cosinus90
Dołączył/a: czerwiec 2013
56 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
To, że zwalają winę na sędziego po każdej porażce jest oczywistą oczywistością, więc nie wiem z czym tu się można kłócić w ogóle ;)
28
Mają testować system powtórek wideo w przyszłym sezonie? To na co wtedy Real będzie mógł zwalić winę po porażce, jeśli nie na sędziego?
1
Busi powinien częściej strzelać z dystansu. Nie sprawdzałem statystyk, ale wydaje mi się że stosunek strzałów na bramkę do goli może mieć blisko 1:1.
1
Nie przetłumaczysz, stereotyp to stereotyp. Daj sobie spokój.
0
Moim zdaniem lepszy niepewny Suarez niż pewni Pedro czy Munir.
0
Też się tego obawiam, ale wtedy sobie przypominam jego początki zeszłego sezonu kiedy wrócił również po banie i w bardziej brutalnej lidze miał się całkiem dobrze :) spokojnie, myślę że sztab medyczny będzie miał to na uwadze.
0
Rozumiem, ale dla mnie osobiście najważniejszy jest sam mecz (jakieś 95% całego widowiska), a pozostałe 5% stanowi język komentarza. I myślę, że większość ma takie podejście. Nie róbcie tragedii z tego że nie będzie Barcelony na Canal bo i tak większość meczów Barcy jakie oglądamy jest na obcojęzycznych streamach i Sopcastach. Ludzie się spinają na to głosowanie jakby czyjeś życie od tego zależało.
0
To prawda, ale uważam że to dlatego, że od tamtego sezonu po prostu dojrzał jako piłkarz i w pełni się rozwinął, a nie dlatego że chciał być lepszy od Ronaldo.
1
Ale drugi pierwszego nie ;) powiedziałbym, że to bardziej jednostronna rywalizacja. I tutaj się zgodzę, że Ronaldo poprzez próby dorównania Messiemu bardzo się rozwinął od czasu swojego przyjścia do Realu.
0
No właśnie to jest śmieszne, że on się zasłania statystykami które wskazują na Messiego jako lepszego zawodnika :D
1
Leo ma najwyższą średnią gola na mecz we współczesnej piłce nożnej, wynosi 0.765 ;) dla porównania np. Ronaldo ma 0.62.
Fajnie by było gdyby ustrzelił te 2 bramki z Bilbao, ale przeciwnik ciężki i zwycięstwo najważniejsze, nieważne kto te bramki będzie zdobywał :)
1
Dlatego też uważam, że ta różnica bramkowa między Ronaldo a Messim będzie się zmniejszała z upływem czasu, bo przewiduję że Ronaldo będzie coraz słabszy (ciała się nie oszuka niestety) a Messi jeszcze będzie miał parę sezonów na "swoim" poziomie.
1
W ciągu czasu jaki napisałem jest to możliwe, ale nie jest pewne. Ogólnie w ciągu całej kariery to jest pewne jak amen w pacierzu, bo ma tylko 30 bramek straty a jest ponad 2 lata młodszy ;)
1
Skąd pochodzą te statystyki?
Jeśli u Ronaldo są prawdziwe, to Messi go dogoni w przeciągu 2-3 lat ;)
0
O kurczę, to dość dużo. A ile kosztował pakiet na mecze Barcy?
0
To zależy od ilości oglądających. Jak jest La Liga czy Liga Mistrzów, to praktycznie zawsze jest świetna jakość (odpukać). Trzeba tylko znaleźć dobry kanał, gdzie gromadzi się najwięcej oglądających, bo dzięki temu oglądanie to czysta przyjemność.
10
No pewnie że nie, a czy ja napisałem, że wybór meczu Barcelony byłby najlepszy?
Chodziło mi tylko o to, że skoro płacisz miesięcznie kilkadziesiąt złotych za abonament, to niesprawiedliwe jest że jacyś anonimowi ludzie będą Ci decydowali co będziesz oglądał. Powinno być głosowanie tylko dla tych, którzy mają tę telewizję i wtedy faktycznie miałoby to sens.
7
Ja liczę na to, że Heineken zrobi tę samą akcję z kapslami co w zeszłym sezonie.
0
Sopcast działa podobnie jak programy peer-to-peer, czyli im więcej ludzi ogląda dany kanał, tym lepsza jest jakość transmisji. Mi się zdarzało, że normalnie w HD oglądałem, jeszcze sobie podłączałem laptopa do telewizora przez przewód HDMI i było naprawdę bardzo fajnie.
Program ściągasz gdziekolwiek, a lista kanałów pojawia się krótko przed meczem na stronie www.soccer-live.pl.
