0

Już się bałem, że Ferrana zdejmie zamiast Lewego..uff

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@DawidekFCB bo wbrew pozorom mamy sporo jakości w zespole tylko trener do niej nie dorównuje

0

@mightyanaldevastator co Cię konkretnie niepokoi? Jego problemy z drobnymi urazami/przeciążeniami? U nas co drugi zawodnik je ma. Taki nasz obraz przygotowania fizycznego i zarządzania zdrowiem zawodników.

1

O proszę, Cubarsi. Jest miłe zaskoczenie. Niby tylko dwóch stoperów pierwszej drużyny dostępnych, ale zawsze mógł kombinować np. z De Jongiem w lini obrony czy Roberto na boku choć to by zmieniło trochę strukturę.

0

@Herato a kto ich w lidze pokona? Gironie może zabraknąć jakości i doświadczenia na koniec, a my sami sobie kij w szprychy wkładamy i jesteśmy jeszcze bardziej chimeryczni. Z reszta oni zawsze na początku roku maja najgorsza formę.

0

@Herato maja znów trochę braków w kadrze. To może się udać.

35

Nowy trener Espanyolu? Czy może wakacje?

1

@mightyanaldevastator masz racje jest to dość niedoskonałe, a ściśle mówiąc mało precyzyjne bo oprócz tego, że wiemy komu dał zadebiutować, kiedy i w jakim wieku to nie ma informacji co było dalej z danym zawodnikiem. Czy była podtrzymana jakaś ciągłość? Ile minut dostał od momentu debiutu? Jak wyglądał jego rozwój? Z tych wymienionych zawodników jedynie jakaś ciągłość minut w pierwszej drużynie dostają Fermin i Lamine Yamal. Reszta albo wróciła do rezerw, albo nie ma już w klubie. Z tej dwójki na Fermina nawet trener nie ma pomysłu i gaśnie z każdym spotkaniem, a Lamine Yamal był uznawany przez ekspertów za największy ofensywny talent w La Masii od czasu Messiego wiec chwała trenerowi, że to dostrzegł. Po jego wejściu do pierwszej drużyny i formie w ostatnich miesiącach tez mam duże wątpliwości co do pracy indywidualnej trenera z tak młodym zawodnikiem, a raczej jej brakiem. Oczywiście tak ekstremalnie młody zawodnik w pierwszej drużynie Barcelony już jest precedensem i może mieć naprawdę duże wachania formy tyle, że tu zamiast wachań mamy jak w przypadku praktycznie całego zespołu stała tendencje spadkowa.

11

Ok Panie Trenerze. To może czas Cię w takim razie zacząć naprawdę rozliczać z debiutów wychowanków w pierwszej drużynie, minut tych debiutantów oraz rozwoju. Dla własnego dobra odradzam.

2

@Firestone trochę szacunku do Pana Trenera. Nie wyszliśmy z grupy tylka ją WYGRALIŚMY, a to różnica i ciężko mi przejść obojętnie obok takiej ignorancji pff.

1

@hayek co za czas by żyć xD

0

@zaky274 Zgadzam się, nie róbmy ;)
Najwyższy czas zacząć wykorzystywać to co mamy w kadrze, zacząć tą kadrę rozwijać oraz zawodników indywidualnie zamiast dorzucać kolejne transfery, które maja maskować braki trenerskie co i tak w dłuższej perspektywie się nie udaje. Czas zakręcić kurek i niech trener się wykaże.
Co do wątku samych młodych zawodników jak Bergvall czy Roque są to oczywiście inwestycje w przyszłość, ale chyba nie wierzysz, że którykolwiek podniesie z miejsca nasz poziom sportowy. Jeden i drugi będzie potrzebował czasu na adaptacje i rozwój bo to nie są gotowi klasowi piłkarze tylko dopiero młode talenty, którzy mogą wyrosnąć na tych klasowych zawodników lub nie. Czas pokaże.

1

@Emhyr Aritz Aduriz tenisa?

