cosinus90
Dołączył/a: czerwiec 2013
56 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wiadomo, ich organizmy są znacznie bardziej wyeksploatowane niż organizmy ich rówieśników którzy nie uprawiają zawodowo sportu. Czasu się nie cofnie. Z tym że mam wrażenie że Ronaldo na własne życzenie ma te urazy, bo cały czas gra zamiast porządnie to wyleczyć.
0
Nie ma się co zamartwiać, to nie kontuzja tylko uraz. To część tego sportu, zwłaszcza dla zawodników takich jak Leo którzy są ciągle pod grą i uczestniczą w praktycznie każdej akcji. Podobnie z Iniestą, zobacz jak oberwał z Elche i jeszcze nie wydobrzał.
6
Mam nadzieję, że Leo się wykuruje i porządnie wypocznie do meczu z Bilbao. Z Baskami mam też nadzieję zobaczyć ter Stegena :)
1
"LFP sprzedawczyki, wszystko pod Barcę" ;)
A jak zagramy bez Suareza to trudno. I tak jestem dobrej myśli, patrząc na obecną dyspozycję Realu.
4
Z pewnością. Myślę, że mecz towarzyski z Cyprem Ivan mógł spokojnie odpuścić, przy okazji trener mógł sprawdzić inne rozwiązania z relatywnie słabą drużyną.
2
Nie za nazwisko, a za umiejętności. Kiedyś przeczytałem obrazowy argument na ten temat, więc go tutaj przytoczę.
Każdy z nas grał lub gra w piłkę, nawet gdzieś tam rekreacyjnie z kolegami. Jak coś zrobiłeś źle i uwagę zwrócił Ci kumpel który grał podobnie jak Ty, to raczej miałeś to gdzieś, a nawet może coś jeszcze odszczeknąłeś. Ale jak najlepszy piłkarz w drużynie (ten, do którego najczęściej wystarczyło podać i zawsze sam coś zrobił) powiedziałby Ci parę słów normalnym tonem albo chociaż spojrzałby z pretensją w oczach, to raczej starałeś się dobrze wypaść.
Tak samo jest z Messim w Argentynie. Jest przywódcą nie ze względu na swój charakter, a umiejętności - każdy jest dumny z gry przy jego boku i chce dać z siebie jak najwięcej. Osobiście gdybym grał z nim w drużynie to flaki bym z siebie wypruł żeby tylko zagrać jak najlepiej potrafię. Taki kapitan moim zdaniem też jest dobrym kapitanem.
2
Uwierz, że prędzej Ty byś musiał sobie zrobić tę powtórkę, niż ja. Nie wiesz z kim rozmawiasz, więc hamuj takie buńczuczne wypowiedzi.
Chętnie się dowiem, jak w świecie rzeczywistym można mieć umiejętności na poziomie mniejszym od zera. Jak mi to wytłumaczysz, to medal Fieldsa dla Ciebie.
2
Argentyna była lepsza, miała łatwiejszą grupę, Messi zagrał świetny Mundial, CR bardzo słaby. Cieszę się, że w tych aspektach się zgadzamy.
2
Nie zrozumiałem Twojej wypowiedzi. Ronaldo na Mundialu nie ma czego umniejszać, bo mniej niż zero już nie ma :)
2
Wcale się nie dziwię, wręcz przeciwnie - dostaje za swoje.
5
Weź mnie chłopie nie rozwalaj. Ghana tak naprawdę zagrała tylko jeden dobry mecz, zresztą widać było z Portugalią jacy są słabi. Ronaldo miał 3 setki z czego wykorzystał jedną. USA dostało mocno w dupę z Belgią (nie chodzi mi o wynik, a o grę, bo Belgowie cisnęli ich jak juniorów), która potem przegrała właśnie z Argentyną. Do tego wielki Ronaldo dostał baty 4-0 od Niemców, którzy zremisowali w tym samym czasie gry z Argentyną, i to w finale MŚ gdzie gra się na 150%.
Naprawdę chcesz mi powiedzieć, że Portugalia z Ronaldo była lepsza od Argentyny z Messim?
2
Nie, ja nie wiem najlepiej. Ja w ogóle nie wiem, kto powinien być kapitanem piłkarzy Brazylii. Nigdzie nie napisałem, że Neymar POWINIEN być kapitanem. Napisałem, że mnie nie dziwi taki wybór i podałem argumenty za.
Wy w ogóle macie jakieś dziwne spojrzenie na opaskę kapitańską. Ja rozumiem, że Puyi będąc przywódcą przez tyle czasu utarł pewien stereotyp, ale nie każdy kapitan jest taki jak on. I nawet nie każdy powinien być taki jak on.
Spójrz na Xaviego - czy on na kogoś krzyczy? Albo Messi w reprezentacji Argentyny? Tacy zawodnicy mają tak ogromny szacunek u drużyny, że wystarczy że powiedzą 3 słowa cichym głosem i każdy jest ustawiony do pionu. Neymar w Brazylii jest prawie że superbohaterem, naprawdę ludzie go tam traktują zupełnie inaczej niż my. Dlatego powtórzę - wcale mnie nie dziwi, że wybrano go na kapitana.
A Dunga to osobny temat, dlatego tego wątku rozwijał już nie będę.
12
A czy Neymar robi te zdjęcia, nosi czapki i kręci filmiki na boisku?
