cosinus90
Dołączył/a: czerwiec 2013
56 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Właśnie nie, gdyby to Godin go uderzył pięścią w twarz z premedytacją, to pewnie by dostał z kilka meczów zawieszenia. Ronaldo dostał żółtą i nawet postępowania nie wszczęli ;) Atletico o tym wie, dlatego nie może się dać sprowokować.
1
Skoro jeszcze dwa czy trzy dni temu trenował na uboczu, to na pewno nie jest w takiej kondycji fizycznej w jakiej był np. na początku roku. Chodzi mi bardziej o wytrzymałość, kiedyś mogli go lać ile wlezie na tym boisku, a teraz może dostać parę kopniaków i urazy wrócą.
2
Ja będę za Atletico ze względu na odwieczną rywalizację Barcelony z Realem, po prostu każda porażka Królewskich będzie dla nas dobrą wiadomością.
1
Ja na miejscu Ronaldo odpuściłbym te derby. Na pewno nie jest w stuprocentowej dyspozycji, a jak go tam Atletico skopie to może zaliczyć jeszcze dłuższą przerwę w grze.
1
Do Twojej listy mógłbym dorzucić jeszcze dwa razy tyle nazwisk. O Messim jako najlepszym na świecie wypowiadali się nawet Raul Gonzalez, Iker Casillas czy Alfredo di Stefano. Generalnie to Ronaldo za najlepszego na świecie uważają : kibice Realu, jego rodzina/przyjaciele i on sam. To chyba tyle.
1
Powiedzieć, że Guardioli nie interesuje futbol to jak powiedzieć, że Messi nie umie grać w piłkę. Już nawet śmieszny nie jest z tymi swoimi wypowiedziami tylko żenujący po prostu. Nie wiem, co on chce osiągnąć.
1
Może jestem głupim, niepoprawnym marzycielem, ale ja cały czas wierzę w to, że Leo zostanie Mistrzem Świata... Kto wie, może właśnie pod koniec kariery musi zdobyć to mistrzostwo, żeby za szybko się nie wypalić i dalej nas cieszyć swoją grą? Złoto w Rosji byłoby perłą w koronie jego wspaniałej kariery :)
1
Mam nadzieję, że Rafinha ze swoją fantazyjną wizją gry na stałe zagości w środku pola, a nie będzie miotany po skrzydłach i innych fałszywych dziewiątkach. Luisowi Enrique nie wolno powtórzyć błędu z Fabregasem.
0
Myślę, że zdjęcie do tego artykułu idealnie oddaje reakcję większości użytkowników pt. "no i git" :D
0
No cóż, są normalni redaktorzy, a są też redaktorzyny ze szmatławej telewizji, którzy nie mają za grosz szacunku do przeciwnika (co notabene jest charakterystyczną cechą kibiców Realu).
Poza tym on jest związany z Realem - jest przecież jego kibicem.
3
Owszem, taryfa ulgowa się skończyła, rok to dostatecznie dużo na adaptację dla zawodnika takiej klasy. Teraz od Neymara musimy wymagać bardzo dużo.
20
Nie ukrywam, że mocno liczę na Neymara w sobotnim meczu. Dość ciągnięcia całego wózka tylko przez Messiego.
3
No zobaczymy. Już się nie mogę doczekać tego pierwszego poważniejszego sprawdzianu nowej Barcy.
1
Oczywiście, ale właśnie o tym mówię - zobacz, że przy absencji dwóch stoperów nadal mamy sensowne opcje w ustawieniu. W zeszłym sezonie to i nawet Adriano grał na stoperze.
2
No cóż, ja osobiście nie widziałem żeby ktokolwiek niezwiązany z Realem określił Ronaldo jako najlepszego piłkarza na świecie. I szczerze mówiąc, aktualnie trzeba być szalonym, żeby tak właśnie powiedzieć, bo Portugalczykowi daleko jest do najwyższej dyspozycji.
Za to o Leo Messim jako najlepszym piłkarzu mówiło wielu ludzi : Balotelli, Beckham, Robben, Drogba, Schweinsteiger, Raul Gonzalez (!), Iker Casillas (!), di Stefano (!), Rooney, Sir Alex Ferguson (obaj przecież związani z CR7), Arsene Wenger, Jurgen Klopp i wielu, wielu innych.
2
Właśnie na to też liczę, że Suarez zabierze ze sobą intensywność i pressing z ligi angielskiej.
