ViscaelBarca2007
Dołączył/a: marzec 2015
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Cochise Flick to tez zagadka. Z jednej strony trener już utytułowany i na pewno będzie się cenił z drugiej strony masz porażkę w kadrze gdzie nie zbudował drużyny. Ciężko ze 100% pewnością powiedzieć jakiej klasy to trener.
Bayern świetnie poukładał, ale tez przyszedł do genialnego zespołu i nie musiał nic nowego budować+ten specyficzny sezon covidowy
0
@Rewolucja123 trenerów młodego pokolenia z tożsamością i już jakimiś efektami oraz niedrogich na ten moment jest co najmniej kilku pytanie, który z nich zdecydowałby się zaryzykować własna karierę. Ja kojarze jednego, który wspominał o chęci pracy tutaj. Arne Slot. Typowy Cruijff’ista. Jest o nim chyba nawet artykuł w Coaches Voice wiec możesz sobie go prześledzić. Choć nie jestem pewien czy to jest droga na teraz. Natomiast faktycznie wiele czasu straciliśmy i dalej nic nie zbudowaliśmy.
0
@Rewolucja123 nie żartuj. Ryzyko na pewno jakieś będziemy musieli podjąć pytanie tylko jak duże. Topowi trenerzy są poza naszym zasięgiem, a nawet pośród nich jest tak naprawdę 2-3 Max, którzy dają Ci gwarancje wyniku i rozwoju jak nie od razu to w perspektywie czasu. Najwiecej co możemy zyskać to trener z tożsamością i dużym potencjałem, ale bez doświadczenia jeszcze w tak dużym kl
0
@Rewolucja123 tymczasowy trener do końca sezonu żeby piłkarze nie wpadli w jeszcze większy dołek, szczególnie mentalny i intensywne poszukiwania trenera na nowy sezon.
0
Ależ ta Xavineta chodzi. Rozbraja mnie jak niektórzy jeszcze na siłe szukają pozytywów w pracy Xaviego bo czasem się zmobilizują i zagrają dobrze bardziej pomimo niż dzięki trenerowi. Struktury pressingu nie potrafi odbudować od początku sezonu, w ataku schematów brak, bazowanie tylko na indywidualnej jakości zawodników, brak rozwoju, a w tym momencie już regres zespołu, brak rozwoju indywidualnego zawodników, brak nauki na własnych błędach, brak sprawiedliwości w stosunku do niektórych zawodników, a przede wszystkim po ponad 2 latach i wydaniu €250m nadal nie wiemy co chcemy grać. Trochę mi się ulało, ale cóż. Niech idzie w świat.
0
@abram3k taki zjazd nawet najlepszych zawodników nie wystawia tez za dobrej laurki trenerowi
1
@Encore najgorzej jak te sondaże się potem spotykają z rzeczywistością xD
0
@Rewolucja123 to suche statystyki, wnioski niech każdy wyciągnie sobie sam natomiast zdaje się, że jak zaczynaliśmy zeszły sezon to mieliśmy dostępnych 3 innych stoperów w pierwszej drużynie+Riada w rezerwach z pełnym presezonem oraz Roberto i Balde, który może zagrać awaryjnie na prawej. Kounde mógł spokojnie jeszcze zaległości nadrobić+ i tak nie grał w pierwszych spotkaniach przez brak rejestracji. Z reszta dobrze wiemy jak się u nas szanuje zdrowie zawodników i zbyt wczesne powroty na pełne obciążania i zielone światło do gry są na porządku dziennym.
3
Klub na tym poziomie to pewnie pracują sami eksperci w swoich dziedzinach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na samej górze nitki jeszcze był Dembele, który przez 2,5 sezonu w innych klubach nie opuścił ani spotkania przez urazy xD
twitter.com/meizdi/status/1746179666937864351
1
@koksik2700 to w końcu nieograniczony budżet czy realne szanse? Bo z nieograniczonym budżetem możesz przekonać praktycznie każdego zawodnika
4
Przypominam, że Barca Athletic nie jest od robienia wyniku sportowego tyko przygotowywania najbardziej utalentowanych zawodników do gry w pierwszej drużynie. Z reszta ciężko o wynik sportowy przy najmłodszym i najsłabiej zgranym zespole w lidze, z którego regularnie na mecze i treningi pierwszej drużyny są wyciągani zawodnicy oraz który co roku jest budowany prawie od nowa(zwróćcie uwagę jaki był odpływ ważnych zawodników zeszlego lata z drugiej drużyny Riad, Valle, Barbera, Estanis, Ilias itd).