0

@zaky274 i co by zmienił 17 latek z ligi szwedzkiej w tym momencie jak my nawet nie wykorzystujemy tego co mamy w rezerwach? Im mniej młodych zawodników będzie miało styczność z Xavim tym lepiej wiec niech chłopak poczeka do lata.

1

@mekston luz, tylko sobie tak żartuje kojarząc pobieżnie jak „specyficzne” nominacje i zwycięzcy byli na tej gali przez lata oraz jak często pojawiały się i znikały różne, często bezsensowne kategorie.

0

@mekston dominacja.
Niech zgadnę Cristiano został tez najlepszym piłkarzem, a Al Nassr najlepszym klubem xD

Edit. O dziwo Al Nassr wyjątkowo bez nominacji, ale i tak się znalazły dwa Saudyjskie kluby i jeden egipski

0

@Khajio „Saudi League is not worse than Ligue1”
„We are better than French League already now” it must be true xD

1

@ViscaelBarca2007 @JarekS jako przedstawiciel Ligue 1 co sądzisz haha

8

Czasem naprawdę lepiej milczeć i sprawiać pozory niż się odezwać…
Aż się musiałem upewnić czy to legitne konto taki absurd powiedział
twitter.com/FabrizioRomano/status/1748371184188539123

0

Grają na zwolnienie trenera? Nie wiem choć się domyślam.

1

Spoźniłem się minutę i już setkę mieli? Przesada xD

0

@Suarez9 jeden, dwumecz w półfinale dopiero

3

@JarekS za dekadę jeśli Araujo ja spędzi u nas i znacząco powiększy gablotę z trofeami to będzie można wrócić do dyskusji. Narazie już więcej sensu miałaby kandydatura Javiera Mascherano i jeśli by pomieszać odrobinę pozycjami to oczywiście Alvesa, którego z wiadomych przyczyn nie ma.

12

Rozumiem, że Roque jest nahajpowany przez marketing i kwotę jaka zapłaciliśmy, ale warto docenić naszego wychowanka i cieszyć się ze w końcu ma szanse od początku. Także #teamGuiu

Ps. Roque tez miał jakis dyskomfort i podobno dalej nie jest gotowy na grę od początku

1

@Adasmos ostatnio miał jakis dyskomfort i podobno nie jest gotowy na grę od początku. Myśle, że mamy inne powodu żeby się czepiać :DD

1

Ostatnia deska ratunku dla Xaviego żeby uratować ten projekt(spokojnie Panowie, wiem ze to staroć ;D)

1

@Hawajczyk to nie fizyka kwantowa, te schematy nie muszą być niewiadomo jak rozbudowane natomiast u nas jest tych wariantów zdecydowanie za mało co spowalnia grę w ostatniej tercji i utrudnia zawodnikom szukanie opcji bo nie mogą grać intuicyjnie, w skrócie są zdani na siebie i tylko to co sami wymyślą. Do tej pory zanim całkiem nam drużyna siadła mentalnie to jeszcze przynajmniej z tymi ofensywnie grającymi zespołami jakość naszych zawodników się broniła i kreowaliśmy sporo sytuacji(a przynajmniej jak nasi zawodnicy byli w formie), gorzej to wyglądało jeśli rywal był bardzo dobrze zorganizowany w obronie albo się zamykał na własnej połowie i na tych rywali Xavi nie znalazł recepty do tej pory. Mnogość schematów ma właśnie usprawniać naszą grę i powodować żebyśmy mogli grać szybciej, intuicyjnie nawet jeśli rywal jest zamknięty i miejsca mało i takie City ma tych schematów kilka razy więcej i oczywiście ja się zgadzam, że jakość zawodników będzie tutaj miała ogromne znaczenie, ale Xavi sobie za bardzo wziął ten cytat chyba do serca i postanowił zostawiać prawie wszystko co się dzieje w ofensywie na ich barkach.

0

@arasz1819 dobry trener, szkoda tylko trochę tej przygody z BVB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?