0
To się zgadza, i jeśli ktoś ma wykupiony abonament to rozumiem złość, że jakieś dzieciaki które nie mają Canal+ będą decydowały jaki mecz tam poleci. Oni źle zrobili, powinni to głosowanie zrobić tylko dla abonentów i byłby spokój.
Choć tak między Bogiem a prawdą to wydaje mi się, że gdyby tego głosowania w ogóle nie było, to Barca raczej by nie poleciała.
20
Ogarnijcie się już z tym głosowaniem, bo szału idzie dostać. Chyba nie ma osoby na tej stronie która by nie przeczytała o głosowaniu na mecz w Canal+, więc odpuśćcie już trochę. Poleci ta Roma to poleci, trudno. I tak większość tutaj obejrzy mecz Barcy na streamie/Sopcaście.
4
Jakby ktoś chciał dość obszerny skrót, to wrzucam :
1
Taka ciekawostka. Portugalia przegrywa 0:1 z Albanią, która oddała 1 (słownie : jeden) celny strzał na bramkę ;)
0
Z ostatnim zdaniem pełna zgoda, pod warunkiem że to nie wpływa na jego grę (bo jednak zawodowi piłkarze nie mogą robić wszystkiego, co by chcieli). Chodzi mi bardziej o afiszowanie się z tym. Gwiazdorzenie i duża aktywność na portalach społecznościowych rzadko wpływa dobrze na poziom gry. Zwróć uwagę, że ci co najwięcej wypisują na facebookach i innych instagramach, najczęściej mają problemy z koncentracją w trakcie meczu (Pique, Neymar który ostatnio z Villarrealem wolał rozdawać autografy niż strzelać patelnie, Alves).
0
W samym śpiewaniu nic, ale dzieli się tym na Instagramie jakby było to jakieś osiągnięcie. Czy nie wiem, może chce sobie nabić jakieś społecznościowe statystyki. Uważam, że to po prostu nieprofesjonalne. Dlaczego np. Messi, Iniesta, Ronaldo czy Suarez nie wrzucają takich rzeczy?
0
Czym innym są zajęcia sprzątaczki po pracy (nie uwłaczając nikomu oczywiście), a czym innym zajęcia piłkarza na którego liczą tysiące ludzi i którego jeden błąd może kosztować ogromne pieniądze.
0
Alves umiejętności ma fantastyczne, ale przyznasz że jak jest zdekoncentrowany to gra po prostu taki piach że aż to nie przystoi zawodnikowi Barcelony (podobnie jak Pique). A takich meczów Brazylijczykowi mogę wyliczyć dość dużo z zeszłego sezonu.
Nie wiem, po prostu irytuje mnie coś takiego. Każdy wielki piłkarz w historii był skupiony tylko i wyłącznie na futbolu. Gdzieś przeczytałem opinię zagranicznego starego eksperta piłki nożnej o Paulu Pogbie, w którym mówi on że chłopak z blond irokezem na głowie nigdy nie stanie się wspaniałym graczem i porównuje go do skromnego z wyglądu Zinedine'a Zidane'a. To zdanie brzmi śmiesznie, ale coś w tym jest. Ostatnio Neymar był tak zajęty rozdawaniem autografów, że przestrzelił 2 setki które np. Suarez by wykorzystał z zamkniętymi oczami, a klasę gry mają przecież podobną. Alves się zachowuje bardzo podobnie i to zachowanie dziwnym trafem się nasiliło na przestrzeni ostatnich 2 sezonów, kiedy jego gra zaczęła wyraźnie słabnąć.
Może trochę chaotycznie to wszystko napisałem ale chciałem dokładnie napisać co mam na myśli, mam nadzieję że zrozumiesz o co mi chodzi.
12
Jeszcze żeby tak samo skupiał się na grze, jak na swoim ubiorze, instagramie i innych nieprofesjonalnych pierdołach.
1
Błąd myślowy jaki popełniasz jest taki, że poprzez głosowanie przeciw Realowi utrudnisz obejrzenie meczu normalnym ludziom (w tym kibicom Realu - tak, nie wszyscy są źli), którzy mają wykupiony pakiet w telewizji. To głupota.
0
Generalnie zwalali na sędziego, że La Liga chciała zachować konkurencyjność o mistrza do samego końca itd. Teorie spiskowe pełną gębą, jak to u Mou za najlepszych czasów :)
Ja też się jakoś nie spinam na te wszystkie wypowiedzi, wiem że to są tylko gierki. Ale przyznasz, że ktoś na takim poziomie sportowym powinien reprezentować trochę większą kulturę... Bo np. włożenie palca do oka TIto czy robienie grymasów przy linii bocznej że niby od Messiego śmierdzi to po prostu chamstwo najczystszej wody i tego się nie da usprawiedliwić jakimiś teatralnymi zagrywkami. A chamów nie lubię, choćby nie wiem co osiągnęli.