cosinus90
Dołączył/a: czerwiec 2013
56 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A jeśli chodzi o minuty, to o ile mnie pamięć nie myli to jest to liczba 288, czyli w 19.minucie czwartego meczu tamta Barcelona straciła bramkę. Chyba, że są tu uwzględniane również minuty doliczane do podstawowego czasu gry.
1
To pierwsze, z pewnością :)
1
Pomyliłem się, niżej poprawiłem.
1
Wiadomo, że to wstępne info. Ale jest duża szansa :)
1
Na szczęście zaczynają się zmiany. W Brazylii mieliśmy technologię goal-line, a w przyszłym sezonie La Liga mają być wprowadzane właśnie wideo-weryfikacje.
7
No właśnie nie. W silniku Alby coś zgrzytało w pierwszej połowie, bo do 30.minuty ciągle tracił piłkę albo notował złe interwencje w defensywie. Na szczęście w drugiej połowie już grał na swoim starym, dobrym poziomie :)
1
My też mamy taką nadzieję. Teraz już nie ma taryfy ulgowej dla Neymara, musi zacząć brać część ciężaru gry na siebie bo plecy Leo to już chyba są ze stali ;) jak na razie to właśnie tak się dzieje, wszedł i w pół godziny wykorzystał 2 sytuacje. Oby tak dalej!
4
Nie ma co dyskutować o arbitrach, fakt że mylił się na korzyść Bilbao ale tak czy siak zwyciężyła drużyna lepsza. A nawet jeśli byśmy nie wygrali, to i tak nie można byłoby obwiniać sędziego tylko Munira który zmarnował ze 3 setki.
1
Dlaczego oceniacie skład skoro mecz się nawet nie rozpoczął? Mnie też negatywnie zaskoczył skład (zwłaszcza z Mascherano na obronie), ale z uwagami i wnioskami trzeba poczekać. Naprawdę uważacie, że znacie się lepiej od trenera?
1
Mi się wydaje, że jest ich dość dużo, tylko omijają rm.pl szerokim łukiem z wiadomych względów. Tam jest o wiele, wiele mniej userów niż u nas, a przecież kibiców Realu w Polsce jest w przybliżeniu tyle samo co Barcelony (przynajmniej tak stawiam). Osobiście gdyby fcbarca.com wyglądała, była prowadzona i miała takich użytkowników jak rm.pl, to też bym nie zarejestrował tam konta.
1
Szachy są znacznie ciekawsze niż wydaje się laikom ;) ale rozumiem, stereotypowe określenie.
2
Jeśli wygramy z Bilbao, to i tak będziemy samodzielnym liderem bez względu na wynik w derbach Madrytu. Atletico prawdopodobnie pogubi gdzieś punkty w trakcie sezonu (nie da się ciągle wygrywać jedną bramką), dlatego strata punktów Realu jest moim zdaniem aktualnie najważniejsza.
2
Obiektywnie patrząc, remis byłby najlepszym wynikiem, bo wówczas obie drużyny zgubią po 2 oczka. Drugim najkorzystniejszym wynikiem byłaby wygrana Atletico, ponieważ Rojiblancos już stracili punkty w pierwszej kolejce. Najgorszym przypadkiem będzie wygrana Realu.
1
Ja mam pytanie do użytkowników którzy oglądali choć raz mecz na sts.pl. Czy da się zmaksymalizować to okienko z transmisją?
2
Liczę, że to nie są tylko puste słowa i Athletic zagra naprawdę odważnie.
3
Ja również polecam, byłem z dziewczyną na tydzień w Barcelonie (w międzyczasie zaliczyliśmy mecz z Elche) i to naprawdę cudowne miasto. Miłego pobytu i kibicuj godnie ;)
3
Już widzę Lewego wracającego do Ekstraklapy ;)
1
Podobnie jak Lucho mam nadzieję, że doping będzie odpowiedni do rangi dnia i meczu.
0
Kurczę, ale to dosyć dziwne że Leo niby tylko przeciążył mięsień i miał prawie 2 tygodnie na rekonwalescencję, a na dzień przed meczem jeszcze nie ma pozwolenia na grę...
6
3/4? Ja bym powiedział, że 99%. Chyba tylko Robben i Bale mogliby go ewentualnie przegonić.
0
No tak, jakbym miał go opisać jednym słowem, to byłoby to słowo "solidny".
2
Alba to jeden z niewielu zawodników pierwszej drużyny, w którego nie uderzyła fala hejtów po ubiegłym, nieudanym sezonie. Poza tym o jego zaletach chyba nie trzeba mówić, tak jak o tym że przedłużenie kontraktu z tym zawodnikiem jest sprawą oczywistą.
1
Jakbyś nie wiedział, to piłkarze naszego klubu mają oficjalny zakaz wypowiadania się w złym tonie na tematy innych drużyn. A trudno żeby źle się wypowiadać o "swoich" ludziach. Ot, i cała zagadka rozwiązana.
A tak przy okazji - jakbym ja grał w jednym zespole z takimi zawodnikami, to też bym im nie szczędził pochwał na konferencjach prasowych.
0
No ja na pewno nie. Koledze wyżej się chyba coś pomyliło, ale łatwo na kogoś naskoczyć bez pokrycia.
0
Eee że co? Jaki żarcik z C+ ?
5
To teraz jak to będzie? CIESelona! :(
0
W obliczu bana transferowego wypuszczanie największych talentów z La Masii byłoby wielką głupotą, więc nawet nie ma o czym rozmawiać.
3
Nie wiem, takie szczegóły nie są ujawniane. Ale wydaje mi się, że za miejsce na koszulce się słono płaci, więc Beko raczej też zasila klubową kasę niemałymi pieniędzmi.
2
No cóż, Suareza się nie da kupić w zamian za sponsorowanie fundacji.
3
Spokojnie, wszystko po kolei. Jeśli jest naprawdę tak świetny i utalentowany (a wierzę, że tak właśnie jest), to przyjdzie odpowiednia pora na występy w pierwszym składzie. Nie szukajcie na siłę nowego Messiego czy Ronaldinho ;)