którego walczyły topowe zespoły tej ligi oraz podstawowy reprezentant Brazylii. Faktu są takie, że klub wykonał ogromny wysiłek żeby sprowadzić klasowych zawodników, a co z nimi zrobi trener to inna sprawa. Oczywiście zawsze można jak ty powiedzieć, że zawodnicy słabi, ale dziwnym trafem zaliczają zjazd u nas dopiero i to wszyscy na raz…ale kij wina graczy. Wydajmy kolejne €200m, których nawet nie mamy to może wizjoner ulepi z tego drużynę.
41
Bez jaj. Ancelotti z plaga kontuzji, bez napastnika od początku sezonu(Joselu to nie ten rozmiar kapelusza, w takim klubie może być co najwyżej zmiennikiem 9) kombinuje i lepi jak może z tego co ma i nie prosi publicznie od wzmocnienia mimo, że ma wystarczająco powodów, a naszemu wizjonerowi wiecznie mało. Fermina by odmroził, albo niech poszuka jakis nieoczywistych rozwiązań zamiast trzymać się pomysłu, do którego nawet nie mamy odpowiednich profili zawodników na wszystkich pozycjach.
0
Gra napastnika zależy od piłek, ale sam tez musi trochę ruchów na wolne pole wykonać żeby ułatwić kolegom dostarczanie tych piłek.
Zastanawia mnie tez co musi zrobić trener żeby dostać naprawdę niska ocenę np 2 jeśli potrafi nawet sabotować częściowo swój własny plan na mecz co sam przyznał na konferencji prasowej i zauważa to dopiero 20min przed końcem spotkania
12
@bartas97 i to jest przynajmniej ciekawy i wartościowy twórca internetowy, a nie kolejne kopiuj wklej(zdaje sobie sprawę, że tacy twórcy tez istnieją, ale nadal daleko im to mainstreamu)
22
@Kuba_1 Rafał Muniak przy nim to okaz zdrowia psychicznego i rozsądku
1
@JarekS oj tak biorąc pod uwagę ilu aktualnie posiadamy napastników w kadrze z czego aż 3 ma dalej potencjał rozwojowy i potrzebuje minut oraz nasze problemy ze skrzydłami i podstawowa 9 właśnie aż się prosi o takie rozwiązania. Natomiast ja się już domyślam jakie to będą „rozwiązania” i „rotacje” i dobrze to zobrazował Maciek Miko w ostatnim podcascie…
3
@Kuba_1 to ten właściwy Portugalczyk. Drugi niech wraca do Madrytu.
0
@Veysel gość notuje poniżej 1 kluczowego podania na mecz i w lidze ma xA na poziomie 2. O czym ty piszesz? Gra prawie wszystko na jednej pozycji, ma zaufanie, a kompletnie tego nie widać po jego grze.
3
@Veysel nie no gdzie Krym, a gdzie Rzym. Jaki znowu Neymar? Zero podobieństwa, zupełnie inny zawodnik, a Felix skomentuje jednym słowem Overrated. Skrzydłowy co wypada w statystykach na 90min gorzej od Ferrana bez pozycji nie może być podstawowym graczem Barcy.
0
@Peciak Nie, z Atleti wtedy przegraliśmy jeśli dobrze pamietam. Chyba, że coś mi się pomieszało.
0
Kiedy ostatnio jakiś trener został zwolniony po wygranym spotkaniu? Pytam z ciekawości.
0
To co na dwóch napastników? Szkoda, w takim spotkaniu musimy podjąć to ryzyko.
2
Szok i niedowierzanie. Aż muszę okulary przetrzeć :D
1
Ten nasz kapitan jak się rozegra to potrafi przyzwoicie wyglądać. Gorzej, że zawsze jak się już rozegra to przychodzi kontuzja, albo wszyscy pozostali pomocnicy są zdrowi.
2
Ale Święcicki zadrwił teraz z Lewego haha
0
Napisałbym, że na druga zasiadam z optymizmem bo gorzej nie będzie, ale boje się że mnie jeszcze zaskoczą xD
1
@Rewolucja123 na kadrze był tylko przez nieco ponad 2 tygodnie listopada(jeszcze 04.11 oraz 28.11 grał spotkania w Barcy u19)
Edit. Mój błąd ostatnie spotkanie w klubie przed wyjazdem to 29.10, a później 28.11 w każdym razie w grudniu był dostępny
0
@esem91 szkoda tylko, że upycha go na bokach zamiast rotować z Lewym na środku. Z reszta Guiu tez nie dostaje za bardzo minut na środku bo Lewy jest untouchable. Zobaczymy jeszcze jak będzie z Roque.
2
@tristan87 co ostatnio UEFA wrzuca skille to nie mam pytań haha
1
@JarekS dzięki :)
0
@Rewolucja123 I jeszcze po Euro może się zwolnić Nagelsmann. Tutaj mamy znowu już te kilka lat doświadczenia i karierę budowana krok po kroku oraz duży potencjał choć niektórych może odpychać jego etap w Bayernie(ja podchodzę do tego trochę inaczej) oraz dużaaa pensja. Znowu tez mamy brak znajomosci języka choć Laporta po wyborach wspomniał, że lubi niemieckich trenerów. Natomiast biorąc pod uwagę jego wymagania i potencjalne gwarancje autonomiczności w budowie kadry w to już kompletnie nie wierzę.
0
@Rewolucja123 jeśli dowiezie choćby ta LM z Girona myśle, że jego następnym krokiem będzie klub z aspiracjami, ale w Anglii(np Totki, Aston Villa, Newcastle w zależności jaka posada będzie wolna). Klubów w La Liga z poziomu, o którym piszesz raczej nie będzie na niego stać lub będą dla niego mało interesujące.
Jeśli mówimy tez o trenerach, którzy maja to doświadczenie z presja to jest również ten Flick, ale to jest jajko niespodzianka i do tego języka nie zna. W Bayernie nawet w drugim sezonie wyglądali bardzo dobrze tylko trochę mieli problemów z urazami na wiosnę, ale z drugiej strony w kadrze jedna wielka klapa.
0
@Rewolucja123 ok, jest to jakiś punkt zaczepienia. Z drugiej strony w końcu trzeba będzie ten krok do przodu zrobić choć nadal myślę, że Michel jeszcze minimum jeden sezon zostanie w Gironie gdzie ma pełne wsparcie i pewnie w ramach ffp City Football Group zadba o jakieś ciekawe wzmocnienia na europejskie puchary.
0
@Rewolucja123 Nie mówię, że na pewno by Michel odniósł sukces bo wszystkiego przewidzieć się nie da, ale skąd pewność, że by nie dał rady. Jest to trener z charakterem, który ma pomysł na drużynę, jest kreatywny, potrafi rozwijać zawodników i zespół oraz adaptować się do różnych trudności/scenariuszy. Jest już na tym etapie również dużo bardziej doświadczonym i rozwiniętym trenerem niż Xavi jak przechodził do Barcy. Na pewno jest gotowy na kolejne wyzwania choć pewnie tymi wyzwaniami będą europejskie puchary z Girona, a dopiero później jakiś większy klub.
0
@okiemtypera_lucaxx95 w sumie nawet czysto statystycznie Girona jest drużyna La Liga, która najczęściej dokonywała „Remontad” w tym sezonie jeśli dobrze pamietam :DD
1
W tym sezonie całkiem sporo takich atrakcyjnych dla postronnego kibica spotkań w La Liga. Co ciekawe połowe z nich zapewniła chyba sama Girona xD
1
@BulaKG w 1000 na pewno
0
@Kamiloza91 niby tak, ale weź pod uwagę kilka aspektów:
-Real zawsze najgorsza formę fizyczna ma na początku roku i tak jest zawsze od lat wiec jeśli teraz punktów nie tracą to potem będzie o ich stratę ciężej
-plaga kontuzji i zawieszenia. Nasze problemy z urazami w porównaniu do tego co maja oni w tym sezonie to pikuś, ale tutaj tez będzie się w nadchodzących tygodniach i miesiącach poprawiać. Wrócił Vini, zaraz wraca Camavinga oraz Nacho się skończy zawieszenie. Do tego wszystko wskazuje na to, że na końcówkę sezonu może wrócić Militao(choć tutaj na pewno znakiem zapytania będzie forma i odbudowa raczej mu chwile zajmie). Co prawda narazie zaprzeczają, ale nie można wykluczyć tez jakiegoś transferu do lini obrony w zimie.
-No i prawdopodobnie najważniejsze czyli nasza gra. No niestety biorąc pod uwagę pewne problemy, których trener nie potrafi rozwiązać od początku sezonu ciężko być wielkim optymistom.