1
@Arden to jest już klasyk :D
1
@Barti_Blaugrana żartuje sobie tylko choć jakieś podstawowe pojęcie o diecie sportowców, a szczególnie sportów wytrzymałościowych mam natomiast wiele nie jestem w stanie powiedzieć po jednym posiłku :D. Możliwe, że to tylko mały i lekkostrawny posiłek przed treningiem, a w dalszej części dnia będzie bardziej odżywczo+pewnie jakiś napój izotoniczny w trakcie treningu :D
0
Widzę oszczędzamy już nawet na posiłkach zawodników pierwszej drużyny. Mój pies je więcej, a wazy tylko 12kg xD
twitter.com/janopileczce/status/1746126236596772952
1
@bartekvisca powodzenia stary :DD
1
@Rewolucja123 izolacje tez wpadły. Na czwórki jeszcze był Leg Press i single leg Extension, a oprócz tego wiadomo dwójki, pośladki i kosmetyka na łydki dla mobilności stawu skokowego. Z racji na przerwę i ze trochę schudłem oczywiście uciąłem po serii na ćwiczenie i trochę mniejsza intensywność, które będę odbudowywał w następnych tygodniach.
1
@Rewolucja123 ja ostatnio robiłem pierwsze nogi od świat po, których się pochorowałem. Niby tylko 120 na serie w przysiadzie, a czuje dalej od środy.
1
@Tom0VeB napojów słodzonych. Co prawda lubię jedno i drugie, ale kawka wpada dużo częściej i ma przynajmniej jakieś właściwości prozdrowotne
0
Mam przeczucie, że wygramy przekonująco z Realem mimo, że wydaje się na papierze, że będzie inaczej. My potrafimy się spinać na te spotkania z Atleti i Realem oraz mamy wystarczająco dużo jakości żeby z nimi rywalizować natomiast uważam również, że będzie to tylko złudna nadzieja pozytywnej zmiany na następne tygodnie dla zwolenników naszego trenera i kamień w bucie dla przeciwników, a po tym spotkaniu szybko wrócimy do naszej rzeczywistości czyli drużyny „bez planu i wpływu trenera” napędzanej indywidualnościami. Z reszta takie scenariusze przerabialiśmy już w tym sezonie.
3
@Kalin33 ja tutaj nie zamierzam analizować co Barcelona chciała osiągnąć i co jej się udało lub nie po przez relacje z Negreira, ale przypomnij sobie jaka pakę miał choćby Juventus czy Milan w trakcie afery Calciopoli oraz przypominam, że jak zaczynaliśmy kontakty z Negreira to Barcelona nie miała jeszcze większości tych zawodników, albo dopiero raczkowali w dorosłej piłce i nie dało się przewidzieć jak Barcelona naznaczy epokę w futbolu za prawie dekadę.
1
Niektórzy to już odruchowo negatywnie komentują jak w nagłówku pojawia „Lahoz” nawet bez czytania artykułu xD
1
@LM10GOAT a jak często po tym „jednym” dryblingu padał gol przed wczorajszym spotkaniem? Felix to nadal przereklamowany zawodnik i świadczy o tym fakt, że nigdzie poza Benfica sobie na dłuższa metę nie poradził choć tam tez masz ekstremalnie mała próbkę bo tak naprawdę nawet niecały jeden sezon w Portugalii gdzie nawet nie grał w LM.
Ps. Ferran notuje lepsze liczby na 90min od Felixa
1
@LM10GOAT a co sprawia, że jest niedoceniany? co 5 mecz zagra dobry, nie notuje lepszych liczb od reszty atakujących, ani nawet w bardziej szczegółowych statystykach nie wypada lepiej. Czasem gra tylko bardziej efektownie, ale nie przekłada się to na efektywność bo podejmuje często złe decyzje i co z tego, że zanotuje 1 świetny drybling jeśli wcześniej +5 razy straci piłkę na pierwszym rywalu.
4
W sumie każdy podpunkt się zgadza
twitter.com/D_Franosz/status/1745550445571915983
4
Od dłuższego czasu oglądamy praktycznie powtórkę tego samego spotkania tylko realizator podmienia herb rywala Barcy.
2
@macio_944 z tym szczęściem nie jest tak źle bo nawet jak gramy słabo to dalej przepychamy wiele spotkań, które nam się wymykają, a z kontuzjami maja dziś problem prawie wszystkie, a szczególnie topowe zespoły, których zawodnicy jeżdżą jeszcze na kadry+ jak wspomniał @Firestone zapobieganie urazom to tez praca sztabu na co się składa kilka elementów
0
Ja rozumiem, że tutaj nie mamy co liczyć na przyjście naprawdę poważnego trenera, ale tylko szaleniec może robić ciagle to samo i oczekiwać innego rezultatu, a Xavi jest tym szaleńcem.
0
@FCB_dimiC @zabibarca a czy wszystko musi być powiedziane wprost? Jego gra ostatnio i mowa ciała nie wystarczy? Z reszta zastanówcie jaki zawodnik by powiedział coś takiego.
0
@Emhyr słaby kurs. Nie warto xD
0
Ciekawe kiedy zaczną się fochy Felixa skoro już nawet Xavi zaczyna preferować Ferrana nie na swojej pozycji od niego.