Mnie prawie nie interesuje co piłkarz robi w życiu prywatnym, w reprezentacji Neymar zawsze gra na 100% i bez niego drużyna traci ogromnie na jakości. Naprawdę, bawi mnie to że próbujecie być mędrcami w sprawach, o których nie macie zielonego pojęcia.
0
No i na Ronaldo zaczyna się taka sama nagonka medialna jak na Messiego w zeszłym roku.
5
Haha, i znowu to samo co było jak wybrali Messiego i Busquetsa na kapitanów Barcy. Ludzie, zrozumcie w końcu że ci którzy wybrali Neymara siedzą w piłce od małego dziecka, są wewnątrz reprezentacji, wiedzą kto powinien być kapitanem a kto nie. Więc nie piszcie bzdur że nie krzyknie na obronę, że za młody itd., bo oni wiedzą znacznie lepiej od Was.
Nie macie chyba pojęcia, jak bardzo ubóstwiany jest Neymar w Brazylii. U nas jest jedną z wielu gwiazd, ale tam jest najlepszym, uwielbianym, prowadzącym do zwycięstwa najjaśniejszym punktem reprezentacji. Wystarczy spojrzeć na wyniki Brazylii jak Neymar nie grał. Dla mnie to wcale nie jest dziwne, że właśnie tego piłkarza wybrano na przywódcę reprezentacji, bo nieformalnie od dawna nim był.
1
Widać, że prawie nikt z Barcy nie grał ;)
A tak już zupełnie poważnie to nie przejmowałbym się tym za bardzo, mecz towarzyski, grali z silną ekipą na wyjeździe... Niemcy na pewno mogą się bardziej wstydzić po swoim występie, a są przecież Mistrzami Świata ;)
0
Pewnie dlatego że chciał usiąść obok Lucho, ale tam już był Pep więc się Mou obraził i poszedł :D
0
Wiem, ja również mówię o naszym trenerze.
0
Wystarczy że trafimy na Chelsea w Lidze Mistrzów i miłe gadki się skończą. Fajnie że tak powiedział ale nie ufam temu panu za grosz, przykro mi.
0
A może to Ty masz śmieszny klubik? Takie teksty wieją mi kibicami Realu, którzy nie mają za grosz szacunku do nikogo. Juventus to wielki klub z tradycjami, i nie jest jego winą kto im kibicuje. W linka nawet nie wchodzę bo szkoda czasu, przecież Juventus i tak gra innego dnia.
0
Czy ja dobrze kojarzę, że Lahoz jest najbardziej kontrowersyjnym sędzią w La Liga?
0
Może... choć osobiście w to nie wierzę.
1
Nie sądzę żeby Masche miał to na myśli, raczej chciał pokazać, że takiego piłkarza jak Leo możemy mieć szansę oglądać jeden, jedyny raz w życiu.
Ja osobiście zawsze nie mogę się doczekać meczu w którym on zagra, pomijając to że jestem kibicem Barcy to po prostu uwielbiam jego styl i geniusz, to prowadzenie piłki, dryblingi, długie piłki "na nos", silne i dynamiczne prostopadłe podania po ziemi, "szczury" posyłane w bramkę przy samym słupku... Bardzo się cieszę, że mogę go oglądać na żywo, nie wiedząc co zaraz zrobi, że to nie są powtórki z Youtube oglądane tysięczny raz.
7
Mam nadzieję, że za jakiś czas ta fotografia przedstawiać będzie dwóch największych trenerów w historii Barcelony.
0
Ale też i wynagrodzenie odpowiednie do tej ciężkiej pracy ;)
41
Mascherano :
"Jedyne, czego musimy się nauczyć jako Argentyńczycy, to troszczyć się o naszych idoli, ponieważ mamy wyjątkową szansę posiadania takiego zawodnika, który pojawia się raz na 50 lat."
Wystarczy zamienić słowo "Argentyńczycy" na "cules" i niektórzy tutaj powinni sobie oprawić to zdanie w ramki i powiesić nad łóżkiem.
0
Raczej zauważyła że wszyscy trąbią o tym w komentarzach i wrzuciła newsa żeby przestali.
0
Mi się wydaje, że zespołów z różnych epok nie można porównywać dlatego, że sprawą oczywistą jest to, że piłka nożna cały czas ewoluuje i nawet najlepszy zespół z lat 70.-tych nie miałby czego szukać w dzisiejszym futbolu. Tak samo jak porównywanie Messiego z Maradoną czy Pele nie ma sensu, bo jestem pewien że dwóch ostatnich panów nie zrobiłoby nawet 70-80% swoich wyników strzeleckich w dzisiejszych czasach. Dlatego tu się zgodzę, że porównywanie drużyn z różnych epok nie ma większego sensu, ale bardziej ze względu na to że drużyna z "nowszej" epoki po prostu musi być lepsza. Praktycznie w każdym sporcie tak jest.
11
Tytuł do zdjęcia : "dobra... to może teraz w prawe okienko?"
2
Wiem że piłka nożna sięga znacznie dalej w historii niż do 2005r. Nie chodzi mi o ilość zdobywanych trofeów, a o poziom futbolu. Uważam, że Pep stworzył drużynę która wyprzedzała o kilkanaście lat swoją epokę (jeśli nie więcej). Drużynę, która grała najlepiej w historii piłki nożnej.