0

A jeśli chodzi o minuty, to o ile mnie pamięć nie myli to jest to liczba 288, czyli w 19.minucie czwartego meczu tamta Barcelona straciła bramkę. Chyba, że są tu uwzględniane również minuty doliczane do podstawowego czasu gry.

1

To pierwsze, z pewnością :)

1

Pomyliłem się, niżej poprawiłem.

1

Wiadomo, że to wstępne info. Ale jest duża szansa :)

1

Na szczęście zaczynają się zmiany. W Brazylii mieliśmy technologię goal-line, a w przyszłym sezonie La Liga mają być wprowadzane właśnie wideo-weryfikacje.

7

No właśnie nie. W silniku Alby coś zgrzytało w pierwszej połowie, bo do 30.minuty ciągle tracił piłkę albo notował złe interwencje w defensywie. Na szczęście w drugiej połowie już grał na swoim starym, dobrym poziomie :)

1

My też mamy taką nadzieję. Teraz już nie ma taryfy ulgowej dla Neymara, musi zacząć brać część ciężaru gry na siebie bo plecy Leo to już chyba są ze stali ;) jak na razie to właśnie tak się dzieje, wszedł i w pół godziny wykorzystał 2 sytuacje. Oby tak dalej!

4

Nie ma co dyskutować o arbitrach, fakt że mylił się na korzyść Bilbao ale tak czy siak zwyciężyła drużyna lepsza. A nawet jeśli byśmy nie wygrali, to i tak nie można byłoby obwiniać sędziego tylko Munira który zmarnował ze 3 setki.

1

Dlaczego oceniacie skład skoro mecz się nawet nie rozpoczął? Mnie też negatywnie zaskoczył skład (zwłaszcza z Mascherano na obronie), ale z uwagami i wnioskami trzeba poczekać. Naprawdę uważacie, że znacie się lepiej od trenera?

1

Mi się wydaje, że jest ich dość dużo, tylko omijają rm.pl szerokim łukiem z wiadomych względów. Tam jest o wiele, wiele mniej userów niż u nas, a przecież kibiców Realu w Polsce jest w przybliżeniu tyle samo co Barcelony (przynajmniej tak stawiam). Osobiście gdyby fcbarca.com wyglądała, była prowadzona i miała takich użytkowników jak rm.pl, to też bym nie zarejestrował tam konta.

1

Szachy są znacznie ciekawsze niż wydaje się laikom ;) ale rozumiem, stereotypowe określenie.

2

Jeśli wygramy z Bilbao, to i tak będziemy samodzielnym liderem bez względu na wynik w derbach Madrytu. Atletico prawdopodobnie pogubi gdzieś punkty w trakcie sezonu (nie da się ciągle wygrywać jedną bramką), dlatego strata punktów Realu jest moim zdaniem aktualnie najważniejsza.

2

Obiektywnie patrząc, remis byłby najlepszym wynikiem, bo wówczas obie drużyny zgubią po 2 oczka. Drugim najkorzystniejszym wynikiem byłaby wygrana Atletico, ponieważ Rojiblancos już stracili punkty w pierwszej kolejce. Najgorszym przypadkiem będzie wygrana Realu.

1

Ja mam pytanie do użytkowników którzy oglądali choć raz mecz na sts.pl. Czy da się zmaksymalizować to okienko z transmisją?

2

Liczę, że to nie są tylko puste słowa i Athletic zagra naprawdę odważnie.

3

Ja również polecam, byłem z dziewczyną na tydzień w Barcelonie (w międzyczasie zaliczyliśmy mecz z Elche) i to naprawdę cudowne miasto. Miłego pobytu i kibicuj godnie ;)

3

Już widzę Lewego wracającego do Ekstraklapy ;)

1

Podobnie jak Lucho mam nadzieję, że doping będzie odpowiedni do rangi dnia i meczu.

0

Kurczę, ale to dosyć dziwne że Leo niby tylko przeciążył mięsień i miał prawie 2 tygodnie na rekonwalescencję, a na dzień przed meczem jeszcze nie ma pozwolenia na grę...

6

3/4? Ja bym powiedział, że 99%. Chyba tylko Robben i Bale mogliby go ewentualnie przegonić.

0

No tak, jakbym miał go opisać jednym słowem, to byłoby to słowo "solidny".

2

Alba to jeden z niewielu zawodników pierwszej drużyny, w którego nie uderzyła fala hejtów po ubiegłym, nieudanym sezonie. Poza tym o jego zaletach chyba nie trzeba mówić, tak jak o tym że przedłużenie kontraktu z tym zawodnikiem jest sprawą oczywistą.

1

Jakbyś nie wiedział, to piłkarze naszego klubu mają oficjalny zakaz wypowiadania się w złym tonie na tematy innych drużyn. A trudno żeby źle się wypowiadać o "swoich" ludziach. Ot, i cała zagadka rozwiązana.

A tak przy okazji - jakbym ja grał w jednym zespole z takimi zawodnikami, to też bym im nie szczędził pochwał na konferencjach prasowych.

0

No ja na pewno nie. Koledze wyżej się chyba coś pomyliło, ale łatwo na kogoś naskoczyć bez pokrycia.

0

Eee że co? Jaki żarcik z C+ ?

5

To teraz jak to będzie? CIESelona! :(

0

W obliczu bana transferowego wypuszczanie największych talentów z La Masii byłoby wielką głupotą, więc nawet nie ma o czym rozmawiać.

3

Nie wiem, takie szczegóły nie są ujawniane. Ale wydaje mi się, że za miejsce na koszulce się słono płaci, więc Beko raczej też zasila klubową kasę niemałymi pieniędzmi.

2

No cóż, Suareza się nie da kupić w zamian za sponsorowanie fundacji.

3

Spokojnie, wszystko po kolei. Jeśli jest naprawdę tak świetny i utalentowany (a wierzę, że tak właśnie jest), to przyjdzie odpowiednia pora na występy w pierwszym składzie. Nie szukajcie na siłę nowego Messiego czy Ronaldinho ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?