6

@VeBarcelona przecież Felix dostawał większość ważnych spotkań do tej pory. Skończmy pompować tego przereklamowanego zawodnika. Już lepiej dawać więcej szans „naszym” zawodnikom co pomoże im się rozwinąć, złapać formę czy nawet zwiększyć wartość przed sprzedażą. Żeby Felix grał jako zawodnik tylko wypożyczony powininen dawać dużo więcej sportowo od reszty atakujących, a nie daje.

0

@Rewolucja123 co tu komentować. Jeden z najlepszych, a może nawet biorąc pod uwagę jakich i ilu mocnych rywali pokonywał najlepszy.

1

@Dankho94isback tak sobie żartuje tylko z naszej maskotki. O naszym przygotowaniu fizycznym już krążą legendy mimo, że sztaby się zmieniały. Z takich wypowiedzi, które odbiły się większym echem, o których zapomniałeś to były jeszcze wypowiedzi Valverde, kiedy jeszcze był naszym trenerem, że nie przywiązuje zbyt dużej uwagi do przygotowania fizycznego oraz Aguero, że zaskoczyło go to, że w Barcelonie nie mógł przed treningiem przyjść na klubowa siłownie bo była zamknięta.

14

twitter.com/michalchojnice2/status/1744775680791892093

5

@Gaz potencjał był spokojnie na zawodnika do top 10 w historii…W prime absolutny fenomen.

0

@KamQiX po co nam Felix, który nie daje więcej niż taki Ferran czy Raphinha, a jego zakup nawet przy sprzedaży Brazylijczyka nie spina się kompletnie w FFP. Jeśli już mówimy o mało realnych ruchach to już 10x bardziej przy sprzedaży Brazylijczyka wolałbym kupić takiego Nico Williamsa, który:
-ma zupełnie inny profil od naszych pozostałych skrzydłowych
-obskoczy oba skrzydła
-ma dużo większy potencjał

Ps. Co do Xaviego trener, który popełnia ciagle te same błędy, nie rozwija drużyny, ani zawodników indywidualnie nie powinien mieć przyszłości tutaj. Musi zrobić krok wstecz i zacząć się rozwijać jako trener w mniejszym zespole bo on z przedszkola przeskoczył od razu na uniwersytet razem ze swoim równie niedoświadczonym sztabem, który również mu nie pomaga.

2

@Dankho94isback koledze chodziło o poważnych zawodników

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Pressinho A ja na przekór powiem, że od Felixa właśnie ten Ferran i Raphinha rokują lepiej. Za równo jeden i drugi jest dużo bardziej efektywny na 90min mimo, że np taki Ferran miał w tej rundzie mniej zaufania i był rzucany po różnych pozycjach co nie sprzyja budowie i utrzymaniu formy. Felix może być bardziej „elegancki” z piłka przy nodze, ale to nie przekłada się na żadne konkrety. Nie notuje wielu udanych dryblingów, nie ma wielu kluczowych podań, nie kreuje wcale tak wielu szans, bramek również wielu nie zdobywa, a pozostali dwaj generują do tego dużo więcej ruchów na wolne pole i są bardziej drużynowymi zawodnikami w porównaniu do Felixa, który wyglada czasem jak chciał zrobić tylko jakieś „highlightsy” z meczu co kończy się na wielu stratach. Podsumowując uważam, że Ferran i Raphinha są bardziej przydatnymi zawodnikami dla drużyny mimo, że ich potencjał również nie jest w pełni wykorzystany z wielu względów.

0

Dopiero teraz moi drodzy zaczyna się nowa era w Saudyjskim futbolu, która wyznaczy ten kot. Info poszło z Relevo.
twitter.com/sobis_es/status/1744853197926047855

1

Nie wiedziałem, że Barcelona założyła drużynę oldboyów w Miami. Trzeba będzie kiedyś obejrzeć jakiś mecz.

0

@Rewolucja123 ostatnio widziałem gościa co pisał, że świetnie zagrał z Valencia bo strzelił do pustej xD

Fakty są takie, że Felixa nie bronią ani liczby, ani test oka i gra. Jest bardzo mizerny, ale o dziwo dalej ma jakiś fanów swojej gry i obrońców mimo, że w całej dotychczasowej karierze rozegrał tylko jeden dobry sezon w lidze portugalskiej i nie ma absolutnie żadnych racjonalnych powodów żeby sadzić, że jeszcze odpali.

