0

Odpaliłem przed chwila mecz. Nie dziękujcie xD

1

@koziar No ten sezon Haaland ma narazie słabszy od poprzedniego i momentami był krytykowany, ale liczby go jeszcze broniły. Genralnie napastnika w pierwszej kolejności rozliczasz z liczb, a potem z gry tyle, że u Lewego liczby są średnie, a gra dużo gorsza.

3

@Firestone Lewy ma xG i big chances missed najwyższe w lidze

0

Na plus po meczu Girony Eric Garcia. Nie wiem jak to rozegramy, ale wybór w klubie i poza nim(wypożyczenia oraz opcje odkupu) na pozycji stopera mamy zacny. Najlepiej obsadzona pozycja w klubie.

0

Narazie bez zapeszania, ale dziś Lewy nawet nieźle z piłka przy nodze wygląda

0

@Azi Moim zdaniem to normalne, że pivot asekuruje razem ze stoperami, a szczególnie w zespołach, które grają wysoko ustawiona linia obrony jak my(trochę inaczej możesz to rozegrać jak grasz w niskim bloku) i przez brak takiego piłkarza cierpimy od początku tego sezonu, ale jak tam sobie uważasz.

0

@Azi nie będzie tak bo? Moim zdaniem tak to będzie wyglądało, a przynajmniej w fazie ataku w fazie bronienia pewnie będziemy przechodzić na 4 z tylu. Jak chcesz bardziej ścisle to pewnie będzie Andreas z Frenkiem na podwójnym pivocie gdzie Chris będzie tym ustawionym najniżej pomocnikiem.

0

@Emhyr bardziej pije tez do tego, że nie każdy młody będzie od razu kozakiem i większość potrzebuje czasu i doświadczenia żeby wejść na odpowiedni poziom co nie znaczy, że nie maja talentu, ale do tego potrzeba trenera, który nie boi sie zaryzykować i im zaufa. To tak ogólnie pisze, a nie o Casado, do którego mam mieszane odczucia.

0

@Emhyr akurat z tym stawianiem na młodych to u Xaviego musisz być absolutnym kozakiem i generacyjnym talentem żeby wejść do pierwszej drużyny i odgrywać tam jakaś znacząca role jak Lamine Yamal czy Cubarsi(nie liczę zawodników, których do gry w pierwszej drużynie przygotował poprzedni trener jak Araujo, Gavi czy Pedri). Co nie zmienia faktu, że z Casado już raczej spalony temat i trzeba bardziej obserwować młodszych zawodników jak Bernal

0

@MesQueUnClub96 trójka Kounde, Cubarsi, Araujo z tylu będzie, a Chris w pomocy na pivocie

0

@Litman No ja liczę, że teraz jak już ma niewiele do stracenia do trochę się otworzy i przestanie być zakładnikiem wyniku. Liczyłem na to już po zdobyciu mistrzostwa pod koniec zeszłego sezonu, ale się przeliczyłem. Teraz mamy dopiero drugie spotkanie od ogłoszenia decyzji, ale są jakieś mini pozytywne znaki jak właśnie dawanie szans Cubarsiemu czy test Christensena na pivocie, który z naszej kadry ma największe predyspozycje żeby tam grać i już nawet czasem grał w kadrze. Co będzie dalej zobaczymy, ale po tym co było przez ostatnie miesiące każda mała próba wprowadzenia czegoś nowego cieszy.

11

Test Christensena na pozycji pivota czyli coś o czym się mówiło, że trzeba spróbować od dawna. Jest powód, który daje więcej chęci żeby obejrzeć to spotkanie. @Rewolucja123

0

@Emhyr niby tak, ale jakby się dokładniej przyjrzeć niego kadrze i pracy to i tak robi świetna robotę. Szczególnie jeśli chodzi o rozwój młodych zawodników, a wynik jest ewentualnie miłym dodatkiem. Jak ktoś wyżej zwrócił uwagę, że piłkarze u-20 zdobyli dla Brighton w tym sezonie ponad 20 bramek i ten rozwój oraz styl, który implementuje najbardziej imponuje w jego pracy. Jestem ciekaw jak poradziłby sobie z kadra o większej jakości i lepiej zbilansowana wiekowo bo w Brighton ma głównie ultra młodych zawodników oraz weteranów, a co za tym idzie ciężej utrzymać równa formę. Przykładowo średnia wieku dzisiejszym spotkaniu to nieco ponad 23 lata co jest jednym z najniższych wyników w PL i zazwyczaj ich średnia wyjściowej jedenastki w rundzie jesiennej to było poniżej 25 lat.

