cosinus90
Dołączył/a: czerwiec 2013
56 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bo to przecież mega dziwne że piłkarze słuchają trenera ;)
0
Ach, źle zrozumiałem Twój komentarz. Tak czy owak, Suarez w Liverpoolu też nie znaczył tyle, co Messi w Barcelonie.
1
Bez przesady. Maradona nie dał Barcelonie nawet połowy tego, co Messi. Leo po zakończeniu kariery będzie bożyszczem i legendą tego klubu. W zasadzie już nią jest, mimo że jeszcze wiele sezonów przed nim.
0
Oby tylko nie skończył tak jak Maradona.
1
Rozumiem wagę spotkania, ale wydaje mi się że Sandro psychicznie jest gotowy na taki mecz - zwłaszcza, że to faza grupowa, a nie pucharowa. Obserwując go w jego poprzednich występach miałem wrażenie że jest bardzo pewny siebie, czego nie można powiedzieć np. o Munirze.
0
Ibra to bardzo niebezpieczny zawodnik. Pierwszy naprawdę poważny sprawdzian dla naszej obrony.
1
Ja uważam, że Sandro robi lepszą robotę na boisku niż Pedro. Utrzymuje ten sam pressing, a z piłką przy nodze gra lepiej niż Kanaryjczyk.
0
Nie chodzi o gole, tylko o dobry występ bez żadnych kontuzji ani innych nieprzyjemności.
3
No fakt, Paryż na pewno nie jest ulubionym miastem Messiego. Najpierw finał Ligi Mistrzów w którym nie mógł zagrać, a potem ta kontuzja... Miejmy nadzieję, że jutro wszystko będzie dobrze i Leo pokona złe duchy z przeszłości ;)
1
To prawda, ale Mascherano ma świetne przerzuty do nogi, to się bardzo przydaje na autobusy.
4
Ja bym mimo wszystko ustawił Mascherano na DMie. W obronie i tak nie zagra ze względu na wzrost (tutaj się zgadzam z argumentami z artykułu, mając Ibrę na pewno PSG będzie najbardziej liczyło na stałe fragmenty gry), a na swojej naturalnej pozycji w meczu z Granadą pokazał więcej przez 20minut niż Busi przez 70. Takiego walczaka właśnie potrzebujemy, bo o 3 punkty na pewno nie będzie łatwo.
0
No i zauważ, że wczoraj takiej bezpośredniej gry było więcej. Sam Xavi dał przykład, uderzając zza pola karnego w pierwszych minutach meczu. Aż się zdziwiłem, bo normalnie w takich sytuacjach to podajemy w nieskończoność ;)
0
Przypomnę Ci, że Granada przed meczem z nami traciła maksymalnie jedną bramkę w meczu. Xavi zagrał w tym meczu jak za swoich najlepszych lat, grał po prostu błyskawicznie, widział wszystko co trzeba było widzieć... Ale jednocześnie zdaję sobie sprawę, że nie będzie grał tak w każdym meczu. I właśnie dlatego nie można go wystawiać do oporu, tylko umiejętnie szafować jego występami.
1
Ostatnio u nich było 1-4, a jeszcze karnego nie strzelili z tego co pamiętam ;) znam tę zależność i wiem, że wysokie zwycięstwo Barcy jest najbardziej prawdopodobne, ale zachowanie czystego konta też nie będzie proste.
2
Pokaż mi pomocnika na świecie, który ma 34 lata lub więcej i nadal potrafi zagrać na takim poziomie. Taki Lampard który jest legendą Chelsea prawie cały ubiegły sezon przesiedział na ławce rezerwowych. Xavi nie wyrobiłby fizycznie grając w każdym meczu, dlatego Lucho umiejętnie gospodaruje jego zdrowiem. I myślę, że grając co drugie-trzecie spotkanie jest w stanie nadal wiele wnosić do naszej drużyny.
8
Trzeba jeszcze dodać, że nasza Barca B gra bez Sandro i Munira ;)
3
Jego wczorajszy występ jest odpowiedzią na teksty "Xavi to dziadek i spowalnia grę "
0
Rayo gra bardzo ofensywny futbol, więc mecz z nimi będzie poważniejszym sprawdzianem niż Malaga czy Granada.
2
Oczywiście, że za szybko. Ale zobacz, jaka jest tendencja na tej stronie : taki Munir wchodzi w meczu z Elche, dostaje jedną setkę którą wykorzystuje, a potem w meczu z Villarreal obrońcy nakrywają go czapkami, z Bilbao marnuje 3 setki w jednej połowie, a z Malagą w ogóle nie istnieje. Ale gimbaza na tej stronie zero hejtów, tylko nadal standard - Roberto, Pedro i Alves. Przecież to czysta głupota, tak podążać za stadem.
Roberto jak wchodzi to może szału nie gra, ale poniżej pewnego poziomu nie schodzi, i z tego co pamiętam to nigdy nie dostał szansy gry w poważnym meczu od pierwszej minuty (coś było w Copa del Rey, ale z tego co kojarzę to było drugie spotkanie w przesądzonym dwumeczu). Powiem więcej, ostatnio jak wchodzi to prezentuje się całkiem przyzwoicie - z Apoelem wyprowadzał kontrę podczas której został powalony na ziemię przez przeciwnika, i jestem pewien ze 99% piłkarzy na tej ziemi by zostało żeby był faul. On natychmiast się podniósł i popędził z tą piłką dalej. Dzisiaj też grał bardzo dobrze, chłopak ma mega serce do gry i jak widzę te wszystkie nienawistne teksty w jego kierunku to mi się nóż w kieszeni otwiera.
3
Ja sobie z tego zdaję sprawę, ale to była mega prosta piłka i to w dodatku stał na środku przed pustą bramką a nie gdzieś obok. Nie mogłem uwierzyć przez kilka minut, że on tego nie trafił.
8
Czerwony to ewidentnie Munir. Zmarnowanie takiej sytuacji jest niegodne nie tylko piłkarza Barcelony, ale też niegodne piłkarza występującego w najsilniejszej lidze świata. Poza tym przeszedł obok meczu, grał straszny piach.
31
To jest kosmos co ten człowiek wyprawia. Jakie my mamy szczęście, że mamy Leo w naszym klubie... :) nie zamieniłbym go na nikogo innego.
1
Spoko, jak masz zerojedynkowe podejście do zawodników to gratuluję.
1
No cóż, Munir zagrał jedno wielkie zero a i tak ma większe poważanie na tej stronie niż gość który gra ogony meczów od 2 sezonów a i tak jeszcze coś pogrywa jak wchodzi ;)
1
No i jak tam hejterzy? Znowu wg was Roberto zagrał piach? Bo jak dla mnie to zrobił bardzo dobrą zmianę.
2
Jak dla mnie na chwilę obecną tylko Sandro jest realną opcją. Pedro jaki jest, każdy widzi, a Munir... no niestety, ten mecz z Elche był chyba tylko jednostkowym przypadkiem.
1
Przede wszystkim graliśmy dzisiaj SZYBCIEJ. Widać, że Luis Enrique odrobił lekcję z Malagą. Brawo!
1
Widać, że Rakitić grający wyżej to dobry Rakitić ;) bardzo ładny występ, oby tak dalej.
1
Masz jakiś link do tego? Piękne zdanie.
1
Skopiowane z Troll Football, ale masz mojego rekomenda ;)