0

@Rewolucja123 na chłopie chyba to niecałe jedno kluczowe podanie na mecz w lidze albo xA na poziomie 2.0 zrobiło takie wrażenie. Ewentualnie zawrotne 1,3 dryblingu z 40% skutecznością. Tutaj nie jestem pewien.

0

@Gaz tak tylko kiedy te zastrzeżenia się zaczęły.
Ferran- przed przyjściem do Barcelony podstawowy zawodnik kadry i najlepszy strzelec w tamtym okresie
Raphinha- również podstawowa 11 kadry i ceniony zawodnik
Lewy- po kilku miesiącach treningów u nas zostaje karykatura samego Siebie
Gundo- pół roku temu jeszcze był na szczycie i dalej widać, że mu się chce czy to po wypowiedziach czy samej mowie ciała
Widzisz jakis powtarzający się schemat?
Do tego inni zawodnicy maja niewytłumaczalne problemy z nastawieniem mentalnym oraz koncentracja i masowo popełniają proste błędy indywidualne i zaliczają regres sportowy. Dla mnie przypadków tutaj nie ma i nie może być mowa jeśli mówimy o tak wielu zawodnikach.

0

@Gaz No tak, tylko Barcelona bardzo rzadko sprzedawała i nie miała potrzeby sprzedawać zawodników, którzy są na tym topie. Zazwyczaj sprzedawaliśmy swoje pomyłki transferowe, których tutaj nie będę rozbierał na czynniki pierwsze bo powstałby eleborat albo zawodników, którzy nie maja i/lub nigdy nie mieli nigdy poziomu żeby tutaj grać. Natomiast denerwuje mnie robienie z naszych zawodników nieudaczników bo w tej kadrze jest naprawdę mało graczy „ z łapanki”. Masz aktywnych reprezentantów najmocniejszych reprezentacji, zwycięzców LM oraz lig i krajowych pucharów, talenty doceniane przez ekspertów, a sprowadzasz ich do poziomu nieudaczników żeby tylko zdjąć odpowiedzialność z trenera, który od dawna nie daje żadnych znaków, że ma narzędzia żeby prowadzić dalej ten projekt. Kadra się nie rozwija, zawodnicy się nie rozwijają indywidualnie, a nawet zaliczamy regres sportowy i mentalny, trener ciągle popełnia te same błędy, nie wyciąga wniosków, albo robi to ekstremalnie powoli i nie obchodzi mnie czy to przez presję, czy to słaby i równie „zielony” sztab, który mu nie pomaga. Fakty są takie, że to nie działa.

2

@Gaz tak tak wiemy. Więkoszość kadry to nieudacznicy, z których nie da się nic wykrzesać i biedny wizjoner jest poszkodowany. Dlatego od roku żaden zawodnik nie rozwinął się nawet w minimalnym stopniu, a Ci co grali dobrze w poprzednich klubach u nas zaliczają regres.

6

Jak mawia klasyk „w Europie nie ma już słabych drużyn” wiec musimy się przygotować na prawdziwa wojnę na boisku. Tak już na poważnie w ostatnich kilku latach mamy jakieś szczęście do losowań w Pucharze Króla. Real i Atletico już chyba 2 raz na ostatnie 3 lata spotykają się ze sobą na w miarę wczesnym etapie tych rozgrywek, rok temu jeszcze Real musiał na wczesnym etapie pokonać Villareal, a my znowu zaczynamy bardzo spokojnie.

0

@Peciak najpierw mówisz o zdjęciu presji, pracy u podstaw i rozwoju, a zamiast obok tego, żeby dojść jak najdalej w LM. To jak jest z tymi oczekiwaniami? Inna sprawa, że do tego w Barcelonie nigdy nie dojdzie, a na pewno nie po krokach jakie poczyniliśmy od odejścia Koemana. Zbyt wiele już zaryzykowaliśmy i już raczej nie ma odwrotu. Inna sprawa czy akurat dla Xaviego warto ryzykować i dać mu czas czy zawodnicy dalej chcą z nim pracować itd(nie obchodzi mnie co mówią w mediach bo boisko i ich mowa ciała mówi często co innego). Dużym błędem Xaviego było tez dobranie tak „zielonego” sztabu, który tez nie pomaga mu się rozwinąć.