1

@escarabajo ma makaroniarz rękę do młodych trzeba przyznać

1

@DonCarletto proszę zostawić tego magika w spokoju. To jest ostatnie grające wcielenie Joga Bonito xD

0

@JarekS No tutaj wydawało się, że trzeba już tylko strzelić do pustej, a my i tak nie trafiliśmy. Jak już ucieka nam zawodnik, który chce tu grać i za równo on jak i jego klub akceptuje nasze warunki finansowe to za dobrze to nie wygląda. Ostatnio kolejny młody talent był u nas na trybunach, Ibrahim Diarra. Dużo się mówiło o jego sprowadzeniu przez nas w trakcie młodzieżowych mistrzostw świata, ale oficjalnie trzeba poczekać te kilka miesięcy aż skończy 18. Teraz pojawiła się informacja, że będzie trenował u nas przez jakiś czas. Wiesz może jak tutaj sprawa wygląda i czy ten deal może się wysypać?
Ciekawe jest to co piszesz o Ndidim ? Mógłbyś rozwinąć?

0

@Emhyr Czas pokaże, ale faktycznie rok dłużej w Fener lub wypożyczenie do drużyny z dołu tabeli La Liga dobrze by mu zrobiło, a tak konkurencje do składu ma ogromna. W diamencie, którym najczęściej grają na jego nominalnej pozycji ofensywnego pomocnika w pierwszej drużynie maja Bellinghama, Rodrygo i Brahima.

0

@Emhyr jednym z jego wymogów chyba było zagwarantowane miejsce w pierwszej drużynie i brak wypożyczenia z tego co pamiętam

0

@Rewolucja123 nie mów, że Xavinety nie obejrzysz

0

Czy w klubie panuje optymizm w kwestii wyboru nowego trenera bo nie wiem czy mam się obawiać czy nie?

1

@Katalończyk 99 to ma być obrona jego wypowiedzi? Czytałem i sam sobie zaprzeczał im dalej w las, a ten fragment nie powinien mieć miejsca. Ach ten kościół Laporty.

0

@gapkinha luz, zrozumiałem. To był tylko taki żart ode mnie ;D

1

@gapkinha i niektórzy maja ubaw bo prezes daje „vibe” naprutego wujka na weselu

3

To jakieś kuriozum, że Laporta coś takiego mówi publicznie i to jeszcze kiedy Xavi dalej jest trenerem. Albo był na***any albo podpuszcza Xaviego żeby zrezygnował już teraz. W każdym razie taka wypowiedź nie powinna mieć miejsca.

1

Wielki sukces dyrekcji sportowej. Położyli transfer, którego wydawało się, że położyć się już nie da. Mniej profesjonalistów, a więcej przytakiwaczy Laporty. Tak trzymać!

3

@kakusus z jego klubem byliśmy w pełni dogadani, a sam zawodnik miał przyjść w lecie(opieram się na przekazach medialnych z kilku źródeł bo innych nie mamy). Nasze warunki finansowe tez podobno przyjął i ostatnim etapem była wizyta w klubie, rozmowa z dyrektorami i nawijanie makaronu na uszy żeby chłopak i jego rodzina utwierdzili się w przekonaniu, że podejmują dobra decyzje. Zwyczajnie położyliśmy dogadany transfer gdzie zawodnik preferował grę dla nas od początku tej mini sagi. Chapeau bas dla nowej dyrekcji sportowej.

1

Zjednoczeni jak nigdy zdemolowaliśmy Osasune 1:0. Maszyna ruszyła.

1

@Gaz wiadomo, sami kelnerzy. Dobrze, że Gironie nikt nie powiedział, że wykonawców do takiej gry nie maja. Chelsea w sezonie 2020/21 tez w pierwszej części sezonu miała słabych piłkarzy za to w drugiej już dobrych. To samo Bayern sezon wcześniej.

2

Boże już nasi najlepsi zawodnicy popadają tutaj w taka przeciętność aż przykro się na to patrzy

0

@IMBALEO dobrze, że sztab nie ma wpływu na przygotowanie fizyczne i zarządzanie zmęczeniem zawodników. Rozgrzeszeni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?