8
Moim zdaniem Real nie ma szans na obronę Ligi Mistrzów, pomijając "klątwę" o której napisałeś, to po prostu zwyczajnie składu nie mają. Bez DMa światowej klasy którym był Alonso i takiego pracusia jak di Maria, w dodatku z przepłaconym i średnio grającym Jamesem i wąską ławką to czarno to widzę.
5
Hm, no ja do prędkości Bartry nie mam żadnych zastrzeżeń (przy tamtej sytuacji z Bale'em biegł już z urazem mięśniowym, i tak szacunek że nie odpuścił do samego końca). Choć fakt, że bardziej by się przydał Mathieu pod tym względem. Ale mam jakieś dziwne przeczucie, że Bilbao nie piśnie w tym meczu :)
1
Bardzo bym chciał zobaczyć z Bilbao duet Pique-Bartra i sądzę, że jest to możliwe. Mathieu ma jakiś uraz, Vermaelen się nie wyleczył, a Mascherano chyba pauzuje jeszcze jeden mecz za bezpośrednią czerwoną kartkę (ale tu mogę się mylić, niepotwierdzone info).
1
To się zgadza, że blok defensywny musi mieć ciągłość w grze, żeby grać jak najlepiej. Ale głównie chodzi mi o przypadki losowe (czerwone kartki, kontuzje itd.). Zobacz, że w zeszłym sezonie dochodziło do sytuacji gdzie na obronie musiał grać Song lub Busquets. Spójrz teraz na Real - kontuzja Carvajala przed ważnym meczem i już trzeba coś kombinować z przesuwaniem Ramosa, tak że margines błędu jest niewielki. U nas dzięki transferom Vermaelena, Mathieu i Douglasa mamy tylu obrońców, że naprawdę musiałoby się zdarzyć duże nieszczęście żebyśmy nie mieli na kogo postawić.
2
No, to się zgadza, tak samo my w zeszłym sezonie mieliśmy 4 stoperów (Puyol, Pique, Bartra, Mascherano), 2 prawych (Alves, Montoya) i 2 lewych (Alba, Adriano). Jak wyszło w praktyce, wszyscy widzieli.
1
No i zgodnie z moimi przewidywaniami Real może mieć te same problemy w defensywie które my mieliśmy w zeszłym sezonie. Mają zbyt wąską kadrę w tej formacji i nie wzmocnili jej w okienku transferowym.
Przy okazji - ciekawe, o co chodziło Juanfranowi ;)
0
No cóż, tego nie zmienisz. Wszystko dąży do tego, żeby zarabiać i tyle.
1
No tak, ale nikt nie powiedział że o takich godzinach zagramy z tymi drużynami. Zresztą z Realem już wiadomo że o 18.00. Myślę, że te wczesne mecze będą grane z relatywnie słabymi klubami.
0
Ale też ciężko zapełnić niemal stutysięczny stadion. Zwłaszcza, gdy przeciwnik nie jest klasowy. Pamiętajcie, że ci ludzie to nie my, oni na mecz Barcelony mogą iść w każdym tygodniu ;)
2
Nie wiem skąd tyle narzekań. Azjata też człowiek - z drugiej strony on może powiedzieć, że jakim prawem Europejczycy sobie oglądają o lepszych godzinach, skoro jest ich mniej. A poza tym to niektórzy tu lamentują jakby nie wiem co to było, po pierwsze to w ligach europejskich to normalna sprawa (zwłaszcza w Anglii), a po drugie to jedna kolejka z czterech rozegrana TROCHĘ wcześniej to nie jakaś tragedia.
2
To, co w nich mega szanuję, to że większość zespołu składa się z Basków, jeśli nie wszyscy. Pamiętam, że kiedyś jakiś dobry zawodnik musiał długo pracować żeby się dostać do pierwszego składu, tylko już nie pamiętam kto to był...
0
No, w defensywie niejednokrotnie zdarzały mu się głupie błędy, niemniej jednak ma u mnie duży plus za te silne,dokładne strzały w długi róg bramki :)
0
Na Mundialu ciążyła na nim duża presja poprowadzenia zespołu do wygranej z Anglią po tamtej porażce z Kostaryką i strzelił 2 bramki. Fakt, też się obawiam jakichś chamskich zagrywek piłkarzy Realu, ale sądzę że tak długi czas bez gry w meczach będzie dostatecznym hamulcem przed wybrykami. No i na pewno koledzy odpowiednio go przestrzegą ;)
0
Na pewno nie będą wyglądały tak jak w poprzednim sezonie, teraz to komplet 3.strojów więc musi mieć taki krój jak pierwszy i drugi.