0

@Essos mam deja vu

0

@Rewolucja123 tutaj już sam jestem trochę rozdarty z jednej strony masz racje i przy tak ogromnej różnicy w jakości nawet aspekty taktyczne schodzą na dalszy plan i powinni ich puknąć na luzie, a na pewno nie powinni sobie dać wsadzić dwóch bramek w taki sposób, ale z drugiej strony forma zespołu i nastawienie mentalne to już działka sztabu. Inna sprawa, że ludzi tutaj odkleja i to jest u nas na porządku dziennym.

0

@tomek8756 dobra, ale to zaznaczenie, że było to zeszłego roku to już przesada haha .Mamy dopiero 7 stycznia i dwa spotkania za sobą xD

4

Wy jesteście po***ani z tym ocenianiem transferu Roque po jakis 45min gry łącznie xD
Stworzyliście sobie jakis wyidealizowany obraz Brazylijczyka i w tych swoich urojeniach sądziliście, że gość z ligi brazylisjkiej będzie zbawieniem, a prawda jest taka, że może mu wyjdzie, a może mu nie wyjdzie w Barcelonie, ale co było pewne od samego początku to, że będzie potrzebował czasu na adaptacje i rozwój. To samo jest z każdym chłopakiem, który przychodzi z Ameryki Południowej.

0

@arasz1819 No niestety. Nasz katarski eksperyment nie wypalił. Z drugiej strony trener bez doświadczenia do tego jeszcze z równie „zielonym sztabem” wiec ciężko mówić o zaskoczeniu.

2

@Firestone co ty mówisz? To dobry chłopak jest i dobrze zagrał z Atletico. Czasem tez nawet biega i się stara. Do tego dostał nagrodę Golden Boy 5 lat temu, a to prawie jak Złota Piłka, a w ogóle to zawsze trafiał na złych trenerów, którzy blokowali jego potencjał. Musimy go kupić.

0

@Rewolucja123 oby Felixa

1

*za każdym razem kiedy wystawi Real
twitter.com/santi_culer/status/1699134987889467395

0

@Emhyr aż muszę znaleźć tego mema gdzie był gruby Mbappe z podpisem „tak by wygladał Kylian gdyby za każdym razem kiedy pokazuje miłość do Barcelony dostawał ciasteczko” xD

7

Polscy dziennikarze i „eksperci” często zwracają uwagę(choćby dziś), że Robert jest krytykowany za to, że nie strzela, a prawda jest taka, że jakby zobaczyli trochę więcej spotkań Barcelony w 2023 to zrozumieliby, że brak bramek Lewego jest najmniejszym problemem w jego grze.

0

@kejdzi jak sam napisałeś wartości nie grają i ten argument jest bez sensu. Mówimy o drugiej drużynie Barcelony co samo w sobie podbija drastycznie wartość grających tam zawodników po przez nawet okazyjne minuty w pierwszej drużynie. Wystarczyło pareset minut w pierwszej drużynie żeby Fermin miał na transfermarkt wartość zbliżona do całej kadry Barcy Athletic. To samo wcześniej Moriba i inni. Po drugie składowymi tych wycen jest tez wiek i potencjał, a Barca Athletic to jedna z najmłodszych drużyn swojej klasy rozgrywkowej jako właśnie ten „przedsionek” Barcelony, który ma przygotowywać kandytatów do pierwszej drużyny, a czysto sportowo mówimy o bardzo słabo zgranej i zbilansowana drużynie, z której regularnie wyciągani są najbardziej utalentowani zawodnicy na mecze i treningi pierwszej drużyny oraz, która co roku jest budowana prawie od nowa. Celem drugiej drużyny nie jest tez wynik sportowy. Ona ma przygotowywać tych najbardziej utalentowanych graczy na potrzeby pierwszej drużyny.

3

Chłop eksploruje nowy rynek. Narazie jest na etapie skautingu, a wkrótce zacznie składać pierwsze oferty transferowe :D
twitter.com/Wilku_ASR/status/1743764885442269399

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?