0

FCB keres

co sie stanie jeśli Barca nie awansuje? W moim przypadku pogodze sie z porażka i będe żył dalej, ale jeśli o sezonowcow to moge sie założyć ze większa połowa stąd zniknie i przerzuci sie na inny klub;p

0

ekwi

podaj numer to Ci napisze wynik

0

Toure w środku i on tam ich poustawia ;) oczywiscie chodzi mi o zawodnikow interu ;)

0

Toure w środku i on tam ich poustawia ;) oczywiscie chodzi mi o zawodnikow interu ;)

0

10rooney10

co ja bym dał zeby stało sie tak jak mówisz hehe

pozdro

0

seriea1

Juz skończ to gadanie o pewności siebie. Poczekajmy do jutra. Wtedy po meczu bedzie mozna porozmawiać bo dopóki piłka jest w grze wszystko jest możliwe

0

kajet24

ja tez kibicuje tej druzynie ale denerwują mnie komentarze typu. jutro Inter dostatnie szkole gry , bedzie 3-0 itd. Dlaczego z gory nie którzy zapewniają piekna gre, korzystny wynik itd. W pierwszym meczu nie bylo szału wiec ja nie jestem pewny i wolę narazie sie nie udzielać na ten temat. Pogadamy jutro po meczu.

pozdro

0

Widze ze połowa ludzi ludzi na tej stronie jest aż za bardzo pewna awansu. Przypominam Inter tego meczu nie musi wygrać, my musimy wygrać co najmniej 2-0, mu musimy sie otworzyć i gonić wynik. Ciekawe ilu jutro osob bedzie sie udzielało z braku awansu i w jakich bedzie humorach

0

Sorki ze nie na temat ale wyjeżdżam na weekend i nie będe mial dostępu do internetu. Mógłbym liczyć na wasza pomoc? Bardzo bym prosił o wynik i strzelców.

Nr. 782 - 471 - 626 , numer z plusa.

będe bardzo wdzięczny za pomoc ;)

0

Nie dopuszczam do siebie że Barca straci punkty w tym meczu. Dla mnie byłaby to mega porażka. Mój typ na ten mecz: 2:0

0

A mi sie wydaje ze Pep znowu zaskoczy skladem w tym meczu. Byc moze beda jakies powołania z rezerw. Np. Thiago lub Gai

0

Miejmy nadzieję ze i tym razem w tak trudnym momencie magia zadziała i awansujemy do finału;)

0

Jedyny klub w który wierzę ze moze urwać realowi pkt to jest Mallorca. W tym sezonie naprawde rewelacją są dla mnie. Odnosnie najbliszego meczu realu to za bardzo nie wierzę ze real straci pkt, po prostu sa lepsi i tyle.

0

Kosmo

Niech słowa zamienją w czyny bo gadać to kazdy moze. Zbyt pewność siebie moze ich zgubić, chwila nie uwagi i po zawodach

0

Dla mnie kolejna plota puszczona w świat. Czekam na oficjalne info

0

Czuje ze w srode bedzie ''ogień'' na Camp Nou :D. A tak swoja droga czy oni nie sa zbyt pewni? ;p

0

InterNazionale

kazdy ma prawo do swojego niezadowolenia. Tak jak wczesniej mówilem pilka to sport błędów i tak juz zostanie. Jose niech tez taki nie bedzie ze ktos nie umie przegrywać bo ja juz nie wspomnę co on robił i gadał po meczach Serie A.

0

Najlepiej bedzie jak nasi swoje opinię na temat pracy sędziego zachowaja dla siebie i nie beda wypowiadać sie na ten temat. Jak mamy awansować to awansujemy nawet po wielkich bólach.

0

Ludzie, ten mecz to juz przeszłość i trzeba isc dalej. Nie ma teraz sensu gadać ze przegraliśmy przez sędziego. Piłka to sport błędów i tak juz zostanie. Kubeł zimnej wody sie przyda sie naszym. Osobiście gratuluję zwycięstwa Interowi ale jeszcze zostal rewanż który gramy u siebie wiec wszystko możliwe. Teraz trzeba sie skupić na Xerez bo chyba nikt by nie chcial straty pkt z czerwoną latarnią ligi.

pozdrawiam wszystkich prawdziwych kibiców!!

0

idealny następca Xaviego. Pięknie by bylo zobaczyc newsa: Cesc oficjalnie w Barcelonie;) zobaczymy co przyniesie przyszłość

0

idealny następca Xaviego. Pięknie by bylo zobaczyc newsa: Cesc oficjalnie w Barcelonie;) zobaczymy co przyniesie przyszłość

0

niech juz skończy to gadanie bo żal go słuchać.

0

Szkoda dwóch pkt ale derby to derby. Teraz trzeba liczyć na Valencie ze cos urwie gwiazdeczką. Ludziska wiecej wiary a bedzie dobrze ;)

pozdrawiam i życzę spokojniej nocy

0

zero rozluznienia, trzeba to wygrać i tyle. mój typ 3-0

0

ziomone

Ibra nie jest powołany na ten mecz wiec nie zagra;p

pozdro

0

z każda upływajacą minuta jaralem sie coraz bardziej nadchodzących GD aż do moment gdy włączyłem TV. dosłownie szok. :(

[*]

0

Nie tylko Ty Pep bedziesz czuł satysfakcję. My również;) Jak bysmy zagrali tak jak w Londynie pierwsza połowę z Arsenalem to bedzie pięknie a bramki beda kwestia czasu.

VAMOS BARCA!!

0

ach ta jego pewność siebie, zeby go po raz kolejny nie zgubiła.

0

a moze to zagrywka w stylu a'la Fergusona? ileż mówił ze Rooney nie zagra, ze nie bedzie ryzykował jego zdrowia a tu prosze, w pierwszym składzie wyszedl.

0

jezeli to jest prawda ze Ibra nie zagra , to nie mam pojęcia kim my postraszymy w przodzie. Bojan i Pedro? Chlopaki maja potencjał ale cos mi sie wydaje ze raczej nie wytrzymaja presji. Zostaje Iniesta, który moze grac na boku ale ja osobiście wolę zeby pykal z Xavim w srodku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?