ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawel13sz jako „hiszpański” trener Barcelony
0
@foczkyyyhg piszesz jakbyśmy tymi dziećmi grali od początku sezonu, a nie dwóch/trzech spotkań. Zazwyczaj nasza średnia wieku wyjściowej jedenastki w rundzie jesiennej to było 26-27 lat. Chyba, ze podpuszczasz.
1
Ernesto Maestro. Kłaniam się nisko.
1
@macio_944 przede wszystkim gra w gorszej i dużo gorzej ułożonej drużynie. Na moje oko i tak jest chyba najrówniejszym naszym pomocnikiem w rundzie jesiennej, ewentualnie obok Frenkiego. W każdym razie po zachowaniu na boisku i wypowiedziach widać, że mu zależy, a nie przyjechał na wakacje.
0
@Rewolucja123 shit is getting serious xD
0
@Tibu to, że Oriol nie dojechał z różnych względów to jedno, ale nie powiesz mi że nadal nie mamy problemów z ta pozycja kto by tam nie grał. Dalej nam brakuje takiego profilu w środku pola i wystarczy spojrzeć jak ogromne problemy mamy z przejściami z ataku do obrony i jak łatwo wchodzą w nas rywale swoimi szybkimi atakami.
1
@Firestone chyba znaleźliśmy ten „twardy” elektorat Laporty xD
2
@bartas97 „już się wyjaśniło w poście niżej” :D
2
Narazie lodu i czekamy na więcej informacji z rzetelnych źródeł+ brak korupcji nadal nie znaczy, że wszystko jest cacy i wcale od lat naszym klubem nie rządzą krętacze i oszuści
Edit. I już się wyjaśniło w poście niżej
twitter.com/michalgajdek/status/1750174619850436961
1
@Pedri16Future narazie jak zwrócił uwagę @Tasde zarzutów brak. Dalej są na etapie zbierania dowodów i również się zgadzam, że to nie może być powód dla, którego będziemy siedzieć jak mysz pod miotła i na wszystko przymykać oko. Ta sprawę i tak będą wyciągać czy się odezwiemy czy nie, a takie walki jak z Almeria nie mogą przechodzić.
Ps. Oprócz tego czy miał wpływ na awanse i spadki musza jeszcze jakoś udowodnić, że wykorzystywał to na naszą/jego korzyść, a to tez nie takie proste. Sędziowie nie są zbyt rozmowni, a sam Negreira zasłania się demencja i cholera wie czy nie wykituje staruszek zanim do jakiegoś procesu dojdzie. Narazie to co robiliśmy jest tylko nieetyczne, a co będzie dalej czas pokaże.
1
@FcPortoFan1999 No tam z tego co widzę trochę inaczej się sprawy miały niż u nas. Udowodniono im, że przekupili sędziów dwóch meczów w sezonie 2003/04(z reszta jako fan Porto wiesz pewnie lepiej ode mnie jak to było dokładnie). U nas okres jest znacznie dłuższy oraz sprawa bardziej złożona i jestem przekonany, że nie udowodnią, że ustawiliśmy jakiś mecz, ale też nie tego raczej szukają, bardziej im chodzi o pośredni wpływ za pomocą Negreiry, który miał lub nie miał wypływu na awanse i spadki sędziów w zależności kogo w Hiszpanii zapytasz xD. Nie wiem jak wszystko się zakończy, ale smród i niesmak pozostanie na wiele lat i zawsze nam to ktoś będzie wyciągał w lepszych momentach, albo jak będziemy się skarżyć na sędziowanie.
4
@daniel32778 to jest twoja opinia jako kibica Barcelony, a teraz odłóż sympatie i to jak chciałbyś żeby to wyglądało na bok i spójrz na to z perspektywy neutralnego kibica. U nich nigdy nic nie udowodniono, a my realnie przez wiele lat płaciliśmy temu wiceprezesowi komitetu sędziowskiego co jest już faktem. Nie powiesz mi, że to nie budzi ogromnych podjerzeń, a na pewno daje szerokie pole do insynuacji. Nie mówię, że miała miejsce korupcja sportowa, ale sam fakt budzi niesmak i jest to z pewnością nieetyczne.
1
@Pedri16Future czego nie powiemy o sędziowaniu to zawsze druga strona będzie mogła wyciągnąć argument Negreiry i sami jesteśmy sobie winni, ale to nie znaczy że mamy udawać ze deszcz pada kiedy na nas plują i już zawsze siedzieć cicho
44
Piękne :DD
twitter.com/nocontextfooty/status/1749488552545489232
0
@Rust_Cohle a tak, na niewtajemniczonych to robi wrażenie. Kiedy już opanujesz te wiedzę to możesz zacząć wyciągać dalekoidące wnioski za pomocą ocen z sofascore.
0
@cules100pro a to już inna sprawa. Mówię na ten moment. Tak naprawdę jakby go wymienić na jeszcze jednego prawdziwego skrzydłowego, który będzie mocny w pojedynkach to byłoby miodnie. Moim zdaniem to nie taki zły piłkarz, ale to nie profil jakiego potrzebujemy.
@Derean zgadzam się choć biorąc pod uwagę ile za niego zapłaciliśmy i ile możemy dostać nie będzie to nawet w połowie tak korzystna finansowo transakcja jak sprzedaż tego wymienionego Araujo czy Christensena. Bierz tez pod uwagę jaki mamy dobrobyt na środku obrony.
1
Tak naprawdę Lamine mimo potwornego potencjału nadal jest fizycznie dzieciakiem nie gotowym, żeby być titularem, a Ferran mimo, że może grać na prawej i tam zaczynał karierę to mam nadzieje, że Xavi nareszcie wyciągnął jakieś wnioski i będzie go ustawiał bliżej środka(napastnik/podwieszony napastnik)+jeszcze ten Felix, który w ogóle nie rywalizuje o spot na prawej. Jak dla mnie Brazylijczyk raczej niezagrożony narazie. Biorąc pod uwagę ilu mamy ofensywnych pomocników i napastników(Ferran, Lewy, Guiu, Roque) można rozważyć grę na dwóch napastników.
twitter.com/barcacentre/status/1749351076308939067
0
Już wkrótce Karim Benzema może zagrać w jednej drużynie z Grzegorzem Krychowiakiem. Narazie daleko do konkretów, ale myśle ze futbol zasługuje na ten duet.
1
@SuperPatsonFCB to na pewno. Tam masz więcej szalonej jazdy od bramki do bramki i mniej takich gagatków jak Getafe czy Cadiz, którzy unikają gry w piłkę choć wynika to z tego, że masz tam po prostu więcej świetnych zawodników, którzy dźwigają taka grę i tego zaprzeczyć się nie da. Poniekąd rozumiem tez te mniejsze drużyny w Hiszpanii bo tutaj dystans sportowy i finansowy dzielący dół tabeli od góry jest dużo większy. W PL nawet beniaminek może sobie zrobić zakupy za £100m na wejściu.
5
@SuperPatsonFCB w tym sezonie La Liga naprawdę daje radę i oferuje wiele emocjonujących/atrakcyjnych spotkań. Choć wiele z nich dostarcza sama Girona.
0
@Rewolucja123 El Tiburon?
4
Ale to wydaje się proste dla Girony. Nie wiem jak zakończy się dla nich ten sezon, ale oglądać ich to czysta przyjemność.
1
@esem91 jeden i drugi kluczowy dziś mimo innych ról i zadań
0
@macio_944 kogo obchodzą te ich losowe nagrody MVP
1
Ferran dziś genialny. Świetnie pograli.
0
@Rewolucja123 jeszcze będzie szefem. Ja wierzę.
1
@Rewolucja123 Rekin ostatnio podciąganie z ciężarem robił to dziś może drużynę na plecach dźwigać xD
3
Jaki happy football od bramki do bramki jedziemy xD
0
@Kitek1640 ej, ale ładnie wyszedł na wolne pole i sobie przygotował pozycje. To o 2 kroki lepiej od Lewego dziś xD
1
Isco się godmode załączył. Co chłop czaruje